Fryzjer - Lublin - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-05, 08:27   #2941
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Fryzjer - Lublin

Chciałabym poprosić o doradzenie w pewnej sprawie - CIENIOWANIE WŁOSÓW.

Źle wyglądam (i to nie tylko moja opinia) w prosto obciętych włosach, a w lubelskich salonach usilnie namawiają na obcinanie prosto, przynajmniej te w których ostatnio byłam - chyba tylko po to, żeby na zdjęciu, które zwykle robią bez pytania, lepiej był widoczny efekt "po" farbowania. Nie mówiąc już o tym, że co z tego że płacisz 200 zł za fryzurę, kiedy wszystkie klientki obcinane są na jedno kopyto, niezależnie od tego czy pasuje im to czy nie.

Który fryzjer w Lublinie umiejętnie cieniuje włosy, które nawet po powrocie z salonu nadal ładnie się układają? A fryzura jest twarzowa i dobierana do osoby?
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 09:33   #2942
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Fryzjer - Lublin

gdzie w Lublinie wykonam u fryzjera jakiś zabieg odżywiajacy, nawilzajacy, regenerujacy na włosy? Ktoś cos poleci?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 16:11   #2943
canka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej? szukam fryzjerki z doświadczeniem, pomysłami, która mogłaby dojechać do Hotelu na terenie Lublina w którym organizujemy przyjęcie ślubne, aby zrobić mi na miejscu ładne upięcie. Nie wiem czy salony fryzjerskie zajmują sie "wynajęciem" swoich fryzjerów a jednak chciałabym żeby było to cos porządnego i estetycznego, bo wielkie koki i tony lakieru mnie przerażają.
canka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:35   #2944
konrad white
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer - Lublin

Fryzjer męski w Lublinie poszukiwany. Zależy mi na usłudze dobrej jakości.
konrad white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 09:26   #2945
zztop51
Raczkowanie
 
Avatar zztop51
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer - Lublin

Chyba tutaj najlepiej: https://www.facebook.com/barbershopgolibroda/
zztop51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 16:27   #2946
Domiiniika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dobra koloryzacja włosów w Lublinie

Witam, polecacie jakiegoś dobrego fryzjera, który na włosach zrobi mi kolor taki jak dokładnie chcę? Chodzi mi z zółtawego blondu rozjaśnić i zrobić szarości. Byłam na chybił trafił w salonie "Prestiż " gdzie pani fryzjerka i jej szefowa kompletnie nie miały pojęcia jak zrobić mi szary kolor co było po nich widać a o czym mi nie powiedziały, dałam jednak im szansę, choc bardzo żałuję :/ Oczywiście na koniec pani fryzjerka była zachwycona kolorem, który NIE był w ogóle szary, poza tym miałam chamsko odznaczajacy się odrost, później zupełnie inny odcień starszego odrostu, który w innym salonie też był źle pomalowany. Powiedziałam, że chodziło mi o cos zupełnie innego (pokazywałam zdjęcie z kolorem na włosach) i zaczęły się tłumaczenia, gdzie najglupszym było "przychodzą klientki i jak zrobimy im szary kolor to potem mówią, że im sie nie podoba, bo jest za szary" WTF? Także bardzo was proszę, powiedzcie gdzie mogę znaleźć kogoś w Lublinie, kto naprawdę potrafi pofarbować włosy
Domiiniika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 11:53   #2947
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Dobra koloryzacja włosów w Lublinie

ostatnio wyprobowalam molequa i bylam bardzo zadowolona ze sciecia, planuje wybrac sie na koloryzacje, ogolne podejscie do klienta super i maja sporo zabiegow pielegnacyjnych, ceny wysokie bo akurat wybralam starszego styliste, ale chodzac dwa razy do roku chyba casem lepiej do tej jakosci doplacic
przed molequa najczesciej chodzilam do willa rozana - bardzo pozytywny salon, mila atmosfera, najczesciej scinalam i kolorowalam u Kingi - bardzo w porządku
dwa powyzsze w porownaniu z montownia gdzie wczesniej chodizlam to niebo a ziemia, lubie gdy fryzjer w czasie calej wizyty zajmuje sie tylko mną i nie siedze nie wiadomo ile czasu z maseczka na glowie bo fryzjer w tym czasie scina kogos innego
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 23:40   #2948
1111iza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Robiłam regenerację w salonie w galerii wolskiej nad biedronka robią na schwarzkopf jestem zadowolona. W wtorek idę na kolor. Polecam
1111iza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 05:58   #2949
asads332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja mam pytanie ile zarabia taki fryzjer z swoim salonem
http://www.venusforpleasure.com

Edytowane przez asads332
Czas edycji: 2018-04-25 o 14:58
asads332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 20:41   #2950
zztop51
Raczkowanie
 
Avatar zztop51
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy w Lublinie można gdzieś przystrzyc brodę?
Niekoniecznie barbershop, ale jeśli polecacie, to kogo?
zztop51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:11   #2951
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witajcie. Jeśli ktoś chciałby odświeżyć włosy i kolor to bardzo bardzo polecam Sensei Agnieszka Rybaczek na ul.Kruczej 2. Wczoraj zrobiłam piękne sombre i jestem zachwycona efektem

PS. Jest jeszcze drugi salon Sensei na Granicznej, ale tamtego nie polecam, pracuje tam Marcin, którego już wiele dziewczyn na tym wątku odradzało. Gdyby ktoś chciał skorzystać to uczulam, aby nie pomylić salonów.

Fotki przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32690365_1925799664106538_7117279035930968064_n.jpg (78,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32602558_1925800137439824_9067268529903894528_n.jpg (88,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32456570_1925800110773160_7586896317763289088_n.jpg (105,2 KB, 66 załadowań)
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 09:14   #2952
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Domiiniika23 Pokaż wiadomość
Witam, polecacie jakiegoś dobrego fryzjera, który na włosach zrobi mi kolor taki jak dokładnie chcę? Chodzi mi z zółtawego blondu rozjaśnić i zrobić szarości. Byłam na chybił trafił w salonie "Prestiż " gdzie pani fryzjerka i jej szefowa kompletnie nie miały pojęcia jak zrobić mi szary kolor co było po nich widać a o czym mi nie powiedziały, dałam jednak im szansę, choc bardzo żałuję :/ Oczywiście na koniec pani fryzjerka była zachwycona kolorem, który NIE był w ogóle szary, poza tym miałam chamsko odznaczajacy się odrost, później zupełnie inny odcień starszego odrostu, który w innym salonie też był źle pomalowany. Powiedziałam, że chodziło mi o cos zupełnie innego (pokazywałam zdjęcie z kolorem na włosach) i zaczęły się tłumaczenia, gdzie najglupszym było "przychodzą klientki i jak zrobimy im szary kolor to potem mówią, że im sie nie podoba, bo jest za szary" WTF? Także bardzo was proszę, powiedzcie gdzie mogę znaleźć kogoś w Lublinie, kto naprawdę potrafi pofarbować włosy

Spróbuj u Agnieszki w Sensei na ul.Kruczej 2
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 11:45   #2953
zztop51
Raczkowanie
 
Avatar zztop51
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer - Lublin

A co sądzicie o salonie Molequa? Zbiera sporo pozytywnych opinii w internecie, ale nie wiem czy to są prawdziwe opinie.
zztop51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 16:12   #2954
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez zztop51 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o salonie Molequa? Zbiera sporo pozytywnych opinii w internecie, ale nie wiem czy to są prawdziwe opinie.
byłam na scieciu i bylam bardzo zadowolona, scinała mnie starszy stylista wiec troche zapłaciłam, ale nie szkoda mi bylo bo w sumie scinam sie raz na rok/dwa
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 23:02   #2955
zztop51
Raczkowanie
 
Avatar zztop51
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer - Lublin

A pamiętasz która? Klaudia? Iza?
zztop51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 21:15   #2956
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ania, ale widze ze to jednak top stylista ale odniosłam wrazenie ze do kazdej osoby mozna smialo uderzac
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 22:08   #2957
Mari19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Witajcie. Jeśli ktoś chciałby odświeżyć włosy i kolor to bardzo bardzo polecam Sensei Agnieszka Rybaczek na ul.Kruczej 2. Wczoraj zrobiłam piękne sombre i jestem zachwycona efektem

PS. Jest jeszcze drugi salon Sensei na Granicznej, ale tamtego nie polecam, pracuje tam Marcin, którego już wiele dziewczyn na tym wątku odradzało. Gdyby ktoś chciał skorzystać to uczulam, aby nie pomylić salonów.

Fotki przed i po
Ewidentnie w tym wszystkim maczała rączki zawistna konkurencja..Co za wstyd.
Zniesławienie jest karalne.

Ja z pracy Pana Marcina jestem bardzo zadowolona, a bezpodstawne negatywne opiniowanie uważam za śmieszne.
Mari19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 21:54   #2958
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: Fryzjer - Lublin

ja polecam Wiolę z Mademoiselle - jestem zawsze zadowolona a lubię mocno wycieniowane włosy
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 19:56   #2959
MartaO1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Upięcie okolicznosciowe w Lublinie

Dziewczyny szukam dobrego salonu fryzjerskiego w Lublinie, w ktorym robią ładne upięcia okolicznosciowe ... pomózcie , prosze nie przebywam obecnie w Polsce i nie mam pojęcia gdzie zadzwonic , zeby potem nie żałowac... ostatnim razem skorzystalam z salonu Beyonce na Nadbystrzyckiej to wyszlam prawie z placzem...
Az wstyd bylo sie ludziom na oczy pokazać...
Gdzie warto sie umówic... cena nie ma znaczenia... byle bylo ladnie...
MartaO1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-04, 13:23   #2960
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Mari19 Pokaż wiadomość
Ewidentnie w tym wszystkim maczała rączki zawistna konkurencja..Co za wstyd.
Zniesławienie jest karalne.

Ja z pracy Pana Marcina jestem bardzo zadowolona, a bezpodstawne negatywne opiniowanie uważam za śmieszne.

Masz rację założyłam konto 13lat temu, napisałam prawie 3tysiące postów specjalnie po to, aby kogoś oczernić Z tego co widzę, to Ty założyłaś konto kilkanaście dni temu więc kto tu jest konkurencją pytam
Poza tym polecam czytanie ze zrozumieniem, bo ja tam żadnego zniesławienia nie widzę, jedynie wskazanie że są dwa salony o tej samej nazwie i polecenie salonu Agnieszki.

Jednocześnie raz jeszcze polecam cofnięcie się do wcześniejszych negatywnych wypowiedzi dotyczących P.Marcina. Rozumiem, że te osoby(piszące kilka lat temu) to również konkurencja

Ahhh dorośli ludzie... co za wstyd.
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 17:49   #2961
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Masz rację założyłam konto 13lat temu, napisałam prawie 3tysiące postów specjalnie po to, aby kogoś oczernić Z tego co widzę, to Ty założyłaś konto kilkanaście dni temu więc kto tu jest konkurencją pytam
Poza tym polecam czytanie ze zrozumieniem, bo ja tam żadnego zniesławienia nie widzę, jedynie wskazanie że są dwa salony o tej samej nazwie i polecenie salonu Agnieszki.

Jednocześnie raz jeszcze polecam cofnięcie się do wcześniejszych negatywnych wypowiedzi dotyczących P.Marcina. Rozumiem, że te osoby(piszące kilka lat temu) to również konkurencja

Ahhh dorośli ludzie... co za wstyd.
Oshinek, kamikaze z Ciebie. A może to sam Pan Marcin do nas zawitał. Co za wstyd.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 22:11   #2962
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Oshinek, kamikaze z Ciebie. A może to sam Pan Marcin do nas zawitał. Co za wstyd.


Merys to też moje pierwsze skojarzenie. Szkoda tylko, że akurat na tym wątku takich 1postowiczów trochę już było i każdy wie po co taki ktoś zakłada konto
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 13:28   #2963
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Masz rację założyłam konto 13lat temu, napisałam prawie 3tysiące postów specjalnie po to, aby kogoś oczernić Z tego co widzę, to Ty założyłaś konto kilkanaście dni temu więc kto tu jest konkurencją pytam
Poza tym polecam czytanie ze zrozumieniem, bo ja tam żadnego zniesławienia nie widzę, jedynie wskazanie że są dwa salony o tej samej nazwie i polecenie salonu Agnieszki.

Jednocześnie raz jeszcze polecam cofnięcie się do wcześniejszych negatywnych wypowiedzi dotyczących P.Marcina. Rozumiem, że te osoby(piszące kilka lat temu) to również konkurencja

Ahhh dorośli ludzie... co za wstyd.
To Marcin z Agnieszką podzielili salon? Byłam ich klientką i osobiście nie byłam zadowolona ze ścięć p. Agnieszki, za to p. Marcin mi odpowiadał.
Aktualnie przerzuciłam się na Adama Hetmana, ale zdarzało mi się z braku terminu podskoczyć do Marcina.
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 22:36   #2964
Martam01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Absolutnie odradzam salon na ul Wileńskiej pod nazwa „Oscar” sama szefowa powinna się jeszcze wiele uczyć ma braki wiedzy elementarnej we fryzjerstwie nie umie odpowiednio do włosa dobrać ani odcienia ani oksydantu a opisuje się jako salon z profesjonalna usługa . Do swojej reklamy w sieci używa wizerunku osób publicznych znanych z programu jednak czy kurs skończyła czy tylko tam była

Salon znajduje się na bazarze , ale targować się nie można

Cena nie adekwatna do jakości usługi

Włosy na zdjęciu przed / po nie miały w moim przypadku wiele wspólnego z rzeczywistością ( nie poznałam swoich włosów na zdjęciu )

Raczej omijać To miejsce

Na koniec dodam ,ze nie robię antyreklamy i nawet nie jestem z Lublina
Martam01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:38   #2965
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Martam01 Pokaż wiadomość
Absolutnie odradzam salon na ul Wileńskiej pod nazwa „Oscar” sama szefowa powinna się jeszcze wiele uczyć ma braki wiedzy elementarnej we fryzjerstwie nie umie odpowiednio do włosa dobrać ani odcienia ani oksydantu a opisuje się jako salon z profesjonalna usługa . Do swojej reklamy w sieci używa wizerunku osób publicznych znanych z programu jednak czy kurs skończyła czy tylko tam była

Salon znajduje się na bazarze , ale targować się nie można

Cena nie adekwatna do jakości usługi

Włosy na zdjęciu przed / po nie miały w moim przypadku wiele wspólnego z rzeczywistością ( nie poznałam swoich włosów na zdjęciu )

Raczej omijać To miejsce

Na koniec dodam ,ze nie robię antyreklamy i nawet nie jestem z Lublina
Tiaa
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:24   #2966
Heaalgaaa
Przyczajenie
 
Avatar Heaalgaaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja niestety nikogo nie znam.
__________________
Nie każdy musi być wielkim człowiekiem. Być człowiekiem to już bardzo dużo – Albert Camus
Heaalgaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 09:29   #2967
kreconaa
Przyczajenie
 
Avatar kreconaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Szukam fryzjera, który ładnie zetnie kręcone włosy aby trochę podbić skręt, jeśli przy tym zna się na koloryzacji to super! Macie jakieś zaktualizowane dane na ten temat? 😊🙈
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
kreconaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 10:07   #2968
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kreconaa Pokaż wiadomość
Szukam fryzjera, który ładnie zetnie kręcone włosy aby trochę podbić skręt, jeśli przy tym zna się na koloryzacji to super! Macie jakieś zaktualizowane dane na ten temat? 😊🙈



Kamil z Loko
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 22:17   #2969
kreconaa
Przyczajenie
 
Avatar kreconaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

@kusum

Zapisy na luty 😥
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
kreconaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 19:10   #2970
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cześć dziewczyny Szukam fryzjera, najlepiej na Czechowie, w którym używane są farby Montibello.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.