Zdezorientowana czterdziestka!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-07, 17:22   #1
Lillonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3

Zdezorientowana czterdziestka!!!


Cześć kobietki !W lipcu skończyłam to „40” i od tego czasu..No może trochę wcześniej czuje się zdezorientowana ..chodzi o to ,ze chce coś robić w życiu ciekawego ,ale niestety nie mam pomysłu..W listopadzie sprzedaliśmy mój zakątek czyli sklep ,który prowadziłam i teraz w sumie jestem bez zajęć ,czasami gdzieś pojde dorobić ,ale tak naprawdę nie mam stałych zajęć poza oczywiście sprzątaniem i gotowaniem 😱potrzebuje pomysłów i kogoś kto ma podobne wrażenia ,potrzebuje odnaleźć siebie na nowo ,potrzebuje WIELKIEGO kopa ...Pomocy!!!
Lillonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 07:42   #2
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Zdezorientowana czterdziestka!!!

Cytat:
Napisane przez Lillonka Pokaż wiadomość
Cześć kobietki !W lipcu skończyłam to „40” i od tego czasu..No może trochę wcześniej czuje się zdezorientowana ..chodzi o to ,ze chce coś robić w życiu ciekawego ,ale niestety nie mam pomysłu..W listopadzie sprzedaliśmy mój zakątek czyli sklep ,który prowadziłam i teraz w sumie jestem bez zajęć ,czasami gdzieś pojde dorobić ,ale tak naprawdę nie mam stałych zajęć poza oczywiście sprzątaniem i gotowaniem 😱potrzebuje pomysłów i kogoś kto ma podobne wrażenia ,potrzebuje odnaleźć siebie na nowo ,potrzebuje WIELKIEGO kopa ...Pomocy!!!

Czego szukasz - hobby czy pracy? I dlaczego nie pracujesz - to nie pytanie złośliwe?
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 08:42   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Zdezorientowana czterdziestka!!!

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Czego szukasz - hobby czy pracy? I dlaczego nie pracujesz - to nie pytanie złośliwe?



I gdzie mieszkasz.
Inne możliwości daje mieszkanie w mieście dużym, małym, na wsi.
+ masz jakieś predyspozycje do czegoś?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 12:28   #4
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Zdezorientowana czterdziestka!!!

Piekny wiek ,wiec nie ma cos sie łamać broń boze, ze to juz 40 , to dopiero 40

A czemu sprzedaliscie sklep, nie szlo, czy chcialas jakis zmian ?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 20:33   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zdezorientowana czterdziestka!!!

Cytat:
Napisane przez Lillonka Pokaż wiadomość
Cześć kobietki !W lipcu skończyłam to „40” i od tego czasu..No może trochę wcześniej czuje się zdezorientowana ..chodzi o to ,ze chce coś robić w życiu ciekawego ,ale niestety nie mam pomysłu..W listopadzie sprzedaliśmy mój zakątek czyli sklep ,który prowadziłam i teraz w sumie jestem bez zajęć ,czasami gdzieś pojde dorobić ,ale tak naprawdę nie mam stałych zajęć poza oczywiście sprzątaniem i gotowaniem 😱potrzebuje pomysłów i kogoś kto ma podobne wrażenia ,potrzebuje odnaleźć siebie na nowo ,potrzebuje WIELKIEGO kopa ...Pomocy!!!
Za mało danych. Masz jakieś wykształcenie? Hobby? Umiejętności np. manualne czy inne? Języki obce jakieś znasz? Jakieś większe miasto w pobliżu? Możesz dojechać gdzieś samochodem lub komunikacją miejską? Jak masz doświadczenie w handlu to może poszukaj np. pracy w handlu? Albo pomyśl o jakimś biznesie typu franczyzna? A jak nie to może szukaj pracy typu zastępca kierownika sklepu?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Czego szukasz - hobby czy pracy? I dlaczego nie pracujesz - to nie pytanie złośliwe?
Znałaś kogoś kto prowadził własną działalność i ją zamknął? Bo ja tak. Napisała dlaczego nie pracuje- bo dopiero zamknęli interes. Czasem to trwa. Czasem także ze względów skarbowych nie można tak od razu iść do pracy.
Do autorki- nie zaczynasz od zera. Masz doświadczenie praktyczne handlowe. W handlu jest dużo ofert pracy, także w handlu szukaj. Ewentualnie sprzedaż, bezpośrednia obsługa klienta.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 10:02   #6
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Zdezorientowana czterdziestka!!!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Znałaś kogoś kto prowadził własną działalność i ją zamknął? Bo ja tak. Napisała dlaczego nie pracuje- bo dopiero zamknęli interes. Czasem to trwa. Czasem także ze względów skarbowych nie można tak od razu iść do pracy.
Do autorki- nie zaczynasz od zera. Masz doświadczenie praktyczne handlowe. W handlu jest dużo ofert pracy, także w handlu szukaj. Ewentualnie sprzedaż, bezpośrednia obsługa klienta.

1) znałam - za to nie znałam kogoś, kto może sobie pozwolić na to, żeby blisko rok po zamknięciu interesu wciąż nie mieć stałego źródła dochodu.
2) nie "dopiero", tylko zamknęli prawie rok temu
3) jakie to są "względu skarbowe", a których powodu nie można od razu iść do pracy?

Autorka nie napisała, że szuka pomysłu na pracę - tylko pomysłu na siebie, a to co innego. Być może ma forsy jak lodu, skoro może sobie pozwolić na pracowanie dorywcze od czasu do czasu, i poszukuje hobby?
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 08:08   #7
Lillonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zdezorientowana czterdziestka!!!

Przepraszam ,ze dopiero odpisuje,ale nie spodziewałam się ,ze ktoś odpowie!

Szukam hobby,dla osoby trochę zagubionej..dla mnie oczywiście .Nie pracuje ,ponieważ (i to tez był powód sprzedaży sklepu) chorowałam i musiałam /muszę doprowadzić siebie do porządku Nie mam tez kasy jak lodu ,ale mamy z mężem firmę ,w której ja nie mam za dużo do robienia,No i stad środki do zycia.Meszkam w mieście.Mysle ,ze ta moja niewiedza o tym co chce robić bierze się z braku umiejętności koncentracji i tego ,ze się szybko nudze ,jedyne co lubię naprawdę robić i robię od zawsze to czytanie ksiazek,uwielbiam czytać je i posiadać
Lillonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 08:55   #8
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Zdezorientowana czterdziestka!!!

Cytat:
Napisane przez Lillonka Pokaż wiadomość
Przepraszam ,ze dopiero odpisuje,ale nie spodziewałam się ,ze ktoś odpowie!

Szukam hobby,dla osoby trochę zagubionej..dla mnie oczywiście .Nie pracuje ,ponieważ (i to tez był powód sprzedaży sklepu) chorowałam i musiałam /muszę doprowadzić siebie do porządku Nie mam tez kasy jak lodu ,ale mamy z mężem firmę ,w której ja nie mam za dużo do robienia,No i stad środki do zycia.Meszkam w mieście.Mysle ,ze ta moja niewiedza o tym co chce robić bierze się z braku umiejętności koncentracji i tego ,ze się szybko nudze ,jedyne co lubię naprawdę robić i robię od zawsze to czytanie ksiazek,uwielbiam czytać je i posiadać



To rozejrzyj się po różnych portalach, forach i sklepach książkowych itp. i pisz recenzje. + może blog na ten temat czy jakiś nowszy system prezentacji.

To naprawdę jest super, i może dawać masę satysfakcji jak już zacznie się być rozpoznawanym przez użytkowników i wyrobi sobie jakąś wiarygodność, a teraz widzę ze można na tym nawet mieć jakieś korzyści, typu zniżki na zakup kolejnych książek.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 19:11   #9
Lillonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zdezorientowana czterdziestka!!!

Ja nie twierdze ,ze 40lat to koniec świata 😉czuje się młodziej Hihi
Lillonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 14:11   #10
jakub_king
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zdezorientowana czterdziestka!!!

Ale drazycie ludzie.

Mlodego kochanka trzeba, strzal adrenaliny, przygoda, przyjemnosc, nowe doswiadczenia - doznania.

I tak wygladaja odpowiedzi, a nie kwestionariusz zwrotny z 20 pytaniami (o 18-stu autorka posta oznajmila na poczatku) co jak gdzie kiedy i po co... no ludzie, litosci.

Pozdrawiam
jakub_king jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-14 15:11:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.