Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 07:23   #61
kamielka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Dzięki. Fajnie,że to napisalas. Ją ogólnie jestem dosyć zielona w tych sprawach,żelu i akrylu nigdy nie robiłam i mam mega stracha. Najgorzej się boję,że założyć to będę umiała,a zdjąć już gorzej. Tak jak przeczytałam gdzieś jest tyle kiepskich "stylistek",które przepilowuja płytkę, przedłużają paznokcie na hybrydzie itd. Dlatego wybrałam kurs,bo nie chce być jedną z nich. wiedza w internecie,to nie to samo co wiedza od profesjonalistów. Fajnie tez,że atmosfera jest ok,bo ja też nie lubię stresu...
A jakiej jakosci sa pedzelki,ktore sie dostaje? Mnie jara nail art i zastanawiam sie czy jest tam jakis nadajacy sie do tego. I jeszcze jedno pyt,czy dostaniemy materialy opisujace krok po kroku kazdy manicure?

Edytowane przez kamielka13
Czas edycji: 2014-02-04 o 09:05
kamielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 10:26   #62
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez nutellaa0 Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobało. Nauczyłam się wielu rzeczy, o których nie miałam bladego pojęcia. Szkoła fajna, tylko za mało ćwiczeń na modelach jak dla mnie, bo jednak sztuczny palec i ludzka dłoń to dwie różne bajki Sztuczny palec nie krzyknie jak mu przepiłujesz płytkę, nie poleje się krew jak skaleczysz skórkę. No jednak na dłoni lepiej się uczyć, wtedy ma się wyczucie z jaką siłą operować pilnikiem itd.

Egzamin składa się z 2 części. Duży nacisk kładziony jest na teorię i wiem, że dziewczyny ostro zakuwały. Dla mnie było łatwo, bo jestem kosmetologiem, więc tematy chorób skóry, paznokci, dezynfekcji, sterylizacji mam w małym palcu, ale wiem, że niektórym teoria sprawiała trudność.


Atmosfera jest super. Bardzo miło i przyjemnie spędzony, ale nie zmarnowany czas. Instruktorki są świetne, bardzo cierpliwe. Nie ma stresu, jeszcze zależy na którą się trafi, bo niektóre Panie instruktorki są według mnie niekompetentne. Ogólnie bardzo pomagają, starają się wytłumaczyć co robisz źle, jak czegoś nie "łapiesz" to bez problemu pokazują ponownie. Sprawdzają na bieżąco jak idzie praca kursantkom, ale na pewno nie jest tak, że przymykają oko na błędy- od razu mówią np. "Ogólnie jest ok, ale spójrz tutaj za mocno spiłowałaś, musisz robić tak i tak"

Najfajniejsza i najbardziej profesjonalna jest według mnie Aneta S. Bardzo dobrze wspominam zajęcia z nią
Dzieki za odpowiedź
A co było na egzaminie praktycznym? Teorii też się nie boję, jestem w studium, ale nie miałam nigdy do czynienia z przedłużaniem, zdobieniami itd
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 00:30   #63
nutellaa0
Raczkowanie
 
Avatar nutellaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 430
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez kamielka13 Pokaż wiadomość
Dzięki. Fajnie,że to napisalas. Ją ogólnie jestem dosyć zielona w tych sprawach,żelu i akrylu nigdy nie robiłam i mam mega stracha. Najgorzej się boję,że założyć to będę umiała,a zdjąć już gorzej. Tak jak przeczytałam gdzieś jest tyle kiepskich "stylistek",które przepilowuja płytkę, przedłużają paznokcie na hybrydzie itd. Dlatego wybrałam kurs,bo nie chce być jedną z nich. wiedza w internecie,to nie to samo co wiedza od profesjonalistów. Fajnie tez,że atmosfera jest ok,bo ja też nie lubię stresu...
A jakiej jakosci sa pedzelki,ktore sie dostaje? Mnie jara nail art i zastanawiam sie czy jest tam jakis nadajacy sie do tego. I jeszcze jedno pyt,czy dostaniemy materialy opisujace krok po kroku kazdy manicure?
Jak to przedłużanie na hybrydzie?
Ja z żelem i akrylem też nie miałam nic wspólnego, jeśli masz ochotę to zajrzyj na mojego bloga, link masz w podpisie, wrzucam tam moje paznokcie.
Muszę Cię rozczarować, bo nigdy nie zdejmowałyśmy niczego niestety, nie robiłyśmy też uzupełnienia (może niektóre dziewczyny, jak miały modelki z żelami np.)
Pędzelki są chyba całkiem spoko, ale nie wiem, jakbyś mnie pytała o pędzle do makijażu to mogłabym się bardziej popisać wiedzą w temacie
Dostaniesz skrypt, gdzie masz całą potrzebną teorię. Znajdziesz tam opisy chorób, ogólne informacje o paznokciach, tipsach, żelu, akrylu, każdej technice, najczęstszych błędach no i także wszystkie metody krok po kroku


Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedź
A co było na egzaminie praktycznym? Teorii też się nie boję, jestem w studium, ale nie miałam nigdy do czynienia z przedłużaniem, zdobieniami itd
Na egzaminie praktycznym musisz zrobić przedłużenie do wyboru żel lub akryl, tips lub szablon, ale musi to być zrobione techniką combo, więc np. akrylowe paznokcie+ zdobienie kolorowym żelem, lub ombre, albo paznokcie żelowe+ kwiatek akrylowy.

Fajną rzeczą jest to, że zarówno na ćwiczeniach jak i na egzaminie możecie mieć swoją modelkę. Ja egzamin zdawałam robiąc paznokcie przyjaciółce.
Nie bójcie się dziewczyny, wszystko ogarniecie. Ja na żelu byłam tylko raz, a zdawałam na nim egzamin.
__________________
Nisiowe pasje blog
nutellaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 10:51   #64
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez nutellaa0 Pokaż wiadomość
Jak to przedłużanie na hybrydzie?
Ja z żelem i akrylem też nie miałam nic wspólnego, jeśli masz ochotę to zajrzyj na mojego bloga, link masz w podpisie, wrzucam tam moje paznokcie.
Muszę Cię rozczarować, bo nigdy nie zdejmowałyśmy niczego niestety, nie robiłyśmy też uzupełnienia (może niektóre dziewczyny, jak miały modelki z żelami np.)
Pędzelki są chyba całkiem spoko, ale nie wiem, jakbyś mnie pytała o pędzle do makijażu to mogłabym się bardziej popisać wiedzą w temacie
Dostaniesz skrypt, gdzie masz całą potrzebną teorię. Znajdziesz tam opisy chorób, ogólne informacje o paznokciach, tipsach, żelu, akrylu, każdej technice, najczęstszych błędach no i także wszystkie metody krok po kroku




Na egzaminie praktycznym musisz zrobić przedłużenie do wyboru żel lub akryl, tips lub szablon, ale musi to być zrobione techniką combo, więc np. akrylowe paznokcie+ zdobienie kolorowym żelem, lub ombre, albo paznokcie żelowe+ kwiatek akrylowy.

Fajną rzeczą jest to, że zarówno na ćwiczeniach jak i na egzaminie możecie mieć swoją modelkę. Ja egzamin zdawałam robiąc paznokcie przyjaciółce.
Nie bójcie się dziewczyny, wszystko ogarniecie. Ja na żelu byłam tylko raz, a zdawałam na nim egzamin.
I tylko przedłużanie robi się na egzaminie?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life


Edytowane przez Copykat
Czas edycji: 2014-02-05 o 10:59
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 14:29   #65
nutellaa0
Raczkowanie
 
Avatar nutellaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 430
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
I tylko przedłużanie robi się na egzaminie?
No tak, ja robiłam przedłużanie żelem, na to hybryda i na to kwiatek akrylowy
__________________
Nisiowe pasje blog
nutellaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:32   #66
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Dostawałyście jakieś potwierdzenie przed rozpoczęciem kursu, że jesteście zapisane?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 17:44   #67
nutellaa0
Raczkowanie
 
Avatar nutellaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 430
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Nie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nisiowe pasje blog
nutellaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 12:19   #68
Panna_Prym_
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Prym_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

A czy któraś z Was dostała pracę po samym kursie? Nie chciałabym wydać 2500 czy nawet 1500 na kurs żeby później się okazało, że jednak to za mało żeby pracować..
__________________
Krew leci mi z nosa, na mój nienaganny makijaż. Na mojej pięknie wytapetowanej, delikatnej twarzy krew, która nie miesza się z winem, jak to zapowiedział Jezus Chrystus.
Panna_Prym_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 11:35   #69
kasiek_771
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

A ja bylam na zawodowym kursie 120h w New Nails w czerwcu ubiegłego roku. Było sporo dziewczyn, a mimo to w grupie byłysmy tylko dwie. Praktyki jest bardzo sporo, w sumie od pierwszego dnia ćwiczyłyśmy przez całe dwa tyg, a teoria była omawiana w trakcie. Owszem instrukrorki piją kawę, rozmawiają, wychodzą na papierosa jak to ktoś wyżej napisał, ale wtedy jak i my mamy przerwę. Ja mialam ustalone godziny od 8 do 20 (na własne życzenie) i były tylko dwie krótkie przerwy. Jeśli chodzi o ćwiczenia to bardzo dużo się nauczyłam. Wcześniej miałam jednodniowy kurs stylizacji paznokci żelem w Maestri i nawet się nie dowiedziałam co to jest krzywa C, linia włosa, czy punkt stresu W New Nails pracuje się na ich markowych produktach. Nie są złe. Egzaminy są trudne i naprawdę jest dużo nauki z teorii. Moim zdaniem warto, jak ktoś jest z okolicy. Ja jestem z okolic Gdańska i teraz wiem, że jak będę chciała robić jeszcze jakiś kurs, to będę szukać w okolicy.
kasiek_771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:06   #70
agunia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: mława
Wiadomości: 3
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Czytam, czytam i tak naprawdę nie wiem czy wybiorę się na ten kurs. To prawda troche kosztuje, ja bardzo lubię zajmować się pielęgnacją dłoni, stóp ale nie mam żadnego jeszcze kursu. Wyszukałam New Nails i spodobał mi się, mam trochę dużo km. do Warszawy i nie wiem czy się wybiorę, ale tak naprawdę nie znalazłam nic ciekawszego. Ale zastanawia mnie jeszcze czy na tych kursach są panie w młodym wieku czy też takie jak ja?? Mam 40 lat odchowałam dzieci i teraz bardzo chciałabym się spełniać i robić to co lubię, ale czy to jeszcze czas na takie kursy?

Edytowane przez agunia 31
Czas edycji: 2014-03-19 o 20:15
agunia 31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:02   #71
kasiek_771
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez agunia 31 Pokaż wiadomość
Czytam, czytam i tak naprawdę nie wiem czy wybiorę się na ten kurs. To prawda troche kosztuje, ja bardzo lubię zajmować się pielęgnacją dłoni, stóp ale nie mam żadnego jeszcze kursu. Wyszukałam New Nails i spodobał mi się, mam trochę dużo km. do Warszawy i nie wiem czy się wybiorę, ale tak naprawdę nie znalazłam nic ciekawszego. Ale zastanawia mnie jeszcze czy na tych kursach są panie w młodym wieku czy też takie jak ja?? Mam 40 lat odchowałam dzieci i teraz bardzo chciałabym się spełniać i robić to co lubię, ale czy to jeszcze czas na takie kursy?
agunia31 na tym kursie sa dziewczyny w różnym wieku ze mną w grupie była dziewczyna która miała 34 lata, a w pokoju (miałam kurs z noclegiem) kobieta która miała 42 lata. Robiła kurs kosmetyczny, a kilka miesięcy szybciej zrobiła kurs stylizacji paznokci Nie obawiaj się, to że jesteś kilka lat starsza od niektórych dziewczyn uczestniczących na kurs, nie oznacza że musisz rezygnowac z marzeń Lepiej robić to co się lubi, niż się zmuszać do tego. Pamiętam była tam na kursie dziewczyna zaraz po szkole, która miała dofinansowanie z urzędu i była tak niechętna że nawet cierpliwe instruktorki miały dość Życze powodzenia
kasiek_771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 15:26   #72
Nitrozoamina
Przyczajenie
 
Avatar Nitrozoamina
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
:)

Witajcie serdecznie zastanawiam się własnie nad podjęciem tego kursu. Moją główną obawą jest to, że nie podołam, ponieważ co tu kryć, jestem w tej tematyce "zielona" Najważniejsze dla mnie pytanie - Jak wygląda perspektywa zatrudnienia po kursie? To będzie mój pierwszy kurs, i jak dla osoby niepracującej (kończę liceum zaocznie) dosyć sporo inwestycja, więc chciałabym wiedzieć, czy warto ją podjąć
Serdecznie pozdrawiam
Nitrozoamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 21:38   #73
agunia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: mława
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez kasiek_771 Pokaż wiadomość
agunia31 na tym kursie sa dziewczyny w różnym wieku ze mną w grupie była dziewczyna która miała 34 lata, a w pokoju (miałam kurs z noclegiem) kobieta która miała 42 lata. Robiła kurs kosmetyczny, a kilka miesięcy szybciej zrobiła kurs stylizacji paznokci Nie obawiaj się, to że jesteś kilka lat starsza od niektórych dziewczyn uczestniczących na kurs, nie oznacza że musisz rezygnowac z marzeń Lepiej robić to co się lubi, niż się zmuszać do tego. Pamiętam była tam na kursie dziewczyna zaraz po szkole, która miała dofinansowanie z urzędu i była tak niechętna że nawet cierpliwe instruktorki miały dość Życze powodzenia
Dzięki, że napisłas, dodałaś mi trochę odwagi.
Jak narazie to dowiedziałam się od pani która udzieliła mi b. dużo inf. na temat tego kursu, że można zapisywać się na połowę kwietnia na indywidualny system szkolenia i 120h wykorzystujesz jak i kiedy chcesz, dla mnie jest to b. wygodne. Tylko moje obawy są czy wszystkie te wiadomości można "ogarnąć" , bo ja jestem osobą b. dokładną, nie lubię tandety i wszystko musi być na 100. Precyzja i perfekcja.
Zresztą oprócz tego kursu chciałabym jeszcze zrobić wizaż. To co najbardziej mnie kręci. Jak nie zabraknie mi odwagi.
agunia 31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 16:00   #74
kasiek_771
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: :)

Cytat:
Napisane przez Nitrozoamina Pokaż wiadomość
Witajcie serdecznie zastanawiam się własnie nad podjęciem tego kursu. Moją główną obawą jest to, że nie podołam, ponieważ co tu kryć, jestem w tej tematyce "zielona" Najważniejsze dla mnie pytanie - Jak wygląda perspektywa zatrudnienia po kursie? To będzie mój pierwszy kurs, i jak dla osoby niepracującej (kończę liceum zaocznie) dosyć sporo inwestycja, więc chciałabym wiedzieć, czy warto ją podjąć
Serdecznie pozdrawiam
Ja kończyłam kurs w czerwcu i nie szukalam pracy, ponieważ planowalismy z mężem dziecko i teraz jestem w ciąży. Planuje podjąć pracę za jakies trzy lata dopiero, także mam dużo czasu na doszkolenie no ale wracając do pytania, to wydaje mi się że w różnych gabinetach kosmetycznych, studiach paznokci itp. szukają dziewczyn z doświadczeniem. Ewentualnie wybitnie uzdolnionych hehe

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez agunia 31 Pokaż wiadomość
Dzięki, że napisłas, dodałaś mi trochę odwagi.
Jak narazie to dowiedziałam się od pani która udzieliła mi b. dużo inf. na temat tego kursu, że można zapisywać się na połowę kwietnia na indywidualny system szkolenia i 120h wykorzystujesz jak i kiedy chcesz, dla mnie jest to b. wygodne. Tylko moje obawy są czy wszystkie te wiadomości można "ogarnąć" , bo ja jestem osobą b. dokładną, nie lubię tandety i wszystko musi być na 100. Precyzja i perfekcja.
Zresztą oprócz tego kursu chciałabym jeszcze zrobić wizaż. To co najbardziej mnie kręci. Jak nie zabraknie mi odwagi.
Jeśli chodzi o naukę to instruktorki są naprawdę cierpliwe i mogą tłumaczyć jedną rzecz kilka razy, tak długo aż zrozumiesz. Bynajmniej taka była instruktorka z którą ja miałam zajęcia
kasiek_771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 13:55   #75
azebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez nutellaa0 Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że to konkurencja. Ja z kursu jestem bardzo zadowolona. Kadra świetna, dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne! Co do instruktorek, nie wszystkie są fajne
Witam,
nie jestem z konkurencji tylko obiektywnie opisuję to co się stało i mogę mieć żal tylko do siebie że nie sprawdziłam firmy od podszewki.Ja śmiem podejrzewać że to new-nails pisze i reklamuje się tu na tym formu .I teraz przeanalizujcie drogie koleżanki ;tak już od razu wszystkie instruktorki są wspaniałe i wykształcone ,nie ma takiej firmy zawsze są słabsze ogniwa! jeżeli macie potrzebę zapisania się na kurs wejdźcie i obejrzyjcie firmę,zapiszcie się jako modelka ,a zorientujecie się co tam jest grane.wszystko robione najtańszym kosztem,najtańsze lakiery,lampy,lampki ,pilniki wszystko made in china!wiedza na papierze ,którą się dostaje wygląda też słabo i daje wiele do życzenia.następna sprawa zerknijcie na ich stronę 99%prac w zdjęcia z internetu ,a własne prace na ich stronie to przypadek.po co komu oglądać zdjęcia nie będącym dziełem new-nails na ich stronie??ech bądźcie bardziej spostrzegawcze niż ja kiedyś!pozdrawiam
azebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 16:22   #76
kasiek_771
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez azebra Pokaż wiadomość
Witam,
nie jestem z konkurencji tylko obiektywnie opisuję to co się stało i mogę mieć żal tylko do siebie że nie sprawdziłam firmy od podszewki.Ja śmiem podejrzewać że to new-nails pisze i reklamuje się tu na tym formu .I teraz przeanalizujcie drogie koleżanki ;tak już od razu wszystkie instruktorki są wspaniałe i wykształcone ,nie ma takiej firmy zawsze są słabsze ogniwa! jeżeli macie potrzebę zapisania się na kurs wejdźcie i obejrzyjcie firmę,zapiszcie się jako modelka ,a zorientujecie się co tam jest grane.wszystko robione najtańszym kosztem,najtańsze lakiery,lampy,lampki ,pilniki wszystko made in china!wiedza na papierze ,którą się dostaje wygląda też słabo i daje wiele do życzenia.następna sprawa zerknijcie na ich stronę 99%prac w zdjęcia z internetu ,a własne prace na ich stronie to przypadek.po co komu oglądać zdjęcia nie będącym dziełem new-nails na ich stronie??ech bądźcie bardziej spostrzegawcze niż ja kiedyś!pozdrawiam

Ja nie jestem z New-nails, nie reklamuję też tej firmy. Nie uważam też że jest to najlepszy kurs na rynku. Sama przed kursem nie sprawdziłam wszystkich możliwości i żałuję, bo pod nosem praktycznie mam siedzibę Euro Fashion. Chwale ten kurs, bo dużo wiedzy z niego wynioslam. Nie mówię też, że wszystkie instruktorki są miłe, wspaniałe itp. Bylo tam kilka pań, z którymi nie chciałabym mieć zajęć. Miałam to szczęście, że trafiłam na zajęcia do naprawdę dobrej instruktorki. Chociaż był dzień, że mialam zastępstwo z panią z recepcji (swoja drogą strasznie niemiła)
Co do jakości produktów, to w większości pracowałam na ich firmowych, więc nie moge ocenic. Lampy normalne 4x9w, sama takiej używam.
Tak jak wyżej napisałam, żałuję że nie szukałam głębiej kursu, ale nie żałuje że ukończyłam ten w new-nails.
kasiek_771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 20:37   #77
azebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez kasiek_771 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem z New-nails, nie reklamuję też tej firmy. Nie uważam też że jest to najlepszy kurs na rynku. Sama przed kursem nie sprawdziłam wszystkich możliwości i żałuję, bo pod nosem praktycznie mam siedzibę Euro Fashion. Chwale ten kurs, bo dużo wiedzy z niego wynioslam. Nie mówię też, że wszystkie instruktorki są miłe, wspaniałe itp. Bylo tam kilka pań, z którymi nie chciałabym mieć zajęć. Miałam to szczęście, że trafiłam na zajęcia do naprawdę dobrej instruktorki. Chociaż był dzień, że mialam zastępstwo z panią z recepcji (swoja drogą strasznie niemiła)
Co do jakości produktów, to w większości pracowałam na ich firmowych, więc nie moge ocenic. Lampy normalne 4x9w, sama takiej używam.
Tak jak wyżej napisałam, żałuję że nie szukałam głębiej kursu, ale nie żałuje że ukończyłam ten w new-nails.
hmm widzisz jak by były dobre te produkty to byś wróciła do nich.Tak samo zapewne drugiego kursu tam byś nie zrobiła jak ja?Panuje tam straszny chaos niczym w Pekinie takie jest moje zdanie.Ja porównałam i wiedza w innych firmach nie będę rekomendować i reklamować jest większa do zdobycia,a żałować faktycznie to nie ma co bo jakieś tam doświadczenie życiowe człowiek zebrał .pozdrowionka
azebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 18:35   #78
izus154
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Question egzamin na kursach NEW NAILS

Chciała bym zapisać sie na egzamin w new nails na kurs kosmetyczny I II i III stopnia czytałam na forum że jest OK mam tylko pytanie czy któraś z dziewczyn kończyła tam taki kurs?Jak przebiega tam egzamin? bo zanim dostanie się certyfikat przeprowadzają egzamin
Proszę o jakieś info
izus154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 07:14   #79
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: egzamin na kursach NEW NAILS

Ale co konkretnie chcesz wiedzieć? Najpierw miałam u nich szkolenie zawodowe, a później przechodziłam u nich przez egzamin. Jeśli faktycznie podejdziesz do szkolenia z zaangażowaniem to wszystko będzie ok.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 07:18   #80
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

A u mnie to był cały początek pracy, to co u nich się nauczyłam. A widzę jakie są różnice w poziomie szkoleń. Poszłam na jeden krotki kurs u mnie w Czewie, całkowita masakra! Dużo dziewczyn, odwalanka, zero konkretów. Lepiej pojechać, wydać więcej, ale coś z tego mieć.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:37   #81
nexttoyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Hej dziewczyny
a jak wygląda sprawa kursu z noclegami w hostelu? w pokoju rzeczywiście zakwaterowane są osoby z kursu, czy jakieś przypadkowe łączenie osób z nie wiadomo skąd? czy nie było problemów z zakwaterowaniem? proszę o jakieś info
nexttoyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:42   #82
Zuziannaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zuziannaaa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszafka
Wiadomości: 50
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez nexttoyou Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
a jak wygląda sprawa kursu z noclegami w hostelu? w pokoju rzeczywiście zakwaterowane są osoby z kursu, czy jakieś przypadkowe łączenie osób z nie wiadomo skąd? czy nie było problemów z zakwaterowaniem? proszę o jakieś info
Nie wiem czy jeszcze aktualne... bo to post z zeszłego roku ...
__________________

"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód." P.Coelho
Zuziannaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 07:17   #83
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

To zależy - nie zawsze masz aż tyle osób. Zależy jak się trafi - najlepiej o takie rzeczy pytań bezpośrednio w firmie, a nie na forum ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 12:15   #84
nisia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 36
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Hej dziewczyny. Zastanawiam się nad szkoleniem w New Nails - Beauty Lux a Europejska Szkołą Stylizacji SELECT. Czy któraś z Was może mi doradzić gdzie więcej się nauczę? i co dla mnie najwazniejsze, gdzie będę pracowała na modelce a nie na... sztucznym palcu z plastiku??

Pozdrawiam
Jak wybiorę szkołę to napewno dam znać!!
__________________
Nasz dzień: 01.05.2015 !!!
nisia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 23:09   #85
Anusiak00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Odbyłam kurs w New Nails 120 h na modelce pracujesz trzy razy ( żelowe paznokcie, hybrydowe paznokcie i pedicure) nauka wygląda przeważnie na paluszku sztucznym, osobiście jestem średnio zadowolona z tego kursu. Więcej plotkowania niż nauki. Nie mogłam opanować metody nakładania żelu i opiłowania kurs za 2500 zł POPROSILAM o pomoc i usłyszałam sama musisz do tego dojsc... oczekiwałam bardziej że powie mi " słuchaj tu pilnik weż prosto boki bardziej cokolwiek. Po wyczerpującej odpowiedzi spojrzała na mnie i dalej mowiła o swoim życiu prywatnym "przygotowaniach do wesela" praktycznie 2/3 kursu codziennie o tym. także wróciłam do domku wł sobie różne filmiki i z nich więcej wyciągnełam. Jest Plus miałam na tym forum juz wczesniej konto ale za bardzo nie wchodziłam założyłam i tak sobie było a na kursie dowiedziałam się od instruktorki ze duzo o paznokciach mozna sie tu dowiedzieć własnie z tego forum. Moje opinia 3/5
Anusiak00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 07:23   #86
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

A ja przerobiłam u nich kilka szkoleń - to były moje jedyne szkolenia w kierunku, w którym pracuję. Zawsze wracałam zadowolona, chociaż nauki było mnóstwo, bardzo długie programy i małe grupy. Piszę oczywiście o Beauty lux.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 14:22   #87
AnnaMacarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Teraz na rynku jest bardzo dużo oferowanych takich kursów i ich ceny są przeróżne. Od 300 zł w górę. Myślę, że przy wyborze warto zapoznać się z innymi osobami które odbyły już takie szkolenie w konkretnej placówce. Bo szkoda by było zapisać się na kurs a mało się na nim nauczyć
Swoją drogą szkoda, że takie kursy zawsze są płatne bo niestety nie każdego stać na takie szkolenie.
AnnaMacarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 09:59   #88
anialusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cześć dziewczyny. Jestem pierwszy raz na forum. Czytam je z zaciekawieniem. Idę na zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails, zaczyna się 29 lutego. Szukam kogoś kto też będzie w tym samym czasie. Mieszkam niedaleko Olsztyna i będę korzystała z noclegu jaki oferuje szkoła.
anialusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 11:11   #89
Justynaczy1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Ja także wybieram się na kurs od 29 lutego i nie mogę się doczekać
Justynaczy1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:38   #90
nails99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci

Witam!
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z marką alessandro? Czy ktoś był na kursie tej marki?
Pozdrawiam
nails99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 07:38:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.