Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem???? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-30, 16:19   #151
czekatre
Przyczajenie
 
Avatar czekatre
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 25
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko. Stuknęła mi 30 Wyglądam ogólnie młodo (zawsze ludzie odejmują mi lat, dziewczęca uroda ), ale mam problem ze skórą pod oczami.
Zewnętrzne kąciki są ok, żadnych zmarszczek. Natomiast pod oczami (zwłaszcza jak się uśmiechnę) wyglądam jakbym miała całą gamę torów kolejowych (czytaj liczne zmarszczki). Mam wrażenie, że skóra pod oczami jest lekko opuchnięta.

Denerwuje mnie to strasznie i chciałabym się tego pozbyć. Doradźcie mi proszę.

Na chwilę obecną stosuję krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Lierak, ale przerzucam się na Dermenę Hydraline, stosuję 3% kwas hialurownowy (od jakiś 2 tygodni) oraz olejek różany z orzechami makadamia Vis Plantis (od tygodnia), na całą twarz krem propolisowy.

Jeżeli ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby to baaaaardzo proszę o pomoc. Uwielbiam się uśmiechać, ale jak pomyślę o tych zmarszczak to odechciewa mi się śmiechu....
właśnie się wypowiadałam w innym wątku o kremach Hada Labo od niedawna używam całej serii ale lotionu już od kilku miesięcy i muszę to przyznać że już sam on nawilża naprawdę świetnie! a żeby pozbyć się takich zmarszczek to trzeba regularnie i skutecznie nawilżać skórę, z Twojego opisu od razu pomyślałam sobie że nie używałaś pewnie żadnego kremu pod oczy? popatrz sobie na te kremy, http://www.hadalabotokyo.pl/pl/catal...a-white-biala/, na Wizażu mają bardzo dobre opinie to też mówi swoje a im więcej o nich czytam tym bardziej mi się podoba ta koncepcja (mieszanka kilku rodzajów kwasu hialuronowego itd)
czekatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 15:48   #152
Ciuciuuaua
Przyczajenie
 
Avatar Ciuciuuaua
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez czekatre Pokaż wiadomość
właśnie się wypowiadałam w innym wątku o kremach Hada Labo od niedawna używam całej serii ale lotionu już od kilku miesięcy i muszę to przyznać że już sam on nawilża naprawdę świetnie! a żeby pozbyć się takich zmarszczek to trzeba regularnie i skutecznie nawilżać skórę, z Twojego opisu od razu pomyślałam sobie że nie używałaś pewnie żadnego kremu pod oczy? popatrz sobie na te kremy, http://www.hadalabotokyo.pl/pl/catal...a-white-biala/, na Wizażu mają bardzo dobre opinie to też mówi swoje a im więcej o nich czytam tym bardziej mi się podoba ta koncepcja (mieszanka kilku rodzajów kwasu hialuronowego itd)
Tak, lotion Hada Labo jest super Na poczatku podeszlam nieufnie do konsystencji bo wyobrazalam go sobie troche inaczej ale teraz nie wyobrazam sobie wieczornej pielegnacji bez niego. A jaka mam mieciutka buzke po tylu miesiacach

Edytowane przez Ciuciuuaua
Czas edycji: 2018-06-08 o 15:52
Ciuciuuaua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 20:01   #153
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 313
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Ten hada labo to ostatnio sporo chyba wydaje na marketing. Bo gdziekolwiek bym nie spojrzała użytkowniczki z trzema wpisami na krzyż zachwycają się tą firmą.

Na youtube jest podobnie.

A jak spojrzeć na składy, to to takie zero jednak. Skład długi, ale większość dobrych składników po "parfum" czyli w śladowych ilościach.

Jest dużo znacznie tańszych i lepszych produktów.

Edytowane przez 476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Czas edycji: 2018-06-16 o 10:04
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 20:14   #154
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Ten hada labo to ostatnio sporo chyba wydaje na marketing. Bo gdziekolwiek bym nie spojrzała użytkowniczki z trzema wpisami na krzyż zachwycają się tą firmą.
hehe dokładnie
na yt jeszcze nie trafiłam by któraś z obserwowanych przeze mnie vlogerek reklamowała- jak zareaklmuje przestaje oglądać
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 13:39   #155
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

[1=476bc3dbac029ec3a9e93a7 df5eb47c70ae0ad31;8417773 1]Ten hada labo to ostatnio sporo chyba wydaje na marketing. Bo gdziekolwiek bym nie spojrzała użytkowniczki z trzema wpisami na krzyż zachwycają się tą firmą.

Na youtube jest podobnie.

A jak spojrzeć na składy, to to takie zero jednak. Skład długi, ale większość dobrych składników po "parfum" czyli w śladowych ilościach.

Jest dużo znacznie tańszych i lepszych produktów.[/QUOTE]

Z Richevonem i Eveline jest jeszcze gorzej
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 12:25   #156
rucia77
Przyczajenie
 
Avatar rucia77
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

W jakim sensie gorzej? Ze richevon nie działa?
Czy że dużo go w sieci ostatnio?
Ja bym powiedziała że vichy dużo reklamują a to wcale dobry krem nie jest..
rucia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 15:51   #157
terraterka
Przyczajenie
 
Avatar terraterka
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 19
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

[1=476bc3dbac029ec3a9e93a7 df5eb47c70ae0ad31;8417773 1]Ten hada labo to ostatnio sporo chyba wydaje na marketing. Bo gdziekolwiek bym nie spojrzała użytkowniczki z trzema wpisami na krzyż zachwycają się tą firmą.

Na youtube jest podobnie.

A jak spojrzeć na składy, to to takie zero jednak. Skład długi, ale większość dobrych składników po "parfum" czyli w śladowych ilościach.[/QUOTE]

jestes pewna, ze mowisz o tej marce? sama jakis czas temu pisalam tu lub na innym forum o lotionie hada labo, bo jestem z niego naprawde bardzo zadowolona. i nie wiem jak reszta serii bo uzywam tylko lotionu, ale nie ma on w skladzie zadnych substancji zapachowych, a za to napakowany jest masa substancji nawilzajacych. polecam sie przyjrzec
terraterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-23, 10:53   #158
Justaa29
Przyczajenie
 
Avatar Justaa29
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Mnie się 30 zbliża też dziewczyny... i zmarszki coraz wyraźniejsze, na czole to juz jest dramat i chyba sobie grzywkę zapuszcze.
Kiedyś dużo też paliłam to wiecie jak to się skończyło. Niby jakieś tam kremy nakładam i nawilżam, ale oprócz tego że skóra jest bardziej mękka to efektow ni mo. Niektórzy mowia ze kremy musza zawierac duzo przeciwutleniaczy zeby się skóra nie starzała..
__________________
Justaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 09:43   #159
ElwiirkaM
Przyczajenie
 
Avatar ElwiirkaM
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Haha Justa29 to mnie rozbawiłaś tą grzywką

Nie no nie ma co krytykowac, trzeba się nauczyć czytać składy kosmetyków i tyle, potem oczywiscie sprobowac czy akurat Twojej cerze bedzie cos pasowalo.. Prawda jest taka ze jeden krem moze wywolywac rozne reakcje.. Naturalny sklad jak nie jest odpowiednio dopasowany to tez niewiele zdziala. Widzialam teraz jakąś w necie nowość taki dermokosemtyk w czerwonym opakowaniu na zmarszczki, ale nie kupowałam jeszcze , poczekam na wiecej opinii..
__________________
Miłego dnia!
ElwiirkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 13:32   #160
Mortimeria
Przyczajenie
 
Avatar Mortimeria
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 26
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

najważniejsze to dużo pić!
A na zmarszczki osobiscie stosuję DH kolagen
Mortimeria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 19:26   #161
Karina_beau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Ja sądze ze kolagen to najwazniejszy składnik, poza wodą, który wpływa pozytywnie na cerę. Od kiedy biorę to naprawdę jestem zachwycona, dodatkowo juz mnie tak nie bolą kolana, w moim przypadku to kolagen doppelherz.
Poza tym duzo cwiczeń, woda, swieze powietrze i rozsądna dieta no i wszystko powinno byc ok.
Karina_beau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 10:11   #162
agnieszka_troc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 8
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Polecam naturalne kremy, z dobrym składem. Kupuję na zamówienie krem specjalnie stworzony dla mnie, mojej cery z uwzględnieniem moich alergii. Efekty są super, uwielbiam się nim smarować a do tego pięknie pachnie. Jedyny minus takiego kremu to krótki termin ważności bo skład 100% natura
agnieszka_troc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 12:31   #163
tosia_sk
Przyczajenie
 
Avatar tosia_sk
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 12
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

no rzeczywiście tego richevonu dużo wszędzie, ale w sumie inaczej bym sie o nim nie dowiedziała, więc są plusy i minusy ;D a moim zdaniem takie kremy wląśnie się powinno promować, a nie jak ktoś wyżej pisał - vichy, który nawet nie jest jakiś super dobry....
tosia_sk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 10:03   #164
Yoshimitsusan
Przyczajenie
 
Avatar Yoshimitsusan
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Kolagen Dopelherz to faktycznie hit, poleciła mi go któraż dziewczyna z wizażu i jestem zaskoczona tym jak działa. Świetnie podbija efekt kremów przeciwzmarszczkowych, po peelengu klasycznym jestem widocznie bardziej "wyprostowana" ;D
Yoshimitsusan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 10:33   #165
ania_gawron94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 20
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Ostatnio oglądałam program o tym, jak wspaniałe działanie ma masaż twarzy (Wykonywany samodzielnie w domu!) U mnie też pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne i mam zamiar zacząć regularnie masowac twarz
ania_gawron94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 09:35   #166
Shaqia
Przyczajenie
 
Avatar Shaqia
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

U nie na pierwsze zmarszczki tez, jak juz zauwazyl ktos wyzej, sprawdzily sie najlepiej naturalne kremy - tylko wiadomo, kremy to raczej tak typowo na pierwsze i świeże dzialaja, ja ogolnie wole sie smarowac profilaktycznie a nie plakać jak juz mi sie cos pojawi. Od jakiegos czasu jade akurat na mialenii i moim zdaniem tego typu produkty na SPOWOLNIENIE starzenia skory, lifting i ewentualne wygladzenie jakiś plytkich i swiezych zmarszczek są wręcz genialne. Ale ja ogolnie jestem sceptyczka i nie wierze w kremy obiecujace mi, że cudownie cofna mi zmiany na twarzy do poziomu sprzed np. dwoch lat.

Edytowane przez Shaqia
Czas edycji: 2019-03-27 o 09:37
Shaqia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:08   #167
Lady_Lime
Przyczajenie
 
Avatar Lady_Lime
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Tez mi sie wydaje, że jak isc w kremy to wlasnie tak jak pisze Shaqia a nie potem mieć dramat bo ojezu, wyskoczyly mi zmarszczki po nie dbaniu o skore xD Sama od roku mam rygor, że skoro mlodsza juz nie bede to codziennie smaruje sie kremem (ja akurat cisne Buatic, ale z tego co pamietam on jest tez 100% natural) i nie ma bata, że nie. I poki co nie czuje jakiegos wybitnego zestarzenia swojej skory czy jakis nowych skaz na twarzy, wiec chyba warto iśc w taki sposób.
Lady_Lime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 09:41   #168
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez ania_gawron94 Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam program o tym, jak wspaniałe działanie ma masaż twarzy (Wykonywany samodzielnie w domu!) U mnie też pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne i mam zamiar zacząć regularnie masowac twarz
Zgadzam się. Od kilku miesięcy robię regularne masaże, może nie tak długie, jakbym chciała, ale staram się to zmienić i są wyraźne efekty. A druga sprawa: noszenie okularów przeciwsłonecznych przez cały sezon, gdy tylko zaczyna być większe nasłonecznienie. Mrużenie oczu pod wpływem słońca = zmarszczki wokół oczu, między brwiami gwarantowane.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 09:59   #169
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Od kilku miesięcy robię regularne masaże, może nie tak długie, jakbym chciała, ale staram się to zmienić i są wyraźne efekty. A druga sprawa: noszenie okularów przeciwsłonecznych przez cały sezon, gdy tylko zaczyna być większe nasłonecznienie. Mrużenie oczu pod wpływem słońca = zmarszczki wokół oczu, między brwiami gwarantowane.
Oj tak, mruzenie oczu strasznie poglebia zmarszczki.
To samo sie dzieje, jesli ktos ma wade wzroku i nie nosi okularow czy soczewek.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 06:35   #170
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Oj tak, mruzenie oczu strasznie poglebia zmarszczki.
To samo sie dzieje, jesli ktos ma wade wzroku i nie nosi okularow czy soczewek.
Albo nosi o za słabej mocy.

Następna rzecz: warto zainwestować w opaskę do spania, najlepiej z przyjemnego w dotyku materiału.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-04-02 o 06:36
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:03   #171
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Albo nosi o za słabej mocy.

Następna rzecz: warto zainwestować w opaskę do spania, najlepiej z przyjemnego w dotyku materiału.
Kupilam jakis czas temu jedwabna i nie umiem sie do niej przyzwyczaic, czuje ja na twarzy i mnie tak irytuje, ze nie zasne. Wiec staram sie przestawic na spanie na plecach. I moze kupie jedwabna posciel.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 12:18   #172
Adorenka
Raczkowanie
 
Avatar Adorenka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 76
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kupilam jakis czas temu jedwabna i nie umiem sie do niej przyzwyczaic, czuje ja na twarzy i mnie tak irytuje, ze nie zasne. Wiec staram sie przestawic na spanie na plecach. I moze kupie jedwabna posciel.
Jedwabna jest bardzo specyficzna, ale ja akurat nie mialam problemow bo i tak nauczylam sie spac na plecach od kiedy smaruje sie kremami na noc Chociaz czasem nadal zdarzy mi sie obudzic na brzuchu, ale to na szczęście rzadko.

Cytat:
U nie na pierwsze zmarszczki tez, jak juz zauwazyl ktos wyzej, sprawdzily sie najlepiej naturalne kremy - tylko wiadomo, kremy to raczej tak typowo na pierwsze i świeże dzialaja, ja ogolnie wole sie smarowac profilaktycznie a nie plakać jak juz mi sie cos pojawi. Od jakiegos czasu jade akurat na mialenii i moim zdaniem tego typu produkty na SPOWOLNIENIE starzenia skory, lifting i ewentualne wygladzenie jakiś plytkich i swiezych zmarszczek są wręcz genialne. Ale ja ogolnie jestem sceptyczka i nie wierze w kremy obiecujace mi, że cudownie cofna mi zmiany na twarzy do poziomu sprzed np. dwoch lat.
Si. Dlatego szanuje szczerośc i jednak lubie glosowac portfelem na mniej rozbuchane kosmetyki typu mialenii. Zwlaszcza ze w ramach tego co obiecują dzialaja naprawde spoko.
Adorenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 19:27   #173
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Kolejna reklama mialenii Kampania reklamowa richevonu i buatica już skończona, teraz na tapecie mialenia.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 10:57   #174
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;86842009]Kolejna reklama mialenii Kampania reklamowa richevonu i buatica już skończona, teraz na tapecie mialenia.[/QUOTE]

Najlepszy jest watek o buaticu, gdzie reklamujace go 3 trolle ze soba jedynie rozmawiaja, nikt inny tam nie zaglada, bo po prostu zainteresowanie produktem u "zwyklych" Wizazanek jest zerowe
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 19:45   #175
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
zainteresowanie produktem u "zwyklych" Wizazanek jest zerowe
Zapewne nie bez powodu Niedawno moderacja usunęła taki sam wątek o mialenii. Kilka wpisów z 2 różnych kont, ale z tego samego kompa.

Wydaje mi się, że wszystkie te kremy mają tego samego producenta, bo ich strony internetowe są łudząco do siebie podobne, tylko inna kolorystyka.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 10:53   #176
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;86845169]Zapewne nie bez powodu Niedawno moderacja usunęła taki sam wątek o mialenii. Kilka wpisów z 2 różnych kont, ale z tego samego kompa.

Wydaje mi się, że wszystkie te kremy mają tego samego producenta, bo ich strony internetowe są łudząco do siebie podobne, tylko inna kolorystyka.
[/QUOTE]

Nawet nie jestem na tyle ciekawa, co to za badziew, zeby strone obadac, cos nieskuteczne te kampanie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 14:37   #177
elajza_
Przyczajenie
 
Avatar elajza_
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 16
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

z własnego doświadczenia powiem tak - dużo wody (u mnie 2,5 l dziennie to minimum) + masaż twarzy + sprawdzone kremy ze sprawdzonym składem. Zero palenia fajek, alkohol do minimum, zero obżerania się słodyczami. Lista wyrzeczeń jest długa, ale cera jak u dziecka. Tyle, że pielęgnacje w takim kierunku przeciwzmarszczkowym zaczęłam już kilka lat temu, a to też jest ważne.
elajza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 11:22   #178
Ooshatka
Raczkowanie
 
Avatar Ooshatka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 64
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez elajza_ Pokaż wiadomość
z własnego doświadczenia powiem tak - dużo wody (u mnie 2,5 l dziennie to minimum) + masaż twarzy + sprawdzone kremy ze sprawdzonym składem. Zero palenia fajek, alkohol do minimum, zero obżerania się słodyczami. Lista wyrzeczeń jest długa, ale cera jak u dziecka. Tyle, że pielęgnacje w takim kierunku przeciwzmarszczkowym zaczęłam już kilka lat temu, a to też jest ważne.
Dla mnie to jest w ogole fenomen, że wiekszosc osob zaczyna dbanie o swoja skore dopiero w momencie jak ta zaczyna sie już totalnie chrzanić i starzeć. Jakby to nie bylo oczywiste, że zabezpieczenie jej PRZED problemem bedzie prostsze niz ratowanie sytuacji po jego wystapieniu.
Ooshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 09:18   #179
elajza_
Przyczajenie
 
Avatar elajza_
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 16
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez Ooshatka Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest w ogole fenomen, że wiekszosc osob zaczyna dbanie o swoja skore dopiero w momencie jak ta zaczyna sie już totalnie chrzanić i starzeć. Jakby to nie bylo oczywiste, że zabezpieczenie jej PRZED problemem bedzie prostsze niz ratowanie sytuacji po jego wystapieniu.



ja to myślę, że dopóki ludzie tych zmarszczek nie mają to myślą, ze ich to nie dotyczy XD a jak już sie pojawią to jest dramat, i wtedy wchodzą kremy kilogramami, jakby miały one magicznie cofnąć czas. No też nie rozumiem, ale co poradzisz zresztą no, jak stare powiedzenie mówi - lepiej zapobiegać, niż leczyć - ale chyba niektórzy o nim zapominają
elajza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 13:39   #180
floriette
Przyczajenie
 
Avatar floriette
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 21
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez elajza_ Pokaż wiadomość
z własnego doświadczenia powiem tak - dużo wody (u mnie 2,5 l dziennie to minimum) + masaż twarzy + sprawdzone kremy ze sprawdzonym składem. Zero palenia fajek, alkohol do minimum, zero obżerania się słodyczami. Lista wyrzeczeń jest długa, ale cera jak u dziecka. Tyle, że pielęgnacje w takim kierunku przeciwzmarszczkowym zaczęłam już kilka lat temu, a to też jest ważne.

totalnie zgadzam się z tym co piszesz. Ja tak kompletnie zajarałam się pielęgnacją cery jakieś pół roku temu i stawiam na serio proste i naturalne sposoby. Nie jakieś kremy z sephorki po 300 zł, których skład jest dłuższy niż moich 3 innych kremów razem wzięty, tylko właśnie naturalne, lekkie dla cery.

floriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-19 12:06:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.