Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-24, 15:08   #1201
Rene1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

bylam tydzien temu u homepaty jednego z najlepszych podbno 300 zl wizyta coz mi pozostalo jak probowac wszystkiego powiedzial ze jestem ciezki przypadek na 100 powodow do ktrych sie mogl przyczepic wszystkie idealne,ja mam androgenowe ksiazkowe objawy takz cudow nie musial szukac ale dal 2 rodzaje kulek powiedzial ze jak do 2 mies. nie pomoze to mala szansa,ja natomiast o 1.5 mies sosowania dermovate mialam pomalu wprowadzic loxon po 3 tyg odstawilam loxon osow przez tydzien wyadlo mysle ze 1/3 balam sie przeczekac a i dr kazala odsawic :-(
Rene1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 15:12   #1202
_finder_
Raczkowanie
 
Avatar _finder_
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 100
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o
Radical Med, mezoterapia mikroigłowa, 3 ml, 12 szt. + mezoroller
znalazłam na doz
Super! tylko pewnie trzeba zamówić przez stronę apteki, z odbiorem w aptece bo na półkach ostatnio nigdzie nie widziałam. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_finder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 15:49   #1203
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Rene1235 Pokaż wiadomość
bylam tydzien temu u homepaty jednego z najlepszych podbno 300 zl wizyta coz mi pozostalo jak probowac wszystkiego powiedzial ze jestem ciezki przypadek na 100 powodow do ktrych sie mogl przyczepic wszystkie idealne,ja mam androgenowe ksiazkowe objawy takz cudow nie musial szukac ale dal 2 rodzaje kulek powiedzial ze jak do 2 mies. nie pomoze to mala szansa,ja natomiast o 1.5 mies sosowania dermovate mialam pomalu wprowadzic loxon po 3 tyg odstawilam loxon osow przez tydzien wyadlo mysle ze 1/3 balam sie przeczekac a i dr kazala odsawic :-(
Przykro to czytać Rene coraz bardziej się boję tego loxonu... Dużo włosów wypadało Ci przed stosowaniem sterydow? I czy sterydy przez te 1.5 miesiąca wyhamowaly wypadanie?

Lekarka poza tym że kazała odstawić loxon zleciła coś innego?

Trzymam kciuki żeby homeopatia Ci pomogła !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 15:59   #1204
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny ja słyszałam, że loxonu się po prostu nie odstawia, że jest to lek na całe życie, nie jest to prawdą?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 16:10   #1205
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja słyszałam, że loxonu się po prostu nie odstawia, że jest to lek na całe życie, nie jest to prawdą?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że tak właśnie jest. Jeśliby u mnie się sprawdził, to bym go pewnie nie odstawiała. Ale jeśli tak jak w przypadku Rene w ciągu 3 tygodni pozbawilby mnie 1/3 resztki moich marnych włosów to pewnie też bym nie wytrzymała i odstawiala... bierzemy udział w bardzo nierównej walce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 16:21   #1206
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja kiedyś stosowałam Pantostin, który ponoć miał działać jak loxon, jednak bez linienia.. Włosy na początku przestały mi wypadać praktycznie od ręki, a po tygodniu leciały tak okropnie, że to było nie do pomyślenia.. Odstawiłam i po tygodniu wypadanie ustało :/
Aczkolwiek usłyszałam i nim od dziewczyny z YouTube i jej bardzo pomógł, także może ktoś się pokusi

Cirro doskonale cie rozumiem, już nie potrafię popatrzeć w lustro i jak pomyśleć, że wyglądam ok. Widzę tylko moje cienkie, ulizane włosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 16:44   #1207
Rene1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

w tym samym czasie co wprowadzalam loxon mialam zejsc z dermovate do 3 x dziennie,po tym wypadzie loxonowym dr kazala go odstawic i wrocic do drmovate codziiennie,ja juz trac pomalu nadzieje chociaz wiele dziewczyn pisalo e im pomoglo ja tak bardzo wiezyam w to ze mnie to lninie ominie no ale niestety uczucie przeokropne nie wiem co dalej wizyte mam za miesiac
Rene1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 16:49   #1208
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Rene a dermovate wyhamowal Ci wypadanie? Domyślam się jakie to uczucie I chyba muszę się pomału do tego przygotować...

Dews ja już omijam lustra. A jak myje ręce w łazience to pochylam głowę i podnoszę wzrok co najwyżej do wysokości nosa w moim odbiciu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 17:13   #1209
Rene1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

dermovate raczej nie zauwazylam zeby bylo lepiej albo gorzej bez zmiany jest ,tyle ze u mnie nie ma jakiegos wypadu mega wielkiego ,wlosy mi poprostu nowe nie rosna a swoich mam malo wiec stad u mnie problem ,przczytalam gdzies i u mnie tak jest,stosunkowy maly wypad dobowy przy jednoczesnym zaniku wzrostu nowych wlosow
Rene1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 17:38   #1210
natakata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Rene1235, może spróbuj dnc. Ponoć jest bardzo skuteczny i nie ma po nim linienia. Wiem, ze to drogo kosztuje. Ja sama bym spróbowała, ale córce zamówiłam dnc.rs i szampon tej firmy, no i gdybym chciała dla siebie, to co miesiąc chyba 700-800 by zeszło.
natakata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 18:15   #1211
Rene1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

akurat jesli o finanse chodzi mnie nie ma z tym problemu chetni bym sprobwala wszystkiego byleby pomoglo

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

natakata ciekawe czemu dr bo mwie o kurzeji rakowskiej tylko ten loxon polecaja o tym dnc nic nie mowia
Rene1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 18:31   #1212
natakata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Rene, wybiorę się do homeopaty u mnie w okolicy. Byłam już u niego z niepełnosprawnym bratem z powodu trądziku różowatego. Nic z tego nie wyszło, bo brat tych kuleczek pod językiem nie umiał utrzymać. Generalnie przepisał mu dwa rodz. kuleczek, do tego vit d3, k2mk7, wit a oraz dużo c. Zalecał sól himalajską, odstawic produkty zbożowe i cukier. Mowił, by kupić je z firmy new foods albo visanto. Mnie doradził na tykającą w mojej głowie bombę te same witaminy, podobne kuleczi i taką samą diete. Zapewnił, ze po 2 latach bomba zniknie. Byłam niesystematyczna i chyba pół roku tylko to stosowałam. Kto wie, może miał rację z tym cudownym zniknięciem. Ale na 100% wyleczył dziewczynie łysy placek na głowie. Wiem, ze jakąś wcierką- miksturą. Facet jest wrogiem wegeterianizmu, więc córki nie mam co do niego zabierac. Ale pojadę ze swoją głową i dam znać co zalecił. Kiedy byłam z bratem wzią za nas oboje 40 zł.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Rene, spytałam ją o spectrale. Powiedziała szczerze, co trzeba docenić, że nie ma z tym doświadczenia, bo nigdy nie próbowała tym prowadzić terapii
natakata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 18:43   #1213
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dnc tak jak loxon zawiera 5 % minoxidil. Zastanawiam się czy to te dodatkowe składniki miałyby zapobiec linieniu? Czy jest tak samo skuteczny jak loxon tylko nie powoduje linienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 18:48   #1214
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Wybaczcie dziewczyny, nie chce nikogo urazić, ale nie wierzę w homeopatię wcale.. Natakata sama mówisz, że ani tobie ani bratu w sumie nie pomogło, a to że włosy odrosły przy łysieniu plackowatym, to normalna rzecz, często odrastają..
Ja wolałabym nie wsadzać kolejnych stówek w leki, które nie mają żadnych substancji aktywnych, wolałabym wydać te kasę chociażby na mezoterapie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 19:56   #1215
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Rene1235 Pokaż wiadomość
dermovate raczej nie zauwazylam zeby bylo lepiej albo gorzej bez zmiany jest ,tyle ze u mnie nie ma jakiegos wypadu mega wielkiego ,wlosy mi poprostu nowe nie rosna a swoich mam malo wiec stad u mnie problem ,przczytalam gdzies i u mnie tak jest,stosunkowy maly wypad dobowy przy jednoczesnym zaniku wzrostu nowych wlosow
Mam tak samo - nie wypadają, ale nie rosną. Mam gorsze włosy niż moja kuzynka, której włosy lecą od trzech lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 20:28   #1216
karolinawarszawa92
Baaasia3
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cześć dziewczyny! Zdecydowałam się tutaj napisać bo brakuje już mi na to wszystko siły... Włosy wypadają mi od 16 roku życia (już 10lat). Rok temu zdiagnozowane łysienie androgenowe... Próbowałam wszystkiego, 3 miesiące temu zdecydowałam się na regenere activie wydając 6tys zł!! 3 miesiące efektów ZERO. Codziennie rano przed pracą sprawdzą w lusterku swój czubek głowy i mam łzy w oczach. Byłam pewną siebie osobą ale od kiedy mam całe przerzedzone włosy wydaję mi się, że każdy się na to patrzy. Nie mam już siły... Chciałabym żyć jak kiedyś ale nie potrafię o tym nie mysleć :/ Czy ktoś z Was myślał nad trwałym przeszczepem? Chciałabym przeszczepić włosy na długość przedziałka bo dość mam już zamartwiania się tym wszystkim
karolinawarszawa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 20:44   #1217
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez karolinawarszawa92 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Zdecydowałam się tutaj napisać bo brakuje już mi na to wszystko siły... Włosy wypadają mi od 16 roku życia (już 10lat). Rok temu zdiagnozowane łysienie androgenowe... Próbowałam wszystkiego, 3 miesiące temu zdecydowałam się na regenere activie wydając 6tys zł!! 3 miesiące efektów ZERO. Codziennie rano przed pracą sprawdzą w lusterku swój czubek głowy i mam łzy w oczach. Byłam pewną siebie osobą ale od kiedy mam całe przerzedzone włosy wydaję mi się, że każdy się na to patrzy. Nie mam już siły... Chciałabym żyć jak kiedyś ale nie potrafię o tym nie mysleć :/ Czy ktoś z Was myślał nad trwałym przeszczepem? Chciałabym przeszczepić włosy na długość przedziałka bo dość mam już zamartwiania się tym wszystkim
Ja jestem miesiącu po przeszczepie, ale zostaw to jako ostateczność...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 20:56   #1218
karolinawarszawa92
Baaasia3
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dlaczego jako ostateczność? Problem w tym, że już próbowałam wszystkiego i nic nie działa i nie potrafię zaakceptować mojego nowego wyglądu Mogę spytać ile dałaś za przeszczep i przez jaki okres po zabiegu lepiej zostać w domu(nie chodzić do pracy)? Jesteś zadowolona z efektu?
karolinawarszawa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 21:17   #1219
MamaAgnes
Raczkowanie
 
Avatar MamaAgnes
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 78
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja dostałam taki schemat: najpierw dermovate codziennie na noc i clobex 3 razy w tygodniu. Po 6 tygodniach clobex raz w tygodniu i dermovate 3 razy w tygodniu. W tym czasie do loxonu miałabym dolewać 3 opakowania kropli na jaskrę xalantan i tą mieszankę 2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie. Powiedziałam, że boję się loxonu, więc dr powiedziała żeby do dermovate dolać te 3 opakowania xalantanu i tak spróbować. Zapytałam jaka jest szansa na skuteczność w takim połączeniu, powiedziała mi że 25%.
Tak naprawdę powinnam jednocześnie przyjmować doustnie spironol oraz do niego antykoncepcję, ale oczywiście tego również się obawiam, więc na razie tego też nie chcę brać. Generalnie czarna dupa.
MamaAgnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 21:21   #1220
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Wydalam 20 tys. Efekty po 6 msc. mają się pojawić. Trudno mi odpowiedzieć, ile trzeba zostać w domu. Przez tydzień masz opuchliznę na czole i wyglądasz jak ofiara przemocy. Potem masz strupy na głowie, które wyglądają jak wszy Potem strupy odpadają i masz czerwoną skórę głowy I to też rzuca się w oczy. Jestem miesiąc po operacji i dopiero od tygodnia chodzę bez chustki na głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 21:41   #1221
natakata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

dews, pewnie masz rację, ale jak trwoga to do boga, a nawet i do homeopaty. Na mezoterapię trzeba wydać o wiele większą kasę.
natakata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 22:37   #1222
Rene1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

generalnie w nic nie wierze ale probuje wszystkiego,na odrost.pl pytalam o regenera activa admin niestety zjechal ta opcje ze nic nie warta :-( ,Mamaagnes 25% ze ta meoda wyleczy androgenowe czy co? ja mam podobny zestaw i biore spironol,

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

kasiateacher ty pisalas cos pamietam ze randkowalas i nosilas peruke ?bardzo ci to przeszkadzalo ze zdecydowalas sie na przeszczep?nie przeszkadzalo to twojemu chlopakowi na etapie poznawania hdzie wydaje mi sie ze wtedy kobieta moze sie wstydzic tego wiec mozee peruki nie sa takie zle,moze warto sie wyluzowac i nie zatruwac sobie zycia tymi przekletymi wlosami ,ja wiem ze dziewczynom ktorym sie udalo to tu nie pisza ale jesli tak jak pisze mamaagnes ze wyleczenie to jest tylko 25% to naprawde slabo bardzo ,nie sadzilam ze az tak maly procent,ale jesli bylaby mozliwosc przeszczepu tez bym sprobowala ale mi leca wlosy z calej glowy wiec nie ma skad pobrac
Rene1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 23:07   #1223
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Rene1235 Pokaż wiadomość
generalnie w nic nie wierze ale probuje wszystkiego,na odrost.pl pytalam o regenera activa admin niestety zjechal ta opcje ze nic nie warta :-( ,Mamaagnes 25% ze ta meoda wyleczy androgenowe czy co? ja mam podobny zestaw i biore spironol,

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

kasiateacher ty pisalas cos pamietam ze randkowalas i nosilas peruke ?bardzo ci to przeszkadzalo ze zdecydowalas sie na przeszczep?nie przeszkadzalo to twojemu chlopakowi na etapie poznawania hdzie wydaje mi sie ze wtedy kobieta moze sie wstydzic tego wiec mozee peruki nie sa takie zle,moze warto sie wyluzowac i nie zatruwac sobie zycia tymi przekletymi wlosami ,ja wiem ze dziewczynom ktorym sie udalo to tu nie pisza ale jesli tak jak pisze mamaagnes ze wyleczenie to jest tylko 25% to naprawde slabo bardzo ,nie sadzilam ze az tak maly procent,ale jesli bylaby mozliwosc przeszczepu tez bym sprobowala ale mi leca wlosy z calej glowy wiec nie ma skad pobrac
Tak nosiłam tzw. siateczkę do momentu, gdy uczeń z Zespołem Aspergera nie nazwał mnie transem )) Stopniowo odstawialam doczepkę. Ścielam włosy. Miałam wtedy 28 lat i beznadziejnego faceta. W wieku 30 lat poznałam swojego obecnego męża. Poznał mnie w wersji naturalnej. Z wiekiem człowiek nie ma ochoty udawać...
Zdecydowałam się na przeszczep, bo jestem na długim urlopie. Nie chodzę do pracy. Stwierdziłam teraz albo nigdy. Niby człowiek się akceptuje ale... Gdy teściowa nagle kupuje szampon na przerzedzone włosy i wręcza w prezencie... itp. sytuacje, to coś we mnie pękało. Mnie się jeszcze marzą piękne, sztuczne piersi, bo push up mym przyjacielem jest
Dziewczyny ja nie umiałam tego zaakceptować. Nie wiem, czy sobie pomogłam. Na pewno nie zaszkodziłam. Mam czyściutkie sumienie. Zrobilam, co mogłam. Nawet mama mnie wspierała przy tej decyzji o przeszczepie. Sama dzielnie walczy z tym samym problemem 60 lat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 23:18   #1224
MamaAgnes
Raczkowanie
 
Avatar MamaAgnes
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 78
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Powiedziała, że 25% jak nie będę brała spironolu i loxonu. Gdybym brała to podobno 90%.
Gdybym wiedziała, że te leki dadzą 100% pewności że włosy odrosną, to spróbowałabym nawet kosztem zdrowia, ale tu nie ma pewności.
Pisał tu kiedyś jakiś chłopak, że po dwóch latach brania finasterydu posypała mu się wątroba i trzustka. Lekarka ma schemat leczenia i powiedziała, że jak spironol nie zadziała to wtedy finasteryd. Czyli wychodzi na to, że spironol może nie zadziałać.
MamaAgnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 07:17   #1225
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez _finder_ Pokaż wiadomość
Super! tylko pewnie trzeba zamówić przez stronę apteki, z odbiorem w aptece bo na półkach ostatnio nigdzie nie widziałam. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak albo z wysyłką jak nie ma apteki w okolicy.

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja słyszałam, że loxonu się po prostu nie odstawia, że jest to lek na całe życie, nie jest to prawdą?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego nigdy nie zdecydowałam się na loxon, choć dermatolog zapisała mi na zmianę z Alpicortem, nie wykupiłam recepty .

Od wczoraj zaczęłam stosować nową wcierkę-pachnie jak pasta do zębów, Megilounge stosuje peeling z tej serii Bandi Tricho-Esthetic. Stosuje się raz w tygodniu przez co najmniej 30min przed myciem, ja zostawiłam całą noc, dam znać czy jest jakaś poprawa.

__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2018-04-25 o 07:29
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 08:30   #1226
Cytrynowa1
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynowa1
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 165
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny, ja stosuję Loxon 5% od sierpnia 2017r. Dzięki niemu nie wypadają mi włosy, a przerzedzone miejsca zarosły. Nigdy nie przeszło mi przez myśl, żeby się zastanawiać czy go stosować tylko z tego powodu że gdy zacznę, to będę musiała używać go do końca życia. Co to za problem? Większym problemem jest samo łysienie. Chyba że pisze to ktoś, kto nie jest jeszcze w złej sytuacji, wtedy rozumiem wahanie, ale jeśli włosy się sypią jak szalone, to trochę dziwne podejście. Ja modliłam się żeby znalazło się coś, co mi pomoże i mogę to stosować do końca życia i o 1 dzień dłużej, byle mieć spokój psychiczny i móc patrzeć w lustro. Żałuję tylko że tak późno się na to zdecydowałam, bo już wtedy miałam mało włosów i gdybym wiedziała jak koszmarne może być linienie, to przyznam, że być może i ja bym się wahała czy ryzykować. Włosów po 3 tyg. stosowania wypadł mi ogrom! Linienie trwało ok. 2 mies. więc przyznam szczerze że tym, które mają malutko włosów - raczej nie polecam. Zatem wg. mnie nie ma co za długo zwlekać. Czytałam wyżej, że jednej z dziewczyn pani dr podczas linienia kazała odstawić Loxon. To chyba najgorsza z możliwych decyzji. Byłam u 3 dermatologów podczas linienia, bo chciałam absolutnie zrezygnować z używania go, przeżywałam masakrę psychiczną, ale każdy lekarz zabronił odstawiać. I cieszę się że ich posłuchałam! Linienie się skończyło i włosy wracały do "normy". Teraz jak patrzę na moją głowę, to wnioski mam następujące. Nie mam już takich przerzedzeń jak miałam, wiec włosy musiały zacząć odrastać, jednak odnoszę wrażenie, jak niektóre z Was, że także i u mnie włosów ciągle jest mało, choć wypadanie znacznie się zmniejszyło. Może te które odrastają są jeszcze zbyt krótkie by zagęścić całość? Nie wiem, mam taką nadzieję. Włosy wypadają w normalnych ilościach. Krótkie odrastające nadal też, ale jakby mniej. Teraz stosuję Loxon 5% tylko raz dziennie (na noc) z czasem przejdę do stosowania co drugi dzień i przy tym pozostanę. Dodam jeszcze, że z tego co czytałam na forach, to niektórzy pisali, że nie dopadało ich linienie po Loxonie, jak i byli tacy, którzy po dłuższym czasie zrezygnowali ze stosowania Loxonu i wcale nie nastąpił powrót ich wypadania. Ja osobiście nie zdecydowałabym się całkowicie odstawić, ale jak widać można.

Edytowane przez Cytrynowa1
Czas edycji: 2018-04-25 o 08:36
Cytrynowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 08:33   #1227
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Popieram. Ja nawet po przeszczepie wcieram loxon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 08:37   #1228
Cytrynowa1
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynowa1
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 165
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Popieram. Ja nawet po przeszczepie wcieram loxon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie. Ja nie wiem skąd się wziął jakiś dziwny przesąd, że Loxon to coś złego, podczas gdy to tak naprawdę jedyny naukowo potwierdzony lek na łysienie!!!
Cytrynowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 09:14   #1229
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja traktuje minoxidil jako moja ostatnią nadzieję. I tak jak piszesz byłoby super jakbym mogła do końca życia stosować lek ktory działa.
Ale jako, że włosów została mi garstka bardzo boję się linienia. Dlatego jeśli byłby jakiś inny lek który ma minoxidil a nie powoduje wypadania byłoby to dla mnie zbawienie. Szukałam wczoraj jakichś sensownych informacji o spectralu, ale nie znalazłam, a wręcz kilka niepochlebnych opinii. Ja już miałam nieudane podejście do spectral dnc-n ten nanoxidil raczej nie dziala tak samo...

Natakata gdzie znalazłaś informację że on jest skuteczny i nie powoduje linienia? Loxon max stoi już u mnie w szafce i czeka na zakończenie etapu sterydow, ale dla spokoju ducha chciałabym jeszcze podrążyć temat spectrala. Bo oprócz jednej opinii tu na forum i zapewnień producenta i sprzedawców niczego się nie doszukalam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 10:47   #1230
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytrynowa1 to nie tak, że ja uważam, że używanie leku do końca życia jest złe, jednak nie na wszystkich działa on tak, jak na ciebie. Ja się nie zdecydowałam, bo raz, że pomaga mi mezoterapia, która wolę wykonać raz na parę miesięcy, a dwa, że planowałam ciążę, a na czas starania się, ciąży i karmienia i tak musiałabym go odstawić, więc nie miało to sensu.
Kiedyś może się na niego zdecyduje, chociaż 2 miesiące linienia skończyło by się u mnie łysymi plackami.
Poza tym ja nie mam przerzedzonych konkretnych miejsc. Włosy są mega cienkie, ale równomiernie przerzedzone.

Co więcej loxon potrafi mieć skutki uboczne w postaci owłosienia na brzuchui twarzy, potrafi przesuszyć skórę.. Dlatego często jest to jedna z ostatecznych opcji dla wielu osób, jednak zgadzam się, że gdyby mezoterapia mi nie pomagała, to pewnie postawiłabym na loxon.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 15:26:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.