Prezent komunijny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-20, 13:59   #31
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Też nie jestem fanką dawania tak małym dzieciom pieniędzy, bo rzeczywiście często te pieniądze przejmowali rodzice, a to święto dziecka, na które niecierpliwie czeka. Chyba, że wiem, że dziecko zbiera na jakiś konkretny cel - laptop, porządny rower etc.
Te żarty typu "gdzie się podziały moje pieniądze z komunii" jednak nie są bezpodstawne.

Ostatnio gdzieś widziałam pomysł, że ktoś kupił dziecku na komunię czytnik e-booków i kilka lektur na niego. Sam czytnik to fajny pomysł, o ile dziecko czyta, ale osobiście czytnika używam tylko do czytania, a ie wyobrażam sobie korzystania z niego przy omawianiu lektur (np. znajdź fragment, który mówi o...). Na pewno prezent bardziej rozwijający niż najnowsza gra strzelaninka
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 14:52   #32
antonina111
Raczkowanie
 
Avatar antonina111
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: Prezent komunijny

Dziewczyny, właśnie totalnie nie wiem co na komunię dla syna bardzo bliskiej mi przyjaciółki. Mój tż upiera się na Play Station, co myślicie?
antonina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 16:23   #33
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez antonina111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie totalnie nie wiem co na komunię dla syna bardzo bliskiej mi przyjaciółki. Mój tż upiera się na Play Station, co myślicie?
Osobiście uważam, że takie drogie prezenty to dziadkowie czy chrzestni mogą ewentualnie robić. No ale każdy może robić prezenty wedle uznania, więc jeśli możecie sobie pozwolić na taki wydatek, to dlaczego nie. Ale może zapytaj koleżanki czy ktoś inny nie chce zrobić takiego prezentu, żeby koleżanka nie miała potem problemu.
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 20:34   #34
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Te żarty typu "gdzie się podziały moje pieniądze z komunii" jednak nie są bezpodstawne.

Ostatnio gdzieś widziałam pomysł, że ktoś kupił dziecku na komunię czytnik e-booków i kilka lektur na niego. Sam czytnik to fajny pomysł, o ile dziecko czyta, ale osobiście czytnika używam tylko do czytania, a ie wyobrażam sobie korzystania z niego przy omawianiu lektur (np. znajdź fragment, który mówi o...). Na pewno prezent bardziej rozwijający niż najnowsza gra strzelaninka
Też o tym rozmawiałam z chrzestną jednej córki - dla mnie pomysł rewelacyjny. I bez problemu do ogarnięcia na lekcji czytniki mają opcję zakładek, zaznaczania, wyszukiwania.

A z biegiem czasu czytnik na lekcjach będzie pojawiał się coraz częściej
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 23:16   #35
MAtyldaMAMACKA8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent komunijny

A co myślicie o podarowaniu dziewczynce aparatu Instax z zapasem wkładów? Wkłady są dość kosztowne więc rozważam też zwykły zwykły aparat żeby rodzice nie poszli z torbami niedługo... Mąż jest chrzestnym, wolimy dać prezent niż pieniądze.
MAtyldaMAMACKA8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 09:16   #36
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent komunijny

Fajny pomysł
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 14:05   #37
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez MAtyldaMAMACKA8 Pokaż wiadomość
A co myślicie o podarowaniu dziewczynce aparatu Instax z zapasem wkładów? Wkłady są dość kosztowne więc rozważam też zwykły zwykły aparat żeby rodzice nie poszli z torbami niedługo... Mąż jest chrzestnym, wolimy dać prezent niż pieniądze.
Raczej zwykły aparat + karta. Jako dziecko strzelałam tyle zdjęć, ile popadnie (wtedy jeszcze aparaty były na klisze i na wyjazd tygodniowy brałam 4 rolki po 36 klatek i nie wystarczało). Sądzę, że dziecko też będzie strzelać fotki jak telefonem, ile wlezie, więc pojemna karta lepiej zda egzamin niż zapas wkładów.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-30, 15:33   #38
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez MAtyldaMAMACKA8 Pokaż wiadomość
A co myślicie o podarowaniu dziewczynce aparatu Instax z zapasem wkładów? Wkłady są dość kosztowne więc rozważam też zwykły zwykły aparat żeby rodzice nie poszli z torbami niedługo... Mąż jest chrzestnym, wolimy dać prezent niż pieniądze.
Ja miałam taki sam pomysł, uważam, że taki aparacik da dziecku większą frajdę niż zwykły, który często rodzice czy dziecko już ma
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 19:55   #39
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Raczej zwykły aparat + karta. Jako dziecko strzelałam tyle zdjęć, ile popadnie (wtedy jeszcze aparaty były na klisze i na wyjazd tygodniowy brałam 4 rolki po 36 klatek i nie wystarczało). Sądzę, że dziecko też będzie strzelać fotki jak telefonem, ile wlezie, więc pojemna karta lepiej zda egzamin niż zapas wkładów.

Dzisiaj, gdy zwykły smartfon może mieć niezły aparat (niezły jak na potrzeby dziecka oczywiście)?

A taki, gdzie od razu może być efekt na papierze - to co innego.

Ew. jako inny bajer poszukalabym aparatu lomo Tu przykładowy - podkreślam, że sie na tym nie znam kiedyś o tym czytałam i idea mi się podoba bardzo, no i fajny bajer:

https://www.foto-net.pl/sklep/produk...onSampler.html
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 02:08   #40
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Prezent komunijny

Genialne. Jaka to frajda zwykły aparat, skoro taki to teraz każdy ma w telefonie, o ile nie planuje robić super-pro zdjęć.

A te z drukowaniem bawią mnie i moje przyjaciółki, a najmłodsze nie jesteśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 12:52   #41
MAtyldaMAMACKA8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent komunijny

Super! Wielkie dzięki za pomoc Kupujemy Instaxa. To faktycznie coś innego niż fotografowanie komórką czy kompaktem. Zdjęcie z przyjaciółką, ulubionym zwierzątkiem może od razu być fajną pamiątką. Ja też widzę w takim prezencie walor edukacyjny i w sumie lubię dawać tego typu rzeczy dzieciakom ;-)
MAtyldaMAMACKA8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-08, 13:28   #42
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Prezent komunijny

A te deskorolki?



Chrześnica upatrzyła konkretną na Empiku za 9 stów, ale sama nie wiem, czy to dobry pomysł. Bo rodzice sugerują rower, a ona się bardzo nakręciła na to. Sama momentami głupieję ;/
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 14:11   #43
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Prezent komunijny

Jedziemy na komunię do dziewczynki, której nie widzieliśmy od lat (dalsza rodzina). Zastanawiałam się długo nad prezentem, ale zdecydowałam się na klasykę - zamówiłam na all złote kolczyki + pudełko ze spersonalizowanym grawerem w świetnej cenie (porównywałam u jubilerów stacjonarnie w moim mieście) mam nadzieję, że się nie nacięłam do tego kartka i czekoladki.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 08:22   #44
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: Prezent komunijny

Mówiąc szczerze to ja nie chodziłam w biżuterii którą dostałam na komunię wcale. Więc nie wiem czy to dobry pomysł na prezent. Ciężko tak naprawdę trafić w gust. Tym bardziej że dzieci teraz "mają swoje zdanie" i nie będą chodzić w czymś bo im mama każe....
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 09:08   #45
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez SchwarzOhneZucker Pokaż wiadomość
Mówiąc szczerze to ja nie chodziłam w biżuterii którą dostałam na komunię wcale. Więc nie wiem czy to dobry pomysł na prezent. Ciężko tak naprawdę trafić w gust. Tym bardziej że dzieci teraz "mają swoje zdanie" i nie będą chodzić w czymś bo im mama każe....
Ja chodziłam w kolczykach komunijnych, bardzo je lubiłam i szanowałam Mam je do tej pory i wciąż są w świetnym stanie, ba nawet ostatnio miałam je na sobie Czasy w których żyjemy swoją drogą, ale to chyba też zależy od dziecka
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 09:49   #46
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez SchwarzOhneZucker Pokaż wiadomość
Mówiąc szczerze to ja nie chodziłam w biżuterii którą dostałam na komunię wcale. Więc nie wiem czy to dobry pomysł na prezent. Ciężko tak naprawdę trafić w gust. Tym bardziej że dzieci teraz "mają swoje zdanie" i nie będą chodzić w czymś bo im mama każe....
Też uważam, że to kiepski prezent.

Ciężko trafić w gust, a ja w sumie nigdy biżuterii nie nosiłam i nie znam nikogo, komu by się ta biżuteria z komunii na tyle spodobała, żeby miał ją nosić.

Na pewno są wyjątki, ale takie gadanie, że klasyczna biżuteria to dobre wyjście dla 7-latki... No nie wiem.

A za cenę porządnej biżuterii można już kupić coś fajnego.

Ludzie często też decydują się na takie prezenty, bo to taniej wyjdzie niż koperta.

A ja właśnie wychodzę z założenia, że lepiej dać 50zł, jak 4 osoby pomyślą podobnie to już dziecko ma 200zł, które może przeznaczyć nawet na biżuterię, która mu się podoba, a nie coś danego z góry.

Nie przekonuje mnie też gadka o pamiątce. Niewiele osób zostawia sobie pamiątkę z komunii. Ja mam tylko Biblię, którą kupiłam za hajs komunijny sobie sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez flowerme Pokaż wiadomość
Ja chodziłam w kolczykach komunijnych, bardzo je lubiłam i szanowałam Mam je do tej pory i wciąż są w świetnym stanie, ba nawet ostatnio miałam je na sobie Czasy w których żyjemy swoją drogą, ale to chyba też zależy od dziecka
To wyjątkowo się chyba udało.

Jak dla mnie albo kupujesz kolczyki klasyczne i ciężko, żeby spodobały się małej dziewczynce, albo kupujesz takie, które spodobają się jej teraz, ale będą wyglądać dziecinnie potem.

Żeby wystrzelić tak, żeby się podobały całe życie, to trzeba naprawdę mieć wiedzę i gust i do tego szczęście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 12:18   #47
maritka_89
Przyczajenie
 
Avatar maritka_89
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent komunijny

Proponuje jakiś ładny zegarek z grawerem
maritka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 12:48   #48
ankaskala
Przyczajenie
 
Avatar ankaskala
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 13
Dot.: Prezent komunijny

Zegarki spoko, albo coś do uprawiania sportu. Aktywność nigdy nie zaszkodzi
ankaskala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 13:54   #49
Elaaa78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent komunijny

Ja myślę, że pieniądze albo bransoletkę lub łańcuszek z grawerem jakiś ładny
Elaaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-19, 09:19   #50
katarzynalesniewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 56
Dot.: Prezent komunijny

Jakaś biżuteria. Na pewno nie najnowszy model telefonu co jest teraz niestety bardzo popularne...
katarzynalesniewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 09:24   #51
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez katarzynalesniewska Pokaż wiadomość
Jakaś biżuteria. Na pewno nie najnowszy model telefonu co jest teraz niestety bardzo popularne...
A czemu? Jak kogoś stać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 11:24   #52
kruszynka_18
Przyczajenie
 
Avatar kruszynka_18
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent komunijny

Teraz to dzieciaki oczekują niewadomo co... ja akurat dałam kuzynce pieniądze, stwierdziłam, że nie bardzo wiem co jest teraz na topie i niech sobie sama coś kupi
kruszynka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 11:16   #53
lizaczek20
Przyczajenie
 
Avatar lizaczek20
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent komunijny

Mojej chrześnicy kupiłam tablet, cieszyła się strasznie
lizaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 13:23   #54
wilinka90
Przyczajenie
 
Avatar wilinka90
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent komunijny

Ja mojemu chrzesniakowi kupiłam rower i cieszył sie jak szalony Jednak są jeszcze dzieci, które cieszą się nie tylko z nowego iphona czy gry
__________________
Zawsze myśl pozytywnie
wilinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 16:23   #55
Kroliona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent komunijny

Co na pewno, to ja bym nie kupowała żadnych quadów, dronów, tabletów... Przegięcie jest z tymi prezentami w ostatnich latach...
Kroliona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 11:04   #56
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez Kroliona Pokaż wiadomość
Co na pewno, to ja bym nie kupowała żadnych quadów, dronów, tabletów... Przegięcie jest z tymi prezentami w ostatnich latach...

Ale czemu?


Jak kogoś stać, to co za problem?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 12:04:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.