Pielęgnacja włosów PRZED farbowaniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 19:59   #1
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631

Pielęgnacja włosów PRZED farbowaniem


idę w przyszłym tygodniu do fryzjera na farbowanie i po pewnych nieudanych doświadczeniach z fryzjerami boję się że mi się włosy zniszczą więc mam pytanie jak o nie zadbać PRZED farbowaniem (konkretniej rozjasnianiem) by zniszczenia były minimalne? wiem, że dużo zależy od preparatu, dlatego idę do fryzjera pracujacego na dobrych kosmetykach, ale nie jestem pewna, czy mam sobie np. nakładać WAX i inne maski przed farbowaniem? czy nie sprawią one problemu (tzn czy farba się przyjmie po nich?) czy bezpośrednio przed pójściem do fryzjera mam nałożyć jakąś odżywkę/maskę czy po prostu zostawić włosy tylko umyte? mam lekko suche końcówki po paru eksperymentach, reszta włosów już jest w lepszej kondycji (intensywnie je odżywiam od paru miesięcy, biorę tabletki, ograniczam prostownicę itp). pomocy
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:23   #2
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Pielęgnacja włosów PRZED farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
idę w przyszłym tygodniu do fryzjera na farbowanie i po pewnych nieudanych doświadczeniach z fryzjerami boję się że mi się włosy zniszczą więc mam pytanie jak o nie zadbać PRZED farbowaniem (konkretniej rozjasnianiem) by zniszczenia były minimalne? wiem, że dużo zależy od preparatu, dlatego idę do fryzjera pracujacego na dobrych kosmetykach, ale nie jestem pewna, czy mam sobie np. nakładać WAX i inne maski przed farbowaniem? czy nie sprawią one problemu (tzn czy farba się przyjmie po nich?) czy bezpośrednio przed pójściem do fryzjera mam nałożyć jakąś odżywkę/maskę czy po prostu zostawić włosy tylko umyte? mam lekko suche końcówki po paru eksperymentach, reszta włosów już jest w lepszej kondycji (intensywnie je odżywiam od paru miesięcy, biorę tabletki, ograniczam prostownicę itp). pomocy
cześć jeśli chodzi o odżywki/preparaty przed farbowaniem, to nie wiem, ale mi fryzjerka zawsze każe przyjść z tłustymi włosami, wtedy mniej niszczą się włoski wszelkich odżywek, w tym również Waxa używam po farbowaniu. dodam że zawsze rozjaśniam włoski, ale nie są zniszczone, gdyż odżywek używam regularnie

pozdrawiam
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 11:48   #3
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Pielęgnacja włosów PRZED farbowaniem

mi tez kaze przyjsc z tlustymi bo mowi ze tak sie latwiej robi balejaz
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 16:43   #4
Ice*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 33
Dot.: Pielęgnacja włosów PRZED farbowaniem

Hey;]
Maluję włosy od 2 lat, ale już się co nieco nauczyłam. Zazwyczaj było to właśnie rozjaśnianie (najpierw jasniejsze pasemka, później balejaże), jestem naturalną bl ale mam mysi kolorek:/
Powiem tak: przed farbowaniem nie myć -to ułatwi pracę fryzjerce bp nie będą tak uciekać ale faktycznie mniej wysuszą się włoski a przecież o to chodzi by zrobić im mniej krzywdy Dobra fryzjerka zazwyczaj zaleca wzmocnienie włosów i nawilżenie ich przed planowanym malowaniem; ale nie bezpośrednio przed nim! Najlepiej żeby ostatnie mycie przed traktowaniem ich farbą obyło się bez mleczek wygładzających, nawilżających czy tłustych odżywek
Ale po rozjaśnianiu dobrze radzę podarować włoskom sporą dawkę odżywek itp. żeby szybciej wróciły do formy.
Powiedziałam, co wiedziałam
__________________
Uśmiech to niedrogi sposób na poprawienie naszego wyglądu
Ice* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 17:48   #5
ilonchen
Raczkowanie
 
Avatar ilonchen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 268
Dot.: Pielęgnacja włosów PRZED farbowaniem

Odzywka Kerastase do stosowania przed zabiegami technicznymi
__________________
Mikołaj 19.02.2009
Filip 31.03.2011

ilonchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.