wątek powitalny :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 12:06   #31
dr Monika Lelonkiewicz
Przyczajenie
 
Avatar dr Monika Lelonkiewicz
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: wątek powitalny :)

Cytat:
Napisane przez asia7696 Pokaż wiadomość
Witam
Mój problem dotyczy bruzd nosowo-wargowych oraz opadająej skóry na policzkach. Przyznaje, że korzystałam już z zabiegu wypełniania bruzd nosowo-wargowych kwasem perelane, jednak efekt jest mało widoczny. Moje pytania brzmią następujaco:
1) W jakim odstępie czasu można dopełnić bruzdy, żeby efekt był widoczny?
2) Czy można zastosować inny kwas (innej marki) jeżeli zastosowany został w przeciągu ostatnich 3 miesięcy kwas perlane?
Polecałabym Pani zabieg nici hialuronowe, który poprawi owal twarzy a także sprawi, że bruzdy nosowo - wargowe będą mniej widoczne, lub dodatkowo można spróbować jeszcze raz wypełnic, najlepiej tym samym kwasem.
dr Monika Lelonkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 19:08   #32
pakos
Przyczajenie
 
Avatar pakos
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: wątek powitalny :)

ponawiam moje pytanie:

Kilka lat temu przeszłam ciężki trądzik twarzy, głównie policzków, który był uwarunkowany przede wszystkim hormonalnie. Od 3-4 lat, odkąd stosuję antykoncepcję hormonalną oraz retinoidy zewnętrznie, doszło do znacznego zahamowania wykwitów. Moim głównym problemem są natomiast nowe zmiany pojawiające się na policzkach- blizny zanikowe.
Chciałabym się dowiedzieć, czy to normalne, że pojawiają się dopiero teraz? oraz jakie metody z zakresu medycyny estetycznej mogłabym zastosować celem poprawy wyglądu skóry.
z góry dziękuję za odpowiedź.
pakos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 23:04   #33
jeanny_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: wątek powitalny :)

Witam,
Chciałabym zapytać panią czy jest skuteczny zabieg, który mógłby zniwelować mój defekt? Od dzieciństwa mam bardzo widoczne naczynka krwionośne pod oczami oraz na powiekach górnych. Mam obecnie 35 lat i niewiele zmarszczek natomiast coraz więcej przebarwień skóry oraz te nieestetyczne naczynka. Ze względu na skłonność do przebarwień nie opalam się co powoduje że te naczynka są jeszcze bardziej widoczne. Nawet gdy się nie maluję muszę używać dużych ilości korektora. Niestety efekt jest mizerny, korektor częściowo wchłania się, ściera i po jakimś czasie wyglądam okropnie. Jeśli jest jakiś sposób na zminimalizowanie widoczności naczynek to ile to kosztuje?
jeanny_s jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.