Dior - kolorówka część III - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 16:23   #3601
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

Szminka wolna od wszelkich bakterii i wirusów i innych obrzydlistw jest wtedy dopiero kiedy się ją zdezynfekuje więc przecieranie chusteczką nic nie daje naprawdę
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:26   #3602
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Ja w perfumeriach probuje szminki na palcach, znaczy na koniuszkach. Sprawdzam konsystencje, kolor i gdybam jak to bedzie wygladac na moich ustach

Wlasnie wczoraj tak sobie myslalam, ze w razie czego wyjde z dwiema szminkami, a co tam, w koncu tak wielu ich nie mam

Co do pozyczania, nie mam na szczescie takich sytuacji. Moja przyjaciolka ostatnio szaleje w kosmetykach, jak chce cos wyprobowac to jej odlewam ale to sa najczesciej kremy, podklady itp.

Mujernatural ja juz w Polsce, gdzie sie wybierasz do Niemiec ??
Lece do Dortmundu
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:31   #3603
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Jejku, nie zazdroszcze kolezanek. Ja blyszczyka nie pozyczylabym nikomu, szminke moge, ale tylko jak mam chusteczke higieniczna zeby przetrzec gorna warstwe. Na szczescie takie sytuacje zdarzaja sie bardzo zadko, bo nie wiem jakbym reagowala na takie nachalne prozby.
Poziomko ja wogole czasami zastanawiam sie jak organizujesz swoje fundusze zeby zdobyc kilka drobiazgow. Wiem ze jeszcze sie uczysz, wiec dochodow nie masz, a zaplacenie za szminke 130 zl musi byc nielada wyzwaniem.
Hehe, nie lubię jak ktoś się martwi o czyiś portfel Żeby wyjaśnić - od czasu do czasu zdarzają mi się sesje zdjęciowe, na których pracuję jako wizażysta i dostaję wynagrodzenie lub znajome potrzebują wizażystę na jakąś szczególną okazję W wakacje pracowałam. Poza tym, na urodziny i wszelkie inne okazje, dostaje od rodziców i rodziny pieniążki na własne zachcianki. Albo często oszczędzam z kieszonkowego i np wolę sobie kupić kosmetyk niż nowy ciuch

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-05-03 o 16:34
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:34   #3604
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Szminka wolna od wszelkich bakterii i wirusów i innych obrzydlistw jest wtedy dopiero kiedy się ją zdezynfekuje więc przecieranie chusteczką nic nie daje naprawdę
O jejku przerazilas mnie. Patrzac na to w taki sposob to przechodzi ochota pozyczania, nawet tym osoba ktore wydaja sie najczystrze i najbardziej higieniczne na swiecie. Jak widzisz sprawe np makijazu u profesionalisty. Wydaje mi sie ze kosmetyki ktorymi maluje makijazysta uzywane sa na wszystkich (a kto wie kto byl przed nami)
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:36   #3605
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
O jejku przerazilas mnie. Patrzac na to w taki sposob to przechodzi ochota pozyczania, nawet tym osoba ktore wydaja sie najczystrze i najbardziej higieniczne na swiecie. Jak widzisz sprawe np makijazu u profesionalisty. Wydaje mi sie ze kosmetyki ktorymi maluje makijazysta uzywane sa na wszystkich (a kto wie kto byl przed nami)
Porządny wizażysta zawsze zachowuje higienę podczas malowania. Używanie pędzli do malowania ust i dezynfekcja produktu za każdym razem to podstawa. To samo tyczy się pędzli i używania osobnej spirali do maskary na każdym kliencie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:38   #3606
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hehe, nie lubię jak ktoś się martwi o czyiś portfel Żeby wyjaśnić - od czasu do czasu zdarzają mi się sesje zdjęciowe, na których pracuję jako wizażysta i dostaję wynagrodzenie lub znajome potrzebują wizażystę na jakąś szczególną okazję W wakacje pracowałam. Poza tym, na urodziny i wszelkie inne okazje, dostaje od rodziców i rodziny pieniążki na własne zachcianki. Albo często oszczędzam z kieszonkowego i np wolę sobie kupić kosmetyk niż nowy ciuch
No super. Jestes jak to sie tutaj mowi "espabilada".
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:41   #3607
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
No super. Jestes jak to sie tutaj mowi "espabilada".
Co to znaczy?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 16:47   #3608
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Co to znaczy?
Ze jestes zaradna i dajesz sobie w zyciu rade
Wiesz Poziomko, pamietam jak mi dobierano puder brazujacy w D. Tam pedzel maczal sie w kilku produktach na moich oczach, bo wiadomo kolor trzeba dobrac idealnie. Jakos nie zauwazylam higienicznosci w calym zamieszaniu, dlatego po wyjsciu przemylam twarz i wracalam do domu naturalna
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:50   #3609
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Ze jestes zaradna i dajesz sobie w zyciu rade
Wiesz Poziomko, pamietam jak mi dobierano puder brazujacy w D. Tam pedzel maczal sie w kilku produktach na moich oczach, bo wiadomo kolor trzeba dobrac idealnie. Jakos nie zauwazylam higienicznosci w calym zamieszaniu, dlatego po wyjsciu przemylam twarz i wracalam do domu naturalna
No niestety.. są i tacy 'wizażyści' co mają w 4 literach bakterie i higiene.. Smutne to
Ja przed każdym malowaniem klienta wszystko piorę, odkażam, czyszczę.. teraz jeszcze dostałam od mojego faceta przeeewspaniały kufer kosmetyczny Inglot I już w ogóle będę teraz wyglądać jak super profesjonalna pani wizażystka
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:51   #3610
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
O jejku przerazilas mnie. Patrzac na to w taki sposob to przechodzi ochota pozyczania, nawet tym osoba ktore wydaja sie najczystrze i najbardziej higieniczne na swiecie. Jak widzisz sprawe np makijazu u profesionalisty. Wydaje mi sie ze kosmetyki ktorymi maluje makijazysta uzywane sa na wszystkich (a kto wie kto byl przed nami)
każdy makijażysta jak i inne osoby wykonujące pracę, kosmetyczki, lekarze itp mają obowiązek dezynfekcji narzędzi, no jak ? nie wyobrażam sobie inaczej ... w MACu masz możliwość dezynfekcji np.pomadki aby nałożyć na usta, każdy przecież posiada inną florę bakteryjną, nawet te "najczystsze" i z pozoru zdrowe osoby

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Porządny wizażysta zawsze zachowuje higienę podczas malowania. Używanie pędzli do malowania ust i dezynfekcja produktu za każdym razem to podstawa. To samo tyczy się pędzli i używania osobnej spirali do maskary na każdym kliencie
dokładnie Poziomko
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:53   #3611
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
każdy makijażysta jak i inne osoby wykonujące pracę, kosmetyczki, lekarze itp mają obowiązek dezynfekcji narzędzi, no jak ? nie wyobrażam sobie inaczej ... w MACu masz możliwość dezynfekcji np.pomadki aby nałożyć na usta, każdy przecież posiada inną florę bakteryjną, nawet te "najczystsze" i z pozoru zdrowe osoby



dokładnie Poziomko
Wystarczy, że ktoś ma opryszczkę i od razu się zarazisz
Ja sobie przypominam sytuację, jak moja przyjaciółka w gimnazjum pożyczyła błyszczyk takiej koleżance z klasy, nie bardzo dbającej o higienę szczerze mówiąc i... błyszczyk się zaśmierdł
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 17:58   #3612
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wystarczy, że ktoś ma opryszczkę i od razu się zarazisz
Ja sobie przypominam sytuację, jak moja przyjaciółka w gimnazjum pożyczyła błyszczyk takiej koleżance z klasy, nie bardzo dbającej o higienę szczerze mówiąc i... błyszczyk się zaśmierdł

Fuj


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 21:46   #3613
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja tak samo! Że inni mają uzależnienia, pasje, a ja mam swój ulubiony światek kosmetyczny I uwielbiam na ten nowy kosmetyk patrzeć i podziwiać, malować się i cieszyć

A chciałam poruszyć z Wami jeszcze taką jedną kwestie.. co mnie wkurza Natomiast, czy spotkałyście się z czymś takim, że ktoś chce od Was pożyczyć jakiś kosmetyk? Szczególnie często jest to w sytuacji: Maluję sobie usta przy koleżance, i nagle słyszę 'Ooo daj mi się też pomalować!' albo o zgrozo, biorą bez pytania! Jaki macie stosunek do tego? Bo jak dla mnie, to szminka/błyszczyk jest niemal jak szczoteczka do zębów, nienawidzę jak ktoś moje kosmetyki maca, a co dopiero się nimi maluje Nie toleruję tego. Już nawet przestałam malować usta przy koleżankach. I zawsze jest ten sam problem... powiesz 'nie' to stwierdzą, żeś snobka i gbur, a jak się zgodzisz to sobie plujesz w brodę, żeś nieasertywna i jakaś baba wymalowała sobie usta Twoją ulubioną pomadką. Z dwojga złego, chyba już wolę odmówić...
Nie cierpię pożyczać kosmetyków, a wizja użyczenia błyszczyki/pomadki to już tragedia zupełna
Dlatego też najchętniej poprawiam makijaż w odosobnieniu, ponieważ asertywność nie jest moją silną stroną

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
wiec nie dosc ze jestesmy zdrowe, to jeszcze upiekszone
Dokładnie Dlatego też, warto inwestować w kosmetyki
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 09:34   #3614
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Dzieczyny czy linia pielegnacyjna Diora jest godna polecenia? Kolorowka jest cudowna i bez watpliwosci przewaza w mojej kosmetyczce, ale co do kremow mam watpliwosci. Czy one nie sa nafaszerowane chemia? Moze lepiej zainwestowac np w Sisley?
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 10:17   #3615
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Dior - kolorówka część III

chyba praktycznie wszystkie sa nafaszerowane chemia. chociaz sa lepsze i gorsze sklady wsrod nich
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 10:31   #3616
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
chyba praktycznie wszystkie sa nafaszerowane chemia. chociaz sa lepsze i gorsze sklady wsrod nich
Dokladnie ... Ty polecalabys Hydra Life Diora czy S. ?
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 22:13   #3617
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dior - kolorówka część III

Przyszedl dzisiaj do mnie overcurl


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 06:06   #3618
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

Star-jak wrazenia? ja nie byłam zadowolona, ale mi ogólnie nie po drodze z maskarami Diora
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 08:18   #3619
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Star-jak wrazenia? ja nie byłam zadowolona, ale mi ogólnie nie po drodze z maskarami Diora

Nie uzywalam jeszcze, ja z diora mialam tylko diorshow byl fajny ale cięzko sie go zmywalo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 09:18   #3620
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Przyszedl dzisiaj do mnie overcurl


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dla mnie to najlepszy tusz ever ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:39   #3621
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Ja od kilku dni używam Iconic Overcurl i jestem zadowolona, ale jakiś taki suchy mi się wydaje. Może trafił mi się jakiś felerny egzemplarz (zamawiałam w Dougim online). Mimo wszystko ładnie rozczesuje i wywija rzęsy, tylko trzeba się trochę namachać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:42   #3622
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dior - kolorówka część III

Zobaczymy jaki bedzie, ja jeszcze uzywam bazy z Diora - jest idealna


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:44   #3623
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Ja też z bazą używam , aktualnie diorową (wydajna jest bardzo).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:58   #3624
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni używam Iconic Overcurl i jestem zadowolona, ale jakiś taki suchy mi się wydaje. Może trafił mi się jakiś felerny egzemplarz (zamawiałam w Dougim online). Mimo wszystko ładnie rozczesuje i wywija rzęsy, tylko trzeba się trochę namachać
Olu one dość szybko wysychają i to jest ich największa wada już z resztą na początku użytkowania moim zdaniem nie są mega mokre jak większość maskar, używam ja, moja mama, ostatnio nawet konsultantka w perfumerii też na to zwróciła uwagę i wszystkie mamy te same odczucia
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 11:25   #3625
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

Ja miałam miniaturkę niecały miesiąc, potem wyschła na wiór. Efekt podkręcający podobał mi się przez tydzień, potem był dramat.

Udało się którejś z Was jeszcze kupić na douglas online róż nude rose z kolekcji transat?
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 11:51   #3626
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Olu one dość szybko wysychają i to jest ich największa wada już z resztą na początku użytkowania moim zdaniem nie są mega mokre jak większość maskar, używam ja, moja mama, ostatnio nawet konsultantka w perfumerii też na to zwróciła uwagę i wszystkie mamy te same odczucia
A, czyli mój egzemplarz nie odbiega od reszty, niestety .
To pod tym względem nie stanie się chyba moim ulubieńcem .

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja miałam miniaturkę niecały miesiąc, potem wyschła na wiór. Efekt podkręcający podobał mi się przez tydzień, potem był dramat.

Udało się którejś z Was jeszcze kupić na douglas online róż nude rose z kolekcji transat?
Ja go właśnie przed chwilą dostałam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 11:55   #3627
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

Ja ostatnio pytałam o róż z Transat w Sephorze ,na moje pytanie kiedy pojawi się nowa kolekcja Pani bardzo beztrosko wzruszyła ramionami i odpowiedziała "no nie wiem" na zasadzie o co Ty mnie pytasz w ogóle ... więc nie dane mi jest nawet przetestować
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:05   #3628
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Przyszedl dzisiaj do mnie overcurl


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dla mnie najlepsza mascara jaka testowalam. Uzywam z maximizerem i efekty super. Mi o dziwo ta mascara nie wysycha (oby tak dalej) choc mam juz ja sporo czasu. Napewno do niej wroce, a z biegiem czasu stosujac te dwa produkty zauwazylam ze rzesy sa o wiele dluzsze (niestety gestosc taka sama).
Wlasnie wrocilam z zakupow. Tym razem w perfumerii testowalam nowa kolekcje na twarzy. Rezultat taki ze jednak ten roz nie powalil mnie na kolana. Wole zostac przy moim ulubiencu EL. Zakupilam jednak baze brazujaca i rozswietlacz
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:20   #3629
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsza mascara jaka testowalam. Uzywam z maximizerem i efekty super. Mi o dziwo ta mascara nie wysycha (oby tak dalej) choc mam juz ja sporo czasu. Napewno do niej wroce, a z biegiem czasu stosujac te dwa produkty zauwazylam ze rzesy sa o wiele dluzsze (niestety gestosc taka sama).
Wlasnie wrocilam z zakupow. Tym razem w perfumerii testowalam nowa kolekcje na twarzy. Rezultat taki ze jednak ten roz nie powalil mnie na kolana. Wole zostac przy moim ulubiencu EL. Zakupilam jednak baze brazujaca i rozswietlacz
Oo, a jaki to róż EL?
Jest szansa na swatche rozświetlacza?
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:39   #3630
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Oo, a jaki to róż EL?
Jest szansa na swatche rozświetlacza?
Pure Color Blush odcien 01 pink tease. To jest jedyny roz ktory mi odpowiada w 100% kolorystycznie. Dla mnie wyglada cudnie na buzi, nie ma zadnych drobinek ale bosko orzezwia twarz (w recenzji KWCwkleilam zdjecie to mozesz zerknac).
Jezeli chodzi o swatche rozswietlacza to oczywiscie wkleje. Nie wiem jednak czy zdaze przed moim wyjazdem,tzn do czwartku, ale postaram sie
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.