Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-18, 17:44   #1
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98

Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)


Witajcie!Żeby się nie rozpisywać,potrzebuje porady co do mojej fryzuryJak widac na zdjęciach włoski są rozjaśniane i chyba zmęczone tą ciągłą koloryzacjąSą też bardzo pocieniowane,co niezbyt mi sie podoba..W grę wchodzą wszystkie możliwe zabiegi fryzjerskie,łącznie z gruntowna zmianą koloru.Prosze o radę także P.Grażynkę bo słyszałam że potrafi Pani wszystko Wielkie dzięki
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 08:19   #2
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

Wiem że mam niezbyt długie włosy więc może ciężko Wam coś dla mnie wymyślećAle proszę może jakieś porady co do koloru?Albo zmotywujcie mnie do zapuszczania włoskówW domku postaram się wkleić moje próbki "doczepiania" fryzurki z WizażuAle to dopiero wieczorem.Pa i buziaki
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 09:59   #3
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

Hej proponuję troszeczkę przyciemnić włoski jakimś ślicznym karmelowym jasnym brązikiem...moim zdaniem ciemny nie jak również rudy odpada)) a co do fryzurki to niestety nie wiem(
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 16:17   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

..
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-02 o 23:03
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 17:17   #5
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

Asiu i Kasiu za odpowiedź.Karmelkowy odcien brązu..hmm.Poczekam jeszcze na inne sugestie,ale sama siebie nie widze w czarnym lub rudymObecny kolor mam juz od ok.6lat (Matko i jak moje włosy to znoszą ) Wiem że ciągłe rozjasnianie niszczydlatego pomyślałam o zmianie na inny kolor.Wtedy odrosty nie byłyby aż tak widoczne i moglabym farbowac je rzadziej.Co do fryzurek to bardzo mi się podobają,w sumie muszą mi tylko włoski podrosnąć i będzie prawie tak samo Czekam na inne propozycje i zaznaczam że wszystko wchodzi w grę.No może nie mocne cieniowanie..zreszta piszcie jak uważacie
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 22:21   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

witaj!
napisz prosze cos o swojej kolorystyce, jaki masz kolor naturalny wlosow, kolor oczu, karnacji, kolor pieprzykow, jaka jest Twoja naturalna opalenizna?
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 06:48   #7
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

Witajcie Dziękuję Gago za odpowiedź,a raczej pytanka.Mój naturalny kolor włosów to był złoty blond,w liceum ściemniał i zrobił się taki mysi kolorekOczka mam szaro-niebieskie,jasna cera,pieprzyki..mam parę ciemnych ale raczej są jasnobrązowe.Opalam się raczej ciężko,skóra najpierw jest lekko zaróżowiona.Po dłuższej kąpieli słonecznej mam delikatną opaleniznę.Nigdy nie opalam się na "ciemno" tz.nie byłam nigdy opalona na ciemną czekoladkę I to chyba wszystko,chciałabym wkleić jeszcze jedno zdjęcie ale zrobię to dopiero w domku.Pozdrawiam
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 09:11   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

to wygladasz na typ letni
czyli chlodne kolorki, w blondzie ci jest łądnie, jezeli chcesz sie przyciemnic, moglabyc zrobic popielaty blond, Renee Blanche, ma piekny kolor i nie zmywa sie na zloto, ale zostawic w nim refleksy jasne
mozesz rowniez w ten kolor ,ktory masz wplesc czekoladke,bordo lub nawet jasny bakłazan, kolory bardzo modne w tej chwili
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 10:18   #9
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

Dziękuje za odpowiedź Czyli jednak tylko pasemka wchodzą w grę.Coś czułam że jestem typową blondynką Proszę jeszcze mi pomóc określić w jaki sposób mam ściąć włosy czy jak je zapuścić..Czy podreperować włoski i zdecydowac się na trwałą??Może loki i fale przerwałyby tą monotonię?Zupełnie brak mi wizji...Dziekuję
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 20:30   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

nie mowie o pasemkach, tzn nie ntylko, mozna zrobic balejaz tak aby kolory sie przenikaly, nie powiem i nie pokaze bo raczej nie ma takich fotek jak ja to widze...
o trwaqłej zapomnij!!!!!
zrobi Ci sie sieczka z włosów, nakrecaj na wałeczki, lokowke falownica, roznie , jest wiele mozliwosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ;'lk.jpg (29,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (2,2 KB, 553 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3++.jpg (39,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brittanyd51.jpg (9,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 449.jpg (2,5 KB, 556 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1007.JPG (9,8 KB, 15 załadowań)
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 01:20   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

do Gaguni

wiesz moze co to sa za kolorki ktore przeslalas na fotce 2 bardzo mi sie spodobaly
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 06:15   #12
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

za odpowiedź.Wiesz ja się nie znam,dla mnie pasemka i balejaż to jedno i to samoAle bardzo mi się spodobało zdjęcie 2,i jak Kasia mam pytanie jakie to kolorki i co powiedzieć fryzjerce żeby coś takiego uzyskać??Może coś takiego odmieniłoby moją twarzyczkę?Odrobina mocniejszego makijażu i może w końcu wyglądałabym na taką babkę z jajami I pytanie z innej beczki: czy patrząc na moje zdjęcie jesteście ocenić jaki mam kształt buźki?Buźka
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 08:35   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

no z tymi jajami to nie pzresadzaj hihihi
lepiej juz na babke z ikra
ja uzyskuje taki kolor tobiac jasniutkie pasemka w platynowym odcieniu wplatajac wnie srednia zmrozona czekolade, ale pasemka jak widac nie sa regularne tylko takie wkladane w formie paneli
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 10:10   #14
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

Babka z ikrą To jest to!!Wydaje mi się że jak dla mnie byłaby to całkowita zmiana wyglądu.Jestem z natury leniuszkiem jeżeli chodzi o układanie włosków i makijaż dlatego lubię taki bałaganik na głowie.Kiedyś miałam trwałą i jedno było w niej dobre:wystarczyło pomoczyć lekko włosy,ugnieść w loczki i związać grzywkęTylko bardzo zniszczyła mi włosyMusiałam je ściąć i teraz już długo długo mam raczej krótkie włosy.Dlatego myślałam o zapuszczeniu.No ale krótkie włosy to przecież wygoda,nawet grzebienia nie trzeba używać Więc co ja mam zrobić?Musze pomyśleć..Dziękuję Gaguś za nakierowanie
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 20:21   #15
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

A co sądzicie o takich kolorkach dla mnie?Jak by to wyglądało na mojej glowie??A loczki to mi sie takie marzą,kolorek raczej za ciemny..Za tydzień pójdę do fryzjera (wypłata ) i na co się tu zdecydować?Papa
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 20:25   #16
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

Przyjrzałam się zdjęciu po załadowaniu i uznałam że kolor włosów pani z loczkami wcale nie jest za ciemny.. Więc jak sądzicie?I o co mam poprosic fryzjerkę żeby cos takiego uzyskać?Ech..chyba troszkę marudzePozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 07:06   #17
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

Wygląda na to że znowu pójdę na żywioł i zdam się na fryzjerkę.Sama jestem zła na siebie, że nie potrafię się jasno określić Ale długie włoski mnie nęcą i te krótsze też...I jak ten osiołek u żłoba..Przydałoby się żeby ktoś mi powiedział: zrób tak i koniecA ja dalej myślę..Buźka dla Was
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 20:50   #18
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Przychodzi Kopciuszek do Fryzjera :)

Wizyta do fryzjera zbliża sie wielkimi krokami a ja dalej w lesieJuż nawet zrezygnowałam i pomyślałam że nie pójdę.Szczerze to może boję się jakis wielkich zmian,ale przeciaż żyje sie raz!Może któras z Was ma jakis pomysł na mnie?Wiem że Gaga poświeciła mi swój cenny czas ale może jeszcze ktoś to zrobi?Dziękuję
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.