Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 17:22   #1
malinowakaroo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Exclamation

Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu


Hey Mam pare pytań:

Jak powinnam malować oczy?
Od zawsze miałam proste dlugie wlosy, moze powinnam cos zmienic wreszcie. Ale co i jak ?
Jaki makijaż by do mnie pasował (mam ZIELONE OCZY - na zdjeciu są brazowe bo w aparacie wyszly czerwone a naturalniej wygladaly bazowe jak zmienialm w paicie :P, cere hmm z rozszerzonymi porami i zawsze goszczą na niej jakies krostki i zaskorniki)?
Czy znaszjakies skuteczne sposoby aby zmnieszyc bardzo rozszerzone pory i pozbyc sie wreszcie zaskornikow?
malinowakaroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 18:40   #2
Brenda_19
Raczkowanie
 
Avatar Brenda_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 266
GG do Brenda_19
Dot.: Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu

hej Nie wiem czy moje porady Ci sie na cos przydadza, ale kiedys moim marzeniem bylo zalozyc taki salon, gdzie mogla bym zmieniac ludzi ich wyglad wiec moze z czegos skorzystasz.
Buzke masz bardzo ladna. Na zdjeciu nie widac zebys miala złą cere, a co do zaskorniakow to 90 % kobiet niestety ma, wiec nie ma sie cos przejmowac. Z tego co widze, to mogla bys np. troszke wyregulowac brwi, na cieńsze, najlepiej u kosmetyczki, bo kształt mają dobry. Masz duze, pelne usta, wystarczy je ladnie maznac jakims bezbarwnym błyszczykiem i beda wygladac super. co do podkładu to porponuje niedrogi a bardzo fajny podkład lirene taki wyciskany, jest srebrny czyli matowy, albo brazowy czyli nawilzajaco rozswietlający, mowie o kolorach opakowan to zalezy jaka masz cere, no a na to troszke na policzkli rozswietlającego jakiegos puderku w kulkach czy cos. rzesy wytuszowane, a co do koloru cieni, teraz nie sa juz tak modne umalowane oczy cieniami, ladniej wygladaja naturalne, wytuszowane oczka, nawet wiekszosc moich kolegow tak twierdzi. MAsz zielomne oczy tak jak ja i tez mialam porblem z dobraniem koloru. Faktem jest ze teraz mozna kazdy kolor nakladac, nawet kilka, zalezy w co jestes ubrana, ale unikałą bym na Twoim miejscu wszelakich niebieskich cieni. Ladnie wygladaja, przerozne róże, fiolety, ale nie za mocne, , no i brazowe cienie tak po bokach. Co do włoskow to nie myslalas zeby moze porobic kilka pasemek i przede wszystkim scieniowac wloski od samej gory? bo widze ze masz dosc gęste, a te masz cale proste, i jakis fajny przediałeczek z boku i scieniowana grzyweczka na bok. hmm.. to chyba tyle, pozdrawiam
__________________
Pierwsze podejście 79 dni bez słodyczy!
Drugie podejście 10 dzień bez słodyczy

Muszę zrzucić 5 kg:P


Brenda_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 11:46   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu

cienie są zawsze modne , nie wiem skąd Brenda wzięła info ze niemodne są :/ na MM dziewczyny właśnie na tym przede wszystkim skupiają uwagę. jeśli chodzi o najlepszy dobór kolorów cieni i włosów to odpowiedz na pytania zawarte w wątku o typie urody wtedy bedziemy w stanie dopasować coś do Ciebie, bo aparat jak piszesz przekłamał kolory.
Jesli chodzi o rozszerzone pory to najlepszym sposobem na zwężenie są kwasy BHA, salicylowe. Idealnymi preparatami są Effaclar KAvene, Total Turnaround Clinique (dużo droższy ale efekty podobne jak do E K Avena).Dobrze wpływają na zwężanie porów również retinaldehydy np Diacneal też zwęża pory i usuwa dodatkowo zmiany trądzikowe , no i ten efekt przeciwzmarszczkowy ...mmm. Diacneal zawiera kwas glikolowy 6%, retinadehyd 0,1%. Również alfahydrokwasy działają zwęzająco na pory .kolejna propozycja z AHA i BHA to Lysanel Active SVR'a. Również w produkcie Cleanance K avene znajdziesz kombinację alfa i beta hydrokwasów, które oczyszczą skórę z zaskórników.oczywiści musisz uzbroić się w cierpliwość , bo zadne krem nawet z tych , które Ci podałam nie da efektów od razu, a jeśli chodzi o BHA to na te efekty czekać musisz o wieele dłuzej.
Pozdrawiam!!!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 07:23   #4
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu

Aniolkuandrzeja czy moglabys napisac cos wiecej na temat preparatu Diacneal ? zaciekawilo mnie to. W takich sprawach laik jestem i o retinaldehydach pojecia nie mam.

EDIT: ups. przepraszam za off topic.

Edytowane przez rob4cz3q
Czas edycji: 2006-07-20 o 07:50
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 14:15   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu

oczywiście, tu podaję link do tego preparatu. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4283 "formalnie " jest to preparat trzeciwtrądzikowy ale ma w sobie retinaldehyd czyli świetnie radzący sobie składnik przeciwzmarszczkowy, ale tego oczywiście nie piszą no i diacneal jak na produkt bez recepty ma bardzo dużo tego składnika z rodziny retinoidów. od tego składnika już tylko silniejsza jest tretinoina i tazaroten.napisz proszę co dokładniej chcicałabyś wiedzieć, bo o tym można pisać referaty
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 20:52   #6
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu

Cytat:
Napisane przez aniolekandzrejka1
effaclar K avene
effaclar K nie jest avene tylko La roche posay
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 01:18   #7
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu

serdeczne dzieki.
Chcialam wiedziec 'z czym to sie je'. BO nie mialam pojecia czy tto tonik jest, krem czy jeszcze cos innego.
Dzieki za info.
recenzje w KWC ma rozne. Zastanowie sie przed jego kupnem. Ale mysle za warto sprobowac.

Edytowane przez rob4cz3q
Czas edycji: 2006-07-21 o 02:26
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 07:48   #8
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA
effaclar K nie jest avene tylko La roche posay
to pomyłka się wkradła wtedy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 14:36   #9
malinowakaroo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu

a wiec oczy mam zielone, wlosy ciemny blon + balejaz ;] karnacje ani nie ciemna ani nie jasna, piegow brak ;] mam niestety mala blizne pomiędzy brwiami i chcialabym tez w jakis sposob odwrocic od niej uwage dziekuje za wszystkie rady poszukam cos w drogerii z Twoich propozycji na te rozszerzone pory beyy
malinowakaroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.