Łysieję! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-20, 06:07   #1
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Red face

Łysieję!


Kiedyś miałam bardzo gęste włosy, ateraz notorycznie wyłazi mi ich przy rozczesywaniu tyle, że boje się, że wyłysieję .
Faktycznie od jakiegoś czasu jest ich jakby mniej. Trwa to około 2 lat.
Czy jeszcze kiedyś ęde miała tak gęste włosy jakk wtegy gdy byłam dzieckiem?
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 07:28   #2
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Łysieję!

Nie jestem specjalista w tej dziedzinie ale wydaje mi się , że nie jest to możliwe. Oczywiście, teraz medycyna i kosmetologia są tak zaawansowane, że jesteśmy w stanie opóźnić efekty starzenia ale nie da się ich zatrzymać a tym bardziej cofnąć ( to w odpowiedzi na pytanie czy będziesz miała włosy tak gęste jak w dzieciństwie ). Wybierz sie do specjalisty...nie wiem, dermatolog, endokrynolog bo być może Twoje problemy wiążą się z gospodarką hormonalną. Wynierz się do apteki lub dobrego fryzjera po ampułki stymulujące wzrost włosa. Słyszałam , że mozna też pobudzić cebulki włosa do wzrostu za pomocą jakiś "przyrządów elektrycznych" ale w tej kwestii to ja się już nie wypowiadam, bo jeszcze sie ośmiesze.... Powodzenia
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 07:54   #3
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Wink Dot.: Łysieję!

Może troche przesadziłam z opisem. Nie łysieję, ale wypada mi przy czesami naprawde sporo wlosow. Chyba ze 100 . Kiedyś były grube i gęste. Teraz jest ich mniej a ja chcialabym mieć takie włosy jak wtedy gdy byłam w podstawówce. Teraz mam 20 lkat, więc jeszcze się nie starzeję, ale jak sprawić żeby były takie jak wtedy?
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:10   #4
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Łysieję!

Ja też bedąc w podstawówce...ba-bedąc w liceum miałam geste włosy ale niestety,w tej chwili nie sa już takie mocne jak wtedy. Powód ??? Farbowanie.Może w twoim przypadku jest tak samo.Może farby i tym podobne specyfiki źle wpływają na Twoje włosy ( znam kobiety farbujące włosy caaaaaaaaaałe życie a na głowie niczego nie ubywa ). Tak jak wspomiałam, kup w aptece ampułki , np. Vichy z aminexilem-dla kobiet, kup sobie odzywkę Henna Wax ( kiedyś na opakowaniu- teraz tego nie pisze - było znznaczone, ze jest idealna dla osób po chemioterapii, więc chyba chodzi o porost włosów i stymulację ich od wewnątrz do pracy). Kup jakieś tabletki ze skrzypem i badź cierpliwa czekając na efekty
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.