Przedłużanie rzęs - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 17:33   #121
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
.Nadal nie moge wkleić tych zdjęc,czy któraś z dziewczyn której przesłałam zdjęcia mogłaby je wkleić na stronke?!
Kinga po prostu zalaczniki byly za duze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (49,2 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed 2.jpg (49,4 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po trwalym przedluzeniu.jpg (46,3 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po trwalym przedluzeniu 5.jpg (53,3 KB, 360 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po trwalym przedluzeniu 4.jpg (56,7 KB, 485 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po trwalym przedluzeniu 3.jpg (58,5 KB, 315 załadowań)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 17:34   #122
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po trwalym przedluzeniu 2.jpg (60,3 KB, 167 załadowań)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:28   #123
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kinga po prostu zalaczniki byly za duze
Dzięki!
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 20:15   #124
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

widze ze zainteresowanie dziewczyn przedluzanymi rzesami jakos spadlo, nikt sie nie odzywa...a szkoda Kinga mam do ciebie pytanko...kto ci tak makabrycznie wypilowal tego paznokietka? Oj...jak to zobaczylam to az mnie zabolalo...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 07:00   #125
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Stylistka paznokci Alessandro,ta sama co robiła rzęsy.Porażka.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:24   #126
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Radze zmienic kosmetyczke, stylistke, nie chodz tam wiecej. Porazka po calej linii.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 14:50   #127
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Naciełam się strasznie,niby taki renomowany salon...
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 15:51   #128
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Naciełam się strasznie,niby taki renomowany salon...
zaplacilas 400zł a wykonali ci uwsluge za 50zł, bo klej chocby nie wiem jaki byl, bie utrzyma ci rzes przez kilka miesiecy...szczerze mowiac to juz wolalabym codziennie sama sobie kepki przyczepiac...i taniej by wyszlo i bym sie nie denerwowala ze wydalam kupe kasy a wszystko odpada...zglos salon do anty salonow zasluzyli sobie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 16:47   #129
yasou
Raczkowanie
 
Avatar yasou
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 51
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Naciełam się strasznie,niby taki renomowany salon...
Ja to bym nie popuściła, bo gwarancję (czy rękojmię) muszą jakąś dawać
Nie wyobrażam sobie wydać tyle pieniędzy i mieć z tego tylko kłopot.
Współczuję ci Kinga8888, chyba bym im coś zrobiła jakby mi taki numer wywinęli.
Właśnie przed takimi salonami trzeba ostrzegać inne wizażanki.
Chyba się solidnie jeszcze zastanowię. Może rzeczywiście lepiej dokleić sztuczne rzęsy całe lub kępki, tylko że u mnie w małej miejscowości kosmetyczka powiedziała, że nie robi tego a ja mam bardzo krótkie rzęsy i na ślubie chciałabym żeby wyglądały olśniewająco
yasou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:15   #130
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

W ubiegły piątek została mi tylko jedna rzęsa którą posmarowałam olejem i zdjełam.Szkoda pieniędzy na "trwałe przedłużanie"czas noszenia jest identyczny jak kępki a różnica w cenie kolosalna.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 17:11   #131
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
W ubiegły piątek została mi tylko jedna rzęsa którą posmarowałam olejem i zdjełam.Szkoda pieniędzy na "trwałe przedłużanie"czas noszenia jest identyczny jak kępki a różnica w cenie kolosalna.
Kingus mi to sie wydaje ze panie zrobily ci zwyczajne kepki na zwyklym kleju i wmowily ze to jest to co chcialas czyli trwale przedluzanie. Przeciez perfidnie widac tam klej. Ja bym je powybijala a salon wysadzila w powietrze
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 17:26   #132
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Rany...
idz je postrasz sadem. Powaznie mowie 400 zl to spora kasa - a one zwyczajnie cie oszukaly. Masz zdjecia wiec w razie czego bedzie mozna udowodnic ze to nei byl TAKI zabieg o jaki Ci chodzilo.

Co za ***** chodza po tym swiecie :/
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 08:47   #133
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Salon mieści się w Szczepankowie(Poznań) przedłuża trwale metodą alessandro a już kilka razy zakładałam kępki więc umiałabym odróżnić zwykłe kępki od trwałego przedłużania.Trwałe przedłużanie też polega na doklejaniu,stąd ten klej.Niestety nie wziełam rachunku za zabieg więc co moge udowodnić?!Nie mam dowodu że u niej byłam.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:13   #134
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Po prostu wiecej tam nie idz, bo naciagacze i mowiac kolokwialnie "odwalaja kaszane"
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 17:09   #135
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Chyba dobrze byłoby zrobić taką czarną liste "salonów-kaszanek"
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 23:54   #136
Ola_22_poznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Dziewczyny !!!!!!!!!!!!

Jak tak mozna.. Ja nie moge... jedna Kinga zdominowala wszystko... normalnie jak przeczytałam te wypowiedzi to sie strasznie dziwie.

Sprowokowało mnie to do rejestracji i wypowiedzenia się na ten temat.

Kinga rozumiem twoje niezadowolenie ale pierwszy raz poszlas na taki zabieg... wiec zaloze sie ze nie robilas wszystko jak trzeba. Ja mialam juz ten zabieg robiony 2 razy + uzupełnianie w ciagu ostatniego roku ... I wiem ze za pierwszym razem zrobilam pare rzecz zle....

Wymogi rzeczywiscie sa ale tak naprawde pierwszy dzien. NIC NIE WOLNO ROBIC Z RZESAMI !!! Z tego co widze masz bardzo tlusta cere a to minus przy grzebaniu kolo oczu zawsze no i twoje brwi i rzesy nie wygladaja na geste a za razem dosc slabe ...

wczesniej pare zabieow typu henna i inne upieszajace rzesy co za tym idzie osłabiasz je... pozniej idziesz do salonu ...

Zaloze sie ze chcialas dluuuugie..... masz dlugie ale jak na slabe rzesy zaklada sie dluuuugie to pozniej wypadaja... no bo jak.... zaraz sie zacznie ... no tak ale pani zakladajaca rzesy powinna wiedziec ze nie mozna...

kazdy kto kiedys komus cos sprzedawal to wie ze jak sie klient uprze to nie ma szans mu przepowiedziec (wiem bo sama jestem kwiaciarka i czasem jak babciulka przyjdzie i sobie cos wymysli to sie smiac chce) ....

.... a teraz siedzisz na forum i narzekasz porownujac zabieg przyklejania kepek do przedluzania rzes ... to jak porownywac ciuchy z lumpeksu z markowymi wdziankami....

400 zl - prawda malo nie jest... ale duzo.. nie sadze.... za to jakie to wygodne i ile czasu sie oszczedza rano.. nic nie rozplywa sie....

Nie zakladalam nigdy w tym salonie ale w kazdym salonie jest tak samo bo to robi sie tylko w jeden okreslony sposob wiec nie ma co mowic o jednym miejsu tylko o calym zabigu ...

tylko skoro to takie zle to ... czemu tyle kosztuje? i czemu kobiety sie o to zabijaja.... dlaczego tak bardzo mi sie to podoba? dlaczego tak wiele kobietek chodzi juz zawsze na ten zabieg i zapomina o tuszach? a wszystkie Panie na forum sluchaja jednej Kingi ktorej sie nie podobalo....

Porownywac kepki to przedluzania rzes ... dobre dobre...... to juz powinno was sklocic do refleksji na temat wypowiedzi kolezanki....

P.S. - przepraszam za bledy z powodu poznej pory
Ola_22_poznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 07:25   #137
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Olu może trafiłam na nie właściwy salon?!Bo pielęgnowałam rzęsy prawidłowo,a cery tłustej niem mam wokół oczu.Jeżeli Ty jesteś taka zadowolona z salonu w którym przedłużasz rzęsy i ja chętnie skorzystam z jegi usług.Podaj namiary.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 07:38   #138
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

[quote=Ola_22_poznan;51079 33]Dziewczy

.... a teraz siedzisz na forum i narzekasz porownujac zabieg przyklejania kepek do przedluzania rzes ... to jak porownywac ciuchy z lumpeksu z markowymi wdziankami..

Tak porównuje bo jeżeli coś wygląda tak samo i nie widać różnicy to po co przepłacać
Porownywac kepki to przedluzania rzes ... dobre dobre...... to juz powinno was sklocic do refleksji na temat wypowiedzi kolezanki
TO że przedłużanie rzęs wygląda tak samo jak przedłużanie kępkami to nie tylko moja opinia ale też dziewczyn na forum i moich znajomych.Więc porównanie jest jak najbardziej na miejscu.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 23:47   #139
Nika1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

JA STANĘ W OBRONIE WłAśNIE TEGO SALONU. BYLAM. ZROBILAM. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... .........
TRZYMAJA SIE ODPUKAC JUŻ PRAWIE 2 MIESIACE. 400 zł MNIE TO KOSZTOWAŁO ALE CIESZMY SIĘ W INNYCH MIASTACH NIŻ POZNANIU KOSZTUJE TO OK. 500-600 zł
DO SALONU NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ BO SĄDZE, ZE WSZYSTKO MI PANI ANIA POWIEDZIAŁA PRZED ZABIEGIEM CO POWINNAM ROBIĆ. STOSOWAŁAM SIĘ I NIE MAM ŻADNEGO PROBLEMU.
COCIAż JEDEN PROBLEM MAM KUPIŁAM LANCOME HYPNOSE(TUSZ), KTóRY UŻYŁAM 2 RAZY I CHYBA MAMIE BEDE MUSIAŁA GO DAĆ BO MI SIĘ ZA BARDZO NIE PRZYDA.
KĘPKI A PRZEDŁUŻANIE RZĘS MOIM ZDANIEM PORóWNAć JAK NAJBARDZIEJ MOżNA A WYNIK RYWALIZACJI JEST PROSTY
Miejsce 1. PRZEDŁUŻĄNIE RZĘŚ - pierwszy dzien uważaj a później rób-ta-co-chce-ta
Miejsce 2. DOBRY TUSZ - codzienne malowanie :P
Miejsce 3. Kępki - rodzaj kleju jest nadzwyczaj ważny a i tak miałam kępki 3 razy i szczególnie zadowolona to nie jestem.

Czego sie nie robi dla tych mężczyzn.
__________________
Mężczyzna jest jak burak cukrowy - słodki ale zawsze burak
Nika1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 05:41   #140
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Nika1984 cieszę się bardzo że jesteś zadowolona.Może pokaż swoje fotki w przedłużanych rzęskach.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 10:44   #141
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Cytat:
Napisane przez Nika1984 Pokaż wiadomość
JA STANĘ W OBRONIE WłAśNIE TEGO SALONU. BYLAM. ZROBILAM. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... .........
TRZYMAJA SIE ODPUKAC JUŻ PRAWIE 2 MIESIACE.
a mozesz zrobic fotke i pokazac jak twoje wygladaja? bo to ze kindze zrobily nieciekawie to widac na fotkach, wiec to nie jest nasz wymysl
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:04   #142
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

A mi się wydaje ze Ola_22_Poznań i Nika1984 to jedna i ta sama osoba(nawet dziń rejestracji ten sam) czyli pani Ania u której zakładałam rzęsy.Gdy u niej byłam powiedziałam jej że zdjęcia po zabiegu zamieszcze na wizażu.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:07   #143
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

calkiem mozliwe kinga, nie lubie jak zalatuje trollem, no ale nic poczekajmy, nie osądzajmy zbyt wczesnie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 18:00   #144
matwix1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

"TRZYMAJA SIE ODPUKAC JUŻ PRAWIE 2 MIESIACE."

NIKA zamieść prosze fotki z efektami upiększania swoich oczu. Będziemy miały porównanie
matwix1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 23:11   #145
Nika1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 13
Thumbs up Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Moje kobietki raczki mi opadaja jak to czytam.

Mam nadzieje, ze po przeczytaniu mojego posta przestaniecie tam macic forumowiczka w glowkach

Zaczne OD WYJASNIENIA DROGI SZERLOKU I WATSONIE iż Olka i Nika to nie te sme osoby. Jesteśmy kolezankami z Uczelni. Fakt znamy sie a to jakis grzech? Opowiem historyjke od poczatku zeby zaspokoic ciekawych,wscipskich,zlos liwych jak i mniej zainteresowanych.

Olka w przerwe zimowa miedzysemestralna na wyjezdzie chyba w niemczech zrobila sobie przedluzanie rzes - jej pierwszy raz. Przyszla i zachwycila wiekszosc dziewczyn w grupie - w polsce tego jeszce nie bylo.
W lipcu poszlam i zrobilam sobie tez przedluzanie- nie widzimy sie z Olka na codzien i gadamy co jakis czas ze soba przez kom w czasie wakacji.
Dzien 27-08-2007 gadam z Olka pierwszy raz od sluzszego czasu (ok.2 miesiecy) i sie chwale jak to ja A ona mi ze wlasnie wczoraj( a data tej samej rejestracji nie kapuje...moze po 24 sie rejestrowala ) na forum waszym sie wypowaiadala bo podobno 2 dziewczyny narzekaja i narzekaja na ten zabieg. To ja po rozmowie oczywiscie jak na prawdziwa kobietke przystalo wlaczylam moj komputerek i na forum

MAM NADZIEJE ZE TE "KRóTKIE" WPROWADZENIE ZAKONCZY ROZMOWY NA TEMAT PODSZYWANIA SIE, BO BOGU WINNA PANI ANIA ZOSTAŁA POSADZONA O TO KINGA UWAZAM ZE NALEZA SIE PRZEPROSINY ZA TO, BO CHYBA TROSZKE ZA DALEKO SIE POSóWASZ.
_________________________ _________________________ _____

To ja może powiem w druga strone a moze RosesAreRed oraz kinga8888 czy wy z konkurencji takich gabinetow? Niemilo prawda? wiec nie posadzajcie innych i nie wysówajcie za daleko idacych wniosków, które moga sprawic krzywde. I pamietajcie sa reklamacje oraz zwroty jak i rowniez sprawy o znieslawienie
_________________________ _________________________ _____

Cytat:
Przeciez perfidnie widac tam klej.
pOWINNAM SIę TU NIEźLE ZAśMIAć !!! RosesAreRed POWIEDZ MI JAK TO MOżLIWE żE WIDAć TAM KLEJ SKORO ON JEST CZARNY? Chyba nie chodzi Ci o te białe odblaski które powstaj od flasha aparatu? Dla pokazania, że to tylko błysk lampy załczam moje zdjecia z różnych katów i widać ze NIBY KLEJ się przemieszcza. MAGIA? ZAPEWNIAM RZESY SA CZARNE JAK WEGIELEK
_________________________ _________________________ _____

Przechodze do sedna. Tak jak prosilyscie zalaczam zdjecia. Niestety nie posiadam zdjec przed za to daje wiecej po
Jesli chodzi o ich wyglad przed to byly dosc podobne do zdjec Kingi ale mimo wszystko mialam ich troszeczke wiecej.
_________________________ _________________________ _____

....... i nikt mi nie wmówi, ze to jest zle zawsze marzyłam o długich rzesach a teraz je mam i nie oddam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj1.jpg (112,5 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj2.jpg (92,8 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj3.jpg (109,7 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj4.jpg (107,1 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj5.jpg (118,2 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj6.jpg (105,3 KB, 273 załadowań)
__________________
Mężczyzna jest jak burak cukrowy - słodki ale zawsze burak
Nika1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 08:41   #146
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Fajnie,ale może zrób zdjęcia bez podkreślenia oczu kredką,bo tak trudno coś ocenić z makijażem.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 09:14   #147
Nika1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Teraz kredka ci przeszkadza? specjalnie jest tak zeby pokazac, ze moge sie malowac. Wieczorem zmywam i jest wszystko ok. A ocenic mozna tak samo jak i bez kredki.

Kobieto ciesz sie zyciem a nie wiecznie sobie je utrudniasz. Wiedz, ze czasem trzeba przyznac ze sie nie ma racji a nie brnac w uparte. Ide do pracy. Pa
__________________
Mężczyzna jest jak burak cukrowy - słodki ale zawsze burak
Nika1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 11:58   #148
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Cytat:
Napisane przez Nika1984 Pokaż wiadomość
Teraz kredka ci przeszkadza? specjalnie jest tak zeby pokazac, ze moge sie malowac. Wieczorem zmywam i jest wszystko ok. A ocenic mozna tak samo jak i bez kredki.

Kobieto ciesz sie zyciem a nie wiecznie sobie je utrudniasz. Wiedz, ze czasem trzeba przyznac ze sie nie ma racji a nie brnac w uparte. Ide do pracy. Pa
Ide w zaparte bo wiem że mam racje że to trwałe przedłużanie rżęs w moim przypadku(przy prawidłowym i uważnym noszeniu)nie zdało egzaminu i nie jest warte wydania 400zł.chyba że nie ma się co z pieniędzmi robić.To jest moje zdanie i wszystko co napisałam podtrzymuje.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:28   #149
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

widze ze pani nika staje w obronie ucisnionych szkoda tylko ze takim tonem. Sory, ale mnie nie przekonuje taki napad. A rzesy jak rzesy - efekt ladny, ale niestety kobieto jak to sie lubisz zwracac do innych, musisz przyznac ze efekt na Twoich oczach znacznie rozni sie od tego co zaprezentowala nam Kinga. I utrzymuje sie tez dluzej.
Sory ale watpie zeby ktokolwiek (po co? dlaczego? w jakim celu?? ) nie stosowal sie do zalecen kosmetyczki i na wlasne zyczenie zniszczyl efekt zabiegu, a wiec wyrzucil w bloto 400 zl. Twoja obrona tego salonu jest smieszna, ty mozesz byc zadowolona i ciesz sie z efektu, ale nie naskakuj na kogos w chamski sposob bo ktos jest rozczarowany majac do tego pelne prawo :/
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 14:43   #150
olcia.adam
Przyczajenie
 
Avatar olcia.adam
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Arrow Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Kochane dziewczynki, czy któraś z was oriętuje się gdzie mozna przedłużyć rzęski w Warszawie i jaki jest to mniej więcej koszt ?
A może, możecie polecić jakiś sprawdzony salon w Wawie ?
Bardzo dziękuję !!!
__________________
OLCIA
olcia.adam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.