Odbudowa bardzo zniszczonych i rozdwojonych włosów proszę o pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 11:40   #1
spontan_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kozienice
Wiadomości: 5

Odbudowa bardzo zniszczonych i rozdwojonych włosów proszę o pomoc.


Witam!
Potrzebuję pomocy w doborze odpowiednich kosmetyków pielęgnujących włosy. Otóż mam bardzo zniszczone włosy przez suszarkę i prostownicę, mój budżet ogranicza się do tego, co dostanę od rodziców. Planuję podciąć zniszczone końcówki, ale po tym chciałabym zacząć bardzo dbać o moje włosy, by trochę szybciej rosły, były zdrowe. jestem gotowac nawet wyrzucic prostownicę w kąt... Jakieś propozycje, prztestowane kosmetyki? Moje włosy są koloru hm taki ciemny brąz, sięgaja teraz trochę za ramię. są cieniutkie, wypadają, niestety są szorstkie. Liczę na Waszą pomoc, mam nadzieję, że nie pożałuję rejestracji na Wizaz.pl
Pozdrawiam, Justyna.
spontan_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:26   #2
aisent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Odbudowa bardzo zniszczonych i rozdwojonych włosów proszę o pomoc.

hej miałam ten sam problem, moje włoski nigdy nie urosły dłuższe niż do ramion przez suszarke i prostownice, teraz sporo już odrosły i staram się jak najmniej używać gorących rzeczy, zacznij od masowania skóry głowy podczas mycia, poprawia to krążenie przez co włoski lepiej rosną, a co do tanich kosmetyków spróbój poszperać w internetowych hurtowniach za odżywką mleczną https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...al-latte.html- mi ona bardzo pomogła, w tej chwili używam olejku amla( zapłaciłam ok 15 zł za 200ml) i moje włosy mniej wypadają i są mięciutkie również na końcówkach które były sztywne
aisent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:48   #3
aganela8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 256
Dot.: Odbudowa bardzo zniszczonych i rozdwojonych włosów proszę o pomoc.

Musisz się wziąźć za porządku pielęgnację i najlepiej wszystkie sposoby w natarciu:
w miarę są kosmetyki alterra z rossmana(nie mają silikonów),np.maska do włosów z włosów z aloesem i granatem,bardzo zniszczone końcowe musisz podciąć,utrzymać końce w dobrej kondycji pomaga olejowanie włosów,poczytaj wątek o olejowaniu,nakładanie po myciu dobrej odżywki albo maski do spłukiwania,a po spłukaniu nałożenie na końce odżywki bez spłukiwania np.joanna naturia len rumianek za 4zł.Możesz próbować przyspieszyć porost domowymi sposobami jak picie pokrzywy,picie drożdzy,wcierki z czarnej rzepy(akurat jest na nią sezon),albo mycie szamponem rzepowym,jednak może on wysuszać skórę głowy dlatego co drugie mycie możesz naprzemiennie stosować jakiś szampon bardziej nawilżający,podobno na bardziej odżywione włosy które rosną pomaga branie tranu/kwasów omega,oraz zdrowa dieta.Poczytaj te długie wątki na tym podforum pielęgnacja włosów to skarbnica informacji!
__________________
Staraj się jak najlepiej wykorzystać każdy dzień,on już nie wróci...! 14.02.1942r-rocznica powstania Armii Krajowej!
www.pustamiska.pl (klik proszę..)
aganela8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:44   #4
Eunicee
Raczkowanie
 
Avatar Eunicee
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Odbudowa bardzo zniszczonych i rozdwojonych włosów proszę o pomoc.

Oj dziewczyno,nieźle sobie nagrabiłaś tą prostownicą i suszarką
Niestety,musisz ściąć trochę włosy,bo końcówek już nie uratujesz.
Teraz przede wszystkim odżywianie.Przed każdym myciem nakładaj na włosy na conajmniej 30 minut olejek rycynowy.Szampon do mycia-wybierz najlepiej jakiś ziołowy,np. barwa pokrzywowa.Odżywka-polecam Garnier awokado i karite.To by było minimum,zawsze możesz stosować inne rozmaite maski na włosy(skuteczna-żółtko jaja + olejek rycynowy- trzymasz 30 min,potem zmywasz szamponem) Pij pokrzywę-super jest,nie tylko na fryz ale i na cerę działa.
Aha, i pamiętaj- nieodwołalny odwyk od suszarki i prostownicy! To jest czyste zło..dla włosów.Pozdrawiam
__________________
Zapuszczamy i o włosy dbamy
Eunicee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 23:33   #5
spontan_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kozienice
Wiadomości: 5
Dot.: Odbudowa bardzo zniszczonych i rozdwojonych włosów proszę o pomoc.

olejek rycynowy nakładam, ale staram się tylko na końcówki. od jutra postawnoaiłam zacząć pić drożdże
co do olejku rycynowego, boję się nałożyć go na całe włosy, bo i tak są one strasznie cienkie i oklapnięte...
spontan_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 11:30   #6
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Odbudowa bardzo zniszczonych i rozdwojonych włosów proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez spontan_girl Pokaż wiadomość
Witam!
Potrzebuję pomocy w doborze odpowiednich kosmetyków pielęgnujących włosy. Otóż mam bardzo zniszczone włosy przez suszarkę i prostownicę, mój budżet ogranicza się do tego, co dostanę od rodziców. Planuję podciąć zniszczone końcówki, ale po tym chciałabym zacząć bardzo dbać o moje włosy, by trochę szybciej rosły, były zdrowe. jestem gotowac nawet wyrzucic prostownicę w kąt... Jakieś propozycje, prztestowane kosmetyki? Moje włosy są koloru hm taki ciemny brąz, sięgaja teraz trochę za ramię. są cieniutkie, wypadają, niestety są szorstkie. Liczę na Waszą pomoc, mam nadzieję, że nie pożałuję rejestracji na Wizaz.pl
Pozdrawiam, Justyna.
witaj, też miałam zniszczone włosy prostowaniem, farbowaniem, bardzo wypadały, teraz ich stan znacznie się poprawił. używam 3 szamponów zamiennie-pokrzywa, chmiel i rzepa, są tanie, dostępne w marketach, aptekach itp, dodatkowo pije herbatę z pokrzywy, możesz robić płukanki ze skrzypu, przyciemnia włosy, więc nie stosuję. do tego wszystkiego odzywka do zniszczonych włosów pantene (nie wiem czy poprawnie napisałam) i będzie dobrze!
przeszukaj wyszukiwarkę, są wątki o ziołach, które działają zbawiennie na włosy-jestem tego przykładem
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 19:35   #7
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Odbudowa bardzo zniszczonych i rozdwojonych włosów proszę o pomoc.

o tym już było poczytaj forum

uważam, że wątek do zamknięcia
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.