Lakiery hybrydowe PROcosmetics - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-04, 17:40   #1
expert89
Raczkowanie
 
Avatar expert89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 53

Lakiery hybrydowe PROcosmetics


Witam. Czy ktos może używa lakierow hybrydowych firmy PROcosmetics?? Ostatnio na fb znalazłam reklame z tymi lakierami. Chciałam sie dowiedziec czy są dobrze napigmentowane i jaki maja pedzelek.
expert89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 12:24   #2
expert89
Raczkowanie
 
Avatar expert89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 53
Dot.: Lakiery hybrydowe PROcosmetics

Up.
expert89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 14:13   #3
sayameki
Przyczajenie
 
Avatar sayameki
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe PROcosmetics

Mam 5 lakierów tej firmy i używam ich z bazą i topem Semilac. Jeśli chodzi o pigmentacje to jak dla mnie bardzo fajna. Intensywniejsze kolory kryją ładnie po dwóch warstwach, a pastele również, jednak czasem lubią smużyć i wtedy dokładam jeszcze jedną cieniutką warstwę. To samo dotyczy koloru białego, którego nakładam trzy cieniutkie warstwy zapobiegliwie żeby się nie marszczył. Ładnie schodzą w acetonie. Dużo lepiej niż semilac, z którego odmoczeniem nie raz miałam już problemy.
sayameki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 00:35   #4
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: Lakiery hybrydowe PROcosmetics

Zamówiłam ostatnio 5 kolorów bo akurat skorzystałam z promocji 5 w cenie 4. Jestem bardzo zadowolona, pigmentacja jak i kolorystyka lakierów na plus no i dystrybuowane są w pojemności 15ml w cenie 25 zł w promocji o której wyżej wspominałam za 20 zł!. Trwałość również bez zarzutów (używam bazy i topu Semilac). Jak dla mnie rewelacja . Na początku musiałam jedynie przyzwyczaić się do konsystencji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (94,4 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (112,0 KB, 99 załadowań)
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.




Edytowane przez <meg>
Czas edycji: 2015-08-23 o 13:52
<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 08:27   #5
sayameki
Przyczajenie
 
Avatar sayameki
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe PROcosmetics

Śliczne mani. Jednak co do konsystencji, to moim zdaniem są bardzo rzadkie. Trzeba bardzo dokładnie zdjąć nadmiar produktu o szyjkę buteleczki przed przystąpieniem do malowania, bo lakier lubi się zlewać na boki. Najlepiej malować po dwa palce, a przed włożeniem łapki do lampy fajnie jest ją odwrócić wierzchem do góry, by lakier się ładnie wypoziomował na płytce. W porównaniu do semilac, procosmetics jest bardzo lejący, ale przez to też wydajniejszy, a pazury nie są tak nienaturalnie grube nawet jeśli przyjdzie nam nałożyć więcej niż dwie warstwy. Jeśli ktoś ma cienkie lub bardzo długie paznokcie to dla zabezpieczenia fajnie jest położyć dodatkowo hard, gdyż sam lakier nie utwardzi nam pazurka tak jak np. hybrydy od semilac. Mimo to polacam, bo kolorki mają piękne, duża pojemność, niska cena, bardzo ładnie trzymają się na bazie i topie od semilac, a cała reszta to już tylko kwestia techniki i przyzwyczajenia.
sayameki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 10:35   #6
expert89
Raczkowanie
 
Avatar expert89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 53
Dot.: Lakiery hybrydowe PROcosmetics

Ja tez w koncu skusiłam sie na te hybrydy. Kolory jak najbardziej piekne lecz konsystencja rzadka :-( niestety w porownaniu do CZ musze nakladac 3 cienkie warstwy. Uzywam topu i bazy z Gelisha i te hybrydy trzymaja sie krocej niz CZ. Promocja fajna ale nie wiem czy jeszcze zamowie lakiery z tej firmy :-\

Wystukane z SG S5 +
Tapatalk
expert89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 13:12   #7
sayameki
Przyczajenie
 
Avatar sayameki
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe PROcosmetics

U mnie z bazą i topem semilac spokojnie 3 tygodnie na pazurkach. CZ również używam, bo też piękne kolory mają i cena/pojemność jak najbardziej na plus. No i jak przyjdzie je zdjąć to nie ma problemu.
sayameki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 14:41   #8
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: Lakiery hybrydowe PROcosmetics

Cytat:
Napisane przez sayameki Pokaż wiadomość
Śliczne mani. Jednak co do konsystencji, to moim zdaniem są bardzo rzadkie. Trzeba bardzo dokładnie zdjąć nadmiar produktu o szyjkę buteleczki przed przystąpieniem do malowania, bo lakier lubi się zlewać na boki. Najlepiej malować po dwa palce, a przed włożeniem łapki do lampy fajnie jest ją odwrócić wierzchem do góry, by lakier się ładnie wypoziomował na płytce. W porównaniu do semilac, procosmetics jest bardzo lejący, ale przez to też wydajniejszy, a pazury nie są tak nienaturalnie grube nawet jeśli przyjdzie nam nałożyć więcej niż dwie warstwy. Jeśli ktoś ma cienkie lub bardzo długie paznokcie to dla zabezpieczenia fajnie jest położyć dodatkowo hard, gdyż sam lakier nie utwardzi nam pazurka tak jak np. hybrydy od semilac. Mimo to polacam, bo kolorki mają piękne, duża pojemność, niska cena, bardzo ładnie trzymają się na bazie i topie od semilac, a cała reszta to już tylko kwestia techniki i przyzwyczajenia.
Dziękuję właśnie miałam na myśli, że konsystencja jest rzadka a nie gęsta, napisałam na odwrót . Mam identyczne odczucia jak Ty co do pracy z tymi lakierami. Do nich trzeba się przyzwyczaić a przekonuję cię coraz bardziej, powyższe mani noszę 2 tygodnie bez żadnych odprysków, robiłam siostrze 3 tygodnie temu i również idealnie się trzyma. Jeszcze zobaczę jak ze zdejmowaniem ale po opiniach widzę, że nie ma problemu z drapaniem, ściąganie Semilaca to dla mnie katorga.
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.



<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 21:45   #9
sayameki
Przyczajenie
 
Avatar sayameki
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe PROcosmetics

Zdejmowanie z pazurków pronail, a semilac to niebo, a ziemia semilac kolorówkę ma bajeczną, ale jeśli tylko ze względu na kolor mam się męczyć później godzinami żeby go zdjąć to dziękuję bardzo. Pronail odmacza się ślicznie, po 15 min. prawie cały lakier zostaje na waciku i nie trzeba nic wiele drapać, po prostu bajka. I te kolorki ciągle mi mało. Aktualnie testuję jeszcze estetiq, bo mam go stacjonarnie, a semilac idzie do lamusa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00702.jpg (76,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00700.jpg (92,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150830_112558.jpg (80,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00695.jpg (94,8 KB, 59 załadowań)
sayameki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 16:37   #10
moniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3
GG do moniutka
Dot.: Lakiery hybrydowe PROcosmetics

Cytat:
Napisane przez sayameki Pokaż wiadomość
Zdejmowanie z pazurków pronail, a semilac to niebo, a ziemia semilac kolorówkę ma bajeczną, ale jeśli tylko ze względu na kolor mam się męczyć później godzinami żeby go zdjąć to dziękuję bardzo. Pronail odmacza się ślicznie, po 15 min. prawie cały lakier zostaje na waciku i nie trzeba nic wiele drapać, po prostu bajka. I te kolorki ciągle mi mało. Aktualnie testuję jeszcze estetiq, bo mam go stacjonarnie, a semilac idzie do lamusa
Śliczne mani, jakich kolorów używałaś? Ja zamówiłam jeden na próbę - chciałam zobaczyć jak się trzyma i co ważniejsze jak się ściąga - ale uspokoiłyście mnie myślę że skuszę się na tą promocję 5 za 4 Póki co dopiero zaczynam przygodę z hybrydami - mam mały zestaw z spn nails i póki co polecam Ale za taką cenę lakierów z procosmetics to się pewnie przerzucę
moniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 09:16   #11
MoniczkaKik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Lakiery hybrydowe PROcosmetics

Cytat:
Napisane przez expert89 Pokaż wiadomość
Witam. Czy ktos może używa lakierow hybrydowych firmy PROcosmetics?? Ostatnio na fb znalazłam reklame z tymi lakierami. Chciałam sie dowiedziec czy są dobrze napigmentowane i jaki maja pedzelek.
Ale czemu nie użyjesz topu i bazy z PROcosmetics? Tak byłoby prościej
MoniczkaKik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-27 10:16:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.