szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-11, 20:20   #91
honney
Raczkowanie
 
Avatar honney
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Z Bajki o mnie :)
Wiadomości: 143
GG do honney
Dot.: jak szybko zmyć szampon koloryzujacy

Mi też się raz nie zmył. "winna czerwień" wyblakł i wyglądał strasznie :/
__________________
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace"
-Jimi Hendrix
honney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 18:40   #92
kasiakorneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Brzóza
Wiadomości: 12
Dot.: jak szybko zmyć szampon koloryzujacy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Płukanka z aspiryny spiera kolor.
Na pewno to działa? I czy nie niszczy włosów???
kasiakorneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 16:16   #93
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: jak szybko zmyć szampon koloryzujacy

Cytat:
Napisane przez kasiakorneta Pokaż wiadomość
Na pewno to działa? I czy nie niszczy włosów???
dołanczam się do pytania
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 14:28   #94
chojrak123
Przyczajenie
 
Avatar chojrak123
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 20
Dot.: jak szybko zmyć szampon koloryzujacy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Płukanka z aspiryny spiera kolor.
jak zrobić taką płukankę?
chojrak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:01   #95
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: Jak zmyć farbe;(?

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
ehh palette

szampon przeciwłupieżowy i szoruj

ps. posłuż się wyszukiwarką


a mozesz to sprecyzowac ?
dlaczego akurat szampon przeciwłupiezowy ?

jezu ja msuze zmyc ten paskudny kolor z mojeje głowy ;((((((((((((((((((( !
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:13   #96
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak zmyć farbe;(?

ja nie chce Cię martwić ale szampon przeciwłupieżowy tylko troche zjaśni kolor. Jeśli to farba trwała to może pomóc jedynie dekoloryzacja ale i tak do naturalnych nie powrócisz, fryzjer "zdejmie " Ci ten czarny i może postarać się jedynie nałożyć podobną farbe do odcieniu naturalnego, ale z tego co wiem nei zawsze się to udaje
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:31   #97
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Jak zmyć farbe;(?

Po pierwsze, jak pisały dziewczyny wczesniej, samo pozbycie koloru nic nie da. Skoro piszesz , że kolor wyszedł doskonały, tylko włosy są zniszczone,to lepiej kup dobrą odżywkę po każdym myciu, do tego wax 2 razy w tygodniu i powoli włosy się zregenerują. Ważne, czy to była farba czy szamponetka- bo szamponetka powoli się zmyje raczej na pewno (chociaż ponoć palette to najbardziej trwałe szamponetki jakie można sobie wyobrazić), a farba wypłowieje, ale nie zmyje się tak, byś na nowo ujrzała dawny kolor włosów.

Tak na przyszłość- wizaż to potęga więc zanim nastęnym razem probujesz cośrobić z włosami poczytaj opinie- bo palette to najbardziej "odradzana" firma tutaj.
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 14:56   #98
Jioanna
Rozeznanie
 
Avatar Jioanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 558
Dot.: Jak zmyć farbe;(?

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
ściągnięcie farby u fryzjera to nie jest duży wydatek
Bzdura, moja zaufana kosmetyczka, która pracuje w dobrym salonie kosmetycznym mówiła mi, że jest to spory wydatek, dochodzi do 300zł. Sama się tym kiedyś interesowałam, bo mam zafarbowane na czarno włosy, a moje naturalne to ciemny blond.
Dlaczego tak drogo? Ano dlatego, że uszkadza taki zabieg w DUŻO mniejszym stopniu włosy niż wizyta w zwykłym salonie fryzjerskim.
Wystarczy się zastanowić co za straszna substancja jest w stanie zdjąć farbę z włosów i w jakim one są stanie po takim zabiegu. Mi by było szkoda włosów i pieniędzy. Jeżeli Twój obecny kolor włosów będzie tworzył spory kontrast z odrostami to zastosuj do nich płukanki i powoli zejdziesz do naturalnego koloru.
__________________
Nie zależy mi na sławie,chcę być tylko doskonała. Marilyn Monroe

o4.11.2007. <3



Jioanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 18:12   #99
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak zmyć farbe;(?

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
a mozesz to sprecyzowac ?
dlaczego akurat szampon przeciwłupiezowy ?

jezu ja msuze zmyc ten paskudny kolor z mojeje głowy ;((((((((((((((((((( !
szampon przeciwlupiezowy jest mocniejszy niz zwykly, myjac nim wlosy farba bedzie sie szybciej wyplukiwac niz gdybys myla zwyklym. ale uwaga farby calkowicie nie zmyjesz szamponem! jesli farbowalas na czarno a chcesz braz to bez rozjasniania lub dekoloryzacji sie nie obejdzie.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 20:53   #100
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Jak zmyć farbe;(?

Dziewczyny mam pytanie!! Czy któraś z was rozjaśniała włosy z kasztanowych na jaśniejsze??
Jaki kolor się wtedy uzyska?? przez własna głupotę mam na głowie okropny czerwony kasztan chciałabym wrócić do swojego beżowego blondu. Wiem że za pierwszym rozjaśnianiem nie wyjdzie?? Jeśli pierwsze zrobie teraz to kiedy mogę najwcześniej zrobić drugie. Pomóżcie!!!!
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:28   #101
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak zmyć farbe;(?

Cytat:
Napisane przez Justyna2602 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie!! Czy któraś z was rozjaśniała włosy z kasztanowych na jaśniejsze??
Jaki kolor się wtedy uzyska?? przez własna głupotę mam na głowie okropny czerwony kasztan chciałabym wrócić do swojego beżowego blondu. Wiem że za pierwszym rozjaśnianiem nie wyjdzie?? Jeśli pierwsze zrobie teraz to kiedy mogę najwcześniej zrobić drugie. Pomóżcie!!!!
powinnas odczekac conajmniej 2 tygodnie.
po rozjasniaczu wlosy beda zolte, mozesz na to polozyc jakis blond zeby zniwelowac zolc i uzywac plukanek, polecam tez szampon z joanny. jak pozbedziesz sie w miare zoltka to pofarbuj na wlasciwy kolor.

co do czasu miedzy zabiegami to jest dosc indywidualna sprawa. ja potrafilam w jeden dzien rozjasnic i nalozyc dwie farby a wlosy byly w dobrym stanie. jednak lepiej odczekac te kilkanascie dni jesli ci sie nie spieszy
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 11:42   #102
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Jak zmyć farbe;(?

Dziękuję za odpowiedz Poproszę fryzjerkę aby użyła jakiejś nie mocbo rozjaśniającej farby. Odczekam ze dwa tygdonie i może uda się uzyskać moje karmelowo beżowe włosy na których samo wspomnienie łzy mi napływają do oczu......
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 15:28   #103
gosiaczek828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Mam średni blond a nawed jaśniejszy chciałabym jeszcze bardziej rozjaśnić słyszałam że rumianek rozjaśnia włosy czy szampon rumiankowy równiez to zrobi.
gosiaczek828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:49   #104
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Chyba polecane są płukanki z rumianku i cytryny.
Odsyłam do wyszukiwarki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...wy+rozja%B6nia
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 17:27   #105
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Zrób sobie taką mieszankę: 3 łyżki nafty, 2 torebki rumianki plus pół cytryny i nanieś na włosy na 15 min wyjdź na słońce. Stosuj to do tad aż osiągniesz porządany odcień. Później umyj wlosy normalnie szamponem i wypłukaj zimną wodą z cytryna (chociaż niekoniecznie bo to jest tylko na połysk.)
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 19:26   #106
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Zrób sobie taką mieszankę: 3 łyżki nafty, 2 torebki rumianki plus pół cytryny i nanieś na włosy na 15 min wyjdź na słońce. Stosuj to do tad aż osiągniesz porządany odcień. Później umyj wlosy normalnie szamponem i wypłukaj zimną wodą z cytryna (chociaż niekoniecznie bo to jest tylko na połysk.)
ten rumianek to suche kwiatki bez zaparzania? bo nie bardzo zrozumiałam a przepis wydaje się intrygujący
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 21:02   #107
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

rumianek to po prostu herbatka w torebkach tak jak np. Saga. nie gadaj że pierwszy raz o tym słyszysz! płukanka z Szałwii przybiemnia podobno a z rumianku pojaśnia ale tylko jasne wlosy czyli jeszcze jasne szatynki się łapią. Ja osobiście jak nie zapomnę płukam wlosy w pokrzywie lub w mięcie- na przetłuszczanie. Na wizazu dziewczyny masowo piją pokrywę i skrzyp polny. Jest o płukankach ziołowych jak i o piciu takowych herbatek osobny wątek.
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:19   #108
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
rumianek to po prostu herbatka w torebkach tak jak np. Saga. nie gadaj że pierwszy raz o tym słyszysz! płukanka z Szałwii przybiemnia podobno a z rumianku pojaśnia ale tylko jasne wlosy czyli jeszcze jasne szatynki się łapią. Ja osobiście jak nie zapomnę płukam wlosy w pokrzywie lub w mięcie- na przetłuszczanie. Na wizazu dziewczyny masowo piją pokrywę i skrzyp polny. Jest o płukankach ziołowych jak i o piciu takowych herbatek osobny wątek.
nie zrozumiałyśmy się Ja pytałam czy ten rumianek dodajemy taki suchy bez zaparzania?. A co do płukanek,wcierek i picia ziółek to już wszystko przerobiłam(uwielbiam pić pokrzywę ze skrzypem), a na głowę to już wszystko szło i kawa i ocet. Jeszcze moczem tylko nie potraktowałam mojej główki ale to już hardcor jak dla mnie
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 10:40   #109
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Hahaha zgadzam się chociaż powiem ci że jak miałam zasyfiony dekold to się przejechałam moczem(mój akurat nie jest zapachowy i prawie przezroczysty) ale to było raz i ostatni. A wracając do tego rumianku to ZAPARZA SIĘ ZIOŁA- HERBATKĘ RUMIANKOWĄ (herbapol jest dobry) i kiedy ostygnie dodać 3 łyżeczki nafty i pół cytryny i sru na wlosy i do słońca wystawić lebek na 15 min. Później zmyc szamponem a potem można nawet jeszcze raz spłukać rumiankiem. Mam nadzieję że ci wyjaśnilam

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Hahaha zgadzam się chociaż powiem ci że jak miałam zasyfiony dekold to się przejechałam moczem(mój akurat nie jest zapachowy i prawie przezroczysty) ale to było raz i ostatni. Kiedy bylam mała to miałam taki długi warkocz że zapomniałam go przy siusianiu odgarnąć i co było dalej to każdy wie
A wracając do tego rumianku to ZAPARZA SIĘ ZIOŁA- HERBATKĘ RUMIANKOWĄ (herbapol jest dobry) i kiedy ostygnie dodać 3 łyżeczki nafty i pół cytryny i sru na wlosy i do słońca wystawić lebek na 15 min. Później zmyc szamponem a potem można nawet jeszcze raz spłukać rumiankiem. Mam nadzieję że ci wyjaśnilam
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 18:13   #110
gosiakos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Cytat:
Napisane przez gosiaczek828 Pokaż wiadomość
Mam średni blond a nawed jaśniejszy chciałabym jeszcze bardziej rozjaśnić słyszałam że rumianek rozjaśnia włosy czy szampon rumiankowy równiez to zrobi.
Też jestem blondynką i na codzień stosuję szampon z rumiankiem Eva Natura. Przy regularnym stosowaniu da się zauważyć działanie: delikatnie jaśniejsze włosy, bardziej błyszczące. Do tego włosy są po nim miękkie w dotyku. Z takim szamponem mniej zachodu niż z jakimiś płukankami
pozdrawiam
gosiakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 19:45   #111
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość

Hahaha zgadzam się chociaż powiem ci że jak miałam zasyfiony dekold to się przejechałam moczem(mój akurat nie jest zapachowy i prawie przezroczysty) ale to było raz i ostatni. Kiedy bylam mała to miałam taki długi warkocz że zapomniałam go przy siusianiu odgarnąć i co było dalej to każdy wie
A wracając do tego rumianku to ZAPARZA SIĘ ZIOŁA- HERBATKĘ RUMIANKOWĄ (herbapol jest dobry) i kiedy ostygnie dodać 3 łyżeczki nafty i pół cytryny i sru na wlosy i do słońca wystawić lebek na 15 min. Później zmyc szamponem a potem można nawet jeszcze raz spłukać rumiankiem. Mam nadzieję że ci wyjaśnilam
już sobie wyobraziłam Cię z tym warkoczem przykucniętą, dobrze że to było tylko siusianie a nie to ''drugie''
A wracając do tego nieszczęsnego rumianku to zapodajesz napar czy zielsko czy wszystko czyli napar z zielskiem uff..może w końcu się dogadamy przy 100 poście co do tej mikstury

Edytowane przez galloway
Czas edycji: 2009-06-18 o 19:46
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:53   #112
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Kup zwykła herbatkę RUMIANKOWĄ za 2 zł. W każdym sklepie np. Herbapol, wrzuc dwie torebki do kubka, zalej wrzącą woda i trzymaj 15 minut pod przykryciem a puzniej po 15 minutach ja ostudź zeby wlać na głowę z naftą i cytryną. Jaśniej chyba nie potrafię
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:36   #113
Pez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 233
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Mi chyba troche wyjasnialy po szamponie rumiankowym, chociazz nie kupilam go w tym celu. Z ciekawosci sie skusilam bo kosztowal 3 zł- Pollena Malwa Szampon rumiankowy i jestem nim zachwycona bo nic mnie po nim nie swędzi, mimo że ma Sles w skladzie, a po babydream cholernie mnie swędziała głowa..
__________________
Nirvanasatkam
Pez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 20:21   #114
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Ja kiedyś używałam szamponu rumiankowrgo i przy każdym myciu płukałam włosy w rumianku parzonym z torebki. Po paru miesiącach zobaczyła mnie ciocia, która przyjechala z wizyta i od razu powiedziala: "O, ale Ci wlosy zjasniały". Z tym, że mam średnio blond włosy i rumianek nieco je rozjasnił, nadał im złotego połysku. Nie było to duże rozjasnienie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 18:50   #115
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

A to musi być koniecznie rumanek z naftą i cytryną? Tzn. chodzi mi o tą naftę :P bo nie mam takiej w domu, nie wiem gdzie kupić, a poza tym chciałabym wypróbować ten rumianek już dzisiaj wieczorem .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:32   #116
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: jak szybko zmyć szampon koloryzujacy

up!
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:14   #117
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

W sumie nie musi być nafta bo ona ma za zadanie polepszyć konsystencje tej mieszanki i odżywić wlosy i nie musisz jej dodawać pod warunkiem żeby ci nie kapał na ubrania (chyba że nadmiar wycisniesz). Z kolei cytryna też ponoć w niewielkim stopniu rozjaśnia (no tutaj w sumie nie byłabym pewna) ale jej głównym zadaniem jest nabłyszczyć wlosy i nadać im refleksów ;*

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Nafta jest dostępna w każdej aptece i kosztuje do 5zł. (przynajmniej u mnie za 100ml)
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 17:42   #118
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Czy szampon rumiankowy rozjaśnia

Kupiłam naftę, mam cytrynę, mam nadzieję, że jest rumianek w domu, bo mam chwilę czasu .

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Ehh oczywiście nie mam . Znalazłam opakowanie z rumiankiem "na okładce", ale okazało się, że to jakiś ziołowy mix :/.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:35   #119
madziaa1986r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: usuwanie farby!! POMOŻCIE DZIEWCZYNY!

wybralas najgorsza z mozliwych firm na rynku.... ciezko ci bedzie wyjsc z tego koloru
madziaa1986r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:55   #120
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: usuwanie farby!! POMOŻCIE DZIEWCZYNY!

hehe zmycie Pallete
dobre sobie

kobeita ty niczym tego z włosów nie usuniesz już bo to paskudztwa tak się wżra we włosy, że hej
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-20 08:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.