.: w sprawie kremu z kwasami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-04, 16:09   #1
martinezzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 23

w sprawie kremu z kwasami


witam tak, tak - wiem ,ze az przelewa sie od tych tematow, ale ja zadowalajacej odpowiedzi raczej nie wyczytalam. wiec chcę zapytac i zalezy mi na dosc szybkiej odpowiedzi. Bo sprawa jest taka : stosuje juz 1.5 miesiaca effaclar K, ale co do efektow to sa, owszem, ale nie takie jakbym chciala. Mam ladniejszy kollor skory i pomoglo mi tez na male krosteczki na brodzie i czole, ale mam problem z tymi malymi skubancami - zaskornikami na nosie. I to jeszcze nie na calym , tylko tak po prostu mnie obsypalo do polowy nosa zaczynajac od koniuszka :Pno i jak cere mam ladna to tam jest koszmar ! mam chec sprobowac mocniejszych kwasow, ale tu moje obawy, poniewaz u nasady nosa mam troche popekane naczynka i wyzej tez i sie troche obawiam czy probowac te najmocniejsze kwasy. Wiec moze polecice mi jakies mocniejszy kwas od effaclara (ale nie wiem czy ten najmocniejszy) na te moje czarne kropeczki i ja bede stosowala to wylacznie na ten obszar (omijajac te naczynka) a reszte skory effaclarem - dobry pomysl ? jesli nie, to czekam na inne propozycje...pa apropos : czy Wy tez macie u nasady takie czerwone miejsca ?? :P i czym je pielegnujecie ? )
martinezzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 08:29   #2
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: w sprawie kremu z kwasami

powinnaś ten wątek umieścić na forum Biochemia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 21:01   #3
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: w sprawie kremu z kwasami

możesz wypróbować mocniejsze kwasy, ale nadal przyjazne dla cery naczynkowej. od Effaclaru wyższe stężenia BHA mają kwasy Pauli Begoun - próbujemy zebrać chętnych do wspólnego zamówienia, bo koszty przesyłki z Holandii są wysokie. inną opcją są kwasy PHA (Neostrata - do kupienia przez Internet, Nu Skin) lub kwas azelainowy (Acne Derm, Hascoderm, Skinoren). na pewno mocniejsze są kwasy AHA, ale jak wiesz, mogą zaszkodzić naczynkom. myślę, że na sam czubek nosa mogłabyś je nakładać, jeśli w tym miejscu nie pojawiają Ci się naczynka. może to być tonik lub krem Lysanel Active, dwustopniowy peeling Anew Avonu itp.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 21:19   #4
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: w sprawie kremu z kwasami

Wybacz moja Droga, że zaśmiecam Ci wątek, ale ja również używam teraz
Effaclar K na noc. Przeczytałam już chyba wszystko.I szczerze mam mętlik w glowie. Dlatego wole zapytać. Chcę sobie teraz kupić krem na noc pod oczy. I nie potrafie się zdecydować. Prosze Was o pomoc. Dodam jeszcze, iz moja skóra pod oczami posiada już małe zmarszczki mimiczne.


Pozdrawiam ciepło...
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 09:46   #5
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: w sprawie kremu z kwasami

Cytat:
Napisane przez Julia1977 Pokaż wiadomość
Wybacz moja Droga, że zaśmiecam Ci wątek, ale ja również używam teraz
Effaclar K na noc. Przeczytałam już chyba wszystko.I szczerze mam mętlik w glowie. Dlatego wole zapytać. Chcę sobie teraz kupić krem na noc pod oczy. I nie potrafie się zdecydować. Prosze Was o pomoc. Dodam jeszcze, iz moja skóra pod oczami posiada już małe zmarszczki mimiczne.


Pozdrawiam ciepło...
Może Active C od LRP? ALbo cos z serii YStheal/Elouage od Avene. Ewentualnie mozesz spróbowac Vichy Myokine, ale akurat tego nie próbowałam na sobie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 15:48   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: w sprawie kremu z kwasami

kwasy BHA nie drażnia naczynek tak jak AHA a poza tym przy kwasach BHA trzeba cierpliwosci bo one działają wolniej o wiele. jeśłi chcesz zasskórniki wybielić(u niektórych powoduja "zanik " ) to wyproobooj kwas azelainowy, czy nadtlenek benzoilu , ale poczekaj , daj szansę effaclarowi, jesłi po pewnym czasie nie wybieli ich wtedy weź się za benzacne, brevoxyl, skonoren itp
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 16:19   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: w sprawie kremu z kwasami

przesoowam na biochemię
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.