Chanel kolorówka część II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-26, 20:52   #241
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A gdzie ja niby Ciebie zaatakowałam ?
Zapytałam sie retorycznie o co zapytałam, masz podejrzenia to się tego trzymaj. Ja niekoniecznie należę do towarzystwa wzajemnej adoracji
Ja również nie, ale to co napisałaś wcale nie jest pytaniem retorycznym a wyrzutem, że łaskawie musiałaś przeczytać, że jakaś Aneczka napisała, że jej się cienie zgubiły... W czym Ci to przeszkodziło, że musiałaś taki tekst napisać? Oczy Cię od tego rozbołały? Nie interesuje Cię to, to się nie wypowiadaj, zamiast pisać takie teksty... Czego oczekiwałaś? Że Ci odpowiem- dobrze Corii to ja już będę cicho siedzieć i pójdę bez słowa szukać mojej paletki...

W ogóle zauważyłam, że może do kółka wzajemniej adoracji nie należysz... ale do kółka adoracji Ciebie oczywiście...

Nie udzielam się na w wielu wątkach, ale na jakikowiek nie wejdę to wiecznie masz o coś pretensje...

Jak ktoś się o coś pyta, a Ty nie masz ochoty odpowiadać to po prostu nic nie pisz... Innym Wizażankom chce się odpowiadać i nie mają z tym problemów... a Ty wiecznie wszystkich pouczasz....


Ale w zasadzie to mogę Cię zrozumieć....
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 20:57   #242
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Ja również nie, ale to co napisałaś wcale nie jest pytaniem retorycznym a wyrzutem, że łaskawie musiałaś przeczytać, że jakaś Aneczka napisała, że jej się cienie zgubiły... W czym Ci to przeszkodziło, że musiałaś taki tekst napisać? Oczy Cię od tego rozbołały? Nie interesuje Cię to, to się nie wypowiadaj, zamiast pisać takie teksty... Czego oczekiwałaś? Że Ci odpowiem- dobrze Corii to ja już będę cicho siedzieć i pójdę bez słowa szukać mojej paletki...

W ogóle zauważyłam, że może do kółka wzajemniej adoracji nie należysz... ale do kółka adoracji Ciebie oczywiście...

Nie udzielam się na w wielu wątkach, ale na jakikowiek nie wejdę to wiecznie masz o coś pretensje...

Jak ktoś się o coś pyta, a Ty nie masz ochoty odpowiadać to po prostu nic nie pisz... Innym Wizażankom chce się odpowiadać i nie mają z tym problemów... a Ty wiecznie wszystkich pouczasz....


Ale w zasadzie to mogę Cię zrozumieć....
Jak Ty tak uważasz, to Ty masz problem Jesli piszesz o czymś i ja się chciałam retorycznie zapytać Ciebie jaki to ma sens,skoro Ci nie pomożemy w tej kwestii, a Ty podnosisz larum z tego powodu, że rzekomo Cię atakuję, no to sorka, ale chyba za poważnie to forum bierzesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:13   #243
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A masz Esterku jakiegoś wiarygodnego sprzedawce na all z tym chanelkiem w fajnej cenie?
W tej chwili wiarygodnego nie mam, ja w ogóle mało co kosmetyków na all kupuję...
Ale podam link do aukcji z 20 Perfection Lumiere http://allegro.pl/chanel-perfection-...955267105.html
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:18   #244
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
W tej chwili wiarygodnego nie mam, ja w ogóle mało co kosmetyków na all kupuję...
Ale podam link do aukcji z 20 Perfection Lumiere http://allegro.pl/chanel-perfection-...955267105.html
Dzięki Esterr
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:19   #245
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To tylko kosmetyk, rzecz nabyta.
ale nie powiesz, ze nie jest przykro jak coś Ci zginie czy się zniszczy/spadnie/rozkruszy itd... i nie chodzi o wartość materialną
mi jest smutno wtedy, ale to może ja jestem jakaś dziwna...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:26   #246
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Chanel kolorówka część II

Corri kochana jest (zaraz mi za to wleje), acz rzeczowa i konkretna, zawsze ją taką kojarzę

udałam się po próbkę chanelowego podkładu i wyszłam z clarinsem na szczęście - fajny jest
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:30   #247
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale nie powiesz, ze nie jest przykro jak coś Ci zginie czy się zniszczy/spadnie/rozkruszy itd... i nie chodzi o wartość materialną
mi jest smutno wtedy, ale to może ja jestem jakaś dziwna...
Nie jest, zła jestem przez chwilę, a potem zapominam o sprawie.
To tylko kosmetyk, a jeśli cieni się ma więcej to tym bardziej aż tak nie boli. I tak do tego podchodzę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 21:32   #248
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale nie powiesz, ze nie jest przykro jak coś Ci zginie czy się zniszczy/spadnie/rozkruszy itd... i nie chodzi o wartość materialną
mi jest smutno wtedy, ale to może ja jestem jakaś dziwna...
Mnie jest osobiście przykro, bo po 1 to limitowana wersja, po 2 mało używana- w zasadzie jak nowa a po 3 nie kosztuje 2 zł... Stać mnie iść sobie kupić 2 taką paletkę, ale po prostu mi jest żal, bo w zasadzie nie wiem co się z nią stało... jakbym wiedziała, że mi spadła, rozbiła się, nie wiem, zostawiłabym ją gdzieś i wiedziałabym, że jej nie odzyskam, to najzwyczajniej w świecie kupiłabym ją-bo zapewne gdzieś w jakiejś perfumerii jeszcze jest... Ale ja po prostu kompletnie nie wiem, co się z nią stało... Nie maluję się codziennie cieniami, poza tym paletek mam kilkanaście, więc nie zwracałam na nią codziennie uwagi... Po prostu myślałam, że sobie leży w kuferku;/ Dziś robiłam porządek w kufrze i zauważyłam jej brak, przeszukałam cały dom i w końcu wyżaliłam się tutaj, bo myślałam, że gdzie indziej jak nie tutaj mnie ktoś zrozumie... No ale zawsze się znajdzie Corii, która napisze coś rzeczowego i konkretnego, inaczej nie byłaby sobą

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2011-11-26 o 21:36
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:36   #249
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Corri kochana jest (zaraz mi za to wleje), acz rzeczowa i konkretna, zawsze ją taką kojarzę

udałam się po próbkę chanelowego podkładu i wyszłam z clarinsem na szczęście - fajny jest
Orenda - wedle życzenia No coś Ty,jaka kochana- przecież ja jestem zła, czepialska, atakuje i w ogóle ze mnie to niezły Hamas

Staram sie być się po prostu konkretna, a nie zajmować się pierdołami, ale jeśli ktoś w tym widzi atak niczym na Al Qaida na WTC, to cóż ....

Tak czy siak Orendo, dziękuję i miło mi

A czemu próbki chanelka też nie wzięłaś?
Ja czytałam gdzieś o jakimś nowym podkładzie Clinique - Laser coś tam, ciekawam "czym się to je" i czy w ogóle to jest strawne dla buzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:40   #250
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Orenda - wedle życzenia No coś Ty,jaka kochana- przecież ja jestem zła, czepialska, atakuje i w ogóle ze mnie to niezły Hamas

Staram sie być się po prostu konkretna, a nie zajmować się pierdołami, ale jeśli ktoś w tym widzi atak niczym na Al Qaida na WTC, to cóż ....

Tak czy siak Orendo, dziękuję i miło mi

A czemu próbki chanelka też nie wzięłaś?
Ja czytałam gdzieś o jakimś nowym podkładzie Clinique - Laser coś tam, ciekawam "czym się to je" i czy w ogóle to jest strawne dla buzi

Więc po prostu się w ogóle nie wypowiadaj... Wtedy dasz wyraz temu, że nie zajmujesz się pierdołami, w 100%... Nikt Cię przecież o wypowiedź nie pyta...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:52   #251
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Więc po prostu się w ogóle nie wypowiadaj... Wtedy dasz wyraz temu, że nie zajmujesz się pierdołami, w 100%... Nikt Cię przecież o wypowiedź nie pyta...
Tralalalala
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 07:16   #252
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja mam Perfection Lumiere nr 22, jest moim zdaniem jasny - używam podkładów niemal najjaśniejszych z gam kolorystycznych. Dla mnie to świetny kolor, mimo że z delikatną domieszką różu. Poza tym on się ładnie wtapia i dopasowuje do cery.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 10:37   #253
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja mam 10 i 12 z Perfection Lumiere i oba sa dla mnie za jasne, a 30 za ciemna...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 10:59   #254
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja mam 10 i 12 z Perfection Lumiere i oba sa dla mnie za jasne, a 30 za ciemna...
Ulinka pomieszaj ja mam frajdę od kiedy zaczęłam dodawac nietrafione kolory po kapce do innego i wychodzą .....ohoohoo.... superanckie No i żadna strata nie wchodzi w rachubę. Weż próbkę 30-tki i do roboty
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:07   #255
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
PS. Kto mnie nauczy linki skracać?
Zaznaczasz fragment tekstu (podświetlasz) i klikasz na ikonkę kuli ziemskiej - tam wklejasz skopiowany wcześniej link, który chciałabyś podać.
Wychodzi to tak:
Ale podam link do aukcji z 20 Perfection Lumiere

wtedy fragment zaznaczonego tekstu jest od razu linkiem
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 14:47   #256
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Chanel kolorówka część II

Mam 20stkę PL i chyba się jej pozbędę, bo nie lubię tego podkładu...

Zdecydowanie polubiłam Guerlaina Lingerie de peau...jest super...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 17:03   #257
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zaznaczasz fragment tekstu (podświetlasz) i klikasz na ikonkę kuli ziemskiej - tam wklejasz skopiowany wcześniej link, który chciałabyś podać.
Wychodzi to tak:
Ale podam link do aukcji z 20 Perfection Lumiere

wtedy fragment zaznaczonego tekstu jest od razu linkiem
A gdzie tę ikonke szukac
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:15   #258
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zaznaczasz fragment tekstu (podświetlasz) i klikasz na ikonkę kuli ziemskiej - tam wklejasz skopiowany wcześniej link, który chciałabyś podać.
Wychodzi to tak:
Ale podam link do aukcji z 20 Perfection Lumiere

wtedy fragment zaznaczonego tekstu jest od razu linkiem
dziękuję pięknie ! wcale nie trudne to

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A gdzie tę ikonke szukac
Zaraz za ikonką koloru czcionki jeśli piszesz w ramach szybkiej odpowiedzi

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Mam 20stkę PL i chyba się jej pozbędę, bo nie lubię tego podkładu...

Zdecydowanie polubiłam Guerlaina Lingerie de peau...jest super...
A dlaczego, Aniu, Ci nie pasuje?
Ja mam mieszane uczucia. Próbas mnie dotąd zachwycał, dziś zrobił mi kuku - podkład osiadł wstrętne na suchym placku, z którym walczę od paru dni, pięknie zaznaczając skórki na żółto. Ale reszta buźki - miodzio!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:43   #259
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja mam mieszane uczucia. Próbas mnie dotąd zachwycał, dziś zrobił mi kuku - podkład osiadł wstrętne na suchym placku, z którym walczę od paru dni, pięknie zaznaczając skórki na żółto. Ale reszta buźki - miodzio!
Mógł tak zrobić, ponieważ to podkład matujacy, więc jeśli mamy przesuszone rejony buzi, to będzie gorzej, dlatego pod niego dobrze nałożyć krem nawilżajacy.
Ja się przymierzam do koloru 20, bo tak mi odpowiada jego matowienie,jak w żadnym innym, a do tego nie włazi w zmarszczki, ani nie wygląda sztucznie.
A np. Lingerie ma lepsze kolory, ale świeci się na buzi.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 08:16   #260
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
dziękuję pięknie ! wcale nie trudne to


Zaraz za ikonką koloru czcionki jeśli piszesz w ramach szybkiej odpowiedzi

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------


A dlaczego, Aniu, Ci nie pasuje?
Ja mam mieszane uczucia. Próbas mnie dotąd zachwycał, dziś zrobił mi kuku - podkład osiadł wstrętne na suchym placku, z którym walczę od paru dni, pięknie zaznaczając skórki na żółto. Ale reszta buźki - miodzio!

Bo go widać, nie rozprowadza się dobrze, po paru godzinach potrafi się rozwarstwić, podkreśla suche miejsca- wiadomo, że to podkład długotrwały matujący, no ale jak już się zdarzy jakieś przesuszone miejsce, to jest problem... No i wcale nie matuje tak dobrze. Poza tym nie każda pielęgnacja mu pasuje, czego nie zauważyłam przy Lingerie...
Ale jeżeli jesteś z niego zadowolona, a suchy placek to chwilowy błąd w pielęgnacji, to myślę, że możesz w niego zainwestować. U mnie się nie sprawdził, a miałam 3 buteleczki -20, 30 i 4o i wszystkich się pozbyłam.

Lingerie jest super, nie widać go na buzi, 30stka ma super kolor- nie jest taka ziemista jak np w parure extreme... Moja skóra się po nim nie świeci, wiec nie mam problemu... I nawet nieźle kryje, a że ja nie lubię maski na twarzy, która moim zdaniem jeszcze bardziej uwidacznia problem- pryszcze, rozszerzone pory, nierówności skóry, grubą teksturę, to w pełni mnie satysfakcjonuje. Jeżeli jednak ktoś używa ciągle podkładów takich jak Revlon Colorstay, El Double Wear, Parure extreme, to nie będzie z niego zadowolony.

Uważam jednak, że bardzo dużo kobiet nie potrafi sobie dobrać podkładu i większość przesadza- w stronę "mocne krycie= maska". Nie potrafią używać korektorów, baz itp więc idą na łatwiznę i kupują mocno kryjący podkład i myślą, że on załatwi sprawę... Proszę oczywiście się nie pienić, bo nie widziałam większości z Was, ale piszę to na podstawie wieloletnich doświadczeń i obserwacji... Podkłady typu long lasting to naprawdę trudne kosmetyki i trzeba przede wszystkim mieć podstawę do tego, aby ich używać, poza tym potrzebują bardzo dobrego przygotowania skóry, o czym kobiety zapominają...

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2011-11-28 o 08:21
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 09:55   #261
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Bo go widać, nie rozprowadza się dobrze, po paru godzinach potrafi się rozwarstwić, podkreśla suche miejsca- wiadomo, że to podkład długotrwały matujący, no ale jak już się zdarzy jakieś przesuszone miejsce, to jest problem... No i wcale nie matuje tak dobrze. Poza tym nie każda pielęgnacja mu pasuje, czego nie zauważyłam przy Lingerie...
Ale jeżeli jesteś z niego zadowolona, a suchy placek to chwilowy błąd w pielęgnacji, to myślę, że możesz w niego zainwestować. U mnie się nie sprawdził, a miałam 3 buteleczki -20, 30 i 4o i wszystkich się pozbyłam.

Lingerie jest super, nie widać go na buzi, 30stka ma super kolor- nie jest taka ziemista jak np w parure extreme... Moja skóra się po nim nie świeci, wiec nie mam problemu... I nawet nieźle kryje, a że ja nie lubię maski na twarzy, która moim zdaniem jeszcze bardziej uwidacznia problem- pryszcze, rozszerzone pory, nierówności skóry, grubą teksturę, to w pełni mnie satysfakcjonuje. Jeżeli jednak ktoś używa ciągle podkładów takich jak Revlon Colorstay, El Double Wear, Parure extreme, to nie będzie z niego zadowolony.

Uważam jednak, że bardzo dużo kobiet nie potrafi sobie dobrać podkładu i większość przesadza- w stronę "mocne krycie= maska". Nie potrafią używać korektorów, baz itp więc idą na łatwiznę i kupują mocno kryjący podkład i myślą, że on załatwi sprawę... Proszę oczywiście się nie pienić, bo nie widziałam większości z Was, ale piszę to na podstawie wieloletnich doświadczeń i obserwacji... Podkłady typu long lasting to naprawdę trudne kosmetyki i trzeba przede wszystkim mieć podstawę do tego, aby ich używać, poza tym potrzebują bardzo dobrego przygotowania skóry, o czym kobiety zapominają...
A jaką masz cere mieszaną?

Z tym doborem podkładu to oczywiście kwestia gustu, wiedzy ale i wieku. Ja będąc nastolatka i mając nieskazitelną cerę używałam podkładów typu "szpachla murarska" i w kolorze "heban" bo uważałam - sama nie wiem co myślałam... że chyba tak wyglądam atrakcyjniej itp... teraz z racji wieku używam coraz lżejszych podkładów i dających naturalny subtelny efekt żeby wyglądać właśnie świeżo jak nastolatka
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 10:55   #262
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
A jaką masz cere mieszaną?

Z tym doborem podkładu to oczywiście kwestia gustu, wiedzy ale i wieku. Ja będąc nastolatka i mając nieskazitelną cerę używałam podkładów typu "szpachla murarska" i w kolorze "heban" bo uważałam - sama nie wiem co myślałam... że chyba tak wyglądam atrakcyjniej itp... teraz z racji wieku używam coraz lżejszych podkładów i dających naturalny subtelny efekt żeby wyglądać właśnie świeżo jak nastolatka
Mam cerę mieszaną...

Nie miałam tutaj na myśli 15stek czy 16stek ale właśnie kobiety w przedziale 20-40...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:17   #263
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A dlaczego, Aniu, Ci nie pasuje?
Ja mam mieszane uczucia. Próbas mnie dotąd zachwycał, dziś zrobił mi kuku - podkład osiadł wstrętne na suchym placku, z którym walczę od paru dni, pięknie zaznaczając skórki na żółto. Ale reszta buźki - miodzio!
Ja nie Ania ale też mam problem z tym podkładem wcześniej nie wzięłam próbki tylko w ciemno kupiłam po zachwytach na wizazu i na youtube u mnie przy cerze normalnej w kierunku tłustej po 3 godz ten podkład znika jest chyba zjadany przez moja skórę wcześniej tez tak miałam z vitalumierem i chyba chanelkowe podkłady nie są mi pisane
za to Perfect Refining trzyma się u mnie 6 godz w stanie prawie idealnym
dejona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:20   #264
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mógł tak zrobić, ponieważ to podkład matujacy, więc jeśli mamy przesuszone rejony buzi, to będzie gorzej, dlatego pod niego dobrze nałożyć krem nawilżajacy.
Ja się przymierzam do koloru 20, bo tak mi odpowiada jego matowienie,jak w żadnym innym, a do tego nie włazi w zmarszczki, ani nie wygląda sztucznie.
A np. Lingerie ma lepsze kolory, ale świeci się na buzi.
Nakladam, zawsze nakładam nawilżacz, potem bazę jakąś (kryolan który nawilża też, albo smashbox dla lepszego ślizgu) a potem podkład. Ale mam takiego suchego placka, który trochę jak przy AZS wygląda (choć nie mam, pewnie kwas mnie załatwił), więc skórka przy skórce i nietrudno tam sobie kuku podkładem zrobić. Możliwe, że to wybitne uwydatnienie tego obszaru wynikło z koloru podkladu (dużo żółtego pigmentu). Nałożony dziś Colorstay wyglądał ok na tym placku. Choć reszta nie tak czarująca, jak przy PL, który faktycznie, w zmarchy nie włazi, i ładnie ujednolica. Jak placek się doleczy, a kolejne testy PL przejdzie pomyślnie, to może zapoluję przy poświątecznym -25%...

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Bo go widać, nie rozprowadza się dobrze, po paru godzinach potrafi się rozwarstwić, podkreśla suche miejsca- wiadomo, że to podkład długotrwały matujący, no ale jak już się zdarzy jakieś przesuszone miejsce, to jest problem... No i wcale nie matuje tak dobrze. Poza tym nie każda pielęgnacja mu pasuje, czego nie zauważyłam przy Lingerie....
Mnie też wybitnie nie matuje, ale ja mam taką skórę, że nic nie jest w stanie mnie zmatowić na dłużej, w pracy ratuję pyszczek bibułkami i własnorobionym sypańcem, będącym miksem Kryolanu anti-shine i Clinique, którego kiedyś skończyć trzeba. Z tym że PL, co mnie niezmiernie cieszy, nie robi ciasta z ww. mieszanką pudrów. Co cieszy niezmiernie.
Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Ale jeżeli jesteś z niego zadowolona, a suchy placek to chwilowy błąd w pielęgnacji, to myślę, że możesz w niego zainwestować. U mnie się nie sprawdził, a miałam 3 buteleczki -20, 30 i 4o i wszystkich się pozbyłam.
będę dalej testować, tym bardziej, że kolor posiadanej próbki na mnie nie ciemnieje, a i nawet zdrowiej w nim wyglądam, niż zwykle

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Lingerie jest super, nie widać go na buzi, 30stka ma super kolor- nie jest taka ziemista jak np w parure extreme... Moja skóra się po nim nie świeci, wiec nie mam problemu... I nawet nieźle kryje, a że ja nie lubię maski na twarzy, która moim zdaniem jeszcze bardziej uwidacznia problem- pryszcze, rozszerzone pory, nierówności skóry, grubą teksturę, to w pełni mnie satysfakcjonuje. Jeżeli jednak ktoś używa ciągle podkładów takich jak Revlon Colorstay, El Double Wear, Parure extreme, to nie będzie z niego zadowolony.
Nie znam Lingerie, trzeba będzie poznać zatem
Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Uważam jednak, że bardzo dużo kobiet nie potrafi sobie dobrać podkładu i większość przesadza- w stronę "mocne krycie= maska". Nie potrafią używać korektorów, baz itp więc idą na łatwiznę i kupują mocno kryjący podkład i myślą, że on załatwi sprawę... Proszę oczywiście się nie pienić, bo nie widziałam większości z Was, ale piszę to na podstawie wieloletnich doświadczeń i obserwacji... Podkłady typu long lasting to naprawdę trudne kosmetyki i trzeba przede wszystkim mieć podstawę do tego, aby ich używać, poza tym potrzebują bardzo dobrego przygotowania skóry, o czym kobiety zapominają...
Się zgadzam. Plus nagminnie za ciemny kolor, ale to już inna inszość. Albo w zasadzie - polska codzienność, wspierana przez upartych i ślepych dystrybutorów, usilnie próbujących z nas zrobić mulatki..

Omatkoicórko, ale mi długi post wyszedł
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:02   #265
fioletowasukienka
Raczkowanie
 
Avatar fioletowasukienka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: w sieci
Wiadomości: 88
Dot.: Chanel kolorówka część II

Witam.
Dziewczyny która kupiłaby mi podkład chanel perfection lumiere kolor 20. w moim mieście nie ma tego koloru a ja strasznie go pragnę testowałam kolor 10 i 30 jeden za jasny drugi za ciemny za to mix jest akurat no ale dwóch nie kupię .
Prosze , może któraś wybiera sie akurat do galerii , pokrywam koszty + mega kawa .
czekam na pw
fioletowasukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:12   #266
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez fioletowasukienka Pokaż wiadomość
Witam.
Dziewczyny która kupiłaby mi podkład chanel perfection lumiere kolor 20. w moim mieście nie ma tego koloru a ja strasznie go pragnę testowałam kolor 10 i 30 jeden za jasny drugi za ciemny za to mix jest akurat no ale dwóch nie kupię .
Prosze , może któraś wybiera sie akurat do galerii , pokrywam koszty + mega kawa .
czekam na pw
W PL nie ma 20, pisałyśmy tu o tym....
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:34   #267
fioletowasukienka
Raczkowanie
 
Avatar fioletowasukienka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: w sieci
Wiadomości: 88
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
W PL nie ma 20, pisałyśmy tu o tym....

nie ma???????????????????:pro si:
no to musze kupić dwa bo nie przepuszcze

dzięki za info
fioletowasukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:50   #268
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez fioletowasukienka Pokaż wiadomość
nie ma???????????????????:pro si:
no to musze kupić dwa bo nie przepuszcze

dzięki za info
Ale po co kupowac dwa jak na allegro mozna kupic kolor 20.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 09:55   #269
BONAWIE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 15
Dot.: Chanel kolorówka część II

Czy orientujecie się może czy dostępna jest w PL kolekcja lakierów LES JEANS DE CHANEL- 3 odcienie niebieskiego?
BONAWIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 10:02   #270
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Chanel kolorówka część II

Nie, była tylko we wrześniu dostępna w Stanach, w Polsce wcale, nie wiem, czy była gdziekolwiek w Europie. Ja kupowałam lakier z tej kolekcji niedawno na ebayu.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.