Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-03-24, 18:37   #1831
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
To, ¿e farbowa³a¶ farb± z poziomu 8.0 nie oznacza, ¿e masz w³osy na tym poziomie, tym bardziej ¿e k³ad³a¶ na ciemny br±z
Mój poziom 6 jest dla Ciebie za ciemny, a w za³±czniku wstawiasz zdjêcia z poziomu 7/6 wiêc praktycznie to samo co ja mia³am na g³owie. Wiêc na prawdê nie wiem o co Ci chodzi. Od 8 w górê to s± ju¿ do¶æ jasne blondy,a nie takie co¶ jak wstawi³a¶.
To co wstawi³a¶, to nie jest jasny blond.

Tak jak by³o w tym w±tku pisane MILIARD razy .1 wybija rudo¶æ.
Co wybija .7 mo¿esz sobie sama sprawdziæ czytaj±c pierwsze posty lub to co ja napisa³am kilka postów wy¿ej.
Zdajê sobie sprawê ,¿e farbuj±c z ciemnego br±zu od razu nie uzyskam poziom taki sam jak nr farby.
Twoje w³osy z poziomu 6 wydaj± mi siê ciemniejsze niz Alby. Mo¿e to zale¿y od swiat³a.
Zupe³nie nie wiem czemu tak Ciê zirytowa³y moje pytania. Od tego jest w±tek ,¿eby w razie w±tpliwo¶ci pytaæ i siê dowiadywaæ.
Mimo to dziêki za pomoc.
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-25, 20:42   #1832
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Naturalne mia³am ciemniejsze ni¿ te z ostatnich zdjêæ. Mo¿e z³e zdjecie doda³am. Nie zmienia to faktu,¿e obecny kolor by³ pomy³k± pani doradzaj±cej.. , za któr± zap³aci³am rudym kolorem na g³owie.
St±d liczy³am na wasz± pomoc.
I nie , nie mylisz siê. W³osy mam rude. Nie chcia³am ich, chcia³am uzyskaæ bardzo jasny zimy br±z. Pani stwierdzi³a,¿e musze wzi±sc poziom 8 bo inne poziomy nie z³api± na tak ciemnym br±zie , który mia³am. Dodatkowo doradzi³a .03 i tak oto mam to co mam. Dlatego ratuje sie gdzie mogê. Nie stac mnie na wydanie 250 zl u fryzjera, gdy¿ mam w³osy bardzo d³ugie a taki ma cennik.


Farbowa³am 8.03 z³ocisty blond. Chcia³abym zostaæ na tym poziomie co jest teraz- oceniasz go na 7 . Ok w takim razie farba 7.1 z tym niebieskim barwnikiem zlikwiduje rudo¶æ tak?
Twój poziom 6 jest dla mnie trochê za ciemny.

A refleks 7 metaliczny zielony wybija który niechciany refleks? Bo zastanawiam sie nad zmieszaniem 8.71 z 7.1 ¿eby uzyskaæ jak najzimniejszy odcien bardzo jasnego br±zu/ciemnego blondu.

Moze zle sprecyzowa³am swoj wymarzony kolor. Ma byc bardzo jasny zimny br±z / ciemny blond. Znalaz³am przed i po J.Alby.
Mia³am dok³adnie takie same przed a chcialabym poziom , który prezentuje siê po prawo .
Zielony kolor neutralizuje ogólnie czerwieñ, ale 7 oznacza tez br±z , chyba na czerwonej bazie, w ka¿dym razie br±z wyp³ukuj±cy siê chyba na czerwono. Musisz praegl±daæ palety i czytaæ jak siê kolor nazywa.
A zrób sobie najpierw jaki¶ poziom 7 zamiast 6, potam jak Ci bêdzie za jasno przyciemnisz, oczywi¶cie po przegl±dniêciu wcze¶niej konkretnej palety. Pozom 8 i 9 za jasne dla Ciebie, ewentualnie 8 z 7 mo¿esz mieszaæ, ale wydaje mi siê, ¿e to za jasno i nie z³apie Ci nic a nic, bo farba farby nie rozja¶ni.

Mixtony
-intnsyfiakatory lub korektory koloru to pigment w tubce taki jak farba, tyle, ¿e konkretny kolor, dodaje siê go minimalnie do farby naturalnej aby skorygowaæ niechciany refleks, b±d¼ nadaæ nowy kolor. Mixtony maj± kolory:
niebieski, czerwony, z³oty, zielony, fiolet, srebrny/per³a/siwy neutralizacja polega na zasadach ko³a kolorów, a mianowicie kolory le¿±ce naprzeciwleg³ych polach na kole neutralizuj± siê. Czyli kolor rudy (pomarañcz) le¿y naprzeciw popielu (niebieskiego)
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-28, 21:35   #1833
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Zielony kolor neutralizuje ogólnie czerwieñ, ale 7 oznacza tez br±z , chyba na czerwonej bazie, w ka¿dym razie br±z wyp³ukuj±cy siê chyba na czerwono. Musisz praegl±daæ palety i czytaæ jak siê kolor nazywa.
A zrób sobie najpierw jaki¶ poziom 7 zamiast 6, potam jak Ci bêdzie za jasno przyciemnisz, oczywi¶cie po przegl±dniêciu wcze¶niej konkretnej palety. Pozom 8 i 9 za jasne dla Ciebie, ewentualnie 8 z 7 mo¿esz mieszaæ, ale wydaje mi siê, ¿e to za jasno i nie z³apie Ci nic a nic, bo farba farby nie rozja¶ni.

Mixtony
-intnsyfiakatory lub korektory koloru to pigment w tubce taki jak farba, tyle, ¿e konkretny kolor, dodaje siê go minimalnie do farby naturalnej aby skorygowaæ niechciany refleks, b±d¼ nadaæ nowy kolor. Mixtony maj± kolory:
niebieski, czerwony, z³oty, zielony, fiolet, srebrny/per³a/siwy neutralizacja polega na zasadach ko³a kolorów, a mianowicie kolory le¿±ce naprzeciwleg³ych polach na kole neutralizuj± siê. Czyli kolor rudy (pomarañcz) le¿y naprzeciw popielu (niebieskiego)
Super! Dziêkujê piêknie za odpowied¼ i pomoc. W takim razie wybiore cos z poziomu 7 z niebieskim pigmentem.
Trochê zaczynam rozumieæ .. jedno mnie jeszcze zastanawia. Woda 6% wystarczy by ciemnobr±zowy odrost rozjasni³ siê z t±farb± do tego 7 poziomu? niby 6% rozjasnia o te 2 tony. Poprzednio u¿y³am 9%
Min±³ miesi±c jadê po farby.
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-05, 13:36   #1834
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mam pytanie- czym najlepiej i naj³atwiej odmierzyæ ultleniacz? Kupi³am litrow± butle...
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-05, 15:27   #1835
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ja mam taki ma³y plastikowy "kubeczek" z apteki i z boku jest miarka
takie co¶ kosztuje 1,50z³
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-05, 17:44   #1836
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

,

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:29
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-05, 19:17   #1837
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie- czym najlepiej i naj³atwiej odmierzyæ ultleniacz? Kupi³am litrow± butle...
³y¿eczka do herbaty ma 5ml, kieliszek do wódki 5 ³y¿eczek czyli 25ml. Ja zawsze mierzê ³y¿k± plastikow± i po prostu dodajê w zale¿no¶ci od proporcji i tyle....bo z kieliszka siê ¼le wybiera

viki124, nie mam pojêcia czy 6% czy 9% a o ile pozomów chcesz rozja¶niæ? jak 2 t 6% powinna sobie poradziæ, ale te¿ na 6% mi poziom 7 wyszd³ ciemno i odrost te¿
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 19:33   #1838
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 013
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Po miesiêcznej przerwie (farbowa³am 7 z Excellence'a) po³o¿y³am Islande z Recital Preference (7.1) i co¶ ma³o popielaty jest. Ró¿nica w stosunku do poprzedniego koloru jest minimalna. W s³oñcu rudawoz³oty odcieñ jest bardzo wyra¼ny.
Chyba to bêdzie moje ostatnie farbowanie, wracam do naturalnych. Specjalnie przyciemnia³am z jasnego blondu, by odrosty mniej kontrastowa³y z farbowañcami (nawet przy sp³ukiwaniu siê koloru).
Absurdalna07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-15, 22:22   #1839
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 570
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam
Chcia³abym zmieniæ kolor w³osów na jasny br±z. Obecnie mam na g³owie recitala 8.1 z odrostami 7.1 . Jaka farba da³aby mi efekt taki jak w za³±czniku? W³oski mog± byæ ewentualnie ton/pó³ tonu ja¶niejsze. Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 450x365-alg_cheryl_cole_loreal-427x365.jpg (20,2 KB, 138 za³adowañ)
blue_cat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-16, 20:12   #1840
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blue_cat Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Chcia³abym zmieniæ kolor w³osów na jasny br±z. Obecnie mam na g³owie recitala 8.1 z odrostami 7.1 . Jaka farba da³aby mi efekt taki jak w za³±czniku? W³oski mog± byæ ewentualnie ton/pó³ tonu ja¶niejsze. Pozdrawiam
Zapodaj jeszcze przybli¿one foto Twojego odrostu i reszty w³osów, bo bez tego ani rusz. Je¶li nie masz niechcianego rudego, ani z³otego refleksu to natura mo¿e sobie poradzi, ale to taki fajny zimny kolorek, ciê¿ko stwierdziæ, czy popielaty, czy fioletowy, czy srebrny???
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-17, 05:20   #1841
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 570
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zafarbowa³am w³osy odcieniem loreala ombrie h ciemny blond. Na g³owie wyszed³ mi kolor ja¶niejszy ni¿ na opakowaniu (dziwne, nie mia³am rozja¶nianych w³osów jedynie do recitala 8.1). W³a¶ciwie to kolor mi sie ¶rednio podoba, trochê wpada w zieleñ i jest za jasny. My¶licie, ¿e wystarczy,¿e odczekam dwa-trzy tygodnie i wtedy mam zafarbowaæ w³osy na ciemniejszy kolor? W³osy nie s± zniszczone, bo loreal ich tak nie niszczy , a wcze¶niej farbowa³am je raz na trzy miesi±ce dla podrasowania koloru (odrost idealnie spaja³ siê z farbowanymi w³osami i nie widaæ by³o, gdzie na g³owie zaczyna siê nie mój kolor. No, ale pierwszy raz w ¿yciu chcia³am co¶ zmieniæ i na g³owie mam teraz kolor bury i nijaki.
http://www.drogeria-uroda.pl/img/products/25249x.jpg
http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...62/HCo20_9.jpg

Farbowa³am na ten pierwszy kolor, mam ten drugi.
W ogóle czy do niebieskich oczu i ró¿owej karnacji br±z bêdzie mi pasowaæ? Czasem posmaruje siêbalsamem brazuj±cym, to karnacja staje siê wtedy ciep³a,, a zbli¿a siê wiosna i trzeba bêdzie pokazaæ nogi, wiêc balsam na pewno pójdzie w ruch.

Edytowane przez blue_cat
Czas edycji: 2012-04-17 o 05:23
blue_cat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 11:42   #1842
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:27
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-17, 19:10   #1843
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

blue_cat - mia³am na my¶li zdjêcie Twoich w³osów, ¿eby oceniæ ich tera¼niejszy kolor i poziom, a nie pude³ek po farbie. Dawaj w trymiga
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-17, 19:54   #1844
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:26
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-18, 08:22   #1845
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny pomó¿cie mi ustaliæ w jakich numerach farb mam szukaæ tego odcienia co nosi Camilla Belle. Podejrzewam, ¿e trzeba bêdzie co¶ zmieszaæ ale nie mam pojêcia jakie odcienie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Camilla_Belle+Apr_23_2009.jpg (20,0 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Camilla+Belle+Long+Hairstyles+Long+Straight+8EQK1v06lVrl.jpg (43,6 KB, 203 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg camilla-belle-00.jpg (71,0 KB, 27 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-19, 01:45   #1846
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 013
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka¿ wiadomo¶æ
Zyto mam pytanie..mam w³osy br±zowe o refleksie z³oto-rudawym (o ile z³oto mi nie przeszkadza to rudego wola³abym siê pozbyæ) moje w³osy sa na poziomie 7, czym musia³abym zafarbowaæ (jakim poziomem farby, nie jak zneutralizowaæ refleks) aby zosta³y mi dalej na poziomie 7?

ps. czy np 7.1 da radê z lekk± rudo¶ci± i troche je oziêbi?
Mia³am podobnie - Loreal Excellence 7 da³ rudawy br±z, pofarbowa³am (gdy tamten kolor trochê siê wyp³uka³, zjasnia³) Loreal Recital Preference 7.1 i lekko sch³odzi³, stosujê fioletowy szampon Joanny i efekt siê utrzymuje.
Absurdalna07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-19, 02:10   #1847
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:25
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-19, 02:39   #1848
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 013
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka¿ wiadomo¶æ
A ten 7.1 nie z³oci Ci w³osów jak siê wyp³ukujê? bo z majirela 7.1 siê z³oci (nie rudzieje przynajmniej! :P)
A jak mocno mia³a¶ rudawy refleks? zastanawiam siê czy co¶ z .11 nie by³oby za mocne?

hm, chyba zakupie 7.1 w takim razie, te¿ mam fioletowe szamponid³o i trochê wymyt± farbê wiêc powinno byæ dobrze
Mia³am takie z³oto-rudawe przy 7, po zrobieniu 7.1 jest nadal trochê z³otawo, ale jednak efekt bardziej w stronê szarawego odcienia, my¶lê, ¿e tu du¿a zas³uga tego fioletowego szamponu, stosujê codziennie i - mam 7.1 od 2 tygodni - nie z³ocieje, szybko mi siê wyp³ukuje, bo mia³am wcze¶niej przez lata rozja¶niane w³osy i farba szybko znika. Jednak nie idzie w rudy, zakup sobie ten szampon Joanny, jest na allegro i kosztuje grosze. Minus, ¿e trochê wysusza w³osy.
Absurdalna07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-19, 03:36   #1849
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:25
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 06:01   #1850
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 570
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka¿ wiadomo¶æ
Dziwi± mnie ludzie którzy uwa¿aj± ¿e cia³o na lato mo¿na pokazaæ tylko jak siê jest opalonym

A co do farby - po co chcesz odczekiwaæ tyle czasu? tylko pamiêtaj nie bierz ciemniejszej du¿o farby bo wyjd± ciemne skoro ju¿ masz oko³o koloru który by¶ chcia³a

Ja ca³y rok regularnie staram siê smarowaæ balsamem, z tego powodu, ¿e mam brzydki niebiesko bia³y odcieñ skóry z widocznymi niebieskimi ¿y³kami. To czy jestem opalon zale¿y od kaprysu, w tamtym roku nie u¿ywa³am br±zerów, teraz u¿ywam , ale oczywi¶cie w rozs±dnej ilo¶ci (dwa razy w tygodniu po peelingu), wiêc i tak moja skóra ma jasny odcieñ, a za to zy³ki s± mniej widoczne.
Chcê odczekaæ dwa-trzy tygodnie, bo mam zdrowe w³osy, a bojê siê, ¿e po takiej ilo¶ci chemikaliów stan± sie one suche.

Przepraszam, ale nie mam aktualnie aparatu, w weekend bêdê mia³± to porobiê zdjêcia Nawet ten kolore mi siê spodoba³, jest trochê zbli¿ony do mojego naturalnego, mam jasnoniebieskie oczy, wiêc s± one bardziej widoczne

Czy która¶ z Was u¿ywa w domu farb fryzjerskich?

Edytowane przez blue_cat
Czas edycji: 2012-04-19 o 06:02
blue_cat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-19, 15:10   #1851
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:24
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-20, 04:39   #1852
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 570
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1334524917

Czy z tych farb to bêdzie bardziej odcieñ 6.1 czy 6.00?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753&page=61

Ewentualnie jakie tam mog³yby byæ refleksy, w jakich odcieniach? 7.1?
blue_cat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-20, 21:01   #1853
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
W tym w±tku raczej wszystkie u¿ywamy farb fryzjerskich - ja akurat siedze na majirelu
których odcieni z Majirela u¿ywa³a¶?
ja próbowa³am chyba 3 albo 4 ró¿ne odcienie od nich, ale ¿aden mi nie podpasowa³ i wszystkie by³y bardzo s³abe, w sensie - krótko siê trzyma³y na w³osach
Jeste¶ z nich zadowolona?
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-21, 00:45   #1854
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:24
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-21, 20:20   #1855
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blue_cat Poka¿ wiadomo¶æ
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1334524917

Czy z tych farb to bêdzie bardziej odcieñ 6.1 czy 6.00?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753&page=61

Ewentualnie jakie tam mog³yby byæ refleksy, w jakich odcieniach? 7.1?
Jaki¶ ten drugi link tu nie pasi.
A kolor z I-wszej foty to poziom 7 jak nie mieszany 7 i 8.
Do puki nie wkleisz swoich fotek nie ma sensu ta dyskusja, bo po co gdybaæ.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 09:19   #1856
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny co prawda udziela³yscie mi pomocy ju¿, ale mam jeszcze pewne w±tpliwo¶ci przed kolejnym farbowaniem.
Malowa³am teraz w³osy kolestonem 8.1 . Jak siê troszkê wyp³uka³ przybra³ takie oto refleksy jak w za³±cznikach.( 1-3dzien pochmurny) (4-6 w dzien s³oneczny)Prosze powiedzcie w jaki refleks to wpada? Bardziej w rudy czy z³oty?
Chcia³abym u¿yæ mixtonu , ale nie wiem , który wybraæ czy 0.88 intensywnie niebieski czy 0.28 matowy niebieski. Ma w sobie 2 fiolet/opal czyli na z³oty refleks , z kolei 0.88 na rude. Ale za bardzo nie wiem jaki to odcien. W s³oncu siê z³oci , w dzien pochmurny jest bardziej rudawy. I czy farbowanie na 6 % z mixtonem jest zalecane czy 3 % lepiej?
I czy moge na ten moj odrost razem z farba i mixem k³a¶æ bo nie jest zbyt wielki. ok 1 cm odrostu wiêc duzo by by³o zabawy gdybym miala osobno na odroscik nature i osobno na reszte z mixem.
Prosze o pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09156.jpg (78,3 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC09177.jpg (142,3 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC09203.jpg (93,8 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC09125.jpg (110,4 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC09134.jpg (71,8 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC09222.jpg (106,8 KB, 23 za³adowañ)
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!

Edytowane przez wiki124
Czas edycji: 2012-04-23 o 18:18
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 18:15   #1857
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny co prawda udziela³yscie mi pomocy ju¿, ale mam jeszcze pewne w±tpliwo¶ci przed kolejnym farbowaniem.
Malowa³am teraz w³osy kolestonem 8.1 . Jak siê troszkê wyp³uka³ przybra³ takie oto refleksy jak w za³±cznikach.( dzien pochmurny) Prosze powiedzcie w jaki refleks to wpada? Bardziej w rudy czy z³oty?
Chcia³abym u¿yæ mixtonu , ale nie wiem , który wybraæ czy 0.88 intensywnie niebieski czy 0.28 matowy niebieski. Ma w sobie 2 fiolet/opal czyli na z³oty refleks , z kolei 0.88 na rude. Ale za bardzo nie wiem jaki to odcien. W s³oncu siê z³oci , w dzien pochmurny jest bardziej rudawy. I czy farbowanie na 6 % z mixtonem jest zalecane czy 3 % lepiej?
I czy moge na ten moj odrost razem z farba i mixem k³a¶æ bo nie jest zbyt wielki. ok 1 cm odrostu wiêc duzo by by³o zabawy gdybym miala osobno na odroscik nature i osobno na reszte z mixem.
Prosze o pomoc
Niebieski mix 0.88 przy poziomie 8 wyjdzie Ci niebieski, wiêc nie dla Ciebie !!!, mo¿e ten srebrny mix by Ci da³ radê. W sumie tak patrzê, ¿e mo¿e nawet farba z Welli Color Touch 8.89 móg³aby byæ dobra zreszt± one z Kolestonem maj± podobne oznaczenia, ale nie wiem czy odrost Ci ta 6% rozja¶ni wystarczaj±co? Jaki jest ciemny? poziom 6?
A o refleks najlepiej zapyta na ¿wo kogo¶ znajomego w s³oneczku i cieniu...na moje oko widzê przewa¿aj±ce z³oto
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 18:46   #1858
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Niebieski mix 0.88 przy poziomie 8 wyjdzie Ci niebieski, wiêc nie dla Ciebie !!!, mo¿e ten srebrny mix by Ci da³ radê. W sumie tak patrzê, ¿e mo¿e nawet farba z Welli Color Touch 8.89 móg³aby byæ dobra zreszt± one z Kolestonem maj± podobne oznaczenia, ale nie wiem czy odrost Ci ta 6% rozja¶ni wystarczaj±co? Jaki jest ciemny? poziom 6?
A o refleks najlepiej zapyta na ¿wo kogo¶ znajomego w s³oneczku i cieniu...na moje oko widzê przewa¿aj±ce z³oto
Dziêkuje Zytko za poradê. Zapomnia³am tylko napisaæ ,¿e chce je przyciemniæ do poziiomu 7 moze 6.5 . No taki ciemny blond ma wyjsc. dlatego my¶la³am o u¿yciu kolestona 6.0 i 7.0 +mix niweluj±cy refleks. W takim razie jak radzisz odpuszczam 0.88
Srebrny mix czyli masz na my¶li 0.11... czy 0.81 per³a i popiel? Pisane by³o w watku ¿e np do poziomow8-12 perla neutralizuje rude refleksy.. To moze ten mixton by sie nadawal. Nie jest niebieski tylko szary na palecie.
W takim razie 0.28 matowy niebieski z opalem jest na jaki refleks?
Tylko kwestia jeszcze taka ,¿e wyczyta³am ze do przyciemniania jest 3% oksy, ale siê wyp³ukuje a mi zalezy ¿eby mocniej z tym mixem z³apa³o. St±d pytanie czy 6 % siê nada??

Chcia³abym kolestonem teraz ostatni raz ¿eby mi siê nie sp³ukiwa³ szybko i trzyma³ we w³osie. Po tym farbowaniu dopiero chce sie przyrzuciæ na CT lub Colorance.
A mój odrost to tak 6 lub 5 poziom
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!

Edytowane przez wiki124
Czas edycji: 2012-04-23 o 19:09
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-26, 18:47   #1859
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje Zytko za poradê. Zapomnia³am tylko napisaæ ,¿e chce je przyciemniæ do poziiomu 7 moze 6.5 . No taki ciemny blond ma wyjsc. dlatego my¶la³am o u¿yciu kolestona 6.0 i 7.0 +mix niweluj±cy refleks. W takim razie jak radzisz odpuszczam 0.88
Srebrny mix czyli masz na my¶li 0.11... czy 0.81 per³a i popiel? Pisane by³o w watku ¿e np do poziomow8-12 perla neutralizuje rude refleksy.. To moze ten mixton by sie nadawal. Nie jest niebieski tylko szary na palecie.
W takim razie 0.28 matowy niebieski z opalem jest na jaki refleks?
Tylko kwestia jeszcze taka ,¿e wyczyta³am ze do przyciemniania jest 3% oksy, ale siê wyp³ukuje a mi zalezy ¿eby mocniej z tym mixem z³apa³o. St±d pytanie czy 6 % siê nada??

Chcia³abym kolestonem teraz ostatni raz ¿eby mi siê nie sp³ukiwa³ szybko i trzyma³ we w³osie. Po tym farbowaniu dopiero chce sie przyrzuciæ na CT lub Colorance.
A mój odrost to tak 6 lub 5 poziom
A no to przy poziomach 7, 6, 5 niebieski mix bêdzie dobry.
0,28 to turkusowy, neutralizuje bordo/wino nie dla Ciebie. Ju¿ ten siwy lepiej.
6% lepiej wejdzie we w³os, najlepiej jak zmieszasz naturê np 7.0, 7.00 czy 6.0 , 6.00czy 5.0 5.00 lub 7N 6N 5N z mixem, ale na odro¶cie za d³ugo nie trzymaj, bo rozja¶ni Ci do rudego, mo¿e na koñcu po³ó¿ na odrost??? albo zrób odrost na 4%, no chyba, ¿e ma siê rozja¶niaæ o 1 poziom?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-05, 18:16   #1860
monden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ufff dobrze ¿e znalaz³am taki w±tek jak ten.

Na poczatek siê przywitam i zmykam czytaæ od pocz±tku o farbowaniu.
A teraz proszê Was o pomoc.Mam kolor w³osów (hmm brazowy z refleksami rudymi) a chce zmienic na taki jak na zdjeciu. Moja pro¶ba do Was kobitki podpowiedzcie mi jaka farbe mam kupiæ. Jedna z forumowych kolezanek podpowiedzia³a mi ze alfaparf 6.1 i woda 3%.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moj kolrrr.jpg (102,0 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg moj kolor.jpg (93,8 KB, 56 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie.jpg (5,5 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg S13018703641255586_4.jpg (98,5 KB, 99 za³adowañ)

Edytowane przez monden
Czas edycji: 2012-05-05 o 21:26
monden jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.