Moje włosy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-12, 18:40   #1
Agnieszkaaa_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Post

Moje włosy!!


Mam mały problem otóż jestem ciemną blondynką (oczywiście chodzi o kolor włosów) o bardzo jasnej cerze . Chciałabym rozjaśnić sobie włosy i mam mały problem otóż nie wiem czym najlepiej to zrobić czy jakimś rozjaśniaczem czy zwykłą farba. Przeczytałam że są różne farby rozjaśniające włosy o np. 2 tony czy to jest dużo?? Czy jakbym sobie rozjaśniła np. o 6 tonów czy to nie było by za dużo?? Nie chce później chodzić jak jakieś straszydło . Nie raz widzę na ulicy dziewczyny ze ślicznymi jasnymi włosami i też bardzo chciałabym mieć taki kolor . A tak po za tym czy będzie strasznie widać odrosty?? Proszę poradźcie bo ja się w ogóle na tym nie znam...
Agnieszkaaa_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 13:57   #2
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Moje włosy!!

FARBY raczej bym nie radzila bo moze wyjsc zupelnie inny kolor niz podaje opakowanie moja koelzanka chciala miec blond naturalny ma ciemny blond pomalowala sama w domu farba i wyszedl jej marchewkowy tak samo z rozjasniaczem nie kombinuj jesli chcesz miec blond wlosy to idz do fryzjera bo jak Ci wyjdzie marchweka to dopiero bedziesz miec problem....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 14:48   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Moje włosy!!

Jesli masz ciemny bląd ( ale nie brąz) możesz sprówbować z farbą Natea, tylko kontroluj kolor, zazwyczaj trzeba potrzymać trochę dłużej. Moja koleżankla ma ciemny bląd i po tej farbie ma jaśniutki śliczny blądzik. Ale oczywiście jeśli nie jesteś przekonana udaj się do fryzjera, tam będziesz miała pewnośc , że uzyszkasz odcień jaki będziesz chciała
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.