zaczerwienione okolice paznokci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-28, 17:03   #1
JoBrandy
Raczkowanie
 
Avatar JoBrandy
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Unhappy

zaczerwienione okolice paznokci


Witam wszystkie Wizażanki
Założyłam ten wątek, ponieważ jako nowicjusz nie mogłam znaleźć odpowiedzi w starszych wpisach, a na nowy wątek pewnie ktoś się skusi
Od kilku ładnych lat, a może od momentu kiedy trudem rzuciłam nałóg obgryzania paznokci, mam problem ze skórkami. Ale nie tylko. Do skórek dochodzi także skórka otaczająca paznokieć. Chodzi o to, że skórki cały czas mam suche, wiec włącza mi się mania skubania. Przez co dłonie, mimo ładnych i długich paznokci , wyglądają strasznie bo końcówki palców są całe czerwone (skóra otaczająca paznokieć). Wiele razy próbowałam różnych oliwek, odżywek, kremów, które mocno nawilżają ale i to nie przynosiło większych efektów. Podobnie było z suplementami diety. Przez jakiś czas regularnie odwiedzałam kosmetyczkę na manicure, ale miesięcznie za dużo wydawałam na to pieniędzy. Najbardziej lubię zimę, ponieważ noszę rękawiczki, ale jak przychodzi do ich zdjęcia, czasami czuję się nieswojo witając się z kimś. Problem męczy mnie od kilku lat, a dodam, że czasami jest żenujący.
Czy wiecie jak mogę sobie poradzić z moim problemem? Może któraś z Was miała podobny problem i wie jak jemu zaradzić?
JoBrandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 11:40   #2
Tesa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: zaczerwienione okolice paznokci

Nie wiem dlaczego, ale mam tak cały czas... Myślę, że to jest kwestia delikatności skórek czy coś takiego. Mam nadzieje, że minie.
Tesa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 13:23   #3
JoBrandy
Raczkowanie
 
Avatar JoBrandy
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: zaczerwienione okolice paznokci

Tylko, że nie wszędzie mogę skoczyć do kosmetyczki, aby dłonie wyglądały normalnie. Myślałam, że może to mieć związek z detergentami, które czasem używam. Nie umiem zmywać naczyń w rękawiczkach.
JoBrandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-01 14:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.