Zauroczenie w kobiecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-07-12, 18:26   #1
Aleksy899
Przyczajenie

Zauroczenie w kobiecie

Na wstępie chce przywitać piękne panie które mam nadzieje że rozwiążą mój problem.

Chciałbym pozostać anonimowy z racji na powagę sytuacji w której się znajduje. Różnie to może być, różne osoby mogą to czytać.
Jestem w wieku 25-30 lat.
Jestem w związku ze starszą od siebie kobietą od ponad 6 lat. Od pewnego czasu wkradła się do naszego związku rutyna - po prostu czuję że temat został wyczerpany. Kocham ją wiem o tym.

Od pewnego czasu moja kobieta poznała koleżankę z którą pracuje. Dziewczyna jest młodsza ode mnie. Zostaliśmy zaproszeni do niej na domówkę. Jak to na domówce, alkohol, zabawy itp itd.
Od tamtego czasu spotykamy się w trójkę (JA, moja dziewczyna i ona)
Najczęściej nasze spotkania kończą się w domu, alkohol, rozmowy, śmiechy. Dodam że ta dziewczyna ma chłopaka. Była z nim, zerwała i znów z nim jest z tego co mówiła.
Im częściej ją spotykam tym bardziej skrępowany jestem w jej obecności. Nie mogę zlepić słowa, pocę się, boli mnie brzuch. Nie ukrywam że myślę o niej częściej niż o obecnej partnerce.
Zacząłem zastanawiać się czy czasem nie zauroczyła mnie swoją osobą - odpowiedź brzmi, chyba tak.
Nie jestem typem faceta który zdradza. Jestem wierny swojej dziewczynie dlatego boje się że te uczucia się rozwiną i zranię moją kobietę.

Postanowiłem na każdym spotkaniu obserwować tą koleżankę czy czasem ona w jakiś sposób mnie nie podrywa. Przy każdej rozmowie z nią paczy mi głęboko w oczy, przeszywa mnie wręcz, Czuje takie napięcie, trudno to określić. Jest uśmiechnięta, ładna, inteligentna. w sumie nie wiem co mam jeszcze napisać.
Jestem typem dżentelmena, gdy było jej zimno, oddałem jej swoją bluzę. Moja kobieta jest o nią ewidentnie zazdrosna, w końcu jest młodsza.

Czy ktoś poradzi mi co mam w tej sytuacji zrobić?
Bardzo przepraszam za brak składu i ładu w tym co piszę ale mam tyle emocji w sobie że mam trudności ze zlepieniem zdania.

Pozdrawiam.
Aleksy899 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 18:43   #2
julka_25
Raczkowanie

Dot.: Zauroczenie w kobiecie

Trudno tutaj coś poradzić poza ograniczeniem kontaktu z tamtą dziewczyną...
Może przydałoby się podgrzać jakoś atmosferę w związku? Jakiś wypad we dwoje, żeby sobie trochę przypomnieć szalone początki?

Nie wiem, serio. Na szczęście nigdy w takiej sytuacji nie byłam...
julka_25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 18:45   #3
srebrnykot
jednooki dachowiec

Cóż tutaj poradzić? Tak naprawdę sam musisz zrobić rozrachunek ze sobą. Wóz albo przewóz. Zastanów się i albo stwierdzasz, że zależy Ci na partnerce, i ucinasz kontakt z koleżanką do minimum; rozmawiasz uprzejmie, ale nie wychodzisz poza kontakty lekko koleżeńskie; albo, z drugiej strony, jeśli między Wami coś się już wypaliło, to pora na szczerą rozmowę o tym z Twoją dziewczyną. Czy później z koleżanką coś wyjdzie, czy nie, to już kwestia drugorzędna, ale nie liczyłabym zbytnio na to (dla większości osób fakt, że ktoś jest byłym bliskiej koleżanki, zwłaszcza poznanym wspólnie, jest poważną przeszkodą na drodze do związku).

Edit: Jeśli chodzi o rozmowę z dziewczyną, to pytanie brzmi, czy chcecie ten związek utrzymać i ratować (być może kosztem przejściowego osłabienia relacji z tą koleżanką), czy może nie widzicie już szans. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak oboje czujecie się w tym, co jest teraz.
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. (...) żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. A. Sapkowski

Z rozmiaru 46 na 38 - mission accomplished

Edytowane przez srebrnykot
Czas edycji: 2018-07-12 o 18:47
srebrnykot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 18:46   #4
kalor
Gazela inteligencji

Nie bardzo rozumiem, dlaczego twoja dziewczyna organizuje te spotkania w troje (lub zgadza się na nie), skoro jest ewidentnie zazdrosna
Stary 2018-07-12, 18:59   #5
zksiezyca
Raczkowanie

Spotykacie się w 3, a twoja jest zazdrosna. Po co się spotykacie?
zksiezyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 19:09   #6
Aleksy899
Przyczajenie

Ojezu, dziękuje za tak szybkie odpowiedzi.
Ona się z nią spotyka bo ją ewidentnie lubi, wchodzą w relacje czysto przyjacielskie.
Moja partnerka mi ufa, zna mnie i dlatego tłumaczy sobie zapewne to wszystko że jest przewrażliwiona.

Z drugiej strony powiem wam całkowicie szczerze dziewczyny że ja nie chce ograniczać kontaktu z tą koleżanką. Kręci mnie ta relacja bardzo.
Odpowiedzcie mi tylko na pytanie jako kobiety. Czy przy rozmowie z tą koleżanką jest możliwość że patrzy mi tak głęboko w oczy tylko i wyłącznie dlatego że mnie słucha i nie ma w tym żadnego podtekstu?
Czy raczej daje do zrozumienia, podobasz mi się.

Przypomniała mi się jedna sytuacja która jest świeża.
W tamtym tygodniu spotkaliśmy się w trójkę. Siedzieliśmy u mnie w domu. Dziewczyna stwierdziła że jest jej gorąco ale nie zdejmie bluzy bo ma pod nią tylko skąpą podkoszulkę. Powiedziałem że nie ma się co wstydzić, sami swoi. Nie minęło 5 minut siedziała w bardzo ciasnych leginsach i podkoszulce podkreślającej jej piersi.
Po jakimś czasie moja partnerka wyszła żeby coś zrobić, dziewczyna siedziała przede mną na ziemi i przełączała muzykę w telefonie wypinając tym samym uwydatnione pośladki. Gorąco mi się zrobiło..

O co tu chodzi?
Stary 2018-07-12, 19:14   #7
kalor
Gazela inteligencji

No to jeśli nie chcesz ograniczać kontaktu, to czego szukasz? Chcesz sobie popatrzeć, romansu, czy czegoś poważniejszego z tamtą?

Podejrzewam, ze trollujesz jednak, bo dobrze wiesz, jakie odpowiedzi się teraz posypią.
Stary 2018-07-12, 19:15   #8
Aleksy899
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
No to jeśli nie chcesz ograniczać kontaktu, to czego szukasz? Chcesz sobie popatrzeć, romansu, czy czegoś poważniejszego z tamtą?

Podejrzewam, ze trollujesz jednak, bo dobrze wiesz, jakie odpowiedzi się teraz posypią.
Zbyt poważna sprawa żeby trolować. Jestem całkowicie szczery.
Z ręką na sercu.
Stary 2018-07-12, 19:16   #9
kalor
Gazela inteligencji

Cytat:
Napisane przez Aleksy899 Pokaż wiadomość
Zbyt poważna sprawa żeby trolować. Jestem całkowicie szczery.
Z ręką na sercu.
No to czego chcesz?
Stary 2018-07-12, 19:17   #10
Aleksy899
Przyczajenie

Cytat:
No to czego chcesz?
Pomocy..
Moja głowa już tego nie ogarnia.. Nic nie mogę za emocje które mną szargają.

Z drugiej strony chce odpowiedzi od was co z tymi oczami.
I czy ona mnie podrywa czy bawi się?
Stary 2018-07-12, 19:18   #11
kalor
Gazela inteligencji

Cytat:
Pomocy..
Moja głowa już tego nie ogarnia.. Nic nie mogę za emocje które mną szargają.

Z drugiej strony chce odpowiedzi od was co z tymi oczami.
Czego chcesz od tej dziewczyny, nie od nas
Stary 2018-07-12, 19:20   #12
Aleksy899
Przyczajenie

Cytat:
Czego chcesz od tej dziewczyny, nie od nas
Mam odpowiedzieć całkowicie szczerze?
To dowiedzieć się czy faktycznie jej się podobam, i to patrzenie w oczy oraz uwydatnianie jej atutów jest celowe czy przypadkowe.
Stary 2018-07-12, 19:21   #13
kalor
Gazela inteligencji

Cytat:
Mam odpowiedzieć całkowicie szczerze?
To dowiedzieć się czy faktycznie jej się podobam, i to patrzenie w oczy oraz uwydatnianie jej atutów jest celowe czy przypadkowe.
W jakim celu?
Stary 2018-07-12, 19:22   #14
Aleksy899
Przyczajenie

Cytat:
W jakim celu?
Chce po prostu wiedzieć czy to ze mną jest coś nie tak czy faktycznie jest coś na rzeczy.
możesz mi odpowiedzieć na pytanie co z tymi oczami i uwydatnianiem atutów? To jest dla mnie sprawa priorytetowa.
Stary 2018-07-12, 19:30   #15
karcia2501
You talkin' to me?

Cytat:
W jakim celu?
żeby połechatać swoje ego
Cytat:
Chce po prostu wiedzieć czy to ze mną jest coś nie tak czy faktycznie jest coś na rzeczy.
możesz mi odpowiedzieć na pytanie co z tymi oczami i uwydatnianiem atutów? To jest dla mnie sprawa priorytetowa.
Ja zazwyczaj jak z kimś rozmawiam, czy słucham jak do mnie mówi to patrze mu się w oczy, nawet jak facet w ogóle mi się nie podoba
Także, może być coś na rzeczy albo nie. A Twoja interpretacja, ze patrzy Ci się taaaak głęęęboko w oczy mnie śmieszy, wybacz.
karcia2501 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 19:33   #16
Minna
Koci charakterek

Trochę słabe będąc w związku tak rozkminiać, czy koleżanka partnerki Cię podrywa. Chodzi Ci coś po głowie i chcesz mieć zielone światło?
Stary 2018-07-12, 19:39   #17
zksiezyca
Raczkowanie

Zauroczenie w kobiecie

No troll jak wół, ale już po wydźwięku w jakim jest napisany 1 post można to było stwierdzić.

Autorze / autorko - dobrze wiesz jakie odpowiedzi sprowokujesz

Jak inaczej wytłumaczyć takie lanie wody. Chcesz się poprzytulać z koleżanka, ale nie chcesz ranić obecnej? Zostaw obecna lub porzuć te plany.

Koniec

Edytowane przez zksiezyca
Czas edycji: 2018-07-12 o 19:43
Stary 2018-07-12, 19:42   #18
Aleksy899
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zksiezyca Pokaż wiadomość
No troll jak wół, ale już po wydźwięku w jakim jest napisany 1 post można to było stwierdzić.

Autorze / autorko - dobrze wiesz jakie odpowiedzi sprowokujesz
A po co miałbym to robić? Żaden troll i skończmy ten temat bo przyszedłem tutaj szukać odpowiedzi i pomocy a nie nabijać się z poważnych tematów..

Co do zielonego światła. Chyba mi się po prostu podoba to jak mnie jakaś kobieta podrywa. Zresztą który facet tego nie lubi.

Chciałbym ją odczytać, jakie ma intencje, czy mam czego się obawiać.
Stary 2018-07-12, 19:44   #19
kalor
Gazela inteligencji

Obawiać
Stary 2018-07-12, 19:44   #20
zksiezyca
Raczkowanie

Ale ty nie potrzebujesz pomocy.
To co zrobisz zależne jest jedynie od ciebie i czego ty chcesz. Wiec o co ci chodzi jeśli nie o trolowanie?
Lubisz być podrywany to super, każdy lubi - baw się dalej. Nie widzę problemu serio. Zadaj konkretne pytanie teraz, krótkie to może dowiesz się sam o co ci właściwie chodzi.
Stary 2018-07-12, 19:47   #21
Aleksy899
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zksiezyca Pokaż wiadomość
Ale ty nie potrzebujesz pomocy.
To co zrobisz zależne jest jedynie od ciebie i czego ty chcesz. Wiec o co ci chodzi jeśli nie o trolowanie?
Lubisz być podrywany to super, każdy lubi - baw się dalej. Nie widzę problemu serio. Zadaj konkretne pytanie teraz, krótkie to może dowiesz się sam o co ci właściwie chodzi.
Dobrze.
Czy jest sens zaprzepaścić 6 lat związku dla dziewczyny która prawdopodobnie mnie zauroczyła swoją osobą i prawdopodobnie coś zaczynam do niej czuć nie będąc pewny w 100% czy ta relacja będzie miała jakąś przyszłość.

Proszę, konkretne pytanie. Liczę na konkretne odpowiedzi.
Stary 2018-07-12, 19:48   #22
kalor
Gazela inteligencji

Jeśli się zastanawiasz nad zaprzepaszczeniem związku, to raczej warto, ale nie ze względu na nową
Stary 2018-07-12, 19:49   #23
Minna
Koci charakterek

Cytat:
Chciałbym ją odczytać, jakie ma intencje, czy mam czego się obawiać.
Drżyj bo nie znasz dnia ani godziny.
Stary 2018-07-12, 19:49   #24
zksiezyca
Raczkowanie

Cytat:
Dobrze.

Czy jest sens zaprzepaścić 6 lat związku dla dziewczyny która prawdopodobnie mnie zauroczyła swoją osobą i prawdopodobnie coś zaczynam do niej czuć nie będąc pewny w 100% czy ta relacja będzie miała jakąś przyszłość.

Proszę, konkretne pytanie. Liczę na konkretne odpowiedzi.

Tak, jest sens.
Stary 2018-07-12, 19:52   #25
jamayka1
Przyczajenie

Trollu już Ci rozwiewamy wątpliwości . Kultura nakazuje, aby rozmawiając z drugą osobą utrzymywać kontakt wzrokowy, więc to nic nie znaczy. Sam napisałeś, że dziewczyna nie chciała na początku się rozbierać, bo było jej głupio się obnażać w Twoim towarzystwie, ale sam ją zachęciłeś. Więc to też raczej nic nie znaczy.
jamayka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 19:52   #26
Aleksy899
Przyczajenie

Widzę że macie mnie za idiotę który robi sobie żarty z tego tematu. Nie życzę wam tego aby takie emocje wami szargały..
Najgorsze jest to że kocham swoją partnerkę ale z drugiej strony podnieca mnie i ciekawi te emocje i ta iskra w oku tej dziewczyny.
Stary 2018-07-12, 19:53   #27
zksiezyca
Raczkowanie

Zauroczenie w kobiecie

Cytat:
Widzę że macie mnie za idiotę który robi sobie żarty z tego tematu. Nie życzę wam tego aby takie emocje wami szargały..
Najgorsze jest to że kocham swoją partnerkę ale z drugiej strony podnieca mnie i ciekawi te emocje i ta iskra w oku tej dziewczyny.

Tak, to jest najgorsze. Ewidentnie. Proponuje wizytę u wróżki!
Stary 2018-07-12, 19:55   #28
Minna
Koci charakterek

Cytat:
Jak kochasz swoją partnerkę to się stuknij w głowę, że chcesz zaprzepaścić związek dla ciekawości jakby to było z inną.

Ale coś mi się wydaje, że jej nie kochasz jednak.
Stary 2018-07-12, 19:55   #29
peopeo
Raczkowanie

To może ja coś dodam.

Według mnie, NIE patrzenie w oczy rozmówcy, jest niegrzeczne. Tylko nieśmiałe nastolatki spuszczaja wzrok przed mężczyznami, więc chyba zbytnio się nakręcasz sam i fantazjujesz. Wszystko co robi ta kobieta bierzesz jako sygnał a tak naprawdę to dziewczyna może się tak zachowywać zupełnie bez podtekstów, czując się swobodnie w waszym towarzystwie. Nie jej wina, że ma fajne ciało i cały czas gapisz się na jej pośladki.

Może być też tak, że ona lubi prowokować mężczyzn, bo ja to dowartosciowuje, lubi jak faceci podziwiaja jej urodę ale nie znaczy to że jest nimi zainteresowana. Ona zapewne traktuje Cię jako faceta koleżanki, czyli w sposób aseksualny i nietykalny.

Jak dla mnie, powinieneś raczej pomyśleć nad swoją postawą i co robisz swojej dziewczynie. Często kobiety wyczuwaja ze podobaja się facetom swoich koleżanek i tym się dowartosciowuja w gronie innych znajomych, mówiąc, żeś burak i pies na baby i wystarczy jej skinienie a Ty polecisz jak Reksio na kielbase, a potem całe grono zacznie współczuć twojej kobiecie, że takiego d##ka sobie przygruchala i czekać tylko aż ja zdradzi.

Mnie samej już szkoda twojej kobiety, serio.

Jeśli chcesz mieć trwały i udany związek, musisz nauczyć się opierać pokusie a Ty robisz wszystko żeby zdradzić
peopeo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 19:55   #30
Aleksy899
Przyczajenie

Widzę że pomocy nie otrzymam tutaj.
Pozdrawiam.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości