Klub Fitness Kraków-proszę o radę;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 18:14   #1
myszontko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2

Klub Fitness Kraków-proszę o radę;-)


Witajcie

Chciałabym zrealizować moje marzenie i otworzyć własny klub fitness w Krakowie. Proszę, podpowiedzcie, gdzie byłoby zapotrzebowanie na taki klub? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie sugestie;-)) Pozdrawiam!
myszontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 22:11   #2
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Klub Fitness Kraków-proszę o radę;-)

Gdziekolwiek nie mieszkałam w Krk - w pobliżu był klub fitness. Ale nie martw się - teraz ważniejsze są fajne warunki niż najbliższe otoczenie. Przynajmniej ja nie chodzę do najbliższego klubu, tylko do takiego trochę oddalonego (dla przykładu: najbliższa jest Cascada, obok jest też J&J Skotniki - ja chodzę do Alstaru). Wybrałam Alstar ze względu na:

Świetną stronę internetową
Bardzo korzystne karnety open (zwłaszcza trzymiesięczne)
Duży wybór zajęć rano i po południu (no i dwie sale)
I otwarcie do klienta, czego np. za grosz nie ma w Cascadzie. W J&J nie byłam, bo strona i recepcja przez telefon są mocno "niezachęcające".

Zarówno w Cascadzie jak i w Alstarze jest komplet na prawie wszystkich zajęciach typu fitness - na siłowni też jest dużo ludzi, chociaż można sobie znaleźć miejsce. Więc może na Ruczaju znalazłoby się miejsce na jeszcze jeden klub (ale planowane jest otwarcie czegoś dużego przy nowym UJ - więc może być to b. ryzykowne).

Na Białym Prądniku jest w okolicy tylko ZUM i jakieś osiedlowe maleństwa - więc tam chyba też jest swego rodzaju dziura...

Z resztą na google maps jest w miarę sensowna ilość krakowskich klubów zaznaczonych, więc może na coś się to przyda.
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 07:59   #3
201711060945
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Klub Fitness Kraków-proszę o radę;-)

Dokładnie w każdym większym mięście jest mnóstwo clubów ale to jak wspomina koleżanka zalezy dużo od samego klubu żeby były fajne instruktorki i np zajecia rano bo nie ktore panie mają różne zmiany a nie każdy lubi isc rano na siłke.
201711060945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:38   #4
myszontko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Klub Fitness Kraków-proszę o radę;-)

Dzięki za pomoc, Dziewczyny;-)) Pozdrawiam!
myszontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.