Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 22:47   #4681
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak - widziałam nawet recenzje podróbek
Jak tak można..
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 22:54   #4682
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Ja zamawiam gadżety do kuchni i części elektroniki dla brata z aliexpress. Tak jest wszystko mac estee lauder foreo . Dlatego boję się zamawiać z allegro.
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 22:59   #4683
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ale sigma zrobiła z tego rękawice nie do masażu, a z konkretnym przeznaczenie m (pomysłem), wiec gdyby "glam" bylo robione w USA, to byłoby to na 100% plagiatem. Nie wiem, jak to mozna rozpatrywać na arenie międzynarodowej.

Sigma opatentowala pomysł, to jest bardzo ważne.

A białe koszulki to jak wynalazek koła - za długo były w kulturze.
Chodzi mi o to że to nie był sigmy pomysł tylko Sigma podlapala coś co już było. Bo te rękawice były używane powszechnie właśnie do mycia pedzli. Więc sigmy bronić nie będę bo to nie był ich autorski pomysł, a jeszcze żeby opatentowac coś czego się samemu nie wymyślilo tylko nadalo się temu przeznaczenie, a raczej ludzie dali a oni tylko podlapali







Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak - widziałam nawet recenzje podróbek
Ale recenzje podróbki czy recenzje podróbki z myślą że to oryginał?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 23:18   #4684
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ale recenzje podróbki czy recenzje podróbki z myślą że to oryginał?
Recenzje podróbki - ci, którzy kupują na Aliexpress wiedzą, że to podróby i po prostu nie chcą wywalać kasy na oryginał Niektóre osoby mają porównanie z oryginałami, ale większość przeczytała o jakimś cudzie w necie (np. o pomadkach MAC) i kupuje chińskie podróbki "bo po co przepłacać" Widziałam gdzieś nawet taki zestaw kosmetyków Chanel - chyba z 10 rzeczy, w torbie, z paragonem Chanel i to za jakieś 23$... Ludzie to kupują na prezent

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Paletki Kat von D i Lorac są tam za niecałe 5$ Tam jest prawie wszystko - dlatego nie kupuję nic poza sieciowymi sklepami typu Sephora. Potem nic dziwnego, że dziewczyny nie mogą sprzedać na Alledrogo prawie nieużywanych oryginalnych kosmetyków, skoro ludzie mogą mieć nowe "oryginalne" dużo taniej...

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2015-12-16 o 23:22
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 23:24   #4685
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

Za tę cenę spokojnie możesz kupić coś lepszego. Ja bym zwróciła ten balsam
Dziękuję za opinię
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 23:45   #4686
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wooow to faktycznie rozmiar, podobno jaka duża stopa taki duży...

Ojj dementuje to .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 00:01   #4687
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Never, zainspirowałaś mnie tym postem o mopowaniu ścian i wczoraj wymopowałam całą chałupę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 00:03   #4688
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Never, zainspirowałaś mnie tym postem o mopowaniu ścian i wczoraj wymopowałam całą chałupę
Brawo Ty :brzyda l:. Mi jeszcze łazienka została, mam porąbane drzwi w prysznicu więc wymyśliłam, że je wyjmę z zawiasów i wyczyszcze . Ale to już jutro .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 04:41   #4689
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Recenzje podróbki - ci, którzy kupują na Aliexpress wiedzą, że to podróby i po prostu nie chcą wywalać kasy na oryginał Niektóre osoby mają porównanie z oryginałami, ale większość przeczytała o jakimś cudzie w necie (np. o pomadkach MAC) i kupuje chińskie podróbki "bo po co przepłacać" Widziałam gdzieś nawet taki zestaw kosmetyków Chanel - chyba z 10 rzeczy, w torbie, z paragonem Chanel i to za jakieś 23$... Ludzie to kupują na prezent

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Paletki Kat von D i Lorac są tam za niecałe 5$ Tam jest prawie wszystko - dlatego nie kupuję nic poza sieciowymi sklepami typu Sephora. Potem nic dziwnego, że dziewczyny nie mogą sprzedać na Alledrogo prawie nieużywanych oryginalnych kosmetyków, skoro ludzie mogą mieć nowe "oryginalne" dużo taniej...
Dokładnie. Wszystkie palety Urban Decay na allegro, to podróby z Aliexpress. Sprzedawcy dołączają nawet rachunki! Zdarza się, że paleta jest celowo napoczęta, żeby tym uzasadnić niższą cenę.
Nawet czasem weryfikuję u kogoś oryginalność tych palet i maty są po prostu tragiczne. Jeśli chodzi o opakowanie, to prawie identyczne z oryginałem. Różnią się minimalnie szczegółami.
Z kodem -20% w oficjalnym sklepie internetowym paleta UD wychodzi za 175zł. Ale ludzie wolą podróbki z allegro za 40zł i się cieszą, że trafili okazję

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Minusem kompletowania samemu jest fakt, ze nie mozna się powstrzymać i zdecydować, i w rezultacie wychodzisz z podobnymi cieniami.

ale inglot rewelacyjny nie jest, jest dobry ale tylko dobry, kiepsko sie niektóre cienie blendują, wiec jak MUFE podobny to uff nie ma chciejstwa .
Nie ma takiej opcji, żebym kupiła dwa takie same odcienie . Inglot lubię, fakt niektóre się gorzej blendują, ale to jak w każdej marce.
Dla mnie palety komponowane samemu to podstawa pracy. Tyle, że nie lubię obecnych palet Inglot z przegródkami, bo zsuwa mi się ta przezroczysta zakrywka, są masakrycznie ciężkie i kręgosłup mnie boli.
Niektóre z Kobo też są fajne - mam kilka poczwórnych paletek (czy Kobo nie ma większych palet?). Teraz najczęściej maluję UD 2 i 3 (bo 1 ma niepraktyczne zamszowe etui, a 4 ma bardzo ciemne odcienie, dużo się powtarza z 1, IMHO brzydkie opakowanie i koniec końców chyba nie kupię).
Co do MUFE, to wstyd się przyznać, ale nigdy ich porządnie nie testowałam. Muszę zatem zrobić podejście i je ocenić.
Sięgam też po takie taniochy jak MUR czy ostatnio nawet MUA (palety Iconic to takie zamienniki UD). Mam je właśnie w zapasie, jak jakaś klientka napali się na moje UD.
MUR i MUA są tak tanie, że nie żal oddać.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ale recenzje podróbki czy recenzje podróbki z myślą że to oryginał?
Częściej to drugie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Never, zainspirowałaś mnie tym postem o mopowaniu ścian i wczoraj wymopowałam całą chałupę
Podziwiam Was z tym sprzątaniem U mnie taki sajgon, że musiałabym najpierw wszystko ogarnąć, żeby w ogóle sprzątaczkę zaprosić. No ale może to z tego powodu, że nie mam motywacji w postaci teściowej sprawdzającej kurze.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ojj dementuje to .
Wierzymy
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-17 o 05:30
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 05:15   #4690
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Namówiłam w końcu męża na założenie skarpetek złuszczających Ileż musiałam naprosić, naściemniać, poczynić lekki szantażyk, naobiecywać cudów wianków, ale w końcu uległ. Misja wykonana Zapomniałam tylko wspomnieć, że będzie mu złazić skóra płatami, ale to jutro mu powiem
za wykonanie misji nasz znajomy dał się namówić żonie i nic mu nie schodziło, dopóki nie poszedł na basen i zaczeły mu płaty całe odchodzić ja mam plan w weekend zarzucić skarpetkami, może tż też się zgodzi... ale marne szanse
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 05:19   #4691
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Hasło tygodnia "złuszczanie TŻ-a"
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 05:22   #4692
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hasło tygodnia "złuszczanie TŻ-a"
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:08   #4693
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Szalejesz, brawo za denko


---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
i za denko


---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
znaczy jesteś jak najbardziej zdrową kobietą

jedna perfuma u mnie, rety kiedy to było

Amyz za denko
ja się zastanawiam kiedy to było jak miałam tylko jeden krem

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
za denko - ja tez zbieram - jest nieźle, ale dużo rzeczy się kończy i nie wiem który następny krem otworzyć - Boże ile tego jest
też mam zawsze taki dylemat: który wybrać?

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Gratki
Ja tez ostatnio zdenkowalam ten krem do ciala Eris, z poprzedniego brokula. Brawo My
brawo my

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie wygląda



Super denko


---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ona na stronie już była, a później uciekła mi z koszyka
oo to może jeszcze wróci

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Namówiłam w końcu męża na założenie skarpetek złuszczających Ileż musiałam naprosić, naściemniać, poczynić lekki szantażyk, naobiecywać cudów wianków, ale w końcu uległ. Misja wykonana Zapomniałam tylko wspomnieć, że będzie mu złazić skóra płatami, ale to jutro mu powiem
brawo brawo ja mojego tez musiałam namawiać ale teraz sam pyta kiedy mu kupię te skarpety znowu bo to fajna sprawa
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:14   #4694
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oj się zdziwi, jutro go przygotuję na to Swojego urabiałam chyba z pół roku, ale myślę, że oprócz obietnic co dostanie w zamian przeważył argument typu: nic mi w życiu nie wychodzi, nawet golda nie chcą mi dać, bo system nawala, no włóż te skarpyty i zrób mi przyjemność chyba urzekła go moja historia
no i to jest argument nie do odrzucenia

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzięki


Użyłam wczoraj próbki balsamu z L'occi - http://pl.loccitane.com/mleczko-do-c...440.htm#s=3548
i szybko go zmywałam. Dostałam przez niego łzawienia oczu. Nigdy wcześniej nie miałam takich reakcji
biedactwo dziwne ze taka reakcja a z innymi kosmetykami locii nie masz takich przebojów? ciekawe co jest w tym balsamie akurat że tak zaregowałaś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:14   #4695
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nawet nie patrzę na All - tam janusze biznesu sprzedają podróby z chińskiej wersji All jako oryginały (przede wszystkim podróby Smashbox, UD, TF, Benefit, Chanel, Dior, MAC, Guerlain, Kat von D) Jeszcze ludzie są tacy głupi, że nie wiedzą, że to podróby i ci oszuści mają same pozytywne komentarze [COLOR="Silver"]
Dokładnie, wszystko jest na ali za 6-7 USD... Wiem np, ze podróba palet KAT np. z serii Sculpting ma złotawe literki na kasetce, a powinny być srebrne
Napisałam do obu sprzedających na all czy palety są oryginalne (w opisie aukcji napisane, ze oryginalnie zapakowane ) i z czego wynika taka niska cena. Tak w sumie dla picu. Ofc zero odp

Widziałam kosmetyki KAT w sklepie premiumusa.pl, ale ceny z kosmosu niestety
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:21   #4696
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Recenzje podróbki - ci, którzy kupują na Aliexpress wiedzą, że to podróby i po prostu nie chcą wywalać kasy na oryginał Niektóre osoby mają porównanie z oryginałami, ale większość przeczytała o jakimś cudzie w necie (np. o pomadkach MAC) i kupuje chińskie podróbki "bo po co przepłacać" Widziałam gdzieś nawet taki zestaw kosmetyków Chanel - chyba z 10 rzeczy, w torbie, z paragonem Chanel i to za jakieś 23$... Ludzie to kupują na prezent

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Paletki Kat von D i Lorac są tam za niecałe 5$ Tam jest prawie wszystko - dlatego nie kupuję nic poza sieciowymi sklepami typu Sephora. Potem nic dziwnego, że dziewczyny nie mogą sprzedać na Alledrogo prawie nieużywanych oryginalnych kosmetyków, skoro ludzie mogą mieć nowe "oryginalne" dużo taniej...
i dlatego ja zawsze wszystkim mówię że mają mi nie kupować perfum, kosmetyków ani innych takich

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hasło tygodnia "złuszczanie TŻ-a"
lista rzeczy do załatwienia przed świętami:
- kupic prezenty
- posprzątać
-ulepić pierogi
- zluszczyć TŻ-a

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Brawo Ty :brzyda l:. Mi jeszcze łazienka została, mam porąbane drzwi w prysznicu więc wymyśliłam, że je wyjmę z zawiasów i wyczyszcze . Ale to już jutro .
szalona

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

promo dnia w D:



---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

nadrobiłam i witam się z rana

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ojj dementuje to .
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:32   #4697
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak komuś brakuje jeszcze prezentów i ma blisko jakieś centrum outletowe z perfumeria lola Point to mają naprawdę dobra promocje na tommy hilfiger, 3 rodzaje męskie i jedne damskie 30 ml każdy za niecałe 50 zł.
ale super czemu u mnie nic takiego nie ma

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: hahaha: co racja to racja

a jeżeli już jesteśmy przy myciu przedstawiam moje denko od 1 do 16 grudnia coraz bliżej używania szaneli, coraz bliżej
super denko

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzięki


Użyłam wczoraj próbki balsamu z L'occi - http://pl.loccitane.com/mleczko-do-c...440.htm#s=3548
i szybko go zmywałam. Dostałam przez niego łzawienia oczu. Nigdy wcześniej nie miałam takich reakcji
ciekawe, co tam napakowali do tego balsamu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:35   #4698
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ojj dementuje to .



Witam z rana
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:35   #4699
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


promo dnia w D:



---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

nadrobiłam i witam się z rana

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------


Coraz lepsze te promocje w D.

Hejoooo jutro piątunio
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 06:37   #4700
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

super denko


---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Coraz lepsze te promocje w D.

Hejoooo jutro piątunio
ciekawe co będzie jutro w D

piąteczek, piątunio
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:44   #4701
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------



ciekawe co będzie jutro w D

piąteczek, piątunio
Perfecta za 4 zl
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:53   #4702
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Perfecta za 4 zl
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 06:54   #4703
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------



ciekawe co będzie jutro w D

piąteczek, piątunio
Chciałabym już środunię przed świętami

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Perfecta za 4 zl
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 07:02   #4704
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Chciałabym już środunię przed świętami
a ja tylko jutro do pracy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 07:09   #4705
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
a ja tylko jutro do pracy
Zazdraszczam
Nie wiem, jak ja będę wstawać w przyszłym tygodniu czuję się jak zombie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 07:10   #4706
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wszystkie palety Urban Decay na allegro, to podróby z Aliexpress. Sprzedawcy dołączają nawet rachunki! Zdarza się, że paleta jest celowo napoczęta, żeby tym uzasadnić niższą cenę.
Nawet czasem weryfikuję u kogoś oryginalność tych palet i maty są po prostu tragiczne. Jeśli chodzi o opakowanie, to prawie identyczne z oryginałem. Różnią się minimalnie szczegółami.
Z kodem -20% w oficjalnym sklepie internetowym paleta UD wychodzi za 175zł. Ale ludzie wolą podróbki z allegro za 40zł i się cieszą, że trafili okazję



Nie ma takiej opcji, żebym kupiła dwa takie same odcienie . Inglot lubię, fakt niektóre się gorzej blendują, ale to jak w każdej marce.
Dla mnie palety komponowane samemu to podstawa pracy. Tyle, że nie lubię obecnych palet Inglot z przegródkami, bo zsuwa mi się ta przezroczysta zakrywka, są masakrycznie ciężkie i kręgosłup mnie boli.
Niektóre z Kobo też są fajne - mam kilka poczwórnych paletek (czy Kobo nie ma większych palet?). Teraz najczęściej maluję UD 2 i 3 (bo 1 ma niepraktyczne zamszowe etui, a 4 ma bardzo ciemne odcienie, dużo się powtarza z 1, IMHO brzydkie opakowanie i koniec końców chyba nie kupię).
Co do MUFE, to wstyd się przyznać, ale nigdy ich porządnie nie testowałam. Muszę zatem zrobić podejście i je ocenić.
Sięgam też po takie taniochy jak MUR czy ostatnio nawet MUA (palety Iconic to takie zamienniki UD). Mam je właśnie w zapasie, jak jakaś klientka napali się na moje UD.
MUR i MUA są tak tanie, że nie żal oddać.


Częściej to drugie



Podziwiam Was z tym sprzątaniem U mnie taki sajgon, że musiałabym najpierw wszystko ogarnąć, żeby w ogóle sprzątaczkę zaprosić.
Pomadki MAC podróbki też mają opakowanie identyczne tylko no sama pomadka się różni Najbardziej mnie denerwuje w tym masowym sprzedawaniu podrób na allegro, że potem jak ja chce coś sprzedać co mi zalega, to te podróby strasznie mi cenę zanizaja.
Jak ktoś sobie kupuje na własny użytek to akurat nic mi do tego, ale sprzedawanie tego jako oryginał to jest przegięcie, zresztą nawet na gruponie były podróby sprzedawane

Co do cieni z tych tanich wkładów spróbuj mistic Warsaw (albo mystik), cena jak Kobo ( choć jak promo w kontigo -70% było to po 3 zł wychodziły i strasznie żałuję że nie kupiłam więcej wtedy) a jak dla mnie lepsze od inglota. Choć mo z e trafiłam fartem na taka jakość.


sprawdzalas nowe paletki białe inglota? Nie mają Podzialek i są lżejsze






Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hasło tygodnia "złuszczanie TŻ-a"

mojego nie trzeba, zawsze mu stop zazdroszczę i nie mam pojęcia jak on to robi bo niczym nie smaruje ani nic, a gladziutkie strasznie, ja nawet po intensywnym złuszczaniu takich nie mam.




Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i dlatego ja zawsze wszystkim mówię że mają mi nie kupować perfum, kosmetyków ani innych takich
Ja uwielbiam jak ktoś mi mówi że za coś przepłacilam bo na all jest za tyle cała rodzinka u mnie wyedukowana w tym temacie, ale przez to ja potem muszę kupować wszystkim rzeczy bo oni się boją że się na podróbe natna
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 07:14   #4707
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Witajcie

Dzisiaj jest paskudny dzień, ja chcę już wolne

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ojj dementuje to .
Nie wiem, dla kogo to lepiej, ale to chyba nie ten wątek

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zazdraszczam
Nie wiem, jak ja będę wstawać w przyszłym tygodniu czuję się jak zombie

Jeszcze tak wyglądam
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 07:15   #4708
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
a ja tylko jutro do pracy
Jak fajnie

Ja od stycznia wykorzystuje caly urlop, a pozniej juz na L4
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 07:19   #4709
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Witajcie

Dzisiaj jest paskudny dzień, ja chcę już wolne



Nie wiem, dla kogo to lepiej, ale to chyba nie ten wątek

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------




Jeszcze tak wyglądam
Ja też

a ja nadal wyglądam całkiem całkiem mimo, że z powodu huśtawki hormonalnej powinnam już zbrzydnąć jednak kosmetyki z wyższej półki działają cuda
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 07:20   #4710
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Pomadki MAC podróbki też mają opakowanie identyczne tylko no sama pomadka się różni Najbardziej mnie denerwuje w tym masowym sprzedawaniu podrób na allegro, że potem jak ja chce coś sprzedać co mi zalega, to te podróby strasznie mi cenę zanizaja.
Jak ktoś sobie kupuje na własny użytek to akurat nic mi do tego, ale sprzedawanie tego jako oryginał to jest przegięcie, zresztą nawet na gruponie były podróby sprzedawane

Co do cieni z tych tanich wkładów spróbuj mistic Warsaw (albo mystik), cena jak Kobo ( choć jak promo w kontigo -70% było to po 3 zł wychodziły i strasznie żałuję że nie kupiłam więcej wtedy) a jak dla mnie lepsze od inglota. Choć mo z e trafiłam fartem na taka jakość.


sprawdzalas nowe paletki białe inglota? Nie mają Podzialek i są lżejsze









mojego nie trzeba, zawsze mu stop zazdroszczę i nie mam pojęcia jak on to robi bo niczym nie smaruje ani nic, a gladziutkie strasznie, ja nawet po intensywnym złuszczaniu takich nie mam.






Ja uwielbiam jak ktoś mi mówi że za coś przepłacilam bo na all jest za tyle cała rodzinka u mnie wyedukowana w tym temacie, ale przez to ja potem muszę kupować wszystkim rzeczy bo oni się boją że się na podróbe natna
Obawiam sie, ze w Polsce jeszcze dlugo nic sie nie zmieni w tej materii.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.