Zraniony penis-przyczyna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 19:21   #1
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245

Zraniony penis-przyczyna?


Nie jestem trolem ani małolatą - tylko mezatka z dość długim stazem...Od ponad 2lat mam wkladke miedziana -wszystko bylo ok do tej pory ale wczoraj podczas seksu mezowi zaczela krew z penisa sie lać ...do tego wygladal jakby byl odrapany / przeciety delikatnie w 2 miejscach...wystraszylam sie ale sytuacja sie uspokoila wszystko bylo ok - pierwsza mysl przypadkiem moze paznokciem zadrapalam 🤔 dzis powtórka- sytuacja identyczna - zaczyna krwawic podczas seksu i znow jakby ranka na czubku maz twierdzi ze nie czul zeby go cos zabolalo w trakcie czy cos ja pojde go gina sprawdzic wkladke ale przeciez malo prawdopodobne zeby to byl powod przeciez gdyby sie przemiescila /wysunela to ja bym cos czula czy plamila / krwawila ....same nitki nie sa wstanie chyba nawet tak zranic oj zaciagnac meza z tym do lek .bedzie bardzo trudno a ja bede sie obawiala kolwjnego razu ...mial ktos taka sytuacje albo jakies sugestie ktos ma dziekuje za odpowiedzi ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 11:22   #2
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Zraniony penis-przyczyna?

Z mężem do lekarza i tyle, nie ma innego wyjścia.
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 18:22   #3
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Zraniony penis-przyczyna?

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Nie jestem trolem ani małolatą - tylko mezatka z dość długim stazem...Od ponad 2lat mam wkladke miedziana -wszystko bylo ok do tej pory ale wczoraj podczas seksu mezowi zaczela krew z penisa sie lać ...do tego wygladal jakby byl odrapany / przeciety delikatnie w 2 miejscach...wystraszylam sie ale sytuacja sie uspokoila wszystko bylo ok - pierwsza mysl przypadkiem moze paznokciem zadrapalam dzis powtórka- sytuacja identyczna - zaczyna krwawic podczas seksu i znow jakby ranka na czubku maz twierdzi ze nie czul zeby go cos zabolalo w trakcie czy cos ja pojde go gina sprawdzic wkladke ale przeciez malo prawdopodobne zeby to byl powod przeciez gdyby sie przemiescila /wysunela to ja bym cos czula czy plamila / krwawila ....same nitki nie sa wstanie chyba nawet tak zranic oj zaciagnac meza z tym do lek .bedzie bardzo trudno a ja bede sie obawiala kolwjnego razu ...mial ktos taka sytuacje albo jakies sugestie ktos ma dziekuje za odpowiedzi ...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Sprawdź wkładkę, z mężem do lekarza i będzie ok
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 19:22:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.