Praca w salonie Play,Plus,Orange,T-Mobile - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 22:47   #31
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Praca w Play

w zeszłym roku podstawy na pierwsze trzy miesiace (umowa na okres probny) 1300 brutto oczywiscie, plany sa do wyrobienia jak jest dobra ekipa na salonie; premie sa jak sie wyrobi plan;] z premii wychodzi druga taka sama wyplata albo lepiej nawet a praca sama w sobie bardzo przyjemna, jedyne co to trzeba sie nauczyc oferty i obslugi programu do umow zreszta w salonach Play glownie sie odpoczywa
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:16   #32
pinka90
Raczkowanie
 
Avatar pinka90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Orange

Ehh temat zalozony rok temu no ale moze ktos odpowie na to pytanie?
Ja jutro ide na rozmowe wlasnie jako teleankieterka i zupelnie nie wiem czego sie spodziewac.
pinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:35   #33
pinka90
Raczkowanie
 
Avatar pinka90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
praca w orange - telemarketer

Hej
dzisiaj oddzwonili do mnie z orange i zaprosili mnie jutro na rozmowe kwalifikacyjną. Czy możecie mi coś wiecej powiedzieć o tym stanowisku?
Ogólnie to chodzi o to ogloszenie
http://warszawa.gumtree.pl/c-Praca-t...AdIdZ214386488
po obowiązkach wychodzi na to ze to nie jest taki zwykly telemarketing chyba? bardziej mi to przypomina sekretarke skoro umawianie spotkan.
A co wy o tym myslicie? I jak ogólnie sie pracuje w tej firmie.
A moze wiecie jakich pytan moge sie spodziewac na rozmowie i jak najlepiej sie na nia ubrac?
pinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 02:40   #34
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: praca w orange - telemarketer

"Umawianie spotkań" oznacza właśnie typowy telemarketing.

Nie wiem czy będziesz pracowała sprzedając prywatne plany czy firmowe, mój TŻ pracuje jako KKB, czyli konsultant klienta biznesowego, i praca jego telemarketerki wygląda tak, że po prostu wydzwania po firmach, usiłuje się dowiedzieć czy jest zapotrzebowanie na nowy numer, jeżeli nie - usiłuje im wmówić, że jest zapotrzebowanie na nowy numer ( ), jeżeli klient się zgodzi na spotkanie - daje znać mojemu TŻ że spotkanie o tej i o tej, albo że ma zadzwonić umówić się już na konkretną godzinę, i on jedzie dogadywać szczegóły.

Ale najgorsza praca należy do Ciebie, bo musisz przekonać klienta, że potrzebuje tego numeru/telefonu, i że powinien się spotkać z konsultantem.

Praca trudna i mało wdzięczna, niestety, ale nie chcę zniechęcać..
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:59   #35
Youasiaaa
Przyczajenie
 
Avatar Youasiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Wiadomości: 29
GG do Youasiaaa
Problem z Operatorem Orange

Witam!
Dzisiaj byłam w salonie Orange, chciałam wziąć telefon w Mixie, jednakże moje dane 'nie przeszły' przez ich system, gdyż mam już jeden telefon w Mixie, na którym konto wygasło. Facet z salonu powiedział, żebym przyszła za 2-3 dni, jak doładuję konto, a on do tego czasu zatrzyma telefon wraz z umową, którą podpisałam. Telefonu oraz kopii umowy nie dostałam, a w drodze do domu rozmyśliłam się z zakupu tego telefonu.
Moje pytanie brzmi: Czy mogę po prostu nie odebrać telefonu bez żadnych konsekwencji, czy trzeba wypowiedzieć umowę?
__________________
Just one moment can change everything.
Youasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 08:04   #36
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Problem z Operatorem Orange

musisz wypowiedzieć. Podpisujac umowę zgodziłaś się na warunki w niej zawarte. Przede wszystkim weź kopię umowy i przeczytaj co jest tam napisane, bo to podstawa przy podpisywaniu czegokolwiek

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2010-07-31 o 08:06
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 10:07   #37
lovela91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: praca w orange - telemarketer

Dziewczyny, pomóżcie! Nie chce zakładać nowego wątku, więc pytam tutaj. Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy na stanowisko:
ASYSTENTKA KLIENTA BIZNESOWEGO


Opis stanowiska pracy



Zadania Asystenta Klienta:

-przygotowywanie bazy danych

-czynności biurowe

-umawianie spotkań

-poszukiwanie Klientów.


Wymagania

Niekaralność, uczciwość, chęci do ciągłego podnoszenia kwalifikacji.


Myślicie, że to zwykły telemarketing? Firma zajmuje się kredytami, ubezpieczeniami i inwestycjami...
lovela91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 20:17   #38
doriskap
Rozeznanie
 
Avatar doriskap
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 592
Dot.: Orange

odświeżam trochę przedawniony temat... czy ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w orange na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta
doriskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:20   #39
nikakg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 189
Dot.: Orange

W ORANGE pewnie tj w innych sieciach
Jestem konsultantką w APS Ery.
Pokaż, że jesteś pewna siebie a na pewno dostaniesz tą pracę
Tylko pokazać to jedno, a być drugie no i oczywiście ale to już gdy dostaniesz tą pracę najlepiej gdybyś polubiła to co robisz. Powodzonka
nikakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:38   #40
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: Orange

Byłam i przeszłam tzn miałam podpisać umowę w Mconnect (usługi dla Orange). Rozmowa szybko i gładko (miałam kiedyś okazję mieć szkolenie/prezentację jak wypaśc na rozmowie). Zarobki tam srednie tj od 7 zł brutto a potem w zalezności od tego ile sprzedajesz.
Będac pewnym siebie i zdecydowanym przejdziesz każda lub prawie każdą rozmowę. Ale się przekonać do tego to tak średnio dlatego nie pracuje w callcenter i szukam innej pracy.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 08:54   #41
doriskap
Rozeznanie
 
Avatar doriskap
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 592
Dot.: Orange

Cytat:
Napisane przez nikakg Pokaż wiadomość
W ORANGE pewnie tj w innych sieciach
Jestem konsultantką w APS Ery.
Pokaż, że jesteś pewna siebie a na pewno dostaniesz tą pracę
Tylko pokazać to jedno, a być drugie no i oczywiście ale to już gdy dostaniesz tą pracę najlepiej gdybyś polubiła to co robisz. Powodzonka
pewna siebie to może u jestem na co dzień, ale na rozmowach zawsze troszeczkę stresu jest... i dużo zależy od tego kto przeprowadza rozmowę pójdę zobaczę nic nie tracę
doriskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 19:11   #42
kinga666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Mconnect

Cześć! Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w mConnect?? Czy każdą coś zaproponować, zaprezentować jakąś scenkę?
kinga666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 15:11   #43
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Praca w Play

A czy ktoś orientuje się na czym polega praca doradcy klienta w play ,czy to czasem nie jest call center ? Będę wdzięczna za odpowiedź,pozdrawiam
__________________
[glamour]530933[/glamour]
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:33   #44
malenstwo777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Praca w Play

no własnie są jakies szkolenia? i czy kazde ogloszenie z playa to czysty play? Bo np w orange jest jeszzce firma tell a piszą ze orange
malenstwo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 20:49   #45
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Praca w Play

odświeżam wątek.

jak to jest z tą pracą w play? czy przyjmują ludzi bez doświadczenia, jak to w ogóle wygląda?? bardzo prosze o odpisanie kogoś kto jest w temacie
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 15:25   #46
15kwietnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Play

Też mam pytanie na temat pracy w PLAY.
Gdy wysłałam swoje CV, zostałam zaproszona do salonu po odbiór niezbędnych mi do nauki materiałów typu: ulotki, standardy obsługi klienta, spis potrzebnych dokumentów do podpisania umowy. Polecono mi nauczyć się tego wszystkiego i przyjść danego dnia na test sprawdzający moją wiedzę. Po tym teście wybrano kilka najlepszych osób- zadzwoniono również do mnie. Zaproszono mnie na kolejny test, ale już poważniejszy. Miała się także odbyć rozmowa kwalifikacyjna, którą w końcu przeprowadziła właścicielka tego oddziału dealerskiego. Wyszło na to, że z pierwszego i z drugiego testu miałam najwięcej procent, więc myślałam, że dostanę tą pracę... jednak muszę wspomnieć,że mam dopiero 19 lat i to byłaby moja pierwsza jakakolwiek praca...
A więc, dostałam kolejny telefon, że przeszłam ten test i wybrano mnie, i jeszcze jedną dziewczynę. To, która z nas dostanie pracę zależy teraz od tego jak wypadniemy podczas "godzin próbnych" , tzn. mamy przyjść ktoregoś dnia na 2h i spróbować poobsługiwać klientów... I właśnie z tym wiąże się moje pytanie - CO MAM ROBIĆ, ŻEBY ZROBIĆ JAK NAJLEPSZE WRAŻENIE?? wiem, że nie będzie mi polecone obsługiwanie systemu ani podpisywanie umów, ale właśnie co muszę mówić klientom, aby zechciano mnie przyjąć do pracy?? Bardzo proszę o pomoc!
15kwietnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 18:30   #47
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Konsultant telefoniczny Orange

.

Edytowane przez Pogrom_czyni
Czas edycji: 2011-12-29 o 11:30
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 19:08   #48
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Konsultant telefoniczny Orange

na telepolis jest watek o pracy u róznych operatorów
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 11:50   #49
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Konsultant telefoniczny Orange

pracowałam jako konsultant telefoniczny praca niełatwa trzeba mieć bredyspozycje do wmówienia klientowi ,że coś potrzebuje skoro nie jest mu to potrzebne . przedłuzając umowy musisz sprzedać telefon klientowi zanim go oglądnie , czyli najlepiej przy pierwszym podejściu . Najgorsze było sprzedawanie nowych nunerów .
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 21:10   #50
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Dot.: Konsultant telefoniczny Orange

.

Edytowane przez Pogrom_czyni
Czas edycji: 2011-12-29 o 11:33
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 12:27   #51
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Konsultant telefoniczny Orange

ja pracowalam na przedluzeniach. fajna praca, latwiejsza niz nowe aktywacje. trzeba pokombinowac zeby dobrac korzystniejsza oferte- przyjemne.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 13:05   #52
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Dot.: Konsultant telefoniczny Orange

.

Edytowane przez Pogrom_czyni
Czas edycji: 2011-12-29 o 11:36
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 15:04   #53
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Konsultant telefoniczny Orange

9-15 15-21. zarobki uzaleznione od firmy.
ogolnie kokosow nie zarobisz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:45   #54
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Praca w Play

Witam, poszukuję kogoś kto pracuje aktualnie w Play, napiszę na priv o co chodzi (mam wrażenie, że w salonach każdy wiecznie kłamie, jeden mówi co innego drugi co innego i nie wiadomo kto mówi prawdę, poszukuję normalnej odpowiedzi na moje pytanie takie poza salonem)
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 15:02   #55
Tygrysiczka
Raczkowanie
 
Avatar Tygrysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 110
Dot.: Praca w Play

Czy ktoś się orientuje, ile teraz można zarobić w salonie Play przy obsłudze klienta???
Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej :p i na pytanie o zarobki powiedziałam, że oczekuję 1440zł netto podstawy
Tygrysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 09:55   #56
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Praca w Play

Cytat:
Napisane przez Tygrysiczka Pokaż wiadomość
Czy ktoś się orientuje, ile teraz można zarobić w salonie Play przy obsłudze klienta???
Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej :p i na pytanie o zarobki powiedziałam, że oczekuję 1440zł netto podstawy

Odświeżam wątek.
Dzisiaj mam zamiar wysłać dokumenty aplikacyjne- jak to jest na rozmowie? Jakie pytania zadają??
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 10:22   #57
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Praca w Play

Ja do play wysyłam CV ze 3 razy w tym roku na ogłoszenia i nie zostałam ani razu zaproszona na rozmowę. Pewnie za brak doświadczenia w obsłudze klienta. W każdym ogłoszeniu chcieli mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Wydaje mi się , że osób bez doświadczenia nie zapraszają na rozmowy i doświadczenie w obsłudze klienta jest kryterium dostania się na rozmowę do nich.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 20:14   #58
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Praca w Play

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek.
Dzisiaj mam zamiar wysłać dokumenty aplikacyjne- jak to jest na rozmowie? Jakie pytania zadają??
podczas mojej rozmowey rekrutacyjnej byly luzne pytania i scenka sytuacyjna- ja jako konsultant i rekruter jako klient... temat jest dość obszerny co do samej scenki - jak cos moge na pw poklepac

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Ja do play wysyłam CV ze 3 razy w tym roku na ogłoszenia i nie zostałam ani razu zaproszona na rozmowę. Pewnie za brak doświadczenia w obsłudze klienta. W każdym ogłoszeniu chcieli mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Wydaje mi się , że osób bez doświadczenia nie zapraszają na rozmowy i doświadczenie w obsłudze klienta jest kryterium dostania się na rozmowę do nich.

niestety bardzo często tak bywa, ale nie jest to regułą... niekiedy łatwiej nauczyc kogoś obsługi klienta od podstaw niż starać się walczyć z wyuczonymi złymi nawykami no ale to juz decyduje os. zatrudniająca... Grunt to być chetnym nauki i posiadac zdolnosc szybiego myslenia oraz uczenia

z doswiadczenia powiem ze częsciej okazuje sie ze lepsze "wyniki" mają osoby nauczone od podstaw...

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrysiczka Pokaż wiadomość
Czy ktoś się orientuje, ile teraz można zarobić w salonie Play przy obsłudze klienta???
Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej :p i na pytanie o zarobki powiedziałam, że oczekuję 1440zł netto podstawy

ciężko wskazać okresloną kwote gdyż w zależności od rejonu PL bywa bardzo różnie z podstawami... przeważnie jest to ok 1200-1300 zeta plus prowizja.... ale to nie jest reguła bo spotkałam i inne kwoty

wszystko zalezy tez od umowy (o prace? zlecenie? własna działalność?) oraz dealera i jego umowy z PLAY
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:34   #59
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Praca w Play

Odświeżam wątek. Mam jedno małe, ale dość istotne pytanie. Nigdy nie interesowałam się bardzo ofertami sieci komórkowych, czy do takiej pracy można zgłosić się będąc kompletnie zielonym w tej kwestii i licząc na to, że wszystkiego nauczymy się na miejscu?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 01:09   #60
kzakret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Play

niedawno zacząłem pracować w play i chciałbym wiedzieć czy ktoś kto pracuje albo pracował pisał jakiś test przed lub na szkoleniu po którym się dostaje sida?
kzakret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-24 12:58:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.