aktualna pielęgnacja włosów :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-18, 20:24   #1
manialania
Raczkowanie
 
Avatar manialania
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 133

aktualna pielęgnacja włosów :-)


Witajcie kochane ! chciałabym abyście w tym wątku przectawily swoja aktualna pielęgnację włosów to może ja znaczne moja pielęgnacja często ulega zmianie .. Pierw mylam włosy metoda omo jednak po pewnym czasie z niej zrezygnowalam ( chyba z lenistwa ) teraz zaczelam olejowac włosy bo slyszalam ze to świetnie na nie wpływa no ja się nie mogę wypowiedzieć ponieważ dopiero co zaczelam przygodę z nakładaniem olei na swoje włosy. Pierwszym krokiem jest oczywiście umycie włosów szamponem ja do tej czynności używam z radical ( wersja do włosów oslabionych ) następnie używam odzywki w sprayu również z radical z tej samej serii . teraz za kupilam jeszcze Apulki do codziennego wcierania. Dodatkowo funduje moim wlosom raz w tygodniu maske wax do włosów cienkich. No i oczywiście nie może zabraknąć wspomnianego olejowania :-D ( dwa razy w tygodniu , a nawet i trzy )
A teraz kolei na was ! pochwalcie się jak wy dbacie o swoje włosy :-P

Edytowane przez manialania
Czas edycji: 2017-03-18 o 20:53
manialania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 14:22   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: aktualna pielęgnacja włosów :-)

Istnieje juz taki watek. Zanim zalozysz kolejny temat wätku uzyj wyszukiwarki czy juz istnieje podobny.
Wätek zamykam.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-19 15:22:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.