Ostrzegam przed podróbkami perfum!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-19, 22:29   #61
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

No jeśli reklamacja jest uzasadniona, to ja bym zrobiła aferę na 40 fajerek spokojnie, przyjmą z podkulonym ogonkiem
Znam Desnudę, używam i uwielbiam na mnie jest bardzo trwała. Swoją drogą na suchej skórze zapachy ulatniają się szybciej - im tlustsza skóra tym większa trwałość
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 22:55   #62
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Ciekawostka, myslalam ze sucha dluzej zatrzymuje
Kiedys tez testowalam Desnude i wlasnie byla powalajaco trwala. Ale zaraz pomyslalam, ze to moze jak z Dune.. (wyzej ktos pisal, ze testery sa trwalsze bo maja zachecac do kupna. Gdyby tak bylo, to chyba bym juz stracila cala wiare we wiarygodnosc producentow kosmetykow )
jeszcze ostatnie pytanie: To ETD Desnuda jest tak trwala, czy ETP?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 23:02   #63
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Desnuda jest tylko w postaci EDP
A z tymi testerami to bujda. NIe są trwalsze od produktu, to mit
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 23:11   #64
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Dzieki za odp
Pocieszylas mnie nieco
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 08:58   #65
kaliope01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kaszuby!!!
Wiadomości: 49
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Witam. Kupiłam na allegro Lacoste pour Homme (100 ml). Chciałabym się zapytać jaki powinien być korek (metalowy czy nie). Znajoma mi powiedziała, że to jest podróba, bo ma Lacoste ale damską i korek jest cięższy. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
kaliope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 15:29   #66
shmoopy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 155
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

nigdy nie kupowalam perfum przez internet ale w koncu cena mnie skusila;-) niestety strawberrynet odrzuca mi karte kredytowa. zastanawialam sie nad allegro i paroma przykladami ponizej, ale nie wiem czy moge wierzyc w ich oryginalnosc:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60425006
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60691757
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60892560
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60157201
czy mozecie wyrazic swoja opinie o sprzedajacych?
poza wymienionymi wyzej co sadzicie o magdar3, mario1304, hugboss? dlaczego jeden sprzedwca ma czesto te same perfumy w bardzo roznych cenach...
jestem skonfudowana
shmoopy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 16:12   #67
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Pierwszą i trzecią aukcję uważam za godną uwagi- oryginały.Zaufani sprzedawcy (gregorydek w szczególności) i tak dalej.Natomiast obie aukcje Eternity- nie do końca jestem przekonana.A to dlatego, ze ani nie znam sprzedawców, ani zbyt dobrze samych perfum, żeby móc sie na ten temat wypowiadać.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-21, 16:42   #68
shmoopy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 155
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

tak wiec zdecydowalam sie na pierwsza akcje od read_in_english. dam znac jak poszlo i co najważniejsze jak sie sprawuja te perfumy...
shmoopy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 18:50   #69
viedzma
Raczkowanie
 
Avatar viedzma
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 140
Wyślij wiadomość przez ICQ do viedzma GG do viedzma
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez shmoopy
tak wiec zdecydowalam sie na pierwsza akcje od read_in_english. dam znac jak poszlo i co najważniejsze jak sie sprawuja te perfumy...
kupowałam od read in english i bylo wszystko w porzadku, chociaz podobno ona kiedys sprzedawala peny...
hugboss jest tak b. wiarygodny.
__________________
Urodziłam się na nowo, kiedy odkryłam, że mogę kupić nowy flakonik perfum zanim skończę poprzedni.
viedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 19:20   #70
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez koko
Pierwszą i trzecią aukcję uważam za godną uwagi- oryginały.Zaufani sprzedawcy (gregorydek w szczególności) i tak dalej.Natomiast obie aukcje Eternity- nie do końca jestem przekonana.A to dlatego, ze ani nie znam sprzedawców, ani zbyt dobrze samych perfum, żeby móc sie na ten temat wypowiadać.
Może jestem paranoiczką ale mnie te Eternity moment wyglądają podejrzanie. Otóż te perfumy - płyn - mają odcień różowy (jasny) a na zdjęciech butelki nie są na białym tle tylko na czerwonym/pomarańczowym. Chyba o wiele łatwiej byłoby sfotografować na tle białej ściany hmmm? Korek też mi się nie podoba.

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 22:36   #71
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Smile Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Może jestem paranoiczką ale mnie te Eternity moment wyglądają podejrzanie. Otóż te perfumy - płyn - mają odcień różowy (jasny) a na zdjęciech butelki nie są na białym tle tylko na czerwonym/pomarańczowym. Chyba o wiele łatwiej byłoby sfotografować na tle białej ściany hmmm? Korek też mi się nie podoba.

PZDR Natalia
No więc właśnie...Mi też te aukcje wydają się być z lekka podejrzane.Ale to głównie intuicja tak mi podpowiada, bo akurat tych perfum nie znam, więc nie wiem na co zwrócić uwagę oceniając ich oryginalność.Ale to, na co zwróciłaś uwagę jest interesujące, jeszcze jeden dowód na to, ze te aukcje są jakieś "szemrane".
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-21, 23:11   #72
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Tu jest link do zdjęcia:
http://a1216.g.akamai.net/f/1216/955...rge/142622.jpg
bradzo dokadne

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 23:27   #73
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Tu jest link do zdjęcia:
http://a1216.g.akamai.net/f/1216/955...rge/142622.jpg
bradzo dokadne

PZDR Natalia
Ale namieszałam - Eternity (zwyke) ma inny korek
http://a1216.g.akamai.net/f/1216/955...rge/142597.jpg
ale to i tak nei zmienia faktu że obie akcje są nieco podejrzane (szczególnie nr 2)

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 10:23   #74
O_L_A
Raczkowanie
 
Avatar O_L_A
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław/żary
Wiadomości: 43
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Czesc dziewczyny
ciesze sie ze znalazlam to forum bo wlasnie chcialam zakupic przez allegro perfumy ale niestety nie znam sie na ich orginalnosci. Beda to moje pierwsze takie perfumy, dlatego chcialam zebyscie mi w tym pomogly i powiedzialy ktore z niech sa orginalne
Zastanawie mnie dlaczego jedna osoba sprzedaje 50 ml za 140 zl a inna 100 ml za 119zl?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61300367
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61270877
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60596944
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61124884
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60717944
O_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 10:36   #75
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Witaj!
Godna uwagi jest na pewno pierwsza aukcja.To pewny sprzedawca, możesz kupować w ciemno.Druga aukcja budzi trochę moje podejrzenia, ale w gruncie rzeczy wygląda dosyć wiarygodnie. Natomiast trzecia,czwarta i piąta to są ewidentne podróby jak się patrzy! Cena nie do przyjęcia ( za tanio, komu by się to opłacało? ), no a poza tym wklejone do aukcji zdjęcia są katalogowe, nie przedstawiają dokładnie tego, co jest na aukcji do kupienia, lepiej żeby to było real foto.No a poza tym, to tak naprawde w tych 3 ostatnich aukcjach nie ma mowy o tym, że produkty sa oryginalne, tylko że np. oryginalnie zafoliowane ( a co to by niby miało znaczyć? ).Tak więc pozostaje pierwsza aukcja- u Szylla.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 10:42   #76
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Koko ma rację - jako że perfumy wybrane przez Ciebie należą do najczęściej podrabianych produktów, zdecydowanie kupiłabym od kogoś pewnego, czyli Szylla, sama jestem jego klientką i bardzo go polecam.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 00:12   #77
shmoopy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 155
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

kupilam Burberry Touch tester od read in english i nie jestem pewna....:-( nie porównałam wprawdzie z tymi w perfumerii ale moj chlopak ma meska wersje kupiona w Douglasie i uzylismy ich w tym samym momencie jakies 4 godziny temu (oczywiście w rozsadnych ilościach) i ja wziac czuje subtelny zapach gdy on znajduje sie w odleglosci paru metrow natomiast moje perfumy sa wyczuwalne z odleglosci paru centymetrow....nie wiem co myśleć. prosze o fachowe wypowiedzi
shmoopy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 15:20   #78
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Ja też kiedyś kupiłam zapaszek od "read in english" i jestem zadowolona
Od szylla tez kupowałam i tez na 100% oryginał
Shmoopy, nie mozna porownywac damskich i meskich perfum ze sobą, męskie zawsze zawierają inne składniki i są intensywniejsze
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 23:05   #79
O_L_A
Raczkowanie
 
Avatar O_L_A
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław/żary
Wiadomości: 43
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

A ja mam takie pytanko: czy to mozliwe zeby orginalne perfumy 8 ml kosztowaly 20zl?
O_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 23:16   #80
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

ola, takie perfumy z całą pewnością nie są oryginalne. napisz co to konkretnie by miało być? peny produkują dosłownie 3 firmy na krzyż.
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 23:21   #81
O_L_A
Raczkowanie
 
Avatar O_L_A
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław/żary
Wiadomości: 43
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Dzieki za szybka odpowiedz. Na razie to przegladam oferty na allegro i nie bardzo moge sie zdecydowac co konkretnie bym chciala

Znalazlam balsam Diora ale tez nie wiem czy jest on oryginalny. Zupelnie sie na tym nie znam.

Edytowane przez O_L_A
Czas edycji: 2005-08-29 o 10:36
O_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 06:53   #82
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

myślę, że ten człowiek sprzedaje oryginały, brak mu znamion typowego podróbkowicza (sprzedawanie po wiele sztuk najbardziej popularnych zapachów w pojemnościach 50 i 100 ml).
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 15:23   #83
alcial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: śrem
Wiadomości: 17
GG do alcial
Smile Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Witam! odbiegnę lekko od tematu! chciałabym kupić sobie addict diora, lub moje ulubione kenzo jungle(słoń). Do allegro nie mam zaufania(chyba ze macie na stówę pewniaka na, to prosze o podanie nazwy), ponieważ raz sie juz nacięłam, właśnie na popularną coco mademoiselle. orientujecie sie gdzie mozna kupic te perfumiki za przystępną cenę 100ml(do max 200 zł)? Może któraś z Was ma w swojej kolekcji kenzo jungle lub diora addict na sprzedaż, bo sie np znudził!
alcial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 17:15   #84
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Witaj Alcial Na allegro można trafić oryginały tylko nie należy kupować bardzo tanio i od tych co mają po kilkanaście sztuk. Do 200 zł możesz już kupić sto ml słonika, np tu:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65585564
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65702803
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65428819
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65579674

To pewni sprzedawcy - możesz kupować bez obaw Pozdrawiam!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 21:24   #85
alcial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: śrem
Wiadomości: 17
GG do alcial
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Dziękuje, zaryzykuje! Do 3 razy sztuka! Jeszcze 2 przede mną ;-)
alcial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 22:50   #86
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
O rany! W Sephorze?! Nie żartuj... choć słyszałam o przypadku nabycia dziwnych rzeczy właśnie w Sephorze - pamiętam jedną wypowiedź Magi. Ale po kolei - Dune jest głównie w wersji EDT - te są w testerze. Choć to tylko toaletowa jest dziko trwała, sama kiedyś uzywałam, choć dziś już nie przepadam... Jest jeszcze coś takiego jak esprit de parfum - dość eksluzywna wersja, nie widziałam do tego nigdy testera (to tak jak z Envy EDP - testerka niet). Dzięki Dori poznałam zapach, mam nawet jego próbkę gdzieś - pachnie trochę inaczej, jest słodszy i w ogóle się różni.
Co do trwałości - wydaje mi się, że nie może ona być wyznacznikiem oryginalności. Dużo zalezy od rodzaju skóry, a u kobiet nawet dnia cyklu (ponoć). Często sami na sobie nie wyczuwamy zapachu. Ale jeśli czujesz że Twój ma nieco inny zapach niż tester to może być zwyczajnie zepsuty. Iź reklamuj! Co chwila słyszę historie, jak ktos kupił oryginalny ale ZEPSUTY produkt. To wina tych podgrzewanych półeczek (dwa dni temu analogiczną historię opisywała współforumowiczka na forum na gazecie). Przejdź się, muszą przyjąć jeśli Twoje Dune jest zepsute - muszą zwrócić pieniądze, lub wymienić. Powodzenia!
Podpinam się pod wątek, bo coś mnie dziś mocno zdziwiło...Byłam w katowickiej sephorze w 3 stawach..i po lekturze tego watku postanowiłam przetestowac 2 zapachy, ktore nie dosc, ze znam doskonale to jeszcze pachna na mnie długo i intensywnie..
Pierwszy dune..pierwsza rzecz to bardzo jasna butelka..druga zapach..rozwodniony, mało intensywny po 2 h nic nie czułam..Moj jest bardziej ciepły, intensywny a to tez "tylko" edt..
I co gorsze..moja organza..wsciekle czerwony kolor ( moje 3 flakony kazde z innego zrodła a dokładnie z hiszpanii niemiec i małej perfumerii w zabrzu maja kolor pomaranczowy..) a zapach..niby bardzo podobny ale..po 4 h( czyli teraz) nie ma po nim sladu! a organza to taki zapach, ktory czuje nawet po kapieli! Nie wiem co o tym myslec..zapytac obsługe o zrodło pochodzenia towaru?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 23:02   #87
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Podróbki w Sephorze??? Chm.... jestem zaskoczona.... to gdzie w takim razie kupować, skoro i tam oszukują? Choć, szczerze mówiąc, wydaje mi się to mało prawdopodobne...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 23:13   #88
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
Podróbki w Sephorze??? Chm.... jestem zaskoczona.... to gdzie w takim razie kupować, skoro i tam oszukują? Choć, szczerze mówiąc, wydaje mi się to mało prawdopodobne...
Tez sie dziwie i nie wiem co myslec..Pierwszy na to, ze w sephorze jest cos nie tak zwrocil uwage moj chłopak, ktory ma niezwykle czuły nos na zapachy..twierdził, ze lacoste w sephorze to podroba..wysmiałam go, przekonywałam, ze moze wział jakas letnia wersje, albo w ogole cos innego..I to on mnie dzis zaciagnał ( przy okazji wybierania prezentu urodzinowego i pokazał mi tego lacoste'a czerwonego..powachwałam jego kark potem tego z butelki i..zdebiałam..zupełnie inny zapach..wiec sprawdziłam dune i organze..no i teraz nie wiem o co chodzi..w douglasie kiedys sprawdzałam min classique i dune i było ok..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 00:06   #89
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Marilyn, na karku perfumy faktycznie mogły inaczej pachnieć, niż bezpośrednio z butelki. Wiadomo, że na skórze perfumy zmieniają aromat, rozwijają go... w sumie to Sephora pozwoliłaby sobie na taki przekręt? Ryzykowaliby zamknięciem sklepu, a obroty i tak mają świetne - więc warto? Musimy poczekać na opinię Smoczycy, która z pewnością wie, jak to jest z Sephorą
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 07:11   #90
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
Marilyn, na karku perfumy faktycznie mogły inaczej pachnieć, niż bezpośrednio z butelki. Wiadomo, że na skórze perfumy zmieniają aromat, rozwijają go... w sumie to Sephora pozwoliłaby sobie na taki przekręt? Ryzykowaliby zamknięciem sklepu, a obroty i tak mają świetne - więc warto? Musimy poczekać na opinię Smoczycy, która z pewnością wie, jak to jest z Sephorą
heh..ale ja wachałam i tu i tu wziełam papierek popsikany do domu i pusty..i jest roznica..nie wiem o co chodzi, na meskich sie nie znam za bardzo
Ja mysle, ze to raczej - tak jak Ola pisała - nie kwestia podrobek tylko swiezosci zapachu..Mocne oswietlenie i ciepło robia swoje...

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2005-09-29 o 08:31
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 00:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.