Jasna cera - podkład, róż, cokolwiek...co doda mi koloru...:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 17:08   #1
szara1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4

Jasna cera - podkład, róż, cokolwiek...co doda mi koloru...:)


Witajcie
nadchodzi i zima i jak co roku moja twarz nabiera 'zimnego' koloru czyli poprostu.....jest blada Nigdy nie uzywalam zadnych kosmetykow typu podklady, fluidy, bazy, róże i szczerze mówiąc nie bardzo sie w tym orientuje Nie lubie mieć na twarzy czegoś co wygląda nienaturalnie, a już odraża mnie "odstająca tapeta"... Niektóre dziewczyny tak właśnie mają, całą twarza pokrytą jakąś skorupą, która wygląda ochydnie.....bleee
Wiem, że u Was mogę otrzymać pomoc - więc proszę Was - doradzcie mi co mogę zrobić, żeby moja buźka nabrała ładnego kolorku i wyglądała naturalnie Może jakis delikatny puderek, kremik czy jak to się zwie Licze tu na Waszą pomoc, za którą z góry dziękuję
szara1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 17:15   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jasna cera - podkład, róż, cokolwiek...co doda mi koloru...:)

Cytat:
Napisane przez szara1987 Pokaż wiadomość
Witajcie
nadchodzi i zima i jak co roku moja twarz nabiera 'zimnego' koloru czyli poprostu.....jest blada Nigdy nie uzywalam zadnych kosmetykow typu podklady, fluidy, bazy, róże i szczerze mówiąc nie bardzo sie w tym orientuje Nie lubie mieć na twarzy czegoś co wygląda nienaturalnie, a już odraża mnie "odstająca tapeta"... Niektóre dziewczyny tak właśnie mają, całą twarza pokrytą jakąś skorupą, która wygląda ochydnie.....bleee
Wiem, że u Was mogę otrzymać pomoc - więc proszę Was - doradzcie mi co mogę zrobić, żeby moja buźka nabrała ładnego kolorku i wyglądała naturalnie Może jakis delikatny puderek, kremik czy jak to się zwie Licze tu na Waszą pomoc, za którą z góry dziękuję
A mopże zdjęcie? Bo nie wiemy przeciez jaki odcien różu czy podklad musi dużo zakryc....
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 19:07   #3
szara1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jasna cera - podkład, róż, cokolwiek...co doda mi koloru...:)

Chyba źle srecyzowalam swój wątek nie chodzi mi o to , żebyście mi powiedziały jaki dokładnie odcień kupić myśle, że to już najlepiej dopasuję na skórze w sklepie chciałabym tylko wiedzieć czego mogę ewentualnie szukać, jakiej marki - czy może to być puder, fluid...?
Mam nadzieję, że teraz będzie łatwiej
szara1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 21:21   #4
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jasna cera - podkład, róż, cokolwiek...co doda mi koloru...:)

a nie prościej wejść na KWC?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 21:38   #5
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasna cera - podkład, róż, cokolwiek...co doda mi koloru...:)

Mała wskazówka - jeśli wcześniej się nie malowałaś używaj lekkich kosmetyków (kremy koloryzujące, lekkie podkłady matujące lub rozświetlające, np. Manhattan Light & Natural Make Up, czy Olay z podkładem Max Faxtor), ładne, delikatne róże ma Bourjois (duża gama kolorystyczna). Możesz też zrezygnować z płynnych podkładów i zastosować pudry mineralne lub zwykle pudry sypkie. Delikatnie kryją, a dobrze dobrane nie dadzą efektu maski.
Najlepiej jednak zajrzyj na KWC w odpowiednie kategorie Pozdrawiam!
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.