Opadajace powieki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 19:49   #1
JestemOtwarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1

Opadajace powieki


Właśnie wróciłam od lekarza i choć nigdy nie komentuję niczego na forach internetowych, teraz postanowiłam zrobić wyjątek. Poprawiłam sobie powieki, które dokuczały mi od kilku lat. Górne opadały, dolne były podpuchnięte i lekko się marszczyły. Wiem, że to nawet brzmi obrzydliwie - ale tak miałam.Dodam, że pielęgnacja powiek to moja obsesja i nigdy nie zapominam o kremie na noc czy masażu. Chcę o tym napisać bo ten zabieg trwał może pół godziny, nawet nie bolał i nie ma żadnych obrzęków ani siniaków. Lekarka przeciągnęła tzw. kanjulę wzdłuż górnej i dolnej powieki. W środku był kwas hialuronowy - nowy, bardzo oczyszczony i bezpieczny, dlatego nie ma spuchnięcia– preparat nazywa się viscoderm. Piszę bo uważam, że nie warto cierpieć i mieć kompleksy jeśli tak łatwo można się ich pozbyć. Lekarka uprzedziła mnie, że powinnam zrobić trzy takie zabiegi mniej więcej co miesiąc, półtora. Dzięki temu ten efekt utrzyma się nawet przez rok. Ale się rozpisałam. Mam nadzieję, że komuś ten wpis pomoże.
JestemOtwarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 22:11   #2
Madziawalczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Opadajace powieki

Bardzo mi pomogłas tym postem ! Tylko nie lepiej było pójść na zabieg laserowy gdzie zrobiliby Ci to raz i miałabyś z głowy ?
Madziawalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 21:44   #3
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Opadajace powieki

i jak oceniasz zabieg po tym całym czasie?

mam opadającą powiekę. jedną. jest to mega nieestetyczne. i chciałabym coś z tym zrobić.
tylko zastanawiam się czy mnie stać :P na jakie kwoty mam się przygotować?
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 22:44:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.