Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 19:35   #3121
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Klikłam 2 mini z Locci, te mikruski są idealne na uroczy prezencik - tudzież dodatek do czegoś większego

Sama kremów do rąk nie używam, drażnią mnie To tż dość szło zużywanie tych tubeczek Locci, miał poutykane w skrytkach samochodzie

Przyszło też moje zamówienie z Body Shop u zaufanej babki. W gratisie dała mi 2 migdałowe kremy do rąk - właśnie coś w sam raz dla mnie Będę już na Gwiazdkę chomikować, bo co...

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Ci w Locci chyba się wkurzają, że mydełko limitka i zestawy promocyjne tak im błyskawicznie poschodziły na mikro-zamówieniach...
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 19:37   #3122
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja dziś wąchałam i tak jak pisałam początkowo zielona Escada potem już tylko zużyte sandały i pety, Tż stwierdził, że śmierdzą kiblem
po tym opisie nie odważę się ich wąchać

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 19:41   #3123
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
po tym opisie nie odważę się ich wąchać

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
No co Ty, do odważnych świat należy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 19:43   #3124
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Na marginesie, to ta gazeta Elle tym razem kosztuje bagatelka 22 złote, bo z kalendarzykiem.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 19:44   #3125
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Nie miałam czasu się dzisiaj przywitać, za co przepraszam
Również kliknęłam mini zamówienie, jak dostałam maila. Przesyłka ma być jutro

W D. zastanawiam się co wziąć za kupon 40 zł, ale nic do mnie nie przemawia. Inglota prawie nigdzie nie mają. Myślałam nad zestawem nawilżającym z Clinique ( o ile znajdę) lub jakiejś paletce z Nyxa. Nic nie potrzebuję i nie wiem

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2015-10-08 o 19:46
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 19:52   #3126
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Wróciłam z siłowni, padam
Kliknęłam Pszczelą Dolinkę na próbę - póki co nie brałam żadnego mydła, bo jak tak dalej pójdzie, to będę musiała zrobić oddzielną szafkę na same mydła właśnie Ale mazidełko do ust i pachnidło do szafy dla mnie + świeczka na prezent dla mojej cioci wleciały. Ciekawa jestem jak się spiszą
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 19:57   #3127
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w S. kupiłam tylko mini zestaw HydraQuench i dostałam próbkę podkładu Jacobsa. Jutro testy...
Jaki, jaki zestaw? Ja chciałam z Lancome ale wyprzedany. Zostały tylko z Biotherm i Estee
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 21:05   #3128
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Jaki, jaki zestaw? Ja chciałam z Lancome ale wyprzedany. Zostały tylko z Biotherm i Estee
HydraQuench z Clarinsa.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:09   #3129
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Opóźnienia w dostawie. Z powodu bardzo dużego zainteresowania realizacja zamówień zawierających charytatywne mydło shea może być opóźniona do 5 dni roboczych. Serdecznie przepraszamy za zaistniałe niedogodności.
moje drugie zamówienie nie zostało wysłane, czyli sobie poczekam

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja mam tak samo mam jeszcze trzecie konto na siostrę ale z moim adresem tak na wszelki wypadek


---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja też na zalando mam konta na całą rodzinę


---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oo. To mi się udało widać bo moje oba zamówionka już wysłane
ja się za długo wahałam i mam za swoje

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i wróciłam, koszula z Reserved jest ok choć myślałam, że kolor będzie bardziej ostry, ale zostawiam ją bo i tak mi się podoba. Do SP i Rosska nie dotarłam, tak samo do Organique ( na szczęście ). Mąż stwierdził, że w weekend podjedziemy.

Byłam też w S no i że są jeszcze Vipy to wzięłam co nieco. Oczywiście pytałam się o ten nowy podkład Born this way, a konsultantka do mnie, że oczywiście ten z Cliniqua już jest u nich Mówię, że to z Too Faced a ona, że tego nie mająi nie będą mieć. Także w GD jakby cos nie ma go jeszcze, podzwonię jutro po innych stacjo.

Szukałam mojej ulubionej konsultanki ale jej dziś nie było. Szukałam konturówki do tego Jacobsa co ostatnio kupowałam to jak mi pani pokazała co ona proponuje to stwierdziłam głośno do niej, że nie chcę wyglądać jak Madonna w latach 80-tych z czarną krechą na ustach i innym kolorem pomadki

Wąchałam też Decadence Jacobsa i początkowo przypominał mi zieloną Escadę a teraz jak wącham to zalatuje mi starymi, zużytymi sandałami i petami No cóż, zapach nie dla mnie TŻ stwierdził, że mu jedzie miejskim szaletem

Z próbek dostałam podkład Star Diora, którego nie lubię i saszetkę Biserum Clarinsa nie wiem czy jakieś nowe czy to stare, jak stare to już miałam i poprosiłam o próbkę podkładu Guerlaina o tego http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...20-PA/P1515026

O rety, to niezły śmierdziuch z tego MJ

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w S. kupiłam tylko mini zestaw HydraQuench i dostałam próbkę podkładu Jacobsa. Jutro testy...
Jeszcze są te zestawy w stacjo muszę się przejść kremik jest genialny, świetnie nawilża i w ogóle dobrze mi robi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:20   #3130
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja dziś wąchałam i tak jak pisałam początkowo zielona Escada potem już tylko zużyte sandały i pety, Tż stwierdził, że śmierdzą kiblem
to chyba zrezygnuję z tej flaszki kupię za to ten płyn do szyb Moschino

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Dostałam wczoraj katalog z S. niestety bez żadnych próbek nie ma nic ciekawego poza mini zestawem Biotherm za 49zł - oby był w internetowej S.

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Jestem na etapie zużywania próbek-saszetek z balsamami do ciała i wczoraj pierwszy raz użyłam tego Collistara:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...llarmonia.html
Świetny produkt, masło shea na drugim miejscu w składzie, wydajny, szybko się wchłania, super nawilża, cudowny zapach (masło shea z migdałami ). Znalazłam go dopiero na KWC, bo w D. nie ma cena powala nie wiem, czy dałabym 145zł za 250ml, ale w dobrej promocji na pewno bym się skusiła
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:27   #3131
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Hejo, Marta już jesteś w robocie ? Ja nadaję spod kołdry <miszcz> Chorobowe mam przez tydzień. Byłam u internisty się poskarżyć, że mi wróciła migrena po wielu latach (i żeby mi wypisał receptę na imigran czy inne takie coś żeby mieć pod ręką), no i uznał, że kiepsko wyglądam ogólnie i mnie wysłał pod kołdrę

Doczytałam wczoraj, że było polowanie w locci na el - zestawos, to też se klikłam jednego z kapsułką do kąpania. Dobry deal.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 06:32   #3132
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Jeszcze są te zestawy w stacjo muszę się przejść kremik jest genialny, świetnie nawilża i w ogóle dobrze mi robi
Też używam teraz tego zestawu serum na razie mi służy a kremik jest fajny jedyne co mi nieco przeszkadza to trochę dziwny zapach kremu i serum. Jakiś taki mydlany mi się wydaje ale kremik super


witam się z rana tak w ogóle

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Dostałam wczoraj katalog z S. niestety bez żadnych próbek nie ma nic ciekawego poza mini zestawem Biotherm za 49zł - oby był w internetowej S.

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Jestem na etapie zużywania próbek-saszetek z balsamami do ciała i wczoraj pierwszy raz użyłam tego Collistara:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...llarmonia.html
Świetny produkt, masło shea na drugim miejscu w składzie, wydajny, szybko się wchłania, super nawilża, cudowny zapach (masło shea z migdałami ). Znalazłam go dopiero na KWC, bo w D. nie ma cena powala nie wiem, czy dałabym 145zł za 250ml, ale w dobrej promocji na pewno bym się skusiła

no widzisz. Jak będziesz miała golda to dostaniesz 1,5 ml serum Clinique do następnego katalogu
no i próbkę Sisleya ale to nie w katalogu przyszło

kusisz tym Collistarem dobrze że nie ma w D

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5304696 3]Hejo, Marta już jesteś w robocie ? Ja nadaję spod kołdry <miszcz> Chorobowe mam przez tydzień. Byłam u internisty się poskarżyć, że mi wróciła migrena po wielu latach (i żeby mi wypisał receptę na imigran czy inne takie coś żeby mieć pod ręką), no i uznał, że kiepsko wyglądam ogólnie i mnie wysłał pod kołdrę

Doczytałam wczoraj, że było polowanie w locci na el - zestawos, to też se klikłam jednego z kapsułką do kąpania. Dobry deal.[/QUOTE]

za zamówionko my już w robocie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:36   #3133
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5304696 3]Hejo, Marta już jesteś w robocie ? Ja nadaję spod kołdry <miszcz> Chorobowe mam przez tydzień. Byłam u internisty się poskarżyć, że mi wróciła migrena po wielu latach (i żeby mi wypisał receptę na imigran czy inne takie coś żeby mieć pod ręką), no i uznał, że kiepsko wyglądam ogólnie i mnie wysłał pod kołdrę

Doczytałam wczoraj, że było polowanie w locci na el - zestawos, to też se klikłam jednego z kapsułką do kąpania. Dobry deal.[/QUOTE]

Hej tak, już rabotam od rana trzeba zarabiać na te mini fanaberie
wracaj szybko do zdrowia też bym sobie poleżała w ciepełku dobrze, ze dziś piątunio, bo bym się chyba nie zwlokła z łóżka

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Też używam teraz tego zestawu serum na razie mi służy a kremik jest fajny jedyne co mi nieco przeszkadza to trochę dziwny zapach kremu i serum. Jakiś taki mydlany mi się wydaje ale kremik super


witam się z rana tak w ogóle

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------




no widzisz. Jak będziesz miała golda to dostaniesz 1,5 ml serum Clinique do następnego katalogu
no i próbkę Sisleya ale to nie w katalogu przyszło

kusisz tym Collistarem dobrze że nie ma w D

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------



za zamówionko my już w robocie
Mnie ten zapach nie przeszkadza a serum jeszcze czeka na wypróbowanie, obecnie dobijam Smart Serum C.

Chyba jednak nie dobiję do Golda trudno, będę wysępiać próbki z D i S

Pierwszy raz coś mi pasuje z Colli a tu zonk - ni ma w sprzedaży
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:38   #3134
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Też używam teraz tego zestawu serum na razie mi służy a kremik jest fajny jedyne co mi nieco przeszkadza to trochę dziwny zapach kremu i serum. Jakiś taki mydlany mi się wydaje ale kremik super


witam się z rana tak w ogóle

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------




no widzisz. Jak będziesz miała golda to dostaniesz 1,5 ml serum Clinique do następnego katalogu
no i próbkę Sisleya ale to nie w katalogu przyszło

kusisz tym Collistarem dobrze że nie ma w D

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------



za zamówionko my już w robocie
Żal było nie brać jak dawali

amyz, a Ty jesteś już sephorowa złota szycha ? Kurde, jak Wy to robicie. Czemu Douglas nie oferuje takiej karty, byłabym tam już chyba platynowa, bo 99% zakupów robię u nich. A tu lipa, tylko te bony dają na 4 dychy. Nigdy tego nie wykorzystuję, bo nie chodzę do stacjonarki. Ech.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:40   #3135
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

z Colli tez mialam w probce jaki dermoplastyczny czy cos w tym rodzaju balsam- calkiem przyjemny byl
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:43   #3136
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie dobiję do Golda trudno, będę wysępiać próbki z D i S
dobijesz
pomogę Ci przy następnym boxie i przed świętami jak będą fajne zestawy mam już całą listę zakupów w S ale to jak boxa rzucą

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5304701 8] Żal było nie brać jak dawali

amyz, a Ty jesteś już sephorowa złota szycha ? Kurde, jak Wy to robicie. Czemu Douglas nie oferuje takiej karty, byłabym tam już chyba platynowa, bo 99% zakupów robię u nich. A tu lipa, tylko te bony dają na 4 dychy. Nigdy tego nie wykorzystuję, bo nie chodzę do stacjonarki. Ech.[/QUOTE]

no jestem ale nie jestem z tego dumna bo obkupiłam to debetem na koncie, strachem przy każdej zbliżającej się dacie spłaty karty kredytowej i koniecznością proszenia TŻ o pomoc finansową
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:43   #3137
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hej tak, już rabotam od rana trzeba zarabiać na te mini fanaberie
wracaj szybko do zdrowia też bym sobie poleżała w ciepełku dobrze, ze dziś piątunio, bo bym się chyba nie zwlokła z łóżka

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------



Mnie ten zapach nie przeszkadza a serum jeszcze czeka na wypróbowanie, obecnie dobijam Smart Serum C.

Chyba jednak nie dobiję do Golda trudno, będę wysępiać próbki z D i S

Pierwszy raz coś mi pasuje z Colli a tu zonk - ni ma w sprzedaży
Dziękować

Ja w życiu nie dobiję do golda w S. Już nawet nie mam takich ambicji Jestem czarna od 10 lat i tak już pewnie zostanie. Starszym ludziom punkty powinni nabijać potrójnie ! My już nie mamy tyle czasu na ciułanie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:46   #3138
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

a tak w ogóle to zdrowia życzę Macintosh odpoczywaj
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:51   #3139
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5304701 8] Żal było nie brać jak dawali

amyz, a Ty jesteś już sephorowa złota szycha ? Kurde, jak Wy to robicie. Czemu Douglas nie oferuje takiej karty, byłabym tam już chyba platynowa, bo 99% zakupów robię u nich. A tu lipa, tylko te bony dają na 4 dychy. Nigdy tego nie wykorzystuję, bo nie chodzę do stacjonarki. Ech.[/QUOTE]

U mnie to samo w D. bym miała złocisza bez problemu

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
z Colli tez mialam w probce jaki dermoplastyczny czy cos w tym rodzaju balsam- calkiem przyjemny byl
Używałam go kilka dni temu fajny, ale mi nie urwał

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobijesz
pomogę Ci przy następnym boxie i przed świętami jak będą fajne zestawy mam już całą listę zakupów w S ale to jak boxa rzucą

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------



no jestem ale nie jestem z tego dumna bo obkupiłam to debetem na koncie, strachem przy każdej zbliżającej się dacie spłaty karty kredytowej i koniecznością proszenia TŻ o pomoc finansową
też mam długaśną listę ale muszę się najpierw przejść do Wongi po zapomogę

u mnie będzie podobnie z proszeniem Tż o pomoc

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5304704 0]Dziękować

Ja w życiu nie dobiję do golda w S. Już nawet nie mam takich ambicji Jestem czarna od 10 lat i tak już pewnie zostanie. Starszym ludziom punkty powinni nabijać potrójnie ! My już nie mamy tyle czasu na ciułanie.[/QUOTE]

powinni rozłożyć ten kosmiczny próg na 2 lata - wtedy miałabym szansę

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------



Syfora się rozszalała z promocjami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 06:57   #3140
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


też mam długaśną listę ale muszę się najpierw przejść do Wongi po zapomogę



Syfora się rozszalała z promocjami
może w Wondze też będą promocje świąteczne

a S szaleje brać nie brać?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:59   #3141
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Heja odebrałam wczoraj botki są superowe pasuję idealnie. Zdjęcia wstawię za chwilę dzięki Martusia
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:59   #3142
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to zdrowia życzę Macintosh odpoczywaj

Mężulo dzisiaj pracuje tylko do 13.00 to sobie zrobimy jakiś miły dzień. Obiecał mi ugotować jakieś swoje popisowe (ma ich kilka) danie rodem z Azji
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:00   #3143
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
może w Wondze też będą promocje świąteczne

a S szaleje brać nie brać?
oby, promocje się przydadzą

to jest dylemat
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:00   #3144
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no jestem ale nie jestem z tego dumna bo obkupiłam to debetem na koncie, strachem przy każdej zbliżającej się dacie spłaty karty kredytowej i koniecznością proszenia TŻ o pomoc finansową
Złoto dla zuchwałych
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:02   #3145
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Heja odebrałam wczoraj botki są superowe pasuję idealnie. Zdjęcia wstawię za chwilę dzięki Martusia
Super nie ma za co straszliwie zazdraszczam

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5304714 2]Złoto dla zuchwałych [/QUOTE]



---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Wyszperałam swatche tej mini paletki Diora z zestawu z tuszem zdjęcia na stronie D. jest przekłamane
http://www.lenallure.com/2014/08/dio...ew-swatch.html
i teraz chcę ten zestaw
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:07   #3146
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Wyszperałam swatche tej mini paletki Diora z zestawu z tuszem zdjęcia na stronie D. jest przekłamane
http://www.lenallure.com/2014/08/dio...ew-swatch.html
i teraz chcę ten zestaw
Fajna ta szarość Brąz też niczego sobie. Biel jako rozświetlacz też spoko. Pozostałych dwóch bym raczej nie używała. Co jest normą w paletkach cieni Diora - w żadnym zestawie nie było tak, żeby mi odpowiadał każdy kolor. Ale w takim mini zestawiku można to jakoś przeboleć.
Nie kuś

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-10-09 o 07:08
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:10   #3147
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5304712 9]
Mężulo dzisiaj pracuje tylko do 13.00 to sobie zrobimy jakiś miły dzień. Obiecał mi ugotować jakieś swoje popisowe (ma ich kilka) danie rodem z Azji [/QUOTE]
dla męża lubię azjatycką kuchnię
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:10   #3148
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5304717 6]Fajna ta szarość Brąz też niczego sobie. Biel jako rozświetlacz też spoko. Pozostałych dwóch bym raczej nie używała. Co jest normą w paletkach cieni Diora - w żadnym zestawie nie było tak, żeby mi odpowiadał każdy kolor. Ale w takim mini zestawiku można to jakoś przeboleć.
Nie kuś [/QUOTE]

U mnie też to czernidło byłoby nieużywane ale reszta dla mnie fajna te mini paletki Diora są boskie, jak tu się nie skusić
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:13   #3149
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Super nie ma za co straszliwie zazdraszczam

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------





---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Wyszperałam swatche tej mini paletki Diora z zestawu z tuszem zdjęcia na stronie D. jest przekłamane ala:
http://www.lenallure.com/2014/08/dio...ew-swatch.html
i teraz chcę ten zestaw
Dzień dobry

Ten.tusz faktycznie lipny? Muszę odnowić zapasy a paletka cieni kusi
Chociaż liczę też na fajne zestawy świąteczne Helenki

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
HydraQuench z Clarinsa.
Chodziło mi raczej o zawartość i cenę, u siebie takich zestawów nie widziałam niestety
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:17   #3150
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ten.tusz faktycznie lipny? Muszę odnowić zapasy a paletka cieni kusi
Chociaż liczę też na fajne zestawy świąteczne Helenki

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------


Chodziło mi raczej o zawartość i cenę, u siebie takich zestawów nie widziałam niestety
Ten tusz Diora był fajny przez 2 tygodnie używania, po miesiącu wysechł i robił takie grudy, że szok ale niektóre Dziewczyny go chwaliły, wiec może warto się skusić na zestaw z cieniami

W zestawie Hydra Quench Clarinsa jest krem do twarzy 15ml, Bi-serum 10ml albo 15 i krem pod oczy w tubce chyba 10ml kosztuje 49zł.

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Poczekam na lepsze prezenty i kliknę ten zestaw Diora o ile jeszcze będzie dostępny
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.