Pytanie o studia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 22:45   #1
Mariama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8

Pytanie o studia.


Witam serdecznie !
Od października mam zamiar rozpocząć studia na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu ,zaocznie,kierunek finanse i rachunkowość
Co do kierunku to wydaje się chyba sensowny,większe obawy mam o uczelnię(wiadomo ,mniejszy prestiż i zapewne poziom nauczania)Zastanawiałam się nad studiowaniem tego samego naUniwersytecie Ekonomicznym(też zaocznie),boję się jednak,że nie podołam tamtejszym wymaganiom.
Chciałbym się dowiedzieć czy są tutaj absolwenci/tki WSB(finanse i rachunkowość) ?
Jeśli tak to trudno było Wam znaleźć pracę ?
Znaleźliście w wyuczonym zawodzie ?
Mariama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:06   #2
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Mariama Pokaż wiadomość
Witam serdecznie !
Od października mam zamiar rozpocząć studia na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu ,zaocznie,kierunek finanse i rachunkowość
Co do kierunku to wydaje się chyba sensowny,większe obawy mam o uczelnię(wiadomo ,mniejszy prestiż i zapewne poziom nauczania)Zastanawiałam się nad studiowaniem tego samego naUniwersytecie Ekonomicznym(też zaocznie),boję się jednak,że nie podołam tamtejszym wymaganiom.
Chciałbym się dowiedzieć czy są tutaj absolwenci/tki WSB(finanse i rachunkowość) ?
Jeśli tak to trudno było Wam znaleźć pracę ?
Znaleźliście w wyuczonym zawodzie ?
Nieważne jaką uczelnię skończysz - i tak w Polsce będzie Ci ciężko znaleźć pracę w wyuczonym zawodzie.

A z tym, że WSB ma mniejszy prestiż i poziom nauczania to można polemizować
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 10:13   #3
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Mariama Pokaż wiadomość
Witam serdecznie !
Od października mam zamiar rozpocząć studia na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu ,zaocznie,kierunek finanse i rachunkowość
Co do kierunku to wydaje się chyba sensowny,większe obawy mam o uczelnię(wiadomo ,mniejszy prestiż i zapewne poziom nauczania)Zastanawiałam się nad studiowaniem tego samego naUniwersytecie Ekonomicznym(też zaocznie),boję się jednak,że nie podołam tamtejszym wymaganiom.
Chciałbym się dowiedzieć czy są tutaj absolwenci/tki WSB(finanse i rachunkowość) ?
Jeśli tak to trudno było Wam znaleźć pracę ?
Znaleźliście w wyuczonym zawodzie ?
Ja skończyłam i WSZiB (wprawdzie inny kierunek) i Uniwersytet Ekonomiczny (ekonomię). Powiem Ci, że na WSZiB wcale nie było tak łatwo - wszystko zależy od wykładowców... No i wiadomo, że tam są wykładowcy z UEP i UAM. A na UEP najgorsza jest matematyka i mikroekonomia na pierwszym semestrze (u na wyleciała połowa roku), potem już tylko z górki
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 10:44   #4
Binolka
Zakorzenienie
 
Avatar Binolka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 623
Dot.: Pytanie o studia.

ja myslę że czy skończysz na jednym czy na drugim z praca będzie ciężko bez względu na kierunek i uczelnię... a poza tym jeżeli chodzi o poziom nie mam porównania co do tych uczelnie ale biorąc pod uwagę fakt ze bedą to studia zaoczne i tak będziesz miała niższy poziom niż na dziennych i mniej materiałów do nauczenia
__________________
ciuchowo-wymiankowo odp u mnie - ja odp u Ciebie
Binolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:53   #5
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Binolka Pokaż wiadomość
ja myslę że czy skończysz na jednym czy na drugim z praca będzie ciężko bez względu na kierunek i uczelnię... a poza tym jeżeli chodzi o poziom nie mam porównania co do tych uczelnie ale biorąc pod uwagę fakt ze bedą to studia zaoczne i tak będziesz miała niższy poziom niż na dziennych i mniej materiałów do nauczenia

Mogę napisać takie coś - Studia dzienne - wylęgarnia leniuchów. Przesiedzieć i zaliczyć za obecność. Ale! Studia zaoczne - płace za papierek.

Teraz już normalnie. Studia zaoczne nie oznaczają mniej materiału i nauki to zalezy od uczelni, profesora oraz studenta. Było pierdyliard wątków o tym
__________________
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:48   #6
Mariama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pytanie o studia.

Dzięki za powyższe wypowiedzi


Są może tutaj absolwenci WSB,prosiłabym abyście się wypowiadali jak
wam idzie kariera zawodowa po tej szkole. No nie ukrywam, ale
steresotyp że szkoła prywatna jest gorsza od państwowej bardzo
silnie na mnie oddziałowuje i wydaje mi się że nie ma sensu iść na
WSB dlatego chcę poznać wasze opinie.
Po prostu nie chciałabym w życiu dorosłym doświadczyć takiej
sytuacji, że na job interview podziękują mi na samym początku tylko
z tego powodu, że skończyłam WSB.
Może znacie jakieś osoby po tej szkole i kierunku?Jak idzie im kariera ?
Mariama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:31   #7
natalia876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Pytanie o studia.

jeżeli ktoś mówi,że na studiach zaocznych jest niższy poziom i nie ma tyle materiału to znaczy,że nie studiował nigdy zaocznie.
natalia876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 14:58   #8
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Mariama Pokaż wiadomość
Dzięki za powyższe wypowiedzi


Są może tutaj absolwenci WSB,prosiłabym abyście się wypowiadali jak
wam idzie kariera zawodowa po tej szkole. No nie ukrywam, ale
steresotyp że szkoła prywatna jest gorsza od państwowej bardzo
silnie na mnie oddziałowuje i wydaje mi się że nie ma sensu iść na
WSB dlatego chcę poznać wasze opinie.
Po prostu nie chciałabym w życiu dorosłym doświadczyć takiej
sytuacji, że na job interview podziękują mi na samym początku tylko
z tego powodu, że skończyłam WSB.
Może znacie jakieś osoby po tej szkole i kierunku?Jak idzie im kariera ?
W czym niby szkoła prywatna ma być gorsza od państwowej?
Wg mnie jest właśnie odwrotnie - sama się o tym przekonałam.
Znam wiele osób z wsb, które radzą sobie świetnie. Po państwowej znam osoby, które owszem, pracują, ale... w mc donaldzie
Aczkolwiek nie generalizuję, może oni mieli zwyczajnie pecha
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 15:38   #9
Mariama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pytanie o studia.

Dlatego,że poziom jest niższy niż na UE ...
Zna kilka osób ,które tam poszły a zdanie mam o nich hmm :/
Nie wiem oczywiśćie jak sobie radzą :P
No zależy po jakich państwowych,sama chciałabym coś na UP skończyć np zootechnika ,leśnictwo,rolnictwo,ogro dnictwo ale wiadomo jak jest ,nie ma pracy dla ludzi z przyrodniczymi/humanistycznymiwykształce niami :O
W sumie z tych ścisłych to ten FiR wydaje się być dla mnie najbardziej przystępny(nie ma fizyki grrr),wybrałam WSB ,bo wiadomo trochę lżej powinno byż niż na UE
W sumie już nie mam co gdybać,właściwie to chciałabym tylko poznać zdanie osób ,które są po WSB czy trudno było im o prace ,sama znam ze 3 osoby jedną ,która skończyła niedawno WSB(pracuje w banku) inne dwie,które skończyły już dobre 10 lat emu po szkołach podobnych z tym,że potem(po licencjacie na Wyższej Szkole czegoś tam)) poszły na UE i radzą sobie b.dobrze

Edytowane przez Mariama
Czas edycji: 2010-08-16 o 15:39
Mariama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 19:01   #10
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Pytanie o studia.

Witam
Ja studiuję zaocznie w WSB w Gdańsku, też finanse i rachunkowość, teraz będę na II roku.
Pracę znalazłam właśnie dzięki temu, że studiuję na tej uczelni. Pracuję w biurze rachunkowym.
A co do poziomu to w każdej szkole należy się uczyć bez względu na to czy państwowa czy prywatna, na zaocznych jest troszkę ciężej bo jeśli się pracuje to zostaje mniej czasu na naukę.
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 19:19   #11
scoby88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
GG do scoby88 Send a message via Skype™ to scoby88
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Mariama Pokaż wiadomość
Witam serdecznie !
Od października mam zamiar rozpocząć studia na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu ,zaocznie,kierunek finanse i rachunkowość
Co do kierunku to wydaje się chyba sensowny,większe obawy mam o uczelnię(wiadomo ,mniejszy prestiż i zapewne poziom nauczania)Zastanawiałam się nad studiowaniem tego samego naUniwersytecie Ekonomicznym(też zaocznie),boję się jednak,że nie podołam tamtejszym wymaganiom.
Chciałbym się dowiedzieć czy są tutaj absolwenci/tki WSB(finanse i rachunkowość) ?
Jeśli tak to trudno było Wam znaleźć pracę ?
Znaleźliście w wyuczonym zawodzie ?

powiem tak:
mialam tam kolezanke ktora studiowala, wszystkie zadania ktore miala do zrobienia ja wykonywalam jej ,bo była na moje oko leniwa... jestem mlodsza od niej o 2 lata. Gdy zaczynała na WSB ja bylam po maturze świezo a dokladnie po ekonomicznym liceum, nie miałam problemu absolutnie zadnego z rozwiazaniem pewnych rzeczy zlwaszcza tych ktore dotyczyly ekonomiki itp. więc poziom oceniam na no nie oszukujmu sie ale niski.
__________________
Roxanne...
You don't have to sell your body to the night...
scoby88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 08:47   #12
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez natalia876 Pokaż wiadomość
jeżeli ktoś mówi,że na studiach zaocznych jest niższy poziom i nie ma tyle materiału to znaczy,że nie studiował nigdy zaocznie.
oj, oj, studiowałam zaocznie. materiału było czasami nawet o połowę mniej, a poziom był dużo niższy. ALE oblewało też więcej osób niż na dziennych, mimo, że egzaminy były dużo prostsze. wszystko zalezy od uczelni i od kierunku, bo nie mówię, że tak jest wszędzie (bo wszedzie nie byłam). ale tam gdzie byłam to własnie ta prawidłowość zaistniała. (potwierdzają to także inne osoby)

widać nawet dzisiaj na egzaminach (lub zaliczeniach). kiedy na jednej sali siedzą studenci obu trybów, a wykładowca każe na kartce zaznaczyć tryb studiów (taaak, to MA wpływ na sposób oceniania. często są bardziej liberalne klucze odpowiedzi). czasami wręcz podaje inny zestaw pytań (o RÓŻNYM stopniu trudności).

ale nie będę dyskutować o wyższości jednych nad drugimi, bo mimo wszystko w wielu przypadkach to zaoczni wychodzą na tym interesie duuużo lepiej (mają w ręku nie tylko papier, ale i 5 lat pracy w zawodzie, doświadczenie, znajomości nabyte podczas studiów). wady i zalety się często równoważą.
tak jak pisałam - wszystko zależy od uczelni, kierunku i prowadzących
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:26   #13
kobietanowoczesna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 49
Dot.: Pytanie o studia.

wszystko zależy od STUDENTÓW i od tego co kto robi oprócz studiowania, bo wszyscy sie zgodza, że wiedza encyklopedyczna może byc tylko elementem prowadzącym do sukcesu zawodowego, ale nie jego gwarancją!

ja z własnego doświadczenia polecam aktywność studencką..
kobietanowoczesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 07:38   #14
natalia876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
oj, oj, studiowałam zaocznie. materiału było czasami nawet o połowę mniej, a poziom był dużo niższy. ALE oblewało też więcej osób niż na dziennych, mimo, że egzaminy były dużo prostsze. wszystko zalezy od uczelni i od kierunku, bo nie mówię, że tak jest wszędzie (bo wszedzie nie byłam). ale tam gdzie byłam to własnie ta prawidłowość zaistniała. (potwierdzają to także inne osoby)

widać nawet dzisiaj na egzaminach (lub zaliczeniach). kiedy na jednej sali siedzą studenci obu trybów, a wykładowca każe na kartce zaznaczyć tryb studiów (taaak, to MA wpływ na sposób oceniania. często są bardziej liberalne klucze odpowiedzi). czasami wręcz podaje inny zestaw pytań (o RÓŻNYM stopniu trudności).

ale nie będę dyskutować o wyższości jednych nad drugimi, bo mimo wszystko w wielu przypadkach to zaoczni wychodzą na tym interesie duuużo lepiej (mają w ręku nie tylko papier, ale i 5 lat pracy w zawodzie, doświadczenie, znajomości nabyte podczas studiów). wady i zalety się często równoważą.
tak jak pisałam - wszystko zależy od uczelni, kierunku i prowadzących
studiuję matematykę na UAM zaoczne i robimy dokładnie to samo co dzienni, bez żadnej taryfy ulgowej.. zaliczenia i egzaminy mamy w środku tygodnia i wykładowcy nie potrafią zrozumieć, że zaoczni nie mają czasu...
natalia876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 02:19   #15
Mariama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pytanie o studia.

Lola a w biurze rachukowym to pracujesz jako księgowa,pomoc czy praktyki/staż tam masz ?
Czym się tam zajmujesz?
Biuro karier Ci pomogło znaleźć ?
Swoją drogą mam taki plan,żeby licencjat robić na WSB a magisterke na UE w Pzn(zaocznie of kors):P
Nadal czekam na wypowiedzi studiujących i (w szczególności)absolwentów/tki ,jak z szukaniem pracy po takiej uczelni
scoby88 a koleżanka znalazła prace po tej szkółce ?
jeśli tak to jaką ?

Edytowane przez Mariama
Czas edycji: 2010-08-19 o 02:24
Mariama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 08:18   #16
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez natalia876 Pokaż wiadomość
studiuję matematykę na UAM zaoczne i robimy dokładnie to samo co dzienni, bez żadnej taryfy ulgowej.. zaliczenia i egzaminy mamy w środku tygodnia i wykładowcy nie potrafią zrozumieć, że zaoczni nie mają czasu...
napisałam, że wszystko zależy od uczelni na mojej było tak jak opisałam. z drugiej strony to o czym piszesz też się zdarzało - nikt nie wyznaczał dodatkowych terminów egzaminów/konsultacji. zaoczni musieli zwalniać się z pracy itp. pomijam już fakt konieczności uczenia się w pracy, czy nad garami w kuchni. nigdy nie wyraziłabym wyższości jednych studiów nad drugimi i daleka jestem od osądów każdy ma na swój sposób łatwiej i na swój sposób trudniej.

mimo to u nas naprawdę było widać różnicę w podejściu i zakresie materiału (i wiem, że nie wszędzie tak jest).
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 09:23   #17
scoby88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
GG do scoby88 Send a message via Skype™ to scoby88
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Mariama Pokaż wiadomość
Lola a w biurze rachukowym to pracujesz jako księgowa,pomoc czy praktyki/staż tam masz ?
Czym się tam zajmujesz?
Biuro karier Ci pomogło znaleźć ?
Swoją drogą mam taki plan,żeby licencjat robić na WSB a magisterke na UE w Pzn(zaocznie of kors):P
Nadal czekam na wypowiedzi studiujących i (w szczególności)absolwentów/tki ,jak z szukaniem pracy po takiej uczelni
scoby88 a koleżanka znalazła prace po tej szkółce ?
jeśli tak to jaką ?
no cóż koleżanka dalej się tam buja ale zerwalam z nia kontakt poniewaz nagminne mnie wykorzystywala a jak ja cos ptrzebowalam to nigdy nie byla chetna do pomocy. To typ tepawy, wiem ze zawalila caly semestr bo jej facet robil jej niespodzianki w postaci wyjazdow roznych no i tak zawalila semestr także gratulejszon jej intelektu. Przypuszcam że pracy nie znajdzie, bo jest zbyt glupia na to. Nie rozumiala absolutnie nic z tego co tam bylo
__________________
Roxanne...
You don't have to sell your body to the night...
scoby88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:33   #18
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Mariama Pokaż wiadomość
Lola a w biurze rachukowym to pracujesz jako księgowa,pomoc czy praktyki/staż tam masz ?
Czym się tam zajmujesz?
Biuro karier Ci pomogło znaleźć ?
Swoją drogą mam taki plan,żeby licencjat robić na WSB a magisterke na UE w Pzn(zaocznie of kors):P
Nadal czekam na wypowiedzi studiujących i (w szczególności)absolwentów/tki ,jak z szukaniem pracy po takiej uczelni
scoby88 a koleżanka znalazła prace po tej szkółce ?
jeśli tak to jaką ?
Jako pomoc Znalazłam tą pracę z ogłoszenia, ale słyszałam, że Biuro Karier też bardzo pomaga i faktycznie wiele osób znalazło dzięki niemu pracę
A czym się zajmuje... Pomagam księgowej w tych wszystkich rozliczeniach, podatkach itp. Dużo się dzięki temu nauczyłam - praca pomaga mi w nauce, a nauka w pracy
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 13:13   #19
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez scoby88 Pokaż wiadomość
powiem tak:
mialam tam kolezanke ktora studiowala, wszystkie zadania ktore miala do zrobienia ja wykonywalam jej ,bo była na moje oko leniwa... jestem mlodsza od niej o 2 lata. Gdy zaczynała na WSB ja bylam po maturze świezo a dokladnie po ekonomicznym liceum, nie miałam problemu absolutnie zadnego z rozwiazaniem pewnych rzeczy zlwaszcza tych ktore dotyczyly ekonomiki itp. więc poziom oceniam na no nie oszukujmu sie ale niski.
Po tej wypowiedzi mniemam, iż oceniasz poziom intelektualny swojej koleżanki.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 17:35   #20
Mariama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pytanie o studia.

Czyli jednak nie jest tam tak,że można sobie bimbać a jak się zapłaci to zdane
Mam pewną awersje(może z przeświadczenia,że prywatne to wiadomo :/),co do tej szkoły ,w sumie zastanwiałam się nad UE ale w domu mi odradzali ,"bo znowu popcham się na dobrą uczelnie i nie dam rady".Z tym,że studiowałam na polibudzie nie zaliczając fizyki i pewnego programu komputerowego :/,więc nie można tego porównywać ze studiami na UE.
Niestety teraz już za późno,żeby iść na UE(zaocznie) ;/
Zakończyli rekrutacje i pewnie już nie zrobią żadnych dodatkowcyh naborów(na zaoczne)
Cóż pozostaje mi licencjat na byle czym ale za to magisterke zrobię już na porządnej uczelni...
Ktoś się orientuje może ,czy uczą obsługi programów (na UE lub WSB )typu Symfonia ,Płatnik itp .?

Edytowane przez Mariama
Czas edycji: 2010-08-19 o 17:38
Mariama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 17:35   #21
scoby88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
GG do scoby88 Send a message via Skype™ to scoby88
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Po tej wypowiedzi mniemam, iż oceniasz poziom intelektualny swojej koleżanki.
Też, bo uważam że tylko idiota nie zdałby tych studiów. Mogła się wysilić, ale ona wolała dostawać gotowce, zresztą ona tam miała rodzine na tym WSB, więc przypuszczam że ona płaciła za studia a rodzina tam tez ją odpowiednio przepychała. 3 lata z nią pracowałam, a pracę licencjacką robiłam ja. JEJ pracę zaznaczam. A to nie było trudno naprawdę, w tej chwili jest google i umiejetny czlowiek nawet nie znajac tematu sobie poradzi -ona nie umiala. Nie znała rynku pracy, ekonomii nic a przecież to ona chodziła na wykłady. Ja ciągle słyszałam że ona nich spi albo na gg w tel pisze . Dlatego twierdzę że nie mają tam wygórowanego poziomu bo wiem co mieli i co wymagali
__________________
Roxanne...
You don't have to sell your body to the night...
scoby88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 20:05   #22
Mariama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez scoby88 Pokaż wiadomość
Też, bo uważam że tylko idiota nie zdałby tych studiów. Mogła się wysilić, ale ona wolała dostawać gotowce, zresztą ona tam miała rodzine na tym WSB, więc przypuszczam że ona płaciła za studia a rodzina tam tez ją odpowiednio przepychała. 3 lata z nią pracowałam, a pracę licencjacką robiłam ja. JEJ pracę zaznaczam. A to nie było trudno naprawdę, w tej chwili jest google i umiejetny czlowiek nawet nie znajac tematu sobie poradzi -ona nie umiala. Nie znała rynku pracy, ekonomii nic a przecież to ona chodziła na wykłady. Ja ciągle słyszałam że ona nich spi albo na gg w tel pisze . Dlatego twierdzę że nie mają tam wygórowanego poziomu bo wiem co mieli i co wymagali
A Ty gdzie studiujesz ?
UE?
Jeśli tak, to różnica jest kolosalna w wymaganiach UE a WSB ?

Edytowane przez Mariama
Czas edycji: 2010-08-19 o 20:17
Mariama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 20:20   #23
scoby88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
GG do scoby88 Send a message via Skype™ to scoby88
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Mariama Pokaż wiadomość
A Ty gdzie studiujesz ?
UE?
Jeśli tak, to różnica jest kolosalna w wymaganiach UE a WSB ?
Studiuję socjologię na WSNHiD
z ekonomią mialam do czynienia i marketingiem oraz finansami 5 lat
__________________
Roxanne...
You don't have to sell your body to the night...
scoby88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 14:21   #24
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Mariama Pokaż wiadomość
Ktoś się orientuje może ,czy uczą obsługi programów (na UE lub WSB )typu Symfonia ,Płatnik itp .?
Na WSB nie uczą.
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 17:07   #25
Mariama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pytanie o studia.

Czyli będzie trzeba samemu we własnym zakresie kursy/szkolenia robić
Lola87,a ile zarobisz jako pomoc ?(Z góry przepraszam za swoją ciekawskość).

Edytowane przez Mariama
Czas edycji: 2010-08-20 o 17:37
Mariama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 18:19   #26
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Mariama Pokaż wiadomość
Czyli będzie trzeba samemu we własnym zakresie kursy/szkolenia robić
Lola87,a ile zarobisz jako pomoc ?(Z góry przepraszam za swoją ciekawskość).
Ja zarabiam 1500zł
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 08:37   #27
Mariama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pytanie o studia.

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
Ja zarabiam 1500zł
to nawet,nawet,jak na początek
Mariama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.