Prorocze sny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-17, 21:57   #1
ewelineczka1719
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2

Prorocze sny


Hej ! Pisze do was, ponieważ jestem ciekawa czy ktoś z was posiada prorocze sny? Pytam, ponieważ ja miewam je bardzo często i szczerze mówiąc zaczynam się ich bać. Potrafię przewidzieć poprzez sen co stanie się następnego dnia i choć nie wiem jak będę się starać mój sen i tak się spełni. Czasem są to błachostki typu, że spóźnię się gdzieś czy coś. Lecz jeden z najbardziej dokładnych snów: Wypadek samochodowy, jedziemy z koleżankami na zakupy i nagle uderzamy w inny samochód dokładnie widziałam kolor i markę samochodu. Następnego dnia miałam wypadek, niegroźne zderzenie lecz z dokładnie takim samochodem jak ze snu, działo się dokładnie to samo, jedynie miejsce zderzenia było inne. I jak to wyjaśnić? Inny sen: Byłam w jakimś mieście, było pięknie oświetlone białym, jasnym światłem, wszędzie latały białe gołębie, spacerowałam po jego ulicach z mama i zmarłą kilka lat wcześniej babcia, przez cały sen miałam okropne uczucie, ze kogoś tak bardzo brakuje, kogoś z nami nie ma. Następnego dnia zmarł mój tata. Takich snów było więcej. Czy jest w śród z was ktoś kto ma podobnie ? Czasem myśle, że zwariowałam.
ewelineczka1719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 22:32   #2
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Prorocze sny

Mam niestety podobnie. I co gorsza, coraz czesciej sni mi sie wojna.. I jak z tym nie zwariowac? Slucham w wiadomosciach, nakrecam sie i potem sa sny. I mam szczera nadzieje, ze to nie sa jedne z tych proroczych..
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 22:57   #3
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Prorocze sny

ja miałam jeden, śniło mi się że zmarła babcia i dzień później niestety, zmarła... z tym że ona chorowała poważnie, więc myślę że to bardziej była obawa - podświadomość niż proroczy sen..
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:00   #4
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Prorocze sny

Cytat:
Napisane przez ewelineczka1719 Pokaż wiadomość
Hej ! Pisze do was, ponieważ jestem ciekawa czy ktoś z was posiada prorocze sny? Pytam, ponieważ ja miewam je bardzo często i szczerze mówiąc zaczynam się ich bać. Potrafię przewidzieć poprzez sen co stanie się następnego dnia i choć nie wiem jak będę się starać mój sen i tak się spełni. Czasem są to błachostki typu, że spóźnię się gdzieś czy coś. Lecz jeden z najbardziej dokładnych snów: Wypadek samochodowy, jedziemy z koleżankami na zakupy i nagle uderzamy w inny samochód dokładnie widziałam kolor i markę samochodu. Następnego dnia miałam wypadek, niegroźne zderzenie lecz z dokładnie takim samochodem jak ze snu, działo się dokładnie to samo, jedynie miejsce zderzenia było inne. I jak to wyjaśnić? Inny sen: Byłam w jakimś mieście, było pięknie oświetlone białym, jasnym światłem, wszędzie latały białe gołębie, spacerowałam po jego ulicach z mama i zmarłą kilka lat wcześniej babcia, przez cały sen miałam okropne uczucie, ze kogoś tak bardzo brakuje, kogoś z nami nie ma. Następnego dnia zmarł mój tata. Takich snów było więcej. Czy jest w śród z was ktoś kto ma podobnie ? Czasem myśle, że zwariowałam.
Jak to wyjaśnić? Przypadek. Ludzie w totka wygrywają, gdzie szanse są o wiele, wiele, wiele, wiele, wiele mniejsze, niż "zgranie się" Twoich snów z jakimś przyszłym zdarzeniem. Poza tym te dwa przytoczone sny mogłabyś dopasować do 100 innych sytuacji: akurat byś była świadkiem wypadku albo przejeżdżała obok, albo ktoś bliski by miał wypadek itd. itd. i też byś twierdziła, że to pewnie jakieś prorocze sny. Powtarzam: zbieg okoliczności, nic więcej.

Edytowane przez 201605090949
Czas edycji: 2016-01-17 o 23:02
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:53   #5
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Prorocze sny

Mi pierwszy raz sprawdził się sen że mój narzeczony (teraz mąż) będzie pobity i fakt pobili go w wojsku. Później śniło mi się że urodzę dziecko i ktoś mi noworodka zabierze i fakt urodziłam córcię z wadą serca i mi ją po porodzie zabrali do innego szpitala. Innym razem wyśniło mi się że mąż ma romans normalnie śniła mi się ta laska i miejscowość skąd jest. Później przyśniła mi się śmierć mojej nastoletniej córki....Zmarła.
Te cholerne sny dlaczego wyśnią się same nieszczęścia?
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!

Edytowane przez monica82
Czas edycji: 2016-01-17 o 23:56
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 00:54   #6
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Prorocze sny

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
Mi pierwszy raz sprawdził się sen że mój narzeczony (teraz mąż) będzie pobity i fakt pobili go w wojsku. Później śniło mi się że urodzę dziecko i ktoś mi noworodka zabierze i fakt urodziłam córcię z wadą serca i mi ją po porodzie zabrali do innego szpitala. Innym razem wyśniło mi się że mąż ma romans normalnie śniła mi się ta laska i miejscowość skąd jest. Później przyśniła mi się śmierć mojej nastoletniej córki....Zmarła.
Te cholerne sny dlaczego wyśnią się same nieszczęścia?
O cholerka, wspolczucia mnie wlasnie czasem spotyka takie deja vu. Cos sie dzieje i nagle lapie sie na tym, ze kiedys to przezylam i wpadam w szok. Jakby wspomnienie z wczesniejszego zycia.

Dziwne...
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 03:15   #7
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Prorocze sny

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Mam niestety podobnie. I co gorsza, coraz czesciej sni mi sie wojna.. I jak z tym nie zwariowac? Slucham w wiadomosciach, nakrecam sie i potem sa sny. I mam szczera nadzieje, ze to nie sa jedne z tych proroczych..
Rozwiniesz? Czesto masz sny prorocze? Co jest w tych o wojnie?


Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 08:30   #8
ewelineczka1719
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Prorocze sny

Tylko, ze chodzi o to ze sytuacje o których śnie bardzo często sie zdążają :/ Gdyby to było raptem kilka razy to Ok ale to zdarza sie coraz cześciej. Jak wytłumaczyć to ze nigdy wczesniej nie widziałam samochodu i człowieka z którym sie zderzyliśmy, widziałam go w śnie, a nast dnia uderzyliśmy w niego i wyglądał dokładnie tak samo.
ewelineczka1719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 09:04   #9
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Prorocze sny

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
O cholerka, wspolczucia mnie wlasnie czasem spotyka takie deja vu. Cos sie dzieje i nagle lapie sie na tym, ze kiedys to przezylam i wpadam w szok. Jakby wspomnienie z wczesniejszego zycia.

Dziwne...
Też tak miałam przez jakiś czas, ale to przechodzi.

ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 11:09   #10
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Prorocze sny

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Rozwiniesz? Czesto masz sny prorocze? Co jest w tych o wojnie?


Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Pierwszy sen to taki, że siedzieliśmy z TŻ (we śnie mężem) na grillu ze znajomymi. Przyszli niemcy i zagrozili, że albo sami sobie wstrzykniemy jakąś truciznę albo nas zabiją. My ich wyśmialiśmy, no bo ktoś sobie jaja robi. Złapali nas i po kolei każdy kulkę dostał. Ostatnio bardziej mam sny jakby wspomnienia z IIWŚ. Łapanki, ruiny miast, bieda, brud, ucieczki i obozy niestety. Zawsze umieram.
Nie, nie interesuję się tym, nie czytam, nie oglądam, bo bym miała jeszcze gorzej.
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 11:23   #11
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Prorocze sny

Mnie ostatnio przysnilo sie, kto dostanie Oskary. Serio, zastanawiam sie, czy nie isc obstawiac
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 11:24   #12
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Prorocze sny

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio przysnilo sie, kto dostanie Oskary. Serio, zastanawiam sie, czy nie isc obstawiac
Leo dostanie?
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 11:57   #13
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Prorocze sny

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Leo dostanie? rosi:
Wlasnie
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 12:16   #14
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Prorocze sny

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Leo dostanie?
Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Wlasnie
Jesli moje proroctwa sa skuteczne, to tak
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 17:25   #15
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Prorocze sny

Miewam. Często.
Raz spałam w łóżku z moim byłym. Śniło mi się bardzo wyraźnie, że mnie zostawił. Obudziłam się nad ranem, potrzasnelam nim i powiedziałam mu, żeby tego nie robił, że to zły pomysł i ze wiem, że mnie kocha. Minę miał nietęgą.
Kilka miesięcy później, przy rozstaniu, wyznał mi, że miał ze mną zerwać dzień po tym, jak miałam ten sen. Odwiodło go od tego moje wyznanie nad ranem. Miał już gotowe scenariusze w głowie, wszystko skrzętnie zaplanowane.
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 19:51   #16
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Prorocze sny

Ja czasem też miewam takie sny. Np. Śniło mi się, że mój były współlokator wróci do Polski, śniła mi się dokładna data. Kilka dni później powiedział mi, że wraca do PL, data się zgadzała.
Ostatnio śniło mi się zalanie mieszkania. Następnego dnia z samego rana przyjaciółka przez telefon powiedziała mi, że zalało jej mieszkanie.

Często miewam sny związane z moją przyjaciółką z czasów licealnych. Tak wyszło, że nie mamy ze sobą już kontaktu. Wiem, że ma dzieci, męża. Nie wiem czemu, ale nikt nie śni mi się tak często jak ona. Każdy sen z jej udziałem pamiętam następnego dnia. Rano jak tylko się obudzę wstaję z "takimi mieszanymi uczuciami", czuję niepokój. Nie wiem jak to wyjaśnić, na co dzień w ogóle o niej nie myślę, nasza znajomość rozeszła się ze względu na studia, dorosłe życie, nie przez kłótnię czy coś. Zazwyczaj po tym śnie czeka mnie jakaś niemiła niespodzianka, jakieś niepowodzenie itp. Mam wrażenie, że sen z jej udziałem to zawsze ostrzeżenie przed czymś. Może to ja się na siłę doszukuję interpretacji, sama już nie wiem.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 04:03   #17
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Prorocze sny

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Jesli moje proroctwa sa skuteczne, to tak
W końcu kurde!
Co do deja vu, też to mam i już nawet potrafię określić kiedy. Gdy zaraz po przebudzeniu mam uczucie, że znam sen, kojarzę, ale nie mogę sobie przypomnieć co dokładnie mi się śniło. Mimo, że mam uczucie, że za sekunde sobie przypomnę. 100 % to się wydarzy. Jeśli nie pamiętam, że w ogóle coś mi się śniło to deja vu nie będzie ;D
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 11:07   #18
angel233
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 32
Dot.: Prorocze sny

wielu ludzi miewa prorocze sny. Ja chyba do nich nie należę, chociaż często mam przedziwne sny. Np kiedyś śniło mi się że latam to był naprawdę fajny sen bo latanie i podziwianie wszystkiego z góry było takie przyjemne i nietypowe. Nigdy wcześniej nie śniłlo mi się, że latam więc zapamiętałam to. Podczas lotu widziałam jezioro i mnóstwo łódek na nim. Ale tylko nad nimi przeleciałam.
Znalazłam sennik internetowy, który opisuje sen o lataniu, o TUTAJ
ale nie wiem czy to prawdziwa interpretacja. Czy ktoś z Was się na tym zna i może mi powiedzieć co znaczy sen o lataniu?
angel233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-23 12:07:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.