E-papierosy :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy polecasz e-papierosa?
Tak 66 65,35%
Nie 26 25,74%
Nie wiem 9 8,91%
Głosujący: 101. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-03, 23:51   #631
19921996
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 25
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez ciekawoscopinii Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odzew i masowe wypełnienie ankiety naukowej o e-papierosach przygotowanej przez Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Jeżeli ktoś jeszcze nie zdążył, to nadal jest aktywna - zachęcam.
https://www.surveymonkey.com/r/Epapierosy
Ankieta pozwoli odpowiedzieć na pytanie czy e-papierosy są rzeczywiście skutecznym i bezpiecznym środkiem pomagającym rzucić palenie.
Przepraszamy za wszystkie błędy, które mogą razić, ale mimo licznych konsultacji z osobami używającymi "e-papierosów" nie udało się ich całkowicie wyeliminować.
Ankieta wygląda profesjonalnie, ale popełniłaś jeden wołający o pomstę do nieba błąd. E-papierosy to można palić tylko w ognisku. Epapierosów się używa, wapuje, lub od biedy e-pali. Tak na przyszłość
19921996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 18:08   #632
andoria11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: E-papierosy :)

Niezależnie od domniemanej szkodliwości glikolu propylenowego, sięgając po e-papierosa, trzeba pamiętać o tym, że większość płynów zawiera nikotynę więc... po co to palić? Dużo pożytecznych rzeczy się dowiedziałam czytając artykuły o tym na Adamed Expert i zarówno jak normalnego tak i e-papierosa nie zamierzam palić
andoria11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 17:33   #633
Anabolic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: E-papierosy :)

Tak z ciekawości trafiłem na wasze forum....po raz kolejny zaczynam przesiadke na eco.....człowiek jest jednak słaba istotaczytając wasze posty z 2010 r pewnie nie było takich sklepów jak xxx....ja jestem posiadaczem E fajki marki xxx.... nie ma się co ukrywać jakie by teksty w tv mówili to większość to jest kwestia koncernów dla których strata palacza analogów to brak zysków....tak jak wiele osob mówiło czy eco jest dobre?nie jest idealne ale to nie śmierdzący oddech,czyste paznokcie,i w porównaniu do analogów kasa która zostaje w portfelu

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2018-07-26 o 17:48 Powód: reklama
Anabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 12:02   #634
Paszczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: E-papierosy :)

Można kupić legalnie i w internecie. Producenci obeszli przepisy i teraz są premixy, aromaty, bazy bez nikotyny. Do tego dokupić lokalnie tylko shoty z nikotyną i mamy liquidy
Paszczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-23 13:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.