Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 19:08   #61
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Divino o dzieki Ci że tu zajrzałaś Bo generalnie mnie najbardziej interesuje profil bio-geo ale niestety w X tego nie ma a zamierzam zdawać biologię na maturze a biolchem mnie całkiem nie interesuje . Więc czy mogę wraz z nauczycielem np. jak ma konsultacje przerabiać materiał na rozszerzoną biologię czy nie za bardzo ? I jeszcze jedno jak u Ciebie w klasie i ogólnie na geo-wos jest rozmieszczenie ludzi ? Ile jest dziewczyn a ile chłopaków ?

Tak ogólnie ja myślę nad kontynuowaniem niemieckiego bo nie powiem, lubię ten język Aaa i zapomniałabym jak jest was w szkole z tą wymianą międzynarodową ? Trzeba spełniać jakieś szczególne warunki żeby brać w tym udział ?
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 22:38   #62
Divino
Raczkowanie
 
Avatar Divino
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez monika9952 Pokaż wiadomość
Więc czy mogę wraz z nauczycielem np. jak ma konsultacje przerabiać materiał na rozszerzoną biologię czy nie za bardzo ?
Jasne, nie ma problemu, po pierwsze są zajęcia pozalekcyjne ze wszystkich przedmiotów, więc albo możesz brać udział w takich zajęciach albo po prostu indywidualnie umawiać się z nauczycielem, w większości mamy naprawdę faną kadrę i da się dogadać z nauczycielami, jak trafisz na moją babkę od biologii to nie będzie żadnego problemu.
U mnie w klasie aktualnie są 33 osoby, z tego 11 chłopaków i 22 dziewczyny, więc jest nas zdecydowanie więcej . Ale facetów mamy naprawdę fajnych

Co do wymiany to nie trzeba spełniać żadnych specjalnych warunków, ostatnio z mojej klasy 4 osoby brały udział w wymianie z Sycylijczykami, przyjechali na 5 dni, a oni prawdopodobnie pojadą w październiku. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i wcale nie trzeba być orłem z angielskiego, żeby wziąć udział w wymianie, jeśli chcesz to wystarczy się zgłosić i powinno być wszystko okej .
__________________

"Człowiek, który podjął decyzję, by zwyciężyć, nigdy nie powie: niemożliwe"
— Napoleon Bonaparte

"Kapitalizm to nierówny podział bogactwa, zaś socjalizm to równy podział biedy." — Winston Churchill
Divino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 22:57   #63
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez Divino Pokaż wiadomość
Co do wymiany to nie trzeba spełniać żadnych specjalnych warunków, ostatnio z mojej klasy 4 osoby brały udział w wymianie z Sycylijczykami, przyjechali na 5 dni, a oni prawdopodobnie pojadą w październiku. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i wcale nie trzeba być orłem z angielskiego, żeby wziąć udział w wymianie, jeśli chcesz to wystarczy się zgłosić i powinno być wszystko okej .
Gdybyś jeszcze mogła napisać jak taka wymiana wygląda w X..
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:57   #64
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Divino , siostra mojej przyjaciółki właśnie chodzi do X LO i brała udział w wymianie z Niemcami tylko, ze oni pojechali gdzieś chyba do Zakopca i czy podczas wymiany jest tylko coś takiego jak wyjazd czy bierze się też kogoś do domu ?
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:32   #65
Divino
Raczkowanie
 
Avatar Divino
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
Gdybyś jeszcze mogła napisać jak taka wymiana wygląda w X..
Bierze się jedną (lub dwie, to zależy od sytuacji) osoby do siebie do domu, wiadomo, zapewniamy im nocleg, wyżywienie itp. Nie wiem jak to wygląda w klasach na rano, ale moje koleżanki rano jeździły z tymi Sycylijkami i zwiedzały np. Wawel itp., a później musiały przyjść na lekcje, więc były z nimi tylko częściowo rano, a po lekcjach je odbierały i wtedy miały wolny czas, mogły iść np. na kręgle, zakupy itp. to już bez opiekuna . W jeden dzień też pojechały do Auschwitz i Wieliczki, ale same Sycylijki bez hm 'opiekunów' czyli tych dziewczyn, które je przyjmowały. Więc w praktyce wygląda to tak, że codziennie wcześnie wstawały, zawoziły je pod szkołę, szły na lekcje, a później z nimi spędzały popołudnia. W tym czasie ofc jest się zwolnionym ze sprawdzianów itp., ale do szkoły trzeba chodzić.
Myślę, że największym minusem tej wymiany było to, że te Sycylijki baaardzo słabo mówiły po angielsku, a jeden chłopak W OGÓLE -.-, nie wiem jaki jest sens takiej wymiany, kiedy się nie da dogadać, ale może to akurat z nimi tak wyszło, może np. z Niemcami było lepiej.

Cytat:
Napisane przez monika9952 Pokaż wiadomość
Divino , siostra mojej przyjaciółki właśnie chodzi do X LO i brała udział w wymianie z Niemcami tylko, ze oni pojechali gdzieś chyba do Zakopca i czy podczas wymiany jest tylko coś takiego jak wyjazd czy bierze się też kogoś do domu ?
We wszystkich wymianach bierze się kogoś do domu, a wydaje mi się, że ten wyjazd był taki jak ten do Auschwitz czy Wieliczki tylko, że może te osoby co przyjmowały też pojechały .
__________________

"Człowiek, który podjął decyzję, by zwyciężyć, nigdy nie powie: niemożliwe"
— Napoleon Bonaparte

"Kapitalizm to nierówny podział bogactwa, zaś socjalizm to równy podział biedy." — Winston Churchill
Divino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 12:02   #66
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

a brałaś może udział w takiej wymianie ? Bo zagadką jest dla mnie co można robić z tą osobą właśnie w te wieczory xd tak sie zastanawiałam i kompletnie nie wiem ;d

I jeszcze jedno : czy przed tą wymianą są jakieś testy sprawdzające znajomość języka ? Bo u mnie w gim. jest i sie zastanawiam czy jest to wszędzie ;p
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 12:05   #67
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

No więc ja mam jeszcze całkiem inne pytanie: będę mieszkać w internacie, czyli w takim wypadku nie mogę brać udziału w wymianie?
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 13:42   #68
Divino
Raczkowanie
 
Avatar Divino
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez monika9952 Pokaż wiadomość
a brałaś może udział w takiej wymianie ? Bo zagadką jest dla mnie co można robić z tą osobą właśnie w te wieczory xd tak sie zastanawiałam i kompletnie nie wiem ;d

I jeszcze jedno : czy przed tą wymianą są jakieś testy sprawdzające znajomość języka ? Bo u mnie w gim. jest i sie zastanawiam czy jest to wszędzie ;p
Ja nie brałam udziału, ale z tego co mówiły dziewczyny to można robić pełno rzeczy, możecie iść na kręgle, do kina, do kawiarni, do restauracji, na zakupy (głównie na zakupy szły hahahah ), do parku wodnego, na imprezkę, możecie się umówić w kilka osób i ze swoimi 'podopiecznymi' wbić do którejś do domu, posiedzieć, pogadać, pooglądać filmy, tak naprawdę możecie robić co chcecie, nauczyciele już w to nie ingerują . To zależy tylko do Was .
Przed wymianą nie ma żadnych testów, poza tym u mnie akurat tę wymianę organizowała nasza babka z angielskiego, więc ona dobrze wiedziała na jakim poziomie jesteśmy.

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
No więc ja mam jeszcze całkiem inne pytanie: będę mieszkać w internacie, czyli w takim wypadku nie mogę brać udziału w wymianie?
Hmm, szczerze mówiąc u nas nie było takiej sytuacji, więc nie wiem, ale sądzę, że byłby z tym niestety problem.
__________________

"Człowiek, który podjął decyzję, by zwyciężyć, nigdy nie powie: niemożliwe"
— Napoleon Bonaparte

"Kapitalizm to nierówny podział bogactwa, zaś socjalizm to równy podział biedy." — Winston Churchill
Divino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:14   #69
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Ale moge wiedzieć ile miałaś punktów na koniec gim ? I jaki był próg punktowy na geo-wos ?

Przepraszam, że tak cię męczę ale coraz bardziej sie przekonuje do tej szkoły
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:36   #70
Divino
Raczkowanie
 
Avatar Divino
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez monika9952 Pokaż wiadomość
Ale moge wiedzieć ile miałaś punktów na koniec gim ? I jaki był próg punktowy na geo-wos ?

Przepraszam, że tak cię męczę ale coraz bardziej sie przekonuje do tej szkoły
Hahaha spoko, nie ma problemu, pytaj o co chcesz .
Ja miałam pod koniec gim 162 pkt, w moim roczniku na geo-wos przy pierwszej rekrutacji próg był 142 pkt, przy drugiej ostatnia osoba miała 139.
__________________

"Człowiek, który podjął decyzję, by zwyciężyć, nigdy nie powie: niemożliwe"
— Napoleon Bonaparte

"Kapitalizm to nierówny podział bogactwa, zaś socjalizm to równy podział biedy." — Winston Churchill
Divino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 16:42   #71
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

oj to zaczynam wątpić czy się dostane ;/
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 19:47   #72
kaska9413
Raczkowanie
 
Avatar kaska9413
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
GG do kaska9413
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Hej
Piszę w tym roku tez i przewiduję, że wszystkich punktów będę mieć ok. 160-165 - bliżej granicy 165 a może ciutkę więcej. Jak myślicie mam szansę dostać się do II LO profil biol-chem ? jeśli tak to w której rekrutacji

Przy okazji, wybieram się do internatu ZSŁ, albo bursy na grochowej
kaska9413 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 13:12   #73
Divino
Raczkowanie
 
Avatar Divino
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez kaska9413 Pokaż wiadomość
Hej
Piszę w tym roku tez i przewiduję, że wszystkich punktów będę mieć ok. 160-165 - bliżej granicy 165 a może ciutkę więcej. Jak myślicie mam szansę dostać się do II LO profil biol-chem ? jeśli tak to w której rekrutacji

Przy okazji, wybieram się do internatu ZSŁ, albo bursy na grochowej
na biol-chem do II przydałoby się ok. 170 punktów, ale myślę, że przy drugiej rekrutacji ze 165 powinno się spokojnie udać . to też zależy od roczników, ilu będzie chętnych itp.
__________________

"Człowiek, który podjął decyzję, by zwyciężyć, nigdy nie powie: niemożliwe"
— Napoleon Bonaparte

"Kapitalizm to nierówny podział bogactwa, zaś socjalizm to równy podział biedy." — Winston Churchill
Divino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 18:56   #74
Shiena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Witam- ja mam parę pytan na temat 2 szkół w Krakowie, więc podczepię się tutaj
1.Mianowicie po pierwsze chciałabym poznac wasze ogolne zdanie o XIII LO. Jeśli jest tu ktoś kto chodzi/chodził na profil Ang.-Hist. w tej szkole również bardzo bym prosiła o powiedzenia mi czegoś na temat dokladnie tej klasy. I apropo jeszcze 13-stki mam pewne pytanie dotyczace basenu. Słyszałam, że jest on dolaczony do szkoly, czy znaczy to, że odbywaja sie w nim zajecia WFu? Jeśli tak to czy są one obowiązkowe?
2. A druga sprawa to ocena IV LO w Krk. Dokładnie chodzi mi o profil hist-geogr-wos. Jakie sa mniej wiecej godziny uczeszczania do szkoly w tej klasie w klasie 1? Ogólne opinie o tej szkole juz czytałam tu i na innych stronach, jednak oże wypowie się ktoś nowy, więc i sprawe opinii czwórki pozostawie do dyskusji
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi
Shiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:35   #75
bahar7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 10
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

@Shiena: ja planuję iść do IV na profil hist-wos-geo mam znajomą w 1 klasie na tym profilu także mogę się dowiedzieć co tam będziesz chciała ;D pisz na gg 1013971
bahar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:05   #76
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Shiena - byłam na dniu otwartym w 13 i basen nie jest w ramach w/f tylko po lekcjach
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:10   #77
Shiena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Czyli można na niego chodzic w ramach lekcji dodatkowej, ale normalnie w obowiazku tego nie ma?
Tez bylam na dniu otwartym, lecz nie przyszlo mi wtedy do glowy zeby sie o to zapytac
Shiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:27   #78
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Chodzisz kiedy chcesz
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 15:58   #79
madaslena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Mogłabym się dowiedzieć czegoś na temat I lo w Krakowie?
jak tam jest i wg?
madaslena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 16:33   #80
xkatherine
Przyczajenie
 
Avatar xkatherine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 6
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Hej . Mam Plan iść do IV mogłybyście mi opowiedzieć coś o tej szkole progu punktowym i jakimś internacie bo jestem z okolic Oświęcimia i nie orientuję się za bardzo
__________________
Yesterday is only memory
xkatherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 08:06   #81
kaska9413
Raczkowanie
 
Avatar kaska9413
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
GG do kaska9413
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez xkatherine Pokaż wiadomość
Hej . Mam Plan iść do IV mogłybyście mi opowiedzieć coś o tej szkole progu punktowym i jakimś internacie bo jestem z okolic Oświęcimia i nie orientuję się za bardzo

Również wybieram się do IV na biol-chem. Trochę informacji już o tej szkole nazbierałam i bardzo mi się podoba. Wybrałam się też, aby zobaczyć jak wygląda i po prostu się w tej szkole zakochałam Poza tym jest b.dobry poziom i miła atmosfera z tego co zdążyłam zauważyć. Ja będę mieć ok.150 pkt i do biol chemu powinno to spokojnie wystarczyć Ale do innych profili pewnie będzie mniej punktów, poza tym mam nadzieję, że po takim teście i tak progi spadną

A co do internatu to polecam Grochową, czysto, miło, pokoje 2-3 osobowe. Sama się tam wybieram, bo mam 30 km do Krakowa i z dojazdem miałabym problem http://internatbursa.w.interia.pl/ to strona +bardzo miła pani w sekretariacie
__________________
2009 - Grecja-Paralia <3
2010 - Hiszpania-Lloret <3
2011-Włochy-Rimini <3



2012-Bułgaria-Złote Piaski <3
kaska9413 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:09   #82
madaslena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Czyli nikt nie wie nic na temat I? mieszkam 200km od Krakowa więc sama nie mogę sprawdzić..
madaslena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 15:53   #83
xkatherine
Przyczajenie
 
Avatar xkatherine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 6
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Ja wybieram się na geografia-francuski-WOS . Punktów zbyt wiele nie będę mieć ale nic o progu na stronce rekrutacji nie pisze . Jest 14 chętnych więc może dobrze będzie

Też internat na Grochowej ?
__________________
Yesterday is only memory
xkatherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 18:12   #84
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez monika9952 Pokaż wiadomość
Shiena - byłam na dniu otwartym w 13 i basen nie jest w ramach w/f tylko po lekcjach
Cytat:
Napisane przez Shiena Pokaż wiadomość
Czyli można na niego chodzic w ramach lekcji dodatkowej, ale normalnie w obowiazku tego nie ma?
Tez bylam na dniu otwartym, lecz nie przyszlo mi wtedy do glowy zeby sie o to zapytac
basen jest obowiązkowy, w ramach zajęć wf-u.
ja miałam basen w trzeciej klasie, rano, przed lekcjami, a oprócz tego jedną godzinę wf-u tygodniowo
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 18:12   #85
kaska9413
Raczkowanie
 
Avatar kaska9413
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
GG do kaska9413
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Tak, też internat na grochowej
__________________
2009 - Grecja-Paralia <3
2010 - Hiszpania-Lloret <3
2011-Włochy-Rimini <3



2012-Bułgaria-Złote Piaski <3
kaska9413 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 20:40   #86
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
basen jest obowiązkowy, w ramach zajęć wf-u.
ja miałam basen w trzeciej klasie, rano, przed lekcjami, a oprócz tego jedną godzinę wf-u tygodniowo
No to nie wiem , bo mi koleś mówił tam , że nie jest obowiązkowo .
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 21:32   #87
xkatherine
Przyczajenie
 
Avatar xkatherine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 6
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

z tego co widzę Ty już oblatana jesteś w załatwianiu internatu
__________________
Yesterday is only memory
xkatherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 21:48   #88
kaska9413
Raczkowanie
 
Avatar kaska9413
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
GG do kaska9413
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez xkatherine Pokaż wiadomość
z tego co widzę Ty już oblatana jesteś w załatwianiu internatu
Tak, tak bo byłam już dosyć dawno z podaniem i obczaiłam wszystko bardzo mi się spodobało Miła pani w sekretariacie, a jaka miła pani, która sprząta ! czego chcieć więcej Pani z sekretariatu powiedziała mi, żebyśmy sobie z współlokatorką załatwiły jakąś lodówkę do pokoju, bo się nam przyda, no i że możemy sobie same urządzić wystrój pokoju
__________________
2009 - Grecja-Paralia <3
2010 - Hiszpania-Lloret <3
2011-Włochy-Rimini <3



2012-Bułgaria-Złote Piaski <3
kaska9413 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 16:59   #89
xkatherine
Przyczajenie
 
Avatar xkatherine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 6
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez kaska9413 Pokaż wiadomość
Tak, tak bo byłam już dosyć dawno z podaniem i obczaiłam wszystko bardzo mi się spodobało Miła pani w sekretariacie, a jaka miła pani, która sprząta ! czego chcieć więcej Pani z sekretariatu powiedziała mi, żebyśmy sobie z współlokatorką załatwiły jakąś lodówkę do pokoju, bo się nam przyda, no i że możemy sobie same urządzić wystrój pokoju
coraz bardziej mi się podoba
Dzięki za pomoc
__________________
Yesterday is only memory
xkatherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:13   #90
kaska9413
Raczkowanie
 
Avatar kaska9413
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
GG do kaska9413
Dot.: Liceum w Krakowie - rekrutacja 2011.

Cytat:
Napisane przez xkatherine Pokaż wiadomość
coraz bardziej mi się podoba
Dzięki za pomoc
Mnie też się od początku spodobało, choć nie byłam przekonana do Grochowej i miałam iść do innego internatu. Nie ma za co
__________________
2009 - Grecja-Paralia <3
2010 - Hiszpania-Lloret <3
2011-Włochy-Rimini <3



2012-Bułgaria-Złote Piaski <3
kaska9413 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.