kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-14, 19:38   #121
cerrahi aletler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Vanilla Delight okazał się większą porażką niż Alomnd Milk.
cerrahi aletler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 23:06   #122
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Korektor naprawdę nie jest ciemny, spokojnie nadaje się dla bardzo jasnej skóry. Tylko z wierzchu jest taka ciemniejsza warstewka, wystarczy dotknąć palcem i ona znika.

Pędzel jest genialny! Co prawda nie mam wielkiego porównania, posiadam dwa flat topy z EDM i jeden z Pixie (tę pierwszą wersję z krótkim trzonkiem), ale ciężko mi sobie wyobrazić co możnaby w nim poprawić Jest bardzo, bardzo gęsty, a włosie sprężyste i jakby jedwabiste. Trzonek dla mnie mógłby być trochę krótszy, ale pewnie niedługo się przyzwyczaję.

Z moją cerą przechodzę teraz jakiś armagedon, ale almond milk spisuje się całkiem ok i chyba go zamówię.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 10:11   #123
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Korektor naprawdę nie jest ciemny, spokojnie nadaje się dla bardzo jasnej skóry. Tylko z wierzchu jest taka ciemniejsza warstewka, wystarczy dotknąć palcem i ona znika.

Pędzel jest genialny! Co prawda nie mam wielkiego porównania, posiadam dwa flat topy z EDM i jeden z Pixie (tę pierwszą wersję z krótkim trzonkiem), ale ciężko mi sobie wyobrazić co możnaby w nim poprawić Jest bardzo, bardzo gęsty, a włosie sprężyste i jakby jedwabiste. Trzonek dla mnie mógłby być trochę krótszy, ale pewnie niedługo się przyzwyczaję.

Z moją cerą przechodzę teraz jakiś armagedon, ale almond milk spisuje się całkiem ok i chyba go zamówię.
Mogłam też zamówić sobie zestaw z pędzlem,bo widzę, że dużo osób go zachwala

To chyba ten początek wiosny wpływa na cerę, bo z moją też mam problem.
Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 16:29   #124
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Mixiakova Pokaż wiadomość
Mogłam też zamówić sobie zestaw z pędzlem,bo widzę, że dużo osób go zachwala

To chyba ten początek wiosny wpływa na cerę, bo z moją też mam problem.
Też żałuję, że nie kliknęłam pędzla. Mam na stanie dwa flat topy (jeden z Pixie, drugi z EDM) ale walcząc dzisiaj z Almond Milk doszłam do wniosku, że potrzebuję czegoś gęstszego o bardziej miękkim włosiu. Miałam kiedyś fajny kabuki z The Body Shop i zastanawiam się czy ponowić zakup, czy jednak zdecydować się na Pixie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 20:28   #125
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Z czystym sumieniem mogę polecić pędzel Pixie. Mam poprzednią wersję (fioletową) i zdecydowanie lepiej podkład nakłada się i prezentuje przy użyciu nowego pędzla. Włosie jest bardziej delikatne (to może być kwestia "wieku" fioletowego) oraz bardziej zbite, co wpływa na poziom krycia - przynajmniej w moim odczuciu jest ono lepsze. Trzonek skróciłabym o dwa cm... bo do kosmetyczki upycham go na skos

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Też żałuję, że nie kliknęłam pędzla. Mam na stanie dwa flat topy (jeden z Pixie, drugi z EDM) ale walcząc dzisiaj z Almond Milk doszłam do wniosku, że potrzebuję czegoś gęstszego o bardziej miękkim włosiu. Miałam kiedyś fajny kabuki z The Body Shop i zastanawiam się czy ponowić zakup, czy jednak zdecydować się na Pixie.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 13:01   #126
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Użyłam dziś korektora i jestem bardzo zadowolona z efektu Bałam się, że będzie ciemny, ale ładnie wtopił się w moją skórę, przykrył cienie pod oczami, a także naczynka na policzkach. Nie zakrył wszystkiego w 100%, ale wygląda bardzo naturalnie
Potestuję go jeszcze kilka dni i wyrobię sobie o nim pełne zdanie
Przeszkadza mi trochę grzebanie w nim paluchem, a boję się, że będzie zostawało sporo produktu na pędzelku ( za dużą pojemność to on nie ma).
Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wyżej... Też przeraziłam się na targach jak ciemny jest ten korektor. Podzieliłam się nawet tą uwagą z Paniami, które obsługiwały stoisko i chciałam już dać sobie spokój z zakupem. Ale po pomizianiu korektor jakby zmienił kolor i pod oczami wyglądał naprawdę super (nakładany był pędzelkiem).
Kusicielki

Czekam na zamówienie z Pixie, ale teraz ten korektor też mnie kusi. A jakiego odcienia podkładu używacie?

Mi pod względem stopnia jasności pasuje Almond Milk, choć rzeczywiście nie jest aż tak żółty, raczej beżowy
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 14:46   #127
Marusia77
Przyczajenie
 
Avatar Marusia77
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pędzel jest super kupiłam na targach Beauty ! wraz z podkładem, Victorian Lace jak dla mnie idealny
Marusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 15:08   #128
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

W jakim stopniu zużyłyście już swoje podkłady?
Ja pełnowymiarowy Butter Cream kupiłam w połowie stycznia. Pół łyżeczki odsypałam do mniejszego pojemnika do torebki na poprawki. Maluję się niemalże codziennie ale rzadko mam czas na poprawki w ciągu dnia. Nakladam 4 warstwy, mam naczynka, plamy potrądzikowe i mocno sie rumienię. Sądzę, że nie żałuję materiału ale oczywiscie nie tak aby mieć maskę zamiast twarzy. Słoiczek z odsypką siedzi sobie nietknięty...
Czyli wychodzą w sumie 2 miesiące.
I tak się dziwuję, że zużylam tyle:
To dużo czy mało, sama nie wiem. Ale Amillie po ok 2mc zuzyłam niemalże w połowie w czasie letnim - uzywając Hakuro H50S. A butter Cream z Ecotools flat top .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0265.jpg (82,6 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez oktawi7
Czas edycji: 2015-03-16 o 15:12
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 17:09   #129
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja pół opakowania zużyłam w 4 miesiące - to dłuuugo jak na mnie, bo potrafię biga Anabelle 10 g zużyć w 2-3 miechy
Pixie są jakieś magicznie wydajne - co przy takiej cenie cieszy
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 19:35   #130
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Podkład jest bardzo wydajny. Cieszę się, bo jakby nie było drogi...
Korektor dziś do mnie doszedł. To moje 2 podejście do niego ... wcześniej mnie nie powalił... ale dostaje drugą szansę może za bardzo wymagająca byłam...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 21:54   #131
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Wink Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Czekam na bigi Pixie, jutro już powinny być.
Swoją drogą te próbki Pixie mają maleńkie drobinki-to to złotko W słońcu są widoczne, na szczęście nie są duże- taki pyłek.
Gdyby nie ta promocja to nie wiem czy bym dała 90 za mniej niż 10 g.


Chyba znalazłam sposób na buźki

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-03-16 o 23:29
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 14:49   #132
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cena nie zachwyca, to fakt. Chyba najdroższe minerały jakie stosowałam.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 07:11   #133
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja Pixie kupiłam na targach za 59zł, więc całkiem znośnie. Tym bardziej, że przed mineralnym szaleństwem bez oporu potrafiłam wydać 300zł na podkład w Spehorze. Najgorsze było to, że średnio co dwa miesiące chciało mi się nowego podkładu Tym sposobem potrafiłam mieć nawet 6-7 podkładów jednocześnie. Nawet nie chce mi się liczyć ile to pieniędzy

Wracając do tematu...

Kocham Pixie! Przez ostatnie 4 dni testowałam nowe formuły Amilie (matująca fatalna - nic nie kryje, kryjąca - cudowne krycie, ale szybko spływa na mojej mieszanej cerze) i tylko mieszanka matująca + kryjąca daje rade. No ale średnio chce mi się codziennie bawić w mieszanie...

Wczoraj wróciłam do Pixie i to jedyny podkład mineralny, który przez cały dzień wygląda dobrze. Bardzo chwalę sobie też Annabelle Minerals (wersja matująca), ale mimo to po kilku godzinach zaczynam się świecić i podkład trochę spływa. Nie wiem co ma w sobie takiego Pixie (teoretycznie podkład dla każdego typu cery ), ale moja skóra go uwielbia

Ps: Korektor też ubóstwiam Obawiałam się, że będzie tępy (jak to bywa z kamuflażami), a naprawdę na razie nie widzę żadnych minusów
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 13:13   #134
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

A ja systematycznie okupuję się w zapasy. A teraz jeszcze ten korektor kusi... Ciekawe czy bedą róże.
swoją drogą czego używacie do utrwalenia? W chwili obecnej mam Catrice
All Matt Plus Shine Control i nie narzekam. Wcześniej miałam primer z Kolorówki Prelude Satin ale nie zgrał się ze mną.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 13:31   #135
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja nakładam na całość puder ryżowy i spryskuje twarz wodą termalną/mgiełką.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 13:55   #136
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja nakładam na całość puder ryżowy i spryskuje twarz wodą termalną/mgiełką.
Ja wodą różaną albo termalną. Jak skóra szaleje, to przed spryskaniem puder bambusowy z BU.
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 15:01   #137
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość

Wczoraj wróciłam do Pixie i to jedyny podkład mineralny, który przez cały dzień wygląda dobrze. Bardzo chwalę sobie też Annabelle Minerals (wersja matująca), ale mimo to po kilku godzinach zaczynam się świecić i podkład trochę spływa. Nie wiem co ma w sobie takiego Pixie (teoretycznie podkład dla każdego typu cery ), ale moja skóra go uwielbia

Ps: Korektor też ubóstwiam Obawiałam się, że będzie tępy (jak to bywa z kamuflażami), a naprawdę na razie nie widzę żadnych minusów
Potwierdzam Pixie sprawuje się rewelacyjnie
Mam podkład na twarzy ok 10h i wytrzymuje bez porawek.
To że po 6h trochę świecę nie przeszkadza mi, jest subtelne, takie naturalne a nie żarówa :


Co do korektora to mam mieszane uczucia
Wydaje się być ciemny, poza tym nie za bardzo podoba mi się skład.
Mineralny to on nie jest.


oktawi7- miałam primer prelude satin i prelude glow- lepszy wg mnie jest glow. Czaję się na prelude matte.
W zależności od fantazji, potrzeby nakładam albo pod albo na.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-03-18 o 15:09
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 16:19   #138
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja nakładam trochę podobnie do Noodle Soup. Twarz spryskana termalką lub tonikiem/wodą tonizowaną (aktualnie Ziaja oliwkowa), na to wilgotnym pędzlem nakładam podkład. Twarz raczej stempluję, później ewentualnie coś tam rozcieram. Później znowu zraszam twarz i kolejna warstwa podkładu. Całość utrwalam bambusem. I na koniec znowu zroszenie twarzy. Na sucho minerały się u mnie raczej nie trzymają

Testuję korektor i póki co jestem zadowolona. Stosuję tyko pod oczy, bo naczynka na twarzy wystarczająco kryje mi sam podkład. Korektor mógłby być trochę jaśniejszy, ale ogólnie i tak nie jest źle. Mam ogrooomne sińce, w dodatku całą okolicę 'podoczną' zapadniętą i korektor całkiem dobrze z tym sobie radzi. Myślałam, że będzie rolował się i zbierał w zmarszczkach, ale póki co pancernie siedzi na skórze.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 12:53   #139
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nie chcę krakać, ale chyba Pixie lekko mnie przesuszyły w okolicy ust/policzków...
Nic nie zmieniałam w pielęgnacji, nie używam teraz żadnych mocnych złuszczaczy, a tu raptem suche skórki i czerwone plamy Mam nadzieję, ze to tylko chwilowe
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 14:08   #140
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Nie chcę krakać, ale chyba Pixie lekko mnie przesuszyły w okolicy ust/policzków...
Nic nie zmieniałam w pielęgnacji, nie używam teraz żadnych mocnych złuszczaczy, a tu raptem suche skórki i czerwone plamy Mam nadzieję, ze to tylko chwilowe

Moze uczulił jakimś składnikiem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 07:07   #141
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

cześcć dziewczyny!
jestem akurat na urlopie w Polsce i zamówiłam próbki Pixie, Dune pasuje mi idealnie. Mam tylko mały problem jestem podczas terazpii izotretinoiną i mam suchą skórę, pielęgnuję ją bardzo i używając np. EDM czy Mineralissima nie miałam suchych skórek a tu po pixie wyglądam jakbym miała pełno suchych skórek. Jeszcze odrazu po nałożeniu jest ok ale gdy przetrę palcem np. policzek to te suche skórki są od razu widoczne. Jestem smutna bo nalazłam kolor ale formuła jest chyba nie dla mnie chyba zamówię próbki Lauress
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 07:25   #142
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
cześcć dziewczyny!
jestem akurat na urlopie w Polsce i zamówiłam próbki Pixie, Dune pasuje mi idealnie. Mam tylko mały problem jestem podczas terazpii izotretinoiną i mam suchą skórę, pielęgnuję ją bardzo i używając np. EDM czy Mineralissima nie miałam suchych skórek a tu po pixie wyglądam jakbym miała pełno suchych skórek. Jeszcze odrazu po nałożeniu jest ok ale gdy przetrę palcem np. policzek to te suche skórki są od razu widoczne. Jestem smutna bo nalazłam kolor ale formuła jest chyba nie dla mnie chyba zamówię próbki Lauress
Niestety przy Izo skóra jest sucha, a Pixie ma dość wysoko tlenek cynku... Polecam wypróbowanie formuły kryjącej z Amillie - myślę, że powinna ładnie wyglądać i nie podkreślać skórek
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 07:42   #143
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dzięki za radę tak mnie zaskoczyły te suche skórki teraz bo wcześniej takich nie miałam. Trochę szkoda
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 08:31   #144
izabellakr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

tak
izabellakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 18:54   #145
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Nie chcę krakać, ale chyba Pixie lekko mnie przesuszyły w okolicy ust/policzków...
Nic nie zmieniałam w pielęgnacji, nie używam teraz żadnych mocnych złuszczaczy, a tu raptem suche skórki i czerwone plamy Mam nadzieję, ze to tylko chwilowe
Miałam właśnie pytać, czy ktoś miał podobną reakcję po nowej formule. U mnie to samo, z tym że plamy lekko swędzące
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 20:35   #146
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

dałam dziś jeszcze jedną szansę Pixie. Na dzień używam lekkeigo kremu Sylveco- brzozowego, zawsze dawał radę z innymi minerałami z Pixie coś nie szło i miałam suche skórki, dziś siedząc w domu wtarłam jedną porcję kremu (zawsze wystarczało) a za chwilę jeszcze drugą i dopiero nałozyłam Pixie a na to woda termalna i twarz wyglądała naprawdę fajnie i się trzyma wszystko już jakieś 10h widocznie potrzebuję pod ten podkład bogatszy krem, czekam na dostawę m.in kremu z orientany który właśnie jest konkretniejszy i mam nadzieję, że będzie ok próbki Amilie, które mi polecono (dzięki jestemann) także zamówiłam zobaczę co będzie dla mnie lepsze

Edytowane przez kajaccn
Czas edycji: 2015-03-26 o 20:39
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 21:22   #147
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

hej chciałabym zamówić warm muffin ale nie wiem jak się ma ten kolor do annabelle golden fair? ktoś podpowie?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 21:33   #148
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Wg mnie ciemniejszy jest, prędzej by pasowało Vanilla delight lub Light sunset
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 06:09   #149
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
hej chciałabym zamówić warm muffin ale nie wiem jak się ma ten kolor do annabelle golden fair? ktoś podpowie?

Moze creamy natural?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 06:17   #150
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
hej chciałabym zamówić warm muffin ale nie wiem jak się ma ten kolor do annabelle golden fair? ktoś podpowie?

Miałam próbkę (też używam AM Golden Fair). Według mnie za ciemny i trochę za pomarańczowy (jakby się utleniał po pewnym czasie).

Jeżeli chcesz coś ziemistego (tak jak AM), to: Victorian Lace albo Antique Beige

A jeżeli coś bardziej żółtego i ciepłego, to: Light Sunset ewentualnie Song of Summer
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu

Edytowane przez jestemann
Czas edycji: 2015-03-27 o 06:19
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.