Jasmine a wypadanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-24, 12:16   #1
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Question

Jasmine a wypadanie włosów


Dziewczyny nie wiem czy któraś się już z tym spotkała, bo jeśli tak to proszę doradźcie mi. Biorę już 3 opakowanie Jasmine i własnie mniej więcej od tego czasu zaczeły mi wypadać włosy - nie tylko przy czesaniu ale wtedy, gdy tak normalnie przejadę ręką po włosach... Druga sprawa to pojawienie pryszczy... niby tabletki miały pomagać przy znikaniu a tak własnie się nie dzieje. Mam też bóle w podbrzuszu. Gdy zaczełam brać te tabletki to byłam wniebowzięta bo czułam sie po nich znakomicie, nie miałam żadnych bóli i wogle było wszystko ok, więc myślałam że wszystko będzie super. Wcześniej brałam Cilest i Diane-35 i wtedy byłam nie do życia - bóle brzucha, mdłosci i inne tego objawy przez pierwsze miesiące...
Wiem, że powinnam iść do lekarza, ale nie mam czasu bo praca na to nie pozwala.
Plis dziewczyny, doradźcie mi coś
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 12:36   #2
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Jasmine a wypadanie włosów

Ja juz tu na forum czytałam podobne watki o wypadaniu włosów i rzezywiście moze to byc ich przyczyna jak równiez Twoje złe smopoczucie.Jezeli po 3 opakowaniu czujesz sie tak samo źle to na pewno powinnas isc niestety do lekarza bo to moze nie minac.Czasami zdaża sie u niektórych kobiet ,że cięzko jest dobrać tabletki anty , bo prwie po wszystkich czuja sie żle.Może zapytaj lekarza o plastry anty. Ja je obecnie stosuje czuje się ok jedynie co to ich koszt od 60 -70 zł.Brałm tez diane czułam sie dobrze a cere miałam super ale z tego co wiem to diane sa silne i naprawde wiele osób biorac je cuło sie fatalnie.Każdy organizm inaczej zareaguje.

pzdr
asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 15:00   #3
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jasmine a wypadanie włosów

Ja właśnie trochę obawiam się tych plastrów... w sumie to tego ze się odkleją nawet nie będę wiedzieć kiedy no i lipa suprajs hehehe no i ta cena trochę wysoka ale trzeba się nad tym zastanowić
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 15:05   #4
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Jasmine a wypadanie włosów

Yyy mnie też często boli podbrzusze, ale nie skojarzyłam tego z Jasmin Dziś zaczynam 3-cie opakowanie, chyba się przejdę do mojej ginekolog. Wypadania włosów nie zauważyłam.
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:54   #5
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88
Dot.: Jasmine a wypadanie włosów

Ja dopiero biorę Jasmin 2 tydzień, i też boli mnie podbrzusze co dziwne nie codziennie ale często,nie zauważyłam wypadania włosów, ale niezbyt dobrze się czuję, poza tym wyczytałam na innym wątku że dużo osób po nich tyje strasznie się boję tego bo jestem osobą z nadwagą także każde kg to dla mnie szoczek a co do cery, nigdy nie miałam idealnej, ale ostatnio mi się poprawiła a jak zaczęlam brać tabletki zaczęły wyskakiwać mi krostki na policzkach.. poczekam jeszcze, wezme to opakowanie ale jak przytyję czy jeszcze cos to wybiorę się do Gienia pozdrawiam )
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 13:03   #6
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Jasmine a wypadanie włosów

Bralam te tabletki 10 miesiecy i tez mi wypadaly wlosy. Przestaly wypadac dopiero jak odstawilam tabletki.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.