Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 13:41   #4411
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Miałam jakiś czas temu- super były tylko na deszczu potrafiły zafarbować :
Dzięki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:41   #4412
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to pikuś




Dziewczyny, miała któraś z Was klapki / japonki Ipanema? bardzo mi się podobają takie na koturnie i chyba sobie takie nabędę droga kupna w necie same pozytywne opinie, że wygodne, leciutkie, trwałe
Ipanema? Teraz pełno japonek Ipanema i Havaianas w TK Maxx - ceny i tak zabójcze w porównaniu z Brazylią. Havaiany wcale mnie nie kusiły (koszt 10zł tam), a Ipanema sobie jedne kupiłam - spoko są, płaciłam 9,99 R, czyli teraz też dyszka zł, wtedy R był 2,5x droższy ale i tak tanio wychodziło
Co do lekkości to chyba nie do końca, bo japonki Ipanema są dosyć ciężkawe, są dość twarde - musiałam się przyzwyczaić do nich i potem już mi było wygodnie Jak na japonki to są całkiem trwałe
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:42   #4413
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
A z tymi punktami- w jakim czasie muszę zdobyć te 1002 ?
Do końca roku ?
Nie, te punkty stopniowo przepadają. Pod koniec maja przepadną Ci za poprzedni rok, o ile zamawialas coś w tym czasie, tj. W maju 2015.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:42   #4414
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Miałam jakiś czas temu- super były tylko na deszczu potrafiły zafarbować :
Moje nie farbowały
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:43   #4415
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
A z tymi punktami- w jakim czasie muszę zdobyć te 1002 ?
Do końca roku ?
musisz zdobyć w ciągu roku - tzn w ciągu 12 miesiecy (np od kwietnia do marca roku nastepnego) musisz uzbierac łącznie 6500 pkt. co miesiąc kasują Ci się punkty z poprzedniego roku.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:43   #4416
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
moja młoda z filterkami chodzi i jest biała nawet w pełnym słońcu na plaży

nie cierpię tego bielenia własnie, najgorzej to wychodzi na zdjęciach z wakacji i większość jeszcze się lepi a używac trzeba
bardzo lubie avene dla młodej, rzecz jasna
Avene SPF 50 jest spoko Używam i jestem dosyć zadowolona
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:44   #4417
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ipanema? Teraz pełno japonek Ipanema i Havaianas w TK Maxx - ceny i tak zabójcze w porównaniu z Brazylią. Havaiany wcale mnie nie kusiły (koszt 10zł tam), a Ipanema sobie jedne kupiłam - spoko są, płaciłam 9,99 R, czyli teraz też dyszka zł, wtedy R był 2,5x droższy ale i tak tanio wychodziło
Co do lekkości to chyba nie do końca, bo japonki Ipanema są dosyć ciężkawe, są dość twarde - musiałam się przyzwyczaić do nich i potem już mi było wygodnie Jak na japonki to są całkiem trwałe
Dzięki
Niestety do TK Maxxa mam dość daleko domyślam się, że u nas przebitka cenowa zacna
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 13:45   #4418
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ej, pytanko jak. Czy któraś z obecnych na sali oglądała "Czystą Krew"? A przede wszystkim, czy Eric jest we wszystkich sezonach? Bo właśnie jestem na etapie, w ktorym ten durny Bill zalał go betonem. Jeśli to jest jego koniec, to przestaję oglądać...

A w temacie filtrów, to mam jakąś miniaturę 30 z etre belle i jest całkiem zacny. Na to puder i już.


Edit. Już widzę, że Eric zyje
Jest we wszystkich. Ułoży mu się wszystko
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:47   #4419
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
A z tymi punktami- w jakim czasie muszę zdobyć te 1002 ?
Do końca roku ?
Musisz mieć 6500pkt w ciągu 365 dni Punkty cały czas przepadają jeśli były nabite więcej niż 365 dni temu.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobrzy są a prezent się nie dodaje bo może już im się skończył pokazuje Ci się ich miniatura w zakładce "moje oferty" na koncie w D?
Dodaje się bez problemu, ale do innych perfum
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:47   #4420
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Jest we wszystkich. Ułoży mu się wszystko
Czyli jednak obejrzę jeszcze 4 sezony
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:49   #4421
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Nie, te punkty stopniowo przepadają. Pod koniec maja przepadną Ci za poprzedni rok, o ile zamawialas coś w tym czasie, tj. W maju 2015.
Co do dnia to jest - tzn, że pkt nabite w czerwcu 2015 nie przypadną ani 01.06.2016, ani 30.06.2016, a dokładnie rok później od dnia nabicia.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 13:50   #4422
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Avene SPF 50 jest spoko Używam i jestem dosyć zadowolona
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:50   #4423
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
niestety.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------


Najgorsze są te mineralne, porażka porażek. Chyba, ze ktoś planuje dzień bolacej głowy, to wtedy jak najbardziej.

nie znam na szczeście
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ej, pytanko jak. Czy któraś z obecnych na sali oglądała "Czystą Krew"? A przede wszystkim, czy Eric jest we wszystkich sezonach? Bo właśnie jestem na etapie, w ktorym ten durny Bill zalał go betonem. Jeśli to jest jego koniec, to przestaję oglądać...

A w temacie filtrów, to mam jakąś miniaturę 30 z etre belle i jest całkiem zacny. Na to puder i już.


Edit. Już widzę, że Eric zyje
: hahaha:
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

Miska nic nie kliknęła! chce kliknąć ale nie ma co! za to nafaszerowała paprykę mięchem
za godzinę będzie, narazie ogoreczkowa
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:55   #4424
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Dobra obowiązki wzywają. Miłego dnia
Tymczasem
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:55   #4425
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co do dnia to jest - tzn, że pkt nabite w czerwcu 2015 nie przypadną ani 01.06.2016, ani 30.06.2016, a dokładnie rok później od dnia nabicia.
a no racja
już dawno się tym nie interesowałam
ide do domu!
ale burza nadciąga
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:56   #4426
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ej, pytanko jak. Czy któraś z obecnych na sali oglądała "Czystą Krew"? A przede wszystkim, czy Eric jest we wszystkich sezonach? Bo właśnie jestem na etapie, w ktorym ten durny Bill zalał go betonem. Jeśli to jest jego koniec, to przestaję oglądać...

A w temacie filtrów, to mam jakąś miniaturę 30 z etre belle i jest całkiem zacny. Na to puder i już.


Edit. Już widzę, że Eric zyje
Ja jak nie lubię serialu, nudzi mnie itp. ale już obejrzałam z kilka odcinków / sezonów to czytam opisy sezonów na wiki i serial odpuszczam

Eric był do końca Wiem, że narzekałyście, ale ja serial lubiłam Czytałam książki (zaczęłam po obejrzeniu pierwszego sezonu) i wtedy polubiłam bardzo Sookie i aktorkę Annę Paquin - jest idealna, w pierwszym sezonie Sookie mnie okropnie wnerwiała, ale od 2 podziwiałam jak świetnie jest skonstruowany i oddany charakter
Billa nie lubiłam nigdy, jest nudny i mi się nie podobał. A Eric to takie ciacho
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:56   #4427
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Idę zaraz po małą i po paczkę z paczkomatu. Zapomnieli o mojej paczce i chyba po ponad tyg wysłali. Napisali, że wrzucą coś w ramach przeprosin. Ciekawa jestem
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:57   #4428
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

nie znam na szczeście

: hahaha:

za godzinę będzie, narazie ogoreczkowa
Zjadłabym
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:58   #4429
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Pisanie z obsługą D na fb to walka z wiatrakami...

"Perfumerie Douglas Polska

Upominek nie dołączył się ponieważ promocje i rabaty nie łączą się☠☠A jeśli bez rabatu również nie dołączył się upominek mimo spełnionych warunków promocji to chcielibyśmy zapytać czy kontaktowałaś się z info@douglas.pl? W tym momencie, nie bardzo wiemy jak Ci pomóc, ponieważ już skorzystałaś w tym zamówieniu z jednej promocji. Drugiej nie możemy doliczyć, z tego powodu, że promocje i rabaty nie łączą się... Pozdrawiamy"

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Idę zaraz po małą i po paczkę z paczkomatu. Zapomnieli o mojej paczce i chyba po ponad tyg wysłali. Napisali, że wrzucą coś w ramach przeprosin. Ciekawa jestem
Co to za paczka? Czekamy na foty
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 13:59   #4430
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Był kurier z Maca
Ale później zerknę, lecę na kilka spotkań. Dziwne zwyczaje na tym zachodzie, ani kurier z MACa ani Clarinsa nie chcieli podpisów
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:00   #4431
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Był kurier z Maca
Ale później zerknę, lecę na kilka spotkań. Dziwne zwyczaje na tym zachodzie, ani kurier z MACa ani Clarinsa nie chcieli podpisów
Zdjęcie, zdjęcie Jak będziesz mogła wstawić
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:04   #4432
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

A, jeszcze. Po wielkiej rozkminie olejkowej jednak kliknęłam Resibo, wzięłam też obydwa kremy. Zdam relację, szczerze powiedziawszy oczekuję wielkiej miłości.

THB mnie kusił bo wiele dobrego pisałyście, ale nie mam u siebie sklepu a nie wiem kiedy będę jechać np. do Poznania

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zdjęcie, zdjęcie Jak będziesz mogła wstawić
Tak tak, cyknę tylko wieczorem I niestety telefonem, bo rozczłonkowałam sobie aparat pokrowiec i karta pamięci ze mną, aparat u rodziców prawie 700km dalej brawo Magdaleno, brawo

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

No i dostałam kod 5% do Resibo, jeśli ktoś planuje niedługo się na coś skusić - dajcie znać, wyślę pw
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:07   #4433
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Był kurier z Maca
Ale później zerknę, lecę na kilka spotkań. Dziwne zwyczaje na tym zachodzie, ani kurier z MACa ani Clarinsa nie chcieli podpisów
U mnie z sephory nigdy nie chce ewentualnie pyta czy podpisuje czy sam ma sobie podpisać

Fedex z kolei zostawia mi paczki po kątach i tylko pisze SMS albo dzwoni że zostawił tu i tu
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:28   #4434
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a no racja
już dawno się tym nie interesowałam
ide do domu!
ale burza nadciąga
U mnie znowu pada, trochę przestanie i znowu, teraz grzmi, więc ciekawie, ciekawie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:31   #4435
zonka2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Jakby któraś chciała za darmo starter z Virgin
https://virginmobile.pl/darmowy-star...p_param=Gemius
zonka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:33   #4436
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja jak nie lubię serialu, nudzi mnie itp. ale już obejrzałam z kilka odcinków / sezonów to czytam opisy sezonów na wiki i serial odpuszczam

Eric był do końca Wiem, że narzekałyście, ale ja serial lubiłam Czytałam książki (zaczęłam po obejrzeniu pierwszego sezonu) i wtedy polubiłam bardzo Sookie i aktorkę Annę Paquin - jest idealna, w pierwszym sezonie Sookie mnie okropnie wnerwiała, ale od 2 podziwiałam jak świetnie jest skonstruowany i oddany charakter
Billa nie lubiłam nigdy, jest nudny i mi się nie podobał. A Eric to takie ciacho
Ja czytałam pierwszą część, potem zaczęłam oglądać, ale odpuściłam. Oglądałem inne. Teraz wróciłam i serial jest dobry dla zabicia ciszy - coś tam gada w tle. No chyba, że pojawia się Eric - mój typ faceta
A ja jestem seryjniakiem. Wolę poczekac i obejrzeć cały sezon, niż czekać na kolejny odcinek
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:33   #4437
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
A, jeszcze. Po wielkiej rozkminie olejkowej jednak kliknęłam Resibo, wzięłam też obydwa kremy. Zdam relację, szczerze powiedziawszy oczekuję wielkiej miłości.
Miałam od nich krem pod oczy, ale niczym mnie nie zachwycił, dołączyli do zamówienia próbki kremów i ten odżywczy bardzo mi się spodobał, świetnie nawilżał .
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:37   #4438
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Miałam od nich krem pod oczy, ale niczym mnie nie zachwycił, dołączyli do zamówienia próbki kremów i ten odżywczy bardzo mi się spodobał, świetnie nawilżał .
Ja miałam ten olejek od resibio. w sumie nic złego nie zrobił, ale czy cos dobrego... W sumie też chyba nie...

Teraz chcę sobie originsa olejek kupić
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:42   #4439
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Ja miałam ten olejek od resibio. w sumie nic złego nie zrobił, ale czy cos dobrego... W sumie też chyba nie...

Teraz chcę sobie originsa olejek kupić
Ten do demakijażu? Mi najbardziej pasują tanie olejki z Biochemii Urody. Szkoda mi pieniedzy na coś, co będzie na twarzy pół minuty, a bardzo dobrze zmywają makijaż .

Który to olejek z Originsa? Podlinkujesz?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:44   #4440
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ale te filtry nie działają tak, że się totalnie nie opalasz, tylko że wydłuża się czas przez który w miarę bezpiecznie możesz przebywać na słońcu
Możesz spróbować ten Pharmaceris, naprawdę był spoko, gdyby nie to że faktycznie używałam 50 prawie przez cały rok to bym się nie zorientowała, że bieli, na początku byłam bardzo zadowolona.
Tak tak wiem Źle się wyraziłam, opalać i tak się opalę, chodziło mi o czerwony twyrz Z Uriage masz ten zielony dla mieszanców i tłuścioszkow?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 19:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.