Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 19:08   #541
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

O ile dobrze pamiętam, to jedyny dostępny w polskich sklepach prawdziwy puder mineralny jest firmy Essence. Reszta L'Oreal itp to pseudo.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:15   #542
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Wiesz, uważam że mineralny puder dobrej firmy np. Loreal lub Vichy nie wyrządził by żadnej szkody twojej cerze. Już prędzej właśnie te Miss Sporty .
Ogólnie kosmetyki, które wymieniłaś nie są dla cery dojrzałej. Nie ma ograniczeń wiekowych do stosowania produktów Maybelline czy tym podobnych .
Z pewnością nie powinnaś używac mocno kryjących podkładów, które mogą zapychac pory ale korektor + trochę pudru by zmatowic cerę to spokojnie.
Naprawdę te kosmetyki dla nastolatek poza tym że są antybakteryjne wcale takie dobre nie są. Jeżeli chcesz poprawy stanu cery, to lepiej zainwestuj w porządne kosmetyki do pielęgnacji. Dobrze dobrane potrafią naprawdę czynic cuda . Sama się przekonałam od kiedy zrezygnowałam z tych niby dla młodzieży, które powodowały tylko dużo pryszczy i przetłuszczanie .
Oczywiście stosuję kosmetyki do pielęgnacji, kremy, żele do mycia itp. Nie jest tak, że chcę zatuszować niedoskonałości, a nie dbam o cerę. Dbam i to bardzo .

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2009-02-28 o 19:16
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:15   #543
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Joplin, zależy o jakie sklepy Ci chodzi w Douglasie, czy Sephorze dostaniesz również inne (choć znacznie droższe) podkłady mineralne. W tym ArtDeco chociażby również TBS jest dostępny w placówkach stacjonarnych.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:18   #544
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Dzięki, jestem bardzo wdzięczna za każdą radę .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:05   #545
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Zgadfzam się co do twierdzenia że pudry (i ogólnie kosmetyki) 'dla nastolatek' mogą zrobić tylko większy bałagan na twarzy. Sama mam 16 lat i zamierzam zakupić puder mineralny. Uważaj również na wszelkiero rodzaju 'young' toniki, kremy i żele bo bardzo często podrażniają skórę, sprawiają że jest przesuszona, łuszczy się, zapycha.
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:59   #546
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Joplin, zależy o jakie sklepy Ci chodzi w Douglasie, czy Sephorze dostaniesz również inne (choć znacznie droższe) podkłady mineralne. W tym ArtDeco chociażby również TBS jest dostępny w placówkach stacjonarnych.
Mój błąd . Na swoje usprawiedliwienie mogę napisać, że wyczytałam to w jakimś minerałowym wątku. Ale ogólnie rzecz biorąc, minerał Essence jest chyba dobry, żeby zacząć swoją przygodę z minerałami (jest całkiem tani) - o ile oczywiście dobierze się odpowiedni odcień, bo minerał Ess jest niestety w bardzo ubogiej palecie odcieni i jasne cery nie mają czego tam szukać.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:00   #547
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

a jaki 'prawdziwy' mineralny puder dla nastolatek polecacie?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 21:05   #548
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

joplin, to prawda... ja na przykład jestem z natury bardzo blada i cery w odcieniu najjaśniejszego podkładu Essence nie mam nawet, jak jestem opalona

Soph, to zależy od funduszy. Pewnie dobrze zamówić sobie próbki np. z Buff'd, EDM, Coastal Scents. Ale do tego trzeba mieć kartę kredytową albo PayPalla.
W stacjonarnej perfumerii na pewno kupisz ArtDeco. Również The Body Shop (który mam i serdecznie polecam).
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 09:33   #549
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

chyba się na ArtDeco zdecyduje mimo ceny...
mam nadzieję, że chociaż odcień mi się uda dobrze dobrać.

Essence mam. ale taka 'maska' się po nim robi. [pewnie odcień też zły mam.]
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 11:14   #550
szejk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja do niedawna nie wyobrażałam sobie życia bez podkładu, a czasem i do tego pudru.. Mimo mojego młodego wieku nie narzekam na problemy ze skórą, ale kiedy przestałam sie 'tapetować' , moja cera naprawde na tym zyskała
szejk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 11:25   #551
klaudia64
Raczkowanie
 
Avatar klaudia64
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 59
Dot.: makijaz dla nastolatek

U mnie w szkole też są dziewczyny, które mają chyba tonę make-up'u na twarzy. I nie wygląda to zbyt fajnie. -.-
Ja codziennie używam błyszczyka (lub pomadki), mascary i korektora. Więcej mi nie potrzeba. A jeśli jest jakaś impreza w szkole i nie tylko, używam jeszcze czarnej kredki na dórną powiekę.

Cytat:
Napisane przez Kitexx Pokaż wiadomość
I właściwie, od kiedy już się nie smaruję ogromną ilością mazideł zaczęło mnie dziwić, jak źle można wyglądać w makijażu, nie trzeba być bardzo młodym (chociaż, wymalowane 10-11 latki mnie przerażają).
Mnie również przerażają takie 10-11 latki. To jest po prostu masakra ile one mają make-up'u na ryju. ;D ;/
klaudia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 12:26   #552
anusiak16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja zaczęłam się malować do szkoły kiedy poszłam do LO.Moje koleżanki podobnie jak ja nie malowały się w gimnazjum <no chyba że robiły to tak że ja tego nie zauważyłam>.Uważam że 13 lat to jednak za wcześnie na make-up.
anusiak16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:36   #553
szejk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: makijaz dla nastolatek

ja mam tylko nadzieję, ze za pare lat te puste 12latki zrozumieją, że niestety kilogramy tapety na ich twarzach nie były dobrym rozwiązaniem i będą żałować... w tych czasach to jakaś paranoja.
szejk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:34   #554
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Może sobie kupię jakiś mineralny kosmetyk, ale mam jeszcze pytanie: czy mogę stosować podkłady i pudry renomowanych marek, ale nie mineralne? Chodzi mi o to, czy byłyby one dobre dla mojej cery, czy by jej nie niszczyły (takie zwykłe fluidy i pudry, które nie są mineralne, np. Astor, Rimmel itp.)?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:01   #555
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Może sobie kupię jakiś mineralny kosmetyk, ale mam jeszcze pytanie: czy mogę stosować podkłady i pudry renomowanych marek, ale nie mineralne? Chodzi mi o to, czy byłyby one dobre dla mojej cery, czy by jej nie niszczyły (takie zwykłe fluidy i pudry, które nie są mineralne, np. Astor, Rimmel itp.)?
Możesz . Tylko nie wybieraj ciężkich, kryjących i liftingujących bo nie są ci potrzebne
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:55   #556
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja mam 15 lat (2 gimn.) do szkoły to tylko jak mi cos powyskakuje to korektor i puder, albo podkład, oczu nie ruszam. Poza tym za makijaż u nas w szkole ma się takie baty, że stwierdziłam, że to nie jest warte ciągłego marudzenia wszystkich nauczycieli Poza szkołą podkład albo puder i obrysowuję oczy grafitową, albo szarą kredką, moim zdaniem czarna jest za mocna tusz tylko na jakieś okazje, swoje rzęsy mam bardzo długie. Na imprezy jakiś cień, brąz, beż, fioletowy.
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 20:15   #557
szejk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: makijaz dla nastolatek

jak dla mnie.. im później zaczyna sie malować, tym lepiej się na tym wychodzi.
szejk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:30   #558
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Korzystaj z wyszukiwarki. Wystarczy wybrać opcję zaawansowanego szukania, zaznaczyć szukanie w tematach i wpisać słowo klucz "nastolatki".
Na Twoim miejscu skupiłabym się bardziej na odpowiedniej pielęgnacji, tzn. odpowiedni łagodny żel do mycia, peeling, maseczka oczyszczająca i druga nawilżająca, krem filtrami przeciwsłonecznymi.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:56   #559
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Nie niszczące cery, kosmetyki dla nastolatki

Fajnie, że tak mi doradzacie . Wasze rady są przydatne. Dzięki .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 21:07   #560
Marcysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: makijaz dla nastolatek

Hej Mam 16 lat i, szczerze mówiąc nie lubię się malować. No, ale niestety liczne przebarwienia i inne atrakcje zmuszają mnie do pewnych czynności. Mój codzienny makijaż to krem tonujący ziaja lub nivea, puder albo skrobia i odżywka do rzęs, w skrajnych przypadkach zamist kremu tonującego używam podkładu. Jak myślicie, czy to za dużo? Jestem ciekawa, co sądzicie
__________________
"Jestem Polakiem, nie kradnę samochodów i nie jestem pijakiem.
Co obchodzi Cię, jak korzystam z szaleństwa, bez czy w pasach bezpieczeństwa" Happysad <3

Edytowane przez Marcysia
Czas edycji: 2009-03-08 o 21:08
Marcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:28   #561
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: makijaz dla nastolatek

Dziewczyny, jestem pełna podziwu Dobrze wiedzieć, że istnieją jeszcze rozsądne nastolatki, które nie przesadzają z makijażem. Zdecydowanie tusz i błyszczyk podkreślają świeżą, młodą twarz lepiej niż tona tapety. Naprawdę przyjemnie czyta się ten wątek - tak trzymać!
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 14:37   #562
BettyJ
Przyczajenie
 
Avatar BettyJ
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaz dla nastolatek

Makijaż do szkoły(a dokładniej w gimnazjum, bo tu aktualnie jestem :d ) jest całkiem OK, pod warunkiem że jest lekki i z kategorii "nude".
Sama mam lekko problemową cerę dlatego używam kremu tonującego Ziaja Nuno + puder matujący (dla zmatowienia i ujednolicenia skóry). Do tego bezbarwny błyszczyk i tusz do rzęs, żeby podkreślić rzęsy - i coś takiego wg. mnie jest ok. Nie widać tapety - jest wporzo.

Ale jest też druga strona medalu:
Pierwszoklasistki, które mają twarze 10 letnich niewinnych dziewczynek z WARSTWĄ podkładu w kolorze pomarańczowo-brązowym. Nie wspomnę, że odcina się to pięknie... - szyja jest blada. Do tego mocna czarna krecha pod okiem - czegoś takiego oby jak najmniej. Nie przyjemnie jest na coś takiego patrzeć, na prawdę...
BettyJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 15:24   #563
czekoladka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 113
Dot.: makijaz dla nastolatek

Malowanie do szkoły okej, może być nawet puder czy fluid ale jeśli nie chcecie sobie zniszczyć skóry to najlepiej po przyjściu od razu go zmyć żeby pory były odetkane że się tak wyrażę.
Nawet najlepszy fluid czy puder który nie zatyka porów, ależ owszem zatyka nie w aż takim dużym stopniu ale zatyka
Nie jestem przeciwna malowaniu się do szkoły bo sama się maluje, i uważam że każda z nas chce być piękna nawet nie dla chłopaka ale dla siebie
__________________
" Diamenty to jedyni przyjaciele kobiety "
" Wszystko, co dobre, jest albo tuczące, albo niemoralne "
M.Monroe


czekoladka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 18:19   #564
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: makijaz dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez nobilistka Pokaż wiadomość
a ja zadam inne pytanie....
po co nastolatka ma się malować....stosować podkłady..itp.....po co niszczyć młodą cerę..zamiast cieszyć sie z tego co się ma....a nie płakać za 5 czy 10 lat....i tęsknić za tą twarzyczką z młodzieńczych lat...
zgadzam się... choć starą babcią nie jestem
dziewczyny nie malujcie sie!! Jakbym mogła się wrócić czasem to bym się wogóle nie malowała..Ew.jakaś pomadka Nivea albo Bebe na usta i hej

Te wszystkie cienie, podkładu, róże, tusze i ponadki nie dla was (myślę o dziewczynkach lat 13!) Wy jestescie ładne i bez tego ..Serio!! W tym wielu ma sie ładną zdrową buzię i blask w oczach i wieczne ogniki od smiechu..jest się radosnym i takim rozbieganym ,aktywnym..Na makijaże możecie poczekać z 5 lat!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:37   #565
miracle567
Raczkowanie
 
Avatar miracle567
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 347
GG do miracle567
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja w liceum się maluję, chętnie bym zrezygnowała z podkładu i pudru, ale w moim przypadku (cera wrażliwa i ze skłonnnością do rozszerzonych naczynek) nie byłoby to najlepszym pomysłem. Oczy-kredka na górnej powiece i tusz do rzęs, delikatnie podkreślone dolne rzęsy, może błyszczyk lub pomadka i to tyle. Jeśli mam zamiar zaszaleć z makijażem to poza szkołą
miracle567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:30   #566
PrinzessinJ
Przyczajenie
 
Avatar PrinzessinJ
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
Dot.: makijaz dla nastolatek

Moja przyjaciółka i niektóre znajome używają takich podkładów że to wygląda gorzej niż tapeta Pomarańczowa twarz i biała szyja. Uważam że dziewczyny w tym wieku nie powinny stosować tego typu "masek". Ja do szkoły zawsze maluję oczy cieniem różowym lub beżowym i mascare Maybelline ( taka żółta )
PrinzessinJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 14:25   #567
klaudia64
Raczkowanie
 
Avatar klaudia64
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 59
Dot.: makijaz dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez PrinzessinJ Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka i niektóre znajome używają takich podkładów że to wygląda gorzej niż tapeta Pomarańczowa twarz i biała szyja. Uważam że dziewczyny w tym wieku nie powinny stosować tego typu "masek". Ja do szkoły zawsze maluję oczy cieniem różowym lub beżowym i mascare Maybelline ( taka żółta )
Zgadzam się z Tobą. Taka pomarańczowa twarz i biała szyja nie wyglądają za fajnie... A co do mascary z Maybelline ( taka żółta jak wspomniałaś ) , to ma ją moja kumpela i jest bardzo fajna.
__________________
' Let me hold you for the last time
It's the last chance to feel again
But you broke me
Now I can't feel anything ' ...

! !
klaudia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 20:13   #568
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: makijaz dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

Te wszystkie cienie, podkładu, róże, tusze i ponadki nie dla was (myślę o dziewczynkach lat 13!) Wy jestescie ładne i bez tego ..Serio!! W tym wielu ma sie ładną zdrową buzię i blask w oczach i wieczne ogniki od smiechu..jest się radosnym i takim rozbieganym ,aktywnym..Na makijaże możecie poczekać z 5 lat!
zgadzam się jak najbardziej
moja młodsza siostra teraz narzeka, ze jej się cera tak popsuła, a zaczęla sie malować w wieku 13 lat...
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:07   #569
PrinzessinJ
Przyczajenie
 
Avatar PrinzessinJ
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja gdy zaczęłam chodzić do gimnazjum malowałam tylko rzęsy mascarą chociaż mam czarne
Nigdy nie robiłam sobie tapety, raz albo dwa lekko podkład rozprowadziłam bo miałam zmęczoną twarz xdd
Na co dzień maluję się tak że nie widać że się maluje
PrinzessinJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:19   #570
Lady1000
Rozeznanie
 
Avatar Lady1000
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 801
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja chodzę do gimnazjum. Do szkoły nakładam trochę korektora pod oczy żeby podkowy nie były tak widoczne, czasami trochę tuszuję rzęsy i oprószam twarz pudrem żeby się nie świeciła. A zamiast błyszczyka pomadka ochronna albo puder, żeby miały taki cielisty kolor. Nie lubię widocznego make upu
Lady1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.