Izotek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 09:03   #1
CKM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Lightbulb

Izotek


Witam jestem tak zdesperoway że musze mieć ten lek. Jednak lekarze nie chcą mi go przepisać. Byłem już chyba u 5. Więć wpadłem na demoniczny plan dopisania leku do recepty. Czy podczas weryfikacji recepty w aptece farmaceucie wyświetla się nazwa leku w komputerze jaki został mi przepisany czy też same dene lekarza? Bardzo prosze o pomoc.
p.s jesli ktos ma pisać zmień lekarza to niech się wogóle nie wypowiada, posiadam dostateczną wiedze na temat tego leku, wiem jakie badania trzeba zrobic żeby sobie krzywdy nie zrobić. Pozdro
CKM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 13:20   #2
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Izotek

Apteka ma prpawo zweryfikowac receptę. Byał już kiedyś głośna sprawa, kiedy chłopak podrabiając receptę i dopisują sobie lek na trądzik . A za sfałszowanie recepty grozi do 8 lat więzienia. Nie wiem czy Izotek jest tego wart. Z jakiego powodu lekarze nie chceli ci go przepisać? Czy są jakieś przeciwskazania medyczne? Izotek nie jest jedynym lekiem na trądzik - nieco łagodniejszy, ale równie skuteczny jest np. Aknemycin? Może ten środek przepisze ci lekarz? Najlepiej idz prywatnie do dermatologa i przedyskutuj swój problem.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.