Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 15:56   #301
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez neusia83 Pokaż wiadomość
Cogata jak w twojej okolicy sa apteki "dbam o zdrowie" to w internecie możesz sobie zamówić (trochę ziaji mają) i odebrać w wybranej aptece. www.*******,

Rossmann niestety moim zdaniem nie jest super wyposażony w ziaję.
A podkład maybellinu jest super.
miałaś ten podkład? to jest ten z bazą dodatkowo. bo ten rimmel to tragedia
co do zamówienia przez internet, jeszcze się wstrzymam, jak juz absolutnie nie znajdę nigdzie, to zamówię.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:28   #302
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

a używała któraś z Was balsamu rozświetlającego Ziaji? bo szukam jakiegoś dobrego rozświetlacza ciała
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:25   #303
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
jak ja się wkurzyłam!
wczoraj poleciałam do galerii, gdzie był jeden z większych rossmanów i żadnej innej tego typu drogerii, ale myśle, spoko dostane wszystko co chcę...
efekt:
ani oliwki
ani balsamu
ani nuno
jedyne co kupiłam to tonik ogórkowy (ślicznie pachnie, fajnie napina skórę i oczyszcza ) i puder maxfactora tak dla otarcia łez
dzisiaj pobiegłam do kolejnego rossmana, bo stwierdziłam, że jak tam nie było to nie znaczy, że gdzie indziej też nie będzie.
NIE MA!
ponownie na otarcie łez... kupiłam podkład maybellinu 2fazowy z bazą i chusteczki samoopalające.
tyle było moich szalonych zakupów ziajowych.
dzisiaj jeszcze sprawdzę apteki, jak już tam też nie będzie to zamówię przez internet, mówi się trudno.

z podkładem to też komedia, bo przed majówką kupiłam Rimmel'a Renew&Lift i się okazał jednym wielkim niewypałem. wodniste, zero krycia, a na twarzy zostają ślady jak po pociągnięciach pędzlem:/

mam nadzieję, że dzisiaj znajdę te Nuno, bo potrzebny mi już jest, koniecznie, żel do mycia antybakteryjny.
Muszę Ci powiedzieć, że jak do tej pory w Rossmanach niestety nie widziałam żadnej z tych rzeczy (no może z wyjątkiem lekkiego kremu oliwkowego, ale w dużych opakowaniach 200 ml, a i tak bywa czasami) W ogóle Ross jest tak średnio zaopatrzony w Ziaję Nie mają nowości np. koziego mleka (chociaż to właściwie już żadna nowość...), o jaśminie nie wspomnę
A, przy okazji, dziś byłam w 2 i jest promocja do 20.05. na masło do ciała kokosowe i sopockie - UWAGA - po 8,49!!! Chcę się zasadzić na sopockie () chociaż jeszcze mam oliwkę, no ale w tej cenie to później już nigdzie nie dostanę

Spróbuj rozejrzeć się po super/hipermarketach, działy drogeryjne bywają całkiem nieźle zaopatrzone w Ziaję Np. w Tesco widziałam całą serię nuno, i lekką oliwkę też, poza tym w takich osiedlowych, większych marketach też możesz znaleźć (u mnie np. w simply market/elea ze zdziwieniem odkryłam duuużo Ziaji - bo ja tam kupuję tylko spożywcze rzeczy, do działu z kosmetykami prawie nie zaglądałam aż odkryłam, że tam fajne rzeczy są np. żel oliwkowy do mycia twarzy, mleczko + tonik kozie mleko, kakaowe mleczko do demakijażu)

Co do Rimmela, uważam ich kosmetyki za wielki niewypał!!! Zwłaszcza podkłady to dno Kupiłam jakiś czas temu podkład Stay Matte w musie i powiem, że nigdy tak okropnego podkładu nie używałam! (nawet te z o wiele niższych półek cenowych są jakościowo o niebo lepsze od tego mazidła). I jeszcze wydałam na to paskudztwo prawie 30 zł, a wahałam się między Dream Matt mus Maybelline - pożałowałam tych kilku złotych więcej i w sumie straciłam o wiele, wiele więcej, bo tego rimmela nie jestem w stanie już używać i muszę kupić nowy podkład No, żeby nie być niesprawiedliwą, to tylko tusz Extra Super Lash im się udał, w każym razie ja jestem z niego zadowolona I jest dostępny w brązie, a za to "+"

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
Malwowa kupuj śmiało ja mam 22 lata i uważam, że ta seria powinna się idealnie sprawdzić z racji, że jest delikatna, a na uczulające kosmetyki też muszę uważać
To widzę, że jesteśmy prawie rówieśniczki
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:25   #304
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Mam pytanie co do kremu oliwkowego lekka formuła - czy Was zapycha? Pytanie szczególnie skierowane do dziewczyn o cerze trądzikowej/mieszanej/skłonnej do zapychania.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:57   #305
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
miałaś ten podkład? to jest ten z bazą dodatkowo. bo ten rimmel to tragedia
co do zamówienia przez internet, jeszcze się wstrzymam, jak juz absolutnie nie znajdę nigdzie, to zamówię.

Miałam i jak dla mnie jest najlepszy. Mi i mojej siostrze przy każdym podkładzie robiły się na czole i trochę na policzkach takie suche łuski a przy tym właśnie chyba dzięki tej dodatkowej bazie cały dzień idealna buźka. Ja go uwielbiam i moja siostra też. Jak już używamy podkład to tylko ten. A co do zamawiania w tej aptece to jest tak że zamawiasz przez internet a odbierasz bezpłatnie w dowolnej aptece tej sieci i tam płacisz tylko za towar a ceny są niskie, niższe niż normalnie w aptece. Niestety nie mają całego asortymentu ziaji a sporo jest.
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:47   #306
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do kremu oliwkowego lekka formuła - czy Was zapycha? Pytanie szczególnie skierowane do dziewczyn o cerze trądzikowej/mieszanej/skłonnej do zapychania.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Mialam ze 3 próbki tego kremu i już po drugiej miałam kilka pryszczy...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 23:32   #307
malwowa
Raczkowanie
 
Avatar malwowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka/Piekary Śląskie
Wiadomości: 86
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

dzięki dziewczyny za radę!


Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
a używała któraś z Was balsamu rozświetlającego Ziaji? bo szukam jakiegoś dobrego rozświetlacza ciała
jest masło bursztynowe, które ma rozświetlać i ma nadawać lekką koloryzację ciała. Niestety dla tego go nie testowałam, wiec tez nie wiem jak z rozświetlaniem, ale może spróbuj
malwowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 00:07   #308
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez agatka-a
a używała któraś z Was balsamu rozświetlającego Ziaji? bo szukam jakiegoś dobrego rozświetlacza ciała
Cytat:
Napisane przez malwowa Pokaż wiadomość
jest masło bursztynowe, które ma rozświetlać i ma nadawać lekką koloryzację ciała. Niestety dla tego go nie testowałam, wiec tez nie wiem jak z rozświetlaniem, ale może spróbuj
Masło bursztynowe podobno wcale nie daje efektu brązującego, tak twierdzą dziewczyny na KWC, więc nie musisz się bać, że Cię "opali"

Agatka-a, sprawdź sobie na KWC, jest tam trochę opinii (nawet chyba moja...), niewiele, bo niewiele, ale zawsze coś
Od siebie dodam, że go zakupiłam jesienią, użyłam ze 2-3 razy, bo stwierdziłam, że nawilżanie jest mniej niż średnie, na zimę się zdecydowanie nie nadaje i lepiej zostawić go na lato. Co do rozświetlania, to drobinki są drobne (a masło maślane ), w świetle dziennym nie są widoczne (chyba, żeby się dobrze wpatrzyć, i z bliska ), za to w sztucznym świetle i w słońcu ładnie się skrzą na skórze i są wtedy widoczne.
Uważam, że to taki balsam do efektów specjalnych, niż do pielęgnacji.

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-05-08 o 00:15
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 07:26   #309
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Muszę Ci powiedzieć, że jak do tej pory w Rossmanach niestety nie widziałam żadnej z tych rzeczy (no może z wyjątkiem lekkiego kremu oliwkowego, ale w dużych opakowaniach 200 ml, a i tak bywa czasami) W ogóle Ross jest tak średnio zaopatrzony w Ziaję Nie mają nowości np. koziego mleka (chociaż to właściwie już żadna nowość...), o jaśminie nie wspomnę
A, przy okazji, dziś byłam w 2 i jest promocja do 20.05. na masło do ciała kokosowe i sopockie - UWAGA - po 8,49!!! Chcę się zasadzić na sopockie () chociaż jeszcze mam oliwkę, no ale w tej cenie to później już nigdzie nie dostanę

Spróbuj rozejrzeć się po super/hipermarketach, działy drogeryjne bywają całkiem nieźle zaopatrzone w Ziaję Np. w Tesco widziałam całą serię nuno, i lekką oliwkę też, poza tym w takich osiedlowych, większych marketach też możesz znaleźć (u mnie np. w simply market/elea ze zdziwieniem odkryłam duuużo Ziaji - bo ja tam kupuję tylko spożywcze rzeczy, do działu z kosmetykami prawie nie zaglądałam aż odkryłam, że tam fajne rzeczy są np. żel oliwkowy do mycia twarzy, mleczko + tonik kozie mleko, kakaowe mleczko do demakijażu)

Co do Rimmela, uważam ich kosmetyki za wielki niewypał!!! Zwłaszcza podkłady to dno Kupiłam jakiś czas temu podkład Stay Matte w musie i powiem, że nigdy tak okropnego podkładu nie używałam! (nawet te z o wiele niższych półek cenowych są jakościowo o niebo lepsze od tego mazidła). I jeszcze wydałam na to paskudztwo prawie 30 zł, a wahałam się między Dream Matt mus Maybelline - pożałowałam tych kilku złotych więcej i w sumie straciłam o wiele, wiele więcej, bo tego rimmela nie jestem w stanie już używać i muszę kupić nowy podkład No, żeby nie być niesprawiedliwą, to tylko tusz Extra Super Lash im się udał, w każym razie ja jestem z niego zadowolona I jest dostępny w brązie, a za to "+"



To widzę, że jesteśmy prawie rówieśniczki
87 rocznik
no właśnie zauważyłam, że hipermarkety czy nawet mniejsze supersamy, mają więcej niż rossmann.

ale ale dorwałam wczoraj żel i krem z Nuno. kupiłam jedynie żel za 8.10zł, bo ceny mnie zszokowały fakt faktem była to całodobowa apteka, ale bez przesady! jak w internecie ten żel jest za 5.25 ! ogólnie po sprawdzeniu cen żelu,toniku i kremu, stwierdziłam, że wydam lekko 10-20zł, ale nie w tej aptece... przyznam, że skutecznie mnie zaskoczyli.

w każdym bądź razie, mam już żel miluśny jest, bardzo dobrze zmywa makijaż i cera jest po nim delikatna, nie mam żadnych czerwonych plam ani nic, ciszę się bardzo

i ja już też nienawidzę Rimmel'a buble, za ceny nie warte tej jakości!
ale za to ten podkład z bazą maybelline, faktycznie spisuje się rewelacyjnie tak jak napisała Neusia, trzyma się świetnie cały dzień i co lepsze zakrywa cienie! rzecz jasna nie w całości, ale nie muszę już tyle korektora uzywać co wcześniej

ufff to chyba wszystko
miłej soboty! ja zmykam na zajęcia
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 09:14   #310
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ależ kusicie tę serią Nuno...
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 10:01   #311
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
87 rocznik
no właśnie zauważyłam, że hipermarkety czy nawet mniejsze supersamy, mają więcej niż rossmann.

ale ale dorwałam wczoraj żel i krem z Nuno. kupiłam jedynie żel za 8.10zł, bo ceny mnie zszokowały fakt faktem była to całodobowa apteka, ale bez przesady! jak w internecie ten żel jest za 5.25 ! ogólnie po sprawdzeniu cen żelu,toniku i kremu, stwierdziłam, że wydam lekko 10-20zł, ale nie w tej aptece... przyznam, że skutecznie mnie zaskoczyli.

w każdym bądź razie, mam już żel miluśny jest, bardzo dobrze zmywa makijaż i cera jest po nim delikatna, nie mam żadnych czerwonych plam ani nic, ciszę się bardzo

i ja już też nienawidzę Rimmel'a buble, za ceny nie warte tej jakości!
ale za to ten podkład z bazą maybelline, faktycznie spisuje się rewelacyjnie tak jak napisała Neusia, trzyma się świetnie cały dzień i co lepsze zakrywa cienie! rzecz jasna nie w całości, ale nie muszę już tyle korektora uzywać co wcześniej

ufff to chyba wszystko
miłej soboty! ja zmykam na zajęcia
Ale zdzierstwo!!! Jak widzę ceny kosmetyków w niektórych aptekach (nie tylko Ziai) to mnie krew zalewa!
A żel nie wysusza skóry, nie jest po min ściągnięta?

No tak czułam, ten sam rocznik (ale metrykalnie już o roczek więcej, bo w kwietniu miałam urodziny )
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 12:02   #312
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czy któraś z Was ma porównanie między serum drenującym i koncentratem wyszczuplającym Rebuild? Nie mogę się zdecydować...
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 12:18   #313
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;19163283]Czy któraś z Was ma porównanie między serum drenującym i koncentratem wyszczuplającym Rebuild? Nie mogę się zdecydować...[/QUOTE]
Miałam oba i oba bardzo lubię. Serum drenujące jest delikatne, szybko się wchłania i wygładza skórę, lekko ją napina. Natomiast koncentrat trochę się lepi, ale wydaje mi się, że działa trochę mocniej. Nie używałam jednak zbyt długo, żeby zaobserwować jakieś wyjątkowe efekty wyszczuplające. Pachną tak samo.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 17:26   #314
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cześć
Ja tez uwielbiam kosentyki z Ziaji :0

Mam pytanko : czy moze któraś z Was miała
Tintin antyperspirant ROLL-ON antybakteryjny ??
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 18:10   #315
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny, widziałyście u siebie w drogeriach tonik rumiankowy? Ostatnio nie mogę go znaleźć i się zastanawiam, czy go przypadkiem nie wycofali...
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 18:24   #316
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście u siebie w drogeriach tonik rumiankowy? Ostatnio nie mogę go znaleźć i się zastanawiam, czy go przypadkiem nie wycofali...
Widziałam go niedawno w Naturze... i raz w aptece Cos Medica, ale w cenie wołającej o pomstę do nieba...
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:02   #317
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja tez uwielbiam kosentyki z Ziaji :0

Mam pytanko : czy moze któraś z Was miała
Tintin antyperspirant ROLL-ON antybakteryjny ??
Tak.

Jeśli chodzi o balsam rozświetlający to na lato nie ma lepszego, uwielbiam go, szczególnie w słoneczne dni
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:27   #318
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście u siebie w drogeriach tonik rumiankowy? Ostatnio nie mogę go znaleźć i się zastanawiam, czy go przypadkiem nie wycofali...
Ja również gdzieś go widziałam
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:45   #319
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja tez uwielbiam kosentyki z Ziaji :0

Mam pytanko : czy moze któraś z Was miała
Tintin antyperspirant ROLL-ON antybakteryjny ??
tak. jeden z moich ulubionych nie mam problemu z nadmiernym poceniem. Dla mnie jest bezzapachowy co było plusem i ciężko było mi się przestawić na inne. Poręczne opakowanie i kulka się nie zacina. Ogólnie cała seria TinTin jest dla mnie rewelacyjna
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 19:53   #320
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Widziałam go niedawno w Naturze... i raz w aptece Cos Medica, ale w cenie wołającej o pomstę do nieba...
Cytat:
Napisane przez solaola Pokaż wiadomość
Ja również gdzieś go widziałam
Dzięki, w takim razie jeszcze go poszukam. To mój ulubiony, jak dotychczas, z ziajkowych.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 20:11   #321
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście u siebie w drogeriach tonik rumiankowy? Ostatnio nie mogę go znaleźć i się zastanawiam, czy go przypadkiem nie wycofali...
Widziałam w drogeriach: Natura, Aster, Schlecker. A już na bank dostaniesz go w aptece
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 20:43   #322
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Widziałam w drogeriach: Natura, Aster, Schlecker. A już na bank dostaniesz go w aptece
U mnie w Naturze go nie było, a o istnieniu pozostałych wymienionych przez Ciebie drogerii nawet nie wiedziałam. I dzięki za info o aptece. Właśnie widziałam go na dbam o zdrowie.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 07:40   #323
malutka243
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 181
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
U mnie w Naturze go nie było, a o istnieniu pozostałych wymienionych przez Ciebie drogerii nawet nie wiedziałam. I dzięki za info o aptece. Właśnie widziałam go na dbam o zdrowie.
Ja też tylko w aptece widziałam
Ogólnie bardzo lubię te toniki z Ziai, używałam różnych od dobrych paru lat - przewinął się już nagietkowy, różany bodajże, ogórkowe, tintin, teraz seria Nuno
malutka243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 11:40   #324
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
Ależ kusicie tę serią Nuno...
ja póki co na bank już jestem wielką fanką żelu

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale zdzierstwo!!! Jak widzę ceny kosmetyków w niektórych aptekach (nie tylko Ziai) to mnie krew zalewa!
A żel nie wysusza skóry, nie jest po min ściągnięta?

No tak czułam, ten sam rocznik (ale metrykalnie już o roczek więcej, bo w kwietniu miałam urodziny )
ździerstwo, bo krem kosztował ponad 10zł, peeling to samo, tonik 9 z kawałkiem... jak na ceny, które są w sieci, to różnica jest przeogromna.

nie wysusza skóry i nie jest ściągnięta. większa naciągnięcie skóry zaobserwowałam po toniku ogórkowym niż po tym żelu. BARDZO DOBRZE zmywa makijaż, jestem pod wrażeniem wręcz!
ładnie pachnie i jest wydajny. skóra jest po nim miękka, nawilżenie też ok. bo już nie mam problemów takich jak wcześniej, że miałam wręcz białe suche plamy
tyle co do NUNO.

Herbika z bławatkiem...mam mieszane uczucia. od 2 dni wróciłam do FlosLeku z arniką, wcześniej odkąd używałam Herbiki, non stop łzawiły mi oczy na 2 dzień, teraz problem zniknął. myślę, że ten krem podrażnia, gdy dostanie się do oka. i nie jestem z niego zadowolona
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:33   #325
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Znowu nie wygrałam ziajowego konkursu
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:57   #326
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
U mnie w Naturze go nie było, a o istnieniu pozostałych wymienionych przez Ciebie drogerii nawet nie wiedziałam. I dzięki za info o aptece. Właśnie widziałam go na dbam o zdrowie.
Naprawdę?


Ja ostatnio tylko stosuję tonik Nuno, jakoś bardzo mi przypasował, kończę już 3 buteleczkę
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 16:57   #327
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Znowu nie wygrałam ziajowego konkursu
Ja też nie wygrałam Ale nic dziwnego skoro zaznaczyłam złą odpowiedź w pytaniu o ilość kosmetyków w serii jaśminowej
Na szczęście jeszcze wiele ziajowych konkursów przed nami
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 21:22   #328
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Naprawdę?


Ja ostatnio tylko stosuję tonik Nuno, jakoś bardzo mi przypasował, kończę już 3 buteleczkę
Hahahah, no naprawdę, naprawdę.

Czaję się na tę serię Nuno, ale już miałam okres sporych zapasów kosmetycznych i teraz, po odwyku, pilnuję się, żeby najpierw zużyć to, co mam. Z Nuno mam peeling enzymatyczny i bardzo go sobie chwalę. A czaję się i na żel, i na tonik, i na krem antybakteryjny i jeszcze na maseczkę z glinką.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 08:30   #329
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Czaję się na tę serię Nuno, ale już miałam okres sporych zapasów kosmetycznych i teraz, po odwyku, pilnuję się, żeby najpierw zużyć to, co mam. Z Nuno mam peeling enzymatyczny i bardzo go sobie chwalę. A czaję się i na żel, i na tonik, i na krem antybakteryjny i jeszcze na maseczkę z glinką.
żel w moim przypadku, to mój numer 1 w łazience i już na pewno będzie stałym kosmetykiem na półce, bo ani mi się śni, zmieniać go na coś innego.
i też się czaję na resztę z serii, z tym, że póki co nie mam kiedy wyjść i pobiegać po sklepach w poszukiwaniach i coś czuję, że skończy się na zamówieniu przez internet, tym bardziej, że jest o wiele taniej.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:35   #330
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A ja dziś w końcu upolowałam dwa kremy z serii Ziaja Med - jeden to emulsja redukująca podrażnienia z serii rozszerzone naczynka, a drugi to żel pod oczy korygujący cienie z kuracji rozjaśniającej no, to wieczorem pierwsze smarowanko i czekanie na efekty
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.