krwawienie a dziewictwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-06, 20:58   #1
w obawie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3

krwawienie a dziewictwo


nie wiem jak to ubrać w słowa, więc napisze wprost. Chodzi mi o krwawienie gdy dziewczyna traci dziewictwo , jak długo może ono trwać? Nie jesteśmy pewni bo nie odbyliśmy stosunku , ale doszło do penetracji i pojawiło sie potem krawienie i potem znowu po około ..35 h od całej sytuacji ..czy możliwe w ogóle jest że doszło tylko do pęknięcia w błonie i tak naprawdę ona nadal jest dziewicą ? generalnie obawiam sie o moja dziewczyne bo nie wiemy oboje czy to normalne ze to krwawienie nadal trwa ..
w obawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:14   #2
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Być może że błona zastała lekko uszkodzona i takie krwawienie moze występować bo w końcu naruszenie jest świeże!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:28   #3
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Poza tym dziewica moze jest tylko w naderwanym kawalku błony bo faktycznie to już nią nie jest Spokojnie, różne są organizmy, a jak obfite jest owo krwaiwienie?
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 07:45   #4
w obawie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: krwawienie a dziewictwo

dziękuje za odpowiedzi,
Dzisiaj rozmawialiśmy i jak dotąd się nie pojawiło, więc może tylko niepotrzebnie się zamartwiałem...
w obawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 18:11   #5
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: krwawienie a dziewictwo

spokojnie ..


każda z nas jest indywidualną jednostką .. u niej mogło wystąpić później ..
ale skoro już wszystko ok ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 15:06   #6
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: krwawienie a dziewictwo

:/
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.

Edytowane przez anulka0016
Czas edycji: 2008-09-08 o 16:30
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 19:26   #7
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Anulka0016 - Mnie też drugi raz bolało bardziej ;p i tak samo - doszedł tak szybko, że aż zaczęłam wątpić czy kiedykolwiek JA odniose z tego przyjemność... ;p ale to chyba u prawiczków częste.
W ogóle dziwnie było za pierwszym razem troszeczke krwawiłam - kropelka tylko, za drugim juz bardziej i dopiero podczas drugiego błona została całkiem przebita. I bolało cholernie. Za trzecim tez bolało ale tylko pierwsze 4 minuty potem ok
Dacie rade
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 13:24   #8
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Anulka0016 - Mnie też drugi raz bolało bardziej ;p i tak samo - doszedł tak szybko, że aż zaczęłam wątpić czy kiedykolwiek JA odniose z tego przyjemność... ;p ale to chyba u prawiczków częste.
W ogóle dziwnie było za pierwszym razem troszeczke krwawiłam - kropelka tylko, za drugim juz bardziej i dopiero podczas drugiego błona została całkiem przebita. I bolało cholernie. Za trzecim tez bolało ale tylko pierwsze 4 minuty potem ok
Dacie rade
U mnie identycznie :yes:
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.

Edytowane przez anulka0016
Czas edycji: 2008-09-08 o 16:17
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 21:52   #9
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Ja nie myślałam o żadnym trzaśnięciu go ... od razu wbijałam paznokcie w Jego plecy... aż mi potem było Go żal

Trzeci będzie napewno fajny, w końcu do trzech razy sztuka
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 14:07   #10
Daniel20070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Witam mam problem... Wczoraj odbyłem stosunek z moją dziewczyną niby było wszystko ok... Aż do dzisiaj zaniepokoiło mnie to że dzisiaj od rana moją dziewczynę boli brzuch i leci jej krew... wczoraj też leciała ale potem przestało i dzisiaj znowu leci... nie wiem co o tym myśleć... proszę o odp
Daniel20070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 15:04   #11
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Możliwe jest stracenie dziewictwa, ale nie konieczne. Mogłeś po prostu uszkodzić ścianki pochwy i do przerwania błony nie doszło
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 23:25   #12
kar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mazowsze :)
Wiadomości: 90
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Ja nie myślałam o żadnym trzaśnięciu go ... od razu wbijałam paznokcie w Jego plecy... aż mi potem było Go żal
Ja się wbijałam w jego brzuch, chcąc go od siebie odepchnąc A nie krwawiłam wcale...
kar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 10:57   #13
Daniel20070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Tak czy inaczej dziewicą już nie jest bo w końcu doszło do stosunku... Tylko zaniepokoiło mnie te krwawienie i ból brzucha... no ale już wszystko ok...
Daniel20070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:29   #14
Marunia_332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Ja z moim chłopakiem współżyłam jakies dwa tygodnie temu.Na początku bardzo mnie bolało już miałam ochote powiedzieć mu,żeby przestał.Ale nie potrafiłam.Po ok.25 minutach współżycia przestało mnie już kompletnie boleć.Bardzo sie z tego powodu cieszylam.Natomias kiedy chłopak poszedł do domu zauważyłam,ze mam niewielkie krwawienie.Myślałam,że to tylko przejsciowe,ale tak samo jak dziewczyna kolegi powyzej przestalam krwawic.Natomiast drugiego dnia strasznie bolał mnie brzuch,myślałam,że coś jest nie tak. Tego samego dnia wieczorem znów pojawiło sie nie wielkie krwawienie.I tak aż do dzisiaj przestałam krwawić,natomiast czasem odczuwam małe boleści brzucha.Obawiam sie co to może oznaczać. mam 17 lat a mój chłopak 22. Czy mógł mi jakoś coś uszkodzić? Bardzo boimy się ciąży i nie wiem co mam robić,gdyż mój chłopak nalega na kolejny raz.
Marunia_332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:57   #15
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 174
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Marunia_332 Pokaż wiadomość
Ja z moim chłopakiem współżyłam jakies dwa tygodnie temu.Na początku bardzo mnie bolało już miałam ochote powiedzieć mu,żeby przestał.Ale nie potrafiłam.Po ok.25 minutach współżycia przestało mnie już kompletnie boleć.Bardzo sie z tego powodu cieszylam.Natomias kiedy chłopak poszedł do domu zauważyłam,ze mam niewielkie krwawienie.Myślałam,że to tylko przejsciowe,ale tak samo jak dziewczyna kolegi powyzej przestalam krwawic.Natomiast drugiego dnia strasznie bolał mnie brzuch,myślałam,że coś jest nie tak. Tego samego dnia wieczorem znów pojawiło sie nie wielkie krwawienie.I tak aż do dzisiaj przestałam krwawić,natomiast czasem odczuwam małe boleści brzucha.Obawiam sie co to może oznaczać. mam 17 lat a mój chłopak 22. Czy mógł mi jakoś coś uszkodzić? Bardzo boimy się ciąży i nie wiem co mam robić,gdyż mój chłopak nalega na kolejny raz.
1. to przed nie rozmawialiscie o zabezpieczeniu?
2. jak to nie wiesz co robic. to on nie rozumie, ze Cie boli?
lalalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:37   #16
Mysshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Emm..
To może ja opisze swoją sytuację.
Znalazłam to forum całkiem przypadkowo, z powodu dzisiejszego dnia.
Jestem z moim chłopakiem już dosyć długo, bawiliśmy się oralnie i analnie.
Jednak nie czułam się jeszcze gotowa, żeby przebił błonę...
Dzielnie czekał i w końcu nadszedł ten dzień
Było baaardzo milutko, odpowiednio mnie wypieścił
(całusy po szyjce, brzuszku i troszkęę niżej )
W sumie to nie chciał jeszcze przebijać, po prostu lubię gdy masuje mnie swoim członkiem. Byłam tak bardzo podniecona, że prosiłam go aby wprowadził go całkiem w pochwę. No.. i stało się!
Moje odczucia? 0 krwawienia, 0 bólu.. Poczułam tylko coś w stylu delikatnego drapnięcia.
W sumie dosyć mnie to przeraziło, ponieważ naczytałam się, że zawsze strasznie boli, krew itp.

Także wszystkim, którzy bardzo obawiają się 1 razu polecam bardzo ciekawą grę wstępną. To bardzo odpręża ciałko i wprowadza w odpowiedni stan. Pozdrawiam
Mysshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:28   #17
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: krwawienie a dziewictwo

jak obfite moze byc krwawienie przy 1 razie??? oczywiscie wiem ze kazdy ma inaczej ale ciekawa jestem jak to moze byc... (w sensie czego ewentualnie sie moge spodziewac)...
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:40   #18
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
jak obfite moze byc krwawienie przy 1 razie??? oczywiscie wiem ze kazdy ma inaczej ale ciekawa jestem jak to moze byc... (w sensie czego ewentualnie sie moge spodziewac)...
Lepiej sie nie nastawiaj na nic, bo pozniej bedzie "jest wiecej krwi niz myslalam!" albo przerazisz sie ze bedzie krew, bedzie bol i do seksu nie dojdzie. Poza tym, to zalezy od Twojej blony, od tego czy ją w ogole jeszcze masz (byly palcowki wczesniej? jesli tak to mozesz jej nie miec). Moze byc tak cienka ze nie poczujesz, a moze byc tak gruba ze trzeba bedzie ją rozcinac. Nie zastanawiaj sie po prostu ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 22:33   #19
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: krwawienie a dziewictwo

U mnie krwawienie było nieduże. A w dodatku wystąpiło kilkanaście minut po stosunku dopiero i zobaczyłam tą plamę krwi na majtkach. Później przez jakieś kolejne kilkanaście minut lekko 'krwawiłam' - nie nazwałabym nawet tego tak, ale inaczej nie potrafię tego określić. :P
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 22:48   #20
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: krwawienie a dziewictwo

U mnie przez okolo 2 lata przed seksem byl petting, wiec ja juz duzo wczesniej stracilam blone, jesli ją w ogole mialam, bo nie bylo ani bolu ani krwi ;]
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 12:24   #21
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
jak obfite moze byc krwawienie przy 1 razie??? oczywiscie wiem ze kazdy ma inaczej ale ciekawa jestem jak to moze byc... (w sensie czego ewentualnie sie moge spodziewac)...

To bardzo indywidualna sprawa - zalezy od typu błony. Od zupełnie znikomego, do mocnego krwawienia przez 3-4 dni (ja niestety podpadłam pod kategorię 2).
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:38   #22
xxxkxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: krwawienie a dziewictwo

Rok temu doszło do stosunku z moim chlopakiem. Trwało to chwile bo nagle zaczelam moco krwawic. Inaczej niz podczas miesiączki... Poczułam lekki bol. Krawienie trwalo 6 dni. Okres mi sie przesunął. Byliśmy zabezpieczeni. Po tym zdarzeniu nie chciałam wiecej próbować.
Tydzień temu chlopak wprowadził mi palec. Po godz zaczełam lekko plamić. Na następny dzień tez. Potem ustało. Powtórzylismy to wczoraj i znowu mam plamienie. To normalne?

Edytowane przez xxxkxxx
Czas edycji: 2009-11-29 o 19:39
xxxkxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.