Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 13:46   #961
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Cytat:
Napisane przez melancholia 28 Pokaż wiadomość
Witam. Proszę Was dziewczyny o rady związane z doborem podkładu.
Tak naprawdę do tego postu skłonił mnie fakt, że dostałam pracę jako ekspedientka w sklepie odzieżowym i szukam podkładu, który przetrwałby na mojej twarzy te 8-9 godzin i dopasował się do mojej cery, która jest mieszana- w zimę dodatkowo się przesusza i często występują na niej jakieś krostki i zaskórniki, a po nich czerwone ślady.
Do tej pory starałam się używać lekkich podkładów.Latem świetnie spisywał się Bourjois healthy mix serum, jednak już jesienią nie dawał rady z ewentualnymi przebarwieniami , suchymi skórkami, nie mówiąc już o krostkach. Zaczęłm więc używać również z tej firmy podkładu, ale wersji nawilżającej healthy mix odcień 53. Generalnie jest w porządku,ale na 2-4 godziny czy w okresie,gdy moja cera jest w dobrym stanie. Teraz jednak nie mogę o niej tego powiedzieć;/
Na specjalne okazje stosuję Revlon Colorstay dla cery suchej i normalnej ( odcień 150 Buff) i jestem z niego niesamowicie zadowolona, jednak obawiam się, że stosowany codziennie może przyczynić się do pogorszenia stanu mojej buzi- jakby nie było zalicza się do ciężkich podkładów.
Zmierzając do sedna, czy jesteście w stanie polecić mi coś, co nie byłoby bardzo ciężkie i nie robiło mi na twarzy tapety , ale miało właściwości jednocześnie nawilżające, kryjące i ujednolicające cerę?? Które według was podkłady dla cery miesznaej sprawdzają się najlepiej w okresie zimowym/wczesno wiosennym ? Chciałabym, żeby dawał efekt gładkiej cery, ale też żeby nie wyszła mi maska na twarzy-muszę być reprezentacyjna Dodam,że mam dośc jasną karnację i 21 lat.
Z góry dziękuję za rady/propozycje.
Jestem tego samego zdania co orzech_w_karmelu. Skoro podpasował Ci Healthy Mix może warto spróbować czegoś z tej samej firmy może Flower Perfection.? Przypudrowywujesz podkłady.?
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:49   #962
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego. Masz za duże wymagania. Nie ma podkładu "od wszystkiego". Trwały podkład nie będzie lekki i nawilżający i prawie na pewno będzie podsuszał skórę. Trzeba po prostu na noc mocniej się nawilżać i tyle.
I jesli pasuje ci Healthy M tylko nie do konca zakrywa niedoskonalosci uzywaj na nie korektora
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:09   #963
melancholia 28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 39
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
I jesli pasuje ci Healthy M tylko nie do konca zakrywa niedoskonalosci uzywaj na nie korektora

A mogłybyście polecić jakiś dobry korektor?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania co orzech_w_karmelu. Skoro podpasował Ci Healthy Mix może warto spróbować czegoś z tej samej firmy może Flower Perfection.? Przypudrowywujesz podkłady.?
Tak, utrwalam makijaż pudrem,nie daloby rady bez, ponieważ strefa T dość mocno się błyszczy.
Oczywiście wiem, że nie ma podkładu idealnego, a podałam podkłady dla przykładu, które stosuje , żebyście poleciły mi coś pośrodku- podkład nie za lekki i nie za ciężki? Nie mam za bardzo z tym doświadczenia... Muszę uważać z doborem podkładu, tak samo jak kremów, gdyż łatwo bardzo jest moją cerę "zapchać". Gdu używam lekkich kremów i podkładów uwidaczniają się skórki, gdy za ciężkich- wychodzą podskórne gule i nasila się świecenie. Taka specyfika skóry mieszanej....

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Może spróbuj z azjatyckimi BB...

To pewnie nie byłby zły pomysł czytałam,że są to świetne kosmetyki muszę się zmobilizować i poszperać w necie. Dziękuję za podpowiedź.
melancholia 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:21   #964
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Cytat:
Napisane przez melancholia 28 Pokaż wiadomość
A mogłybyście polecić jakiś dobry korektor?
Ja używałam już mnóstwa korektorów ze średniej i wyższej półki, ale do zakrywania przebarwień i krostek najbardziej odpowiada mi ten (mam kolor 6).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:30   #965
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Cytat:
Napisane przez melancholia 28 Pokaż wiadomość
A mogłybyście polecić jakiś dobry korektor?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



Tak, utrwalam makijaż pudrem,nie daloby rady bez, ponieważ strefa T dość mocno się błyszczy.
Oczywiście wiem, że nie ma podkładu idealnego, a podałam podkłady dla przykładu, które stosuje , żebyście poleciły mi coś pośrodku- podkład nie za lekki i nie za ciężki? Nie mam za bardzo z tym doświadczenia... Muszę uważać z doborem podkładu, tak samo jak kremów, gdyż łatwo bardzo jest moją cerę "zapchać". Gdu używam lekkich kremów i podkładów uwidaczniają się skórki, gdy za ciężkich- wychodzą podskórne gule i nasila się świecenie. Taka specyfika skóry mieszanej....

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------




To pewnie nie byłby zły pomysł czytałam,że są to świetne kosmetyki muszę się zmobilizować i poszperać w necie. Dziękuję za podpowiedź.
Może najpierw spróbuj z korektorem do tego Healthy mixa i zobacz czy to zda efekt bo skoro on się sprawdza to czemu go jakoś nie podrasować w tym wypadku korektorem. Ew. kup sobie w Rossmanie plastikowe małe pojemniczki albo na allegro i weź sobie odlewki z Rossmana Flower Perfection,i czego sobie tam jeszcze chcesz i popróbuj w domu ^^
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:09   #966
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Cytat:
Napisane przez melancholia 28 Pokaż wiadomość
Witam. Proszę Was dziewczyny o rady związane z doborem podkładu.
Tak naprawdę do tego postu skłonił mnie fakt, że dostałam pracę jako ekspedientka w sklepie odzieżowym i szukam podkładu, który przetrwałby na mojej twarzy te 8-9 godzin i dopasował się do mojej cery, która jest mieszana- w zimę dodatkowo się przesusza i często występują na niej jakieś krostki i zaskórniki, a po nich czerwone ślady.
Do tej pory starałam się używać lekkich podkładów.Latem świetnie spisywał się Bourjois healthy mix serum, jednak już jesienią nie dawał rady z ewentualnymi przebarwieniami , suchymi skórkami, nie mówiąc już o krostkach. Zaczęłm więc używać również z tej firmy podkładu, ale wersji nawilżającej healthy mix odcień 53. Generalnie jest w porządku,ale na 2-4 godziny czy w okresie,gdy moja cera jest w dobrym stanie. Teraz jednak nie mogę o niej tego powiedzieć;/
Na specjalne okazje stosuję Revlon Colorstay dla cery suchej i normalnej ( odcień 150 Buff) i jestem z niego niesamowicie zadowolona, jednak obawiam się, że stosowany codziennie może przyczynić się do pogorszenia stanu mojej buzi- jakby nie było zalicza się do ciężkich podkładów.
Zmierzając do sedna, czy jesteście w stanie polecić mi coś, co nie byłoby bardzo ciężkie i nie robiło mi na twarzy tapety , ale miało właściwości jednocześnie nawilżające, kryjące i ujednolicające cerę?? Które według was podkłady dla cery miesznaej sprawdzają się najlepiej w okresie zimowym/wczesno wiosennym ? Chciałabym, żeby dawał efekt gładkiej cery, ale też żeby nie wyszła mi maska na twarzy-muszę być reprezentacyjna Dodam,że mam dośc jasną karnację i 21 lat.
Z góry dziękuję za rady/propozycje.
Zgadzam się z dziewczynami. Zamiast kupowania nowego podkładu może zastanów się nad zainwestowaniem w korektor typu kamuflaż. np artdeco albo trochę tańszy catrice i używaj tylko na przebarwienia
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 21:25   #967
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

.

Edytowane przez InvincibleK
Czas edycji: 2015-08-01 o 11:52
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 21:59   #968
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

A jakiego pudru używasz?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 22:59   #969
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może nie powinnam tutaj, ale to w sumie tyczy się podkładu. Praktycznie zawsze po przypudrowaniu twarzy, podkład trochę mi schodzi, mam na mysli od razu po przypudrowaniu. Zakryję niedoskonałości, przypudruję i wszystko momentalnie prześwituje. O wiele ładniej moja twarz bez pudru. W dodatku z pudrem jest strasznie brzydko, sucho.. Nie wiem, jak to opisać, pod oczami nie zbiera mi się podkład ani korektor, ale puder! Mam duże cienie pod oczami, po zakryciu korektorami ich nie widać, ale jeśli przypudruję - ciemnieją momentalnie. Nie wiem, co ze mną nie tak. Cerę mam mieszaną, czoło tłuste, policzki suche. A to na czole puder wygląda najgorzej, podkreśla suche skórki... Wyglądam jakbym nałożyła tego pudru kilogram, a daję go jak najmniejszą ilość. Używam raz puszka, raz pędzla. Robię peelingi. Kremu używam brzozowego, pudrów używałam różnych i prawie z każdym tak jest. Nie mogę przestać stosować, bo korektor pod oczami muszę utrwalić...
Może warto było by spróbować puder transparentny, nie będzie miał prawa zmienić koloru podkładu/ korektora tylko go utrwali.
Nie rozumiem jak podkad Ci schodzi po przypudrowaniu? o.0 używasz kabuki? może postaraj się go nałożyć puszystym pędzlem i tylko delikatnie omieć buzie.
__________________

Edytowane przez NomadSoul
Czas edycji: 2014-02-06 o 10:16
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 00:38   #970
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Transparentny miałam jeden, z Pease. Kompletna porażka, podkreślał mi każdą suchą skórkę i też nie zachowywał się dobrze. Szukam jakiegoś innego transparentnego, ale większość poleca ryżowe - po spotkaniu z Pease jestem zniechęcona..
Teraz używam Flormar Loose Powder. Kabuki nie używam, mam pędzel z Ecotools do pudru.
Ja też nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Nie mam pojęcia. Podkładu nie nakładam tak o, tylko go wklepuję, więc to też nie wina z tej strony.
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 07:18   #971
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Może artdeco fixujący?
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 10:24   #972
melancholia 28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 39
Dot.: Odpowiedni podkład a praca

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Zgadzam się z dziewczynami. Zamiast kupowania nowego podkładu może zastanów się nad zainwestowaniem w korektor typu kamuflaż. np artdeco albo trochę tańszy catrice i używaj tylko na przebarwienia
Dziękuję za Wasze wskazówki. Generalnie nie mam złej cery tylko właśnie te niedoskonałości komplikują sprawę. Muszę zakupić sobie jakiś korektor.
melancholia 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:50   #973
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie zniechęcaj się po jednym niewypale. Nie każde produkty są dobre dla każdego :P testuj w miare możliwości.
Piszesz , że pudrów już trochę przetestowałaś i efekt jest ten sam... może nie jest tu wina pudru w takim razie, a podkładu / korektora którego twoja buzia nie lubi?
Ewentualnie kremu / bazy jakich używasz przed nałożeniem makijażu.

Tu jest niestety sporo możliwości które mogą się do tego przyczynić

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez melancholia 28 Pokaż wiadomość
Dziękuję za Wasze wskazówki. Generalnie nie mam złej cery tylko właśnie te niedoskonałości komplikują sprawę. Muszę zakupić sobie jakiś korektor.
Jeżeli nie masz złej cery tylko pojedyncze niedoskonałości, korektor jest napewno dobrą opcją, nie ma sensu żeby obciążać całą buzię ciężkim podkładem jak tylko pojedyncze krosteczki potrzebują ekstra krycia
Powodzenia w poszukiwaniu korektora
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:16   #974
Izka333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
jaki krem i podkład do tłustej cery przeciwzmarszczkowy dla 35 - letniej kobiety

witam
jaki poleciłybyście krem na dzień i na noc do tłustej cery, ale również przeciwzmarszczkowy dla 35-letniej kobiety oraz podkład?
Izka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:35   #975
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: jaki krem i podkład do tłustej cery przeciwzmarszczkowy dla 35 - letniej kobiet

Cytat:
Napisane przez Izka333 Pokaż wiadomość
witam
jaki poleciłybyście krem na dzień i na noc do tłustej cery, ale również przeciwzmarszczkowy dla 35-letniej kobiety oraz podkład?
O podkład pytaj w tym wątku, a o kremy na forum "Pytania do kosmetyczki"
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:57   #976
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A mi już ręce opadają od szukania idealnego podkładu

Może coś podpowiecie?? Co byłoby dobre dla cery MEGA wrażliwej, suchej, bez skórek ale z ogromną skłonnością do podrażnień i alergii (zwłaszcza w okolicach powiek: wystarczy że podkład jest nie taki jak trzeba, a już wyskakują mi swędzące czerwone plamy które muszę leczyć Cortineffem bo nic innego na nie nie działa!!)

Wypróbowałam już:

1) Vichy - wypróbowałam prawie wszystkie, najlepszy był chyba Normaderm Teint ALE to było w czasach gdy jeszcze miałam cerę mieszaną. Teraz mam suchą i on jest dla mnie zbyt wysuszający. Z kolei wszystkie inne podkłady Vichy spływają, brudzą wszystko dookoła i są zbyt mało kryjące. Aha - nie próbowałam Dermablend... może jeszcze on jest ostatnią nadzieją z rodzinki Vichy?...

2) La Roche Posay - wypróbowałam dokładnie WSZYSTKIE podkłady tej firmy. Nic mnie nie podrażniają, pod tym względem są super ale... żaden z nich nie odpowiadał mi pod kątem krycia, rozprowadzania się i nie-brudzenia. Do bani! :/

3) Oceanic, AA: zwykłe podkłady (rozświetlający, matujący itp., te najtańsze) - do bani, uczulają Podkład wypełniający zmarszczki - jako jedyny jest po prostu genialny, świetnie się trzyma, nie uczula, ALE... najjaśniejszy odcień jest duuuużo za ciemny dla mnie Czy ta firma naprawdę uważa, że wszystkie Polki mają śniadą cerę?

4) Maybelline, Rimmel, Essence, Catrice, Astor, i tym podobne drogeryjne: wszystkie oprócz nielicznych (np. Rimmel w żelu - ale tu z kolei kolory są do kitu) mnie uczulają
Wyjątkiem jest Manhattan (Perfect Adapt i ten drugi, niebieski dla trądzikowców), ale on z kolei ma też kolory do kitu, takie jakieś zbyt zimne, powodują że wyglądam na zmęczoną.

5) Wysoka i średnio- wysoka półka: wypróbowałam parę podkładów Diora i Lancome, Estee Lauder, i zużyłam pełnowymiarowy Clinique Even Better + kilka próbek innych podkładów tej firmy. Niestety Dior mnie uczulił (i to jak!!! koszmarnie), a Lancome mi nie odpowiadał jeżeli chodzi o konsystencję. Aha, był jeszcze Collistar - koszmarek totalny, tłusty i świecący. I z długaśnym składem :P
Z tej grupy podkładów chyba najlepsze dla mnie są podkłady Clinique. Clinique byłyby idealne gdyby nie... leciutkie podrażnienia jakie mam czasami po nich! Jednak A niby są takie świetne dla alergików...

6) Kremy BB i CC: będziecie się śmiać, ale z tych wszystkich najbardziej odpowiada mi.... krem CC firmy Bell!!! Za 16 zł Świetnie kryje i trzyma się buzi w niezmienionej formie przez cały dzień. No ale skład ma niezbyt fajny :/
Wszystkie inne BB kremy typu Garnier uczulają mnie i powodują świecenie się jak latarnia. Oryginalnych, azjatyckich BB kremów nie próbowałam... jednak chyba wolałabym znaleźć jakiś dobry, lekki podkład zamiast BB kremu.

7) Minerały: ło jezu.... po minerałach to dopiero mi się dzieją cuda na twarzy!! Jak nigdy nie mam krostek i pryszczy, tak po minerałach moja buzia przypomina istny poligon. Próbowałam m.in. Everyday Minerals Koszmar! Nigdy więcej.

Czy ktoś ma podobny problem do mnie?? Czy może jestem jakimś dziwolągiem? Czy w ogóle istnieje jakiś fajny podkład do super - wrażliwej, suchej cery, który nie będzie uczulał alergika, nie będzie spływał z twarzy ani brudził wszystkiego dookoła, będzie miał niezłe krycie ale jednocześnie nie będzie się lepił i kleił jak jakiś budyń? HELP
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 14:11   #977
ekodobislawa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Cool Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jakie krem na zmarszczki polecacie? Ale taki za 30-50zł? <br />
Z góry dziękuję za informacje.

____________________
Tańczą http://centrumnapraw.bloog.pl/ tańczą tanio na stronie, kliknij - jeszcze taniej!

Edytowane przez ekodobislawa86
Czas edycji: 2015-01-31 o 13:54
ekodobislawa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 15:00   #978
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
A mi już ręce opadają od szukania idealnego podkładu

Może coś podpowiecie?? Co byłoby dobre dla cery MEGA wrażliwej, suchej, bez skórek ale z ogromną skłonnością do podrażnień i alergii (zwłaszcza w okolicach powiek: wystarczy że podkład jest nie taki jak trzeba, a już wyskakują mi swędzące czerwone plamy które muszę leczyć Cortineffem bo nic innego na nie nie działa!!)

(

A próbowałaś podkłady mineralne?

Cytat:
Napisane przez ekodobislawa86 Pokaż wiadomość
Jakie krem na zmarszczki polecacie? Ale taki za 30-50zł?
Z góry dziękuję za informacje.
Radzę skorzystać z wyszukiwarki albo wejść na KWC. Tam masz pełno recenzji.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 15:08   #979
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
A próbowałaś podkłady mineralne?
Napisała w poście że próbowała :P

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
7) Minerały: ło jezu.... po minerałach to dopiero mi się dzieją cuda na twarzy!! Jak nigdy nie mam krostek i pryszczy, tak po minerałach moja buzia przypomina istny poligon. Próbowałam m.in. Everyday Minerals Koszmar! Nigdy więcej.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 15:17   #980
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Napisała w poście że próbowała :P
To widocznie umknął mi ten tekst
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 17:45   #981
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jaki podkład wybrać? Doradźcie! :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
kolorystycznie bardziej do revlona pasuje NC 15
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Tak, wiem, po prostu zgapiłam się i w zasadzie nie zapytałam makijażystki, dlaczego dobrała mi podkład w zimnej tonacji, skoro moja skóra jest ciepła Wyglądał tak ładnie, że nawet o tym nie myślałam.

No nic, chyba po prostu przejdę się jeszcze raz i poproszę o próbkę tego samego podkładu w tonacji ciepłej, bo jeśli chodzi o jego właściwości, to jest naprawdę niezły. A tę pomarańczową 'niespodziankę' jakoś zużyję, ostatecznie nie wygląda najgorzej

Zastanawia mnie tylko to, dlaczego chłodny podkład wypadł na mnie pomarańczowo
Dopiszę jak skończyła się ta historia, może komuś się przyda - zadzwoniłam do MAC, powiedziałam, że podkład został mi źle dobrany, poproszono mnie o przyjście i wymieniono podkład na odcień nc15 To, że ten kolor też nie jest idealny, to inna sprawa, natomiast miło zaskoczyła mnie możliwość wymiany jakby nie było użytego kosmetyku
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 19:14   #982
Dzidka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

jak w tytule tu macie moje zdjecia http://328jpg.☠☠☠☠☠☠/prosze o pomoc

Edytowane przez Dzidka1
Czas edycji: 2014-02-06 o 19:19
Dzidka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 19:39   #983
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład wybrać? Doradźcie! :)

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Dopiszę jak skończyła się ta historia, może komuś się przyda - zadzwoniłam do MAC, powiedziałam, że podkład został mi źle dobrany, poproszono mnie o przyjście i wymieniono podkład na odcień nc15 To, że ten kolor też nie jest idealny, to inna sprawa, natomiast miło zaskoczyła mnie możliwość wymiany jakby nie było użytego kosmetyku
Bardzo miłe zaskoczenie. Właściwie tam za podkład mało się nie płaci. Ale fajnie,że wymieniają
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:31   #984
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Napisała w poście że próbowała :P
Dzięki za czujność
Jest dla mnie nadzieja: wypróbowuję właśnie podkład Iwostin Sensitia dla cery wrażliwej... kto wie, może to będzie strzał w dziesiątkę! Oby...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:59   #985
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

a ja kupiłam dziś drugi podklad Clarinsa everlasting w kolorze 108 (pierwszy zużyłam ), mam jeszcze 110 ale zostawiam na lato; jednak 108 jest piękny a sam podkład świetny, polecam dla tych którzy mają sporo do ukrycia
b.dobrze kryje i długo się utrzymuje

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Bardzo miłe zaskoczenie. Właściwie tam za podkład mało się nie płaci. Ale fajnie,że wymieniają
miłe zaskoczenie w takim razie
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 22:07   #986
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
a ja kupiłam dziś drugi podklad Clarinsa everlasting w kolorze 108 (pierwszy zużyłam ), mam jeszcze 110 ale zostawiam na lato; jednak 108 jest piękny a sam podkład świetny, polecam dla tych którzy mają sporo do ukrycia
b.dobrze kryje i długo się utrzymuje

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------



miłe zaskoczenie w takim razie
Zgadzam się. Jest genialny.
( 105 to idealny kolor dla bladziutkich dziewczyn. Jest bardzo jasny(
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 22:18   #987
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Miałam dziś pierwsze podejście do MAC'a studio fix i muszę przyznać że mnie urzekł pięknie wykończenie, zostaje na buzi calusieńki dzień, jak na razie żadnego uczulenia, wyprysków itp. itd.

Próbka wystarczy mi jeszcze na kolejne 2-3 użycia, musze pokombinować z innymi pudrami bo niestety troche sie w nim świece po kilku godzinach. [ no ale taki urok tłustej skóry ]
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 08:28   #988
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Dzięki za czujność
Jest dla mnie nadzieja: wypróbowuję właśnie podkład Iwostin Sensitia dla cery wrażliwej... kto wie, może to będzie strzał w dziesiątkę! Oby...
Używałam latem i był bardzo ok
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 15:58   #989
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was uzywala tego specyfiku?

Diadem, Long Lasting Foundation with Squalane (Długotrwały podkład ze skwalanem)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ne.html&next=1

- i jak wrazenia?
- ktory jest najbardziej zolty?
- macie porownanie z revlonem?
może ktoś?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:43   #990
aga252555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Pomocyy podkład !

Witajcie , potrzebuje czyjeś porady ! Mam straszny problem z cerą . Trądzik.
Chciałabym kupić jakiś podkład który bardzo dobrze matuje i zakryje mi te niedoskonałości . Cena dla mnie nie gra roli . Zastanawiałam sie na tymi podkładami:
1. Make up for ever Hd
2.Dermablend vichy
3.Estee lauder double wear
4. Revlon colorstay
5.Dermacol

I nie wiem sama co wybrać , albo może coś innego zakupic . Może któraś z was używała jakiś podkład który wymieniłam i by doradziłaa .
Z góry dziękuje
aga252555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.