NeoNail - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 19:02   #1
KlauDDynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ok.krakowa
Wiadomości: 69

NeoNail


Witam! Co sądzicie o produktach NeoNail. Mają swoją stronkę ale żele basic 15 ml kosztują ok 30 zł, a żele exclusive 15 ml ok 60 zł. Od razu napiszę, że użyłam wyszukiwarki ale nie znalazłam konkretnej jedno znacznej odpowiedzi
KlauDDynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 06:38   #2
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: NeoNail

A nie kest to jakaś super niemiecko-allegrowa firma, bo jakoś do tej pory nie obiło mie się o uszy
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 10:48   #3
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez KlauDDynka Pokaż wiadomość
Witam! Co sądzicie o produktach NeoNail. Mają swoją stronkę ale żele basic 15 ml kosztują ok 30 zł, a żele exclusive 15 ml ok 60 zł. Od razu napiszę, że użyłam wyszukiwarki ale nie znalazłam konkretnej jedno znacznej odpowiedzi
hej ja zakupilam wiekszosc produktow z tej firmy,lampa, gilotynka, cleaner,waciki,pedzelek,t o wszystko jest super,ale jesli chodzi o zele to daruj sobie sa beznadziejne,przynajmniej jak dla mnie,tipsy te tansze po 16 zloty,odpusc nie oszczedzaj na takowych produktach,lepiej zainwestuj w dobry zel i dobre tipsy,no i klej z tej firmy tez sredniej jakosci i bardzio nie wygodny,lepiej kup z pedzelkiem.ale najbardziej jestem zadowolona z lamy
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu

Surimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 23:06   #4
KlauDDynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ok.krakowa
Wiadomości: 69
Dot.: NeoNail

Tutaj raczej nie chodziło o mnie tylko znajoma na nich robi i właśnie widziałam je na allegro i wydało mi się to podejrzane. Ale z innej beczki ja chcę kupić żele Nails Company no i w sumie tak czytam i sama nie wiem co wziąć, który builder itp bo jest po kilka rodzajów może któraś z Was na nich robi i napisze jakich używa. Bo ja dostaję oczopląsu
KlauDDynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:45   #5
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: NeoNail

tak, to sa zele z allegro. powiem wam tylko tyle, ze zele wyrzucilam, lampe kupilam juz inna, jedyne co mi zostalo z zestawu startowego to gilotyna

nie polecam, odradzam!!!zele sa koszmarne... nawet na nauke sie nie nadaja. sluchajcie rad doswiadczonych wizazanek. Polecaja naprawde dobre i sprawdzone produkty
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:45   #6
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: NeoNail

Witam, na żelach neonail pracuje juz od ponad rokugłownie na jednofazowych i są reweleacyjne nie ma mowy o zadnym powietrzu pod żelem, świetnie pokrywaja a finish super nabłyszcza. A jeśli chodzi o biały french to mamy do wyboru dwa naturalny biały i intensywna biel, naprawde polecam neonail . pl
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:55   #7
gosia86h
Raczkowanie
 
Avatar gosia86h
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Okolice wroc
Wiadomości: 76
Dot.: NeoNail

Ja mam zestaw startowy z neonail ale jestem tak średnio zadowolona, żele rzeczywiście nie najlepsze, pędzelki tez nie werwlacja, lampa taka sobie inny była opisana na aukcji a w rzeczywistości co innego, żel jednofazowy jest mało elastycxzny zapowietrza się i kruszy
gosia86h jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 13:28   #8
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: NeoNail

żel nabłyszczający z serii exclusive jest cudownY! Taki ładniutki, żółciutki! ;D
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:09   #9
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez gosia86h Pokaż wiadomość
Ja mam zestaw startowy z neonail ale jestem tak średnio zadowolona, żele rzeczywiście nie najlepsze, pędzelki tez nie werwlacja, lampa taka sobie inny była opisana na aukcji a w rzeczywistości co innego, żel jednofazowy jest mało elastycxzny zapowietrza się i kruszy

wybacz gosia ale jak sie jest nie doświdczonym w robieniu tipsów żelowych to później wychodzą zapowietrzenia i kruszący sie żel.
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 14:00   #10
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez klaudi30 Pokaż wiadomość
wybacz gosia ale jak sie jest nie doświdczonym w robieniu tipsów żelowych to później wychodzą zapowietrzenia i kruszący sie żel.

Dlaczego oceniasz wiedzę wizażanki w danym temacie, skoro ona tylko naqpsiała co jej nie pasuje w firmie Neo Naill? Każdy ma swoje zdanie, ja też uważam, że ta firma jest do kitu, a Ty odrazsu krytykujesz kogoś i podważasz jego wiedzę...

Ja tipsy kupuję w sklepie, ale jak Ty robisz to fajnie... A, że z żelu je robisz, to moje gratulacje. Podziel się z nami jak je robisz, to reszta wizażanbek też może spróbuje...

Aha,. no tak - kolejna panna co eo Nail reklamuje.. Specjalnie przejrzałam i w każdym zachwalas NeoNail.. Reklama na wizażu jest płatna..

Edytowane przez Madzzzia92
Czas edycji: 2009-05-18 o 14:02 Powód: dopisek
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 14:20   #11
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Dlaczego oceniasz wiedzę wizażanki w danym temacie, skoro ona tylko naqpsiała co jej nie pasuje w firmie Neo Naill? Każdy ma swoje zdanie, ja też uważam, że ta firma jest do kitu, a Ty odrazsu krytykujesz kogoś i podważasz jego wiedzę...

Ja tipsy kupuję w sklepie, ale jak Ty robisz to fajnie... A, że z żelu je robisz, to moje gratulacje. Podziel się z nami jak je robisz, to reszta wizażanbek też może spróbuje...

Aha,. no tak - kolejna panna co eo Nail reklamuje.. Specjalnie przejrzałam i w każdym zachwalas NeoNail.. Reklama na wizażu jest płatna..

Bo koleżanka sama pisała na forum że jest początkujaca i nie ma zbytnio duzo wiadomości na temat tipsów =] i niczego nie musze reklamować bo żele tej firmy na rynku istnieja od dobrych paru lat a ja pracuje na nich od ponad roku i zachwalam sobie.

Dziwne żebym miala tu wiecej wiadomosci lub postów skoro dopiero co sie zarejestrowałam.
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 14:44   #12
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez klaudi30 Pokaż wiadomość
Bo koleżanka sama pisała na forum że jest początkujaca i nie ma zbytnio duzo wiadomości na temat tipsów =] i niczego nie musze reklamować bo żele tej firmy na rynku istnieja od dobrych paru lat a ja pracuje na nich od ponad roku i zachwalam sobie.

Dziwne żebym miala tu wiecej wiadomosci lub postów skoro dopiero co sie zarejestrowałam.
To, ze żele istnieją, tpo nic nie znaczy - Nail Design też jest długo na rynku a są kiepskie...

No własnie - dopiero co się zarejestrowałaś, a dziwnym trafem wszystko o NeoNail jest cudowne...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 15:27   #13
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
To, ze żele istnieją, tpo nic nie znaczy - Nail Design też jest długo na rynku a są kiepskie...

No własnie - dopiero co się zarejestrowałaś, a dziwnym trafem wszystko o NeoNail jest cudowne...

Słuchaj każda z nas bedzie porównywać żele to tego jednego na którym jej sie pracuje dobrze i ma go sprawdzonego ja akurat pisze o tym bo to ten żel jest dla mnie odpowiedni i zawsze prawie wszystko kupowałam na allegro z tej firmy dlatego o niej piszę no chyba nic w tym dziwnego?
mieszkam w pobliżu wrocławia i dlatego sie ciesze ze otwarli sklep tej firmy bo nie musze juz czekać dniami i tygodniami za wysyłka bo mogę sobie odebrać je osobiście.

a tak pozatym cudowna to jest tylko woda w Licheniu
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 16:13   #14
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: NeoNail

Żele NeoNail możesz porównywać nawet do kanapki z szynką, nie interesuje mnie to, ale nie obrażaj inncyh ludzi, bo żel, którego ty używasz nie podszedł innym. Ja np. nie lubię neoNail, bo ich żele wg mnie sa do bani. To co, wg Ciebie nie mam pojęcia o jak to napsiałaś" tipsach żelowych"? No fakt, o tipsach zelowych nie, ale o rpzedłużaniu paznokci metodą żelową tak...

"... ciesze ze OTWARLI sklep ..." - ja też sie cieszę, że go OTWORZYLI..
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 18:38   #15
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Żele NeoNail możesz porównywać nawet do kanapki z szynką, nie interesuje mnie to, ale nie obrażaj inncyh ludzi, bo żel, którego ty używasz nie podszedł innym. Ja np. nie lubię neoNail, bo ich żele wg mnie sa do bani. To co, wg Ciebie nie mam pojęcia o jak to napsiałaś" tipsach żelowych"? No fakt, o tipsach zelowych nie, ale o rpzedłużaniu paznokci metodą żelową tak...

"... ciesze ze OTWARLI sklep ..." - ja też sie cieszę, że go OTWORZYLI..

heh po 1 nikogo nigdzie nie obraziłam po 2 czy ktoś sie ciebie pytał czy masz pojecie o tym czy tamtym ? po 3 radze zajrzeć do słownika po 4 naucz sie pisać i po 5 to ty jesteś tu złośliwa. Pozdr!
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 18:53   #16
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: NeoNail

Wszelkie "uszczypliwe" posty na wizazu są karalne, nie jedna była wizażanka się o tym przekonała. Radzę zakończyć tą rozmowę i powrócić do tematu
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:00   #17
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez klaudi30 Pokaż wiadomość
heh po 1 nikogo nigdzie nie obraziłam po 2 czy ktoś sie ciebie pytał czy masz pojecie o tym czy tamtym ? po 3 radze zajrzeć do słownika po 4 naucz sie pisać i po 5 to ty jesteś tu złośliwa. Pozdr!
1. koleżanka, do której skierowałaś swój wybitnie mądry tekst mogła się poczuć urażona, bądź zirytowana..
2. skoro wkestionuejsz umiejętności innych - widocznie wiessz wszystko na temat swoich "tipsów żelowych" xD
3. + 4. - skopiowałam fragment twojej wypowiedzi - "otwarli" - hehe, takich błędów nie popełniam od 5 klasy podstawówki...
5. nigdy nie ejst złoślwia bez powodu - zawsze ktoś musi zacząć pierwszy swoimi zbyt polotnymi wypowiedziami.

A co do pisma: z Twoich "tipsów żelowych" widac, ze do stylizacji podchodzisz bardzo powierzchownie - bo każda szanująca się stylistka nie nazywa przedłużania paznokci metodą żelową "tipsami żelowymi". Bo kaleczysz, to co robisz, a dzięki takim jak Ty szerzy się mit, że tipsy niszczą tipsy to, tipsy tamto, tipsy różowe, tipsy sztuczne tipsy łeee..
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 09:43   #18
Jisoua
Raczkowanie
 
Avatar Jisoua
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: NeoNail

hej, a jak myślicie? gdzie powinnam szukać zestawu startowego i jaki ma byc? kompletnie nie wiem. a neonail nie polecam, dwa razy przysłali mi nie działającą lampę, także nawet żeli nie zdążyłam sprawdzić. gorąco odradzam! lipaa
Jisoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:00   #19
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: NeoNail

dla mnie zestawy startowe to wiekszosc wlasnie lipa nie lepiej zamawiac wszystko osobno? po kursie powinnas wiedziec, co zamawiac.
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 13:14   #20
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: NeoNail

Ja kiedyś zamowiłam zestaw z NeoNail i to był koszmar... gilotyna używana(?) w każdym razie tak wyglądała... za drugim razem po dłuuuuugich prośbach przysłali z łaską nową.. NOWĄ o tak .. Właśnie tylko to zostało mi z zestawu.. gilotynka.. Lampa też była używana bo taka dziwna poodzierana no i nie działała... Drugą wysłali ale tak dziwnie piszczy .. no ale dobra juz to zostawilam (ok w takim razie to druga rzecz ktora mi z zestawu zostala). Pędzelek straszny... a żele? Kruszyły się.. ogólnie do bani.
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:25   #21
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: NeoNail

witam, dolaczam do tematu bo akurat "pracuje" na produktach tej firmy. Jestem samoukiem, zestaw startowy kupilam na allegro, głównie do robienia sobie. Potem zaczełam robić kolezance, a jakos sie pojawiaja nawet zlecenia bo podziwiaja te podobno piekne paznokcie kolezanki. wiem ze nie jestem ekspertem i daleko mi do tego ale uwazam ze najlepiej zwalic wine na zele czy na firme. nie mam oczywiscie porownania z innymi firmami ale naprawde jesli chodzi o zele to sa ok. w sensie nie mam zadnego zarzutu. malo tego jesli chodzi o wspolprace z ta firma to jest rewelacyjna, jesli cos bylo nie tak, pisalam maila i do kilku dni mialamnowy produkt wyslany gratisowow. ostatnio dostalam uszkodzone lekko pudelko do tipsow, napisalam i mi przyslali nowe dorzucajac gratisy, pilniki i brokaty.
ale mam kilka pytan na inny temat. otoz jako samouk nie mam pojecia co to jest zel jednofazowy, budujacy, allround, itp. stosuje w sumie tcyh allround. moze ktos jakiegos linka mi poda do jakiegos tematu ze slowniczkiem pojec albo gdzie byloby wytlumaczone to dokladnie. dzieki z gory.
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 06:57   #22
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: NeoNail

Ja na początku kariery kupiłam parę produktów z neonail bo mają hurtownie u mnie w Poznaniu do dziś żałuję zakupu za ponad 150zł ;/ pilniki nie piłowały formy złote szerokie odklejały się od rolki same a tipsy w pudełku zostawiłam do zdobień bo na nic innego się nie przydały, gilotynka po ucięciu tipsa była tak tępa że pękał po paru dniach od obcięcia, żarówki w ogóle nie świeciły po wymianie w lampie ech i można by jeszcze wymieniać. Także zdecydowanie nie polecam ;/ cieszę się tylko że żeli od nich nie zakupiłam
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 09:47   #23
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: NeoNail

Elffe, bo kazdy laik zachwyci się nawet najgorszymi paznokciami z tej prostej przyczyny, że nie wie, jak powinny wyglądać.
Jak dla mnie praca na żelach typu NailDesign/NeoNails/ReniNails + brak podstawowych informacji (np co to jest żel budujący, a co jednofazowy) = pseudostylistka, którą należy omijać szerokim łukiem.

Ja na tych żelach nie pracowałam, ale miałam wątpliwą przyjemność poprawiać paznokcie klientki zrobione właśnie NeoNailsami (żel na naturalach) - w cudownym sino-zielono-żółtym kolorze! A jakie to twarde - ile ja sie namęczyłam, żeby to zdjąć
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 21:32   #24
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: NeoNail

oooooo tak twarde cholerstwo ja zamowilam sobie sporo rzeczy z tej firmy jako jeszcze laik i wiekszosc poszla niedawno do kosza jedynie bialy zel jest spoko jakos mnie jeszcze nie zawiodl. nablyszczajacy ma piekny zolty kolor po kilku dniach tipsy lamia sie przy dotyku, aha i opakowania do d.....y gwinty niezabezpieczone przezylke dostalam cala w zelu...doslownie>>>

Edytowane przez maguah
Czas edycji: 2009-08-29 o 21:33
maguah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:29   #25
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez Veela1 Pokaż wiadomość
Elffe, bo kazdy laik zachwyci się nawet najgorszymi paznokciami z tej prostej przyczyny, że nie wie, jak powinny wyglądać.
Jak dla mnie praca na żelach typu NailDesign/NeoNails/ReniNails + brak podstawowych informacji (np co to jest żel budujący, a co jednofazowy) = pseudostylistka, którą należy omijać szerokim łukiem.

Ja na tych żelach nie pracowałam, ale miałam wątpliwą przyjemność poprawiać paznokcie klientki zrobione właśnie NeoNailsami (żel na naturalach) - w cudownym sino-zielono-żółtym kolorze! A jakie to twarde - ile ja sie namęczyłam, żeby to zdjąć
powiem tak, owszem jestem laikiem i samoukiem. ucze sie wszystkiego sama ale nie chwalac sie przygladam sie dziewczynom ktore maja robione paznokcie u kosmetyczek i po prostu paznokcie wygladaja strasznie, ja bez kursu nie zrobilabym takiego dziadostwa. jesli robie na tipsie to nikt na pierwszy rzut oka (a napewno nie z daleka) nie pozna ze to tips. jak narazie wszysycy sie zachwycaja tymi paznokciami, paznokcie nie pekaja (chyba ze ktos pustaki nosi to wtedy nawet gdyby nie wiem z czego te paznokcie byly to i tak sie zniszcza).

powiem tylko tyle, zlej baletnicy ......
nie wiem jak pracuje sie na zelach innych firm, owszem sprobuje i porownam ale uwazam ze nie mam sie do czego przyczepic jesli chodzi o neonail. najlepiej zwalic na firme, ze beznadzieje produkty zamiast sie przyznac ze samemu sie jest po porstu kiepskim

to nie jest atak w wasza strone. nie mam tez interesu bronic firmy tylko po prostu stwierdzam fakty ze produkty sa w porzadku.
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 18:24   #26
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: NeoNail

hmm rozumiem że możesz twierdzić tak o żelach ale np o formach które się odklejają od rolki i odchodzą same bez dotykania? to moja wina? albo że pilnik nie piłuje to też moja wina? No bez przesady. Podejrzewam że jakbyś spróbowała innej firmy (nie mówię o jeszcze gorszej ale jakiejś porządnej) to nie wróciłabyś do neonail
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 20:18   #27
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: NeoNail

Cytat:
powiem tylko tyle, zlej baletnicy ......
Nie masz bladego pojęcia o poziomie moich umiejętności, nie widziałaś ani jednej mojej pracy, a się wypowiadasz. Dziwne.

Cytat:
(chyba ze ktos pustaki nosi to wtedy nawet gdyby nie wiem z czego te paznokcie byly to i tak sie zniszcza).
Twoim zadaniem jest zrobić je tak, żeby się nie zniszczyły.

Cytat:
tylko po prostu stwierdzam fakty ze produkty sa w porzadku.
Nie są.

A może wklej zdjęcia swoich paznokci wykonanych NeoNailsami...?
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:06   #28
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
hmm rozumiem że możesz twierdzić tak o żelach ale np o formach które się odklejają od rolki i odchodzą same bez dotykania? to moja wina? albo że pilnik nie piłuje to też moja wina? No bez przesady. Podejrzewam że jakbyś spróbowała innej firmy (nie mówię o jeszcze gorszej ale jakiejś porządnej) to nie wróciłabyś do neonail
ok, naprawde prawie caly dzien spedzilam na przeszukiwaniach watkow i czytaniu ich i kupie zele innych firm by porownac

Cytat:
Napisane przez Veela1 Pokaż wiadomość
Nie masz bladego pojęcia o poziomie moich umiejętności, nie widziałaś ani jednej mojej pracy, a się wypowiadasz. Dziwne.


Twoim zadaniem jest zrobić je tak, żeby się nie zniszczyły.


Nie są.

A może wklej zdjęcia swoich paznokci wykonanych NeoNailsami...?
przepraszam jesli urazilam.
nie uwazam ze paznokcie maja sie nie zniszczyc ale jednak jesli sie je robi to tak by przy normalnym trybie zycia one nie pekaly ani nie niszczyly sie. ostatnio robilam mamie mojej koelzanki ktora nigdy nawet nie miala malowanych paznokci, byla zachwycona ale niestety zachcialo jej sie plewienia ogrodka i podnoszac jakis wielki kamien jednego paznokcia zniszczyla, po prostu jej "odpadl".
ok, wklejam zdjecia moich panokci, przepraszam za jakosc bo moze idealna nie jest. dodam ze byly to moje poczatkowe paznokcie. teraz nie chce mi sie robic zdjec za kazdym razem jak robie nowe paznokcie. wszystkie sa na naturalnym paznokciu, ozdoby to po prostu naklejki [az taki picasso ze mnie nie jest ]
no to mozecie mnie zbesztac
http://files.myopera.com/elffee/albu...5_25-06-09.JPG
http://files.myopera.com/elffee/albu...D_26-05-09.JPG
http://files.myopera.com/elffee/albu...4_09-06-09.JPG
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 19:26   #29
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: NeoNail

Paznokcie przeciętne. Chyba serdeczny troche przepiłowany, poza tym ok. (Nie widzę krzywych, bo zdjęcie z góry.) Aż się nie chce wierzyć, że to te żele
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:45   #30
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: NeoNail

Cytat:
Napisane przez Veela1 Pokaż wiadomość
Paznokcie przeciętne. Chyba serdeczny troche przepiłowany, poza tym ok. (Nie widzę krzywych, bo zdjęcie z góry.) Aż się nie chce wierzyć, że to te żele
dziekuje, nie "specjalizuje sie" w ozdobach poniewaz pracuje w urzedzie wiec jesli juz jakies ozdoby to jedynie wlasnie jakies naklejki, ewentualnie jakis brokat ale jasny, albo po prostu frencz.
tak jak mowilam, paznokcie sa z tych moich pierwszych bo teraz mi sie juz nie chce robic zdjec uwazam ze z kazdym razem sa postepy, cos udoskonalam, czegos sie dowiem nowego. tak jak mowie dla mnie te zele sa ok, aaa i zeby bylo jasne, raczej dlugo trzymaja mi sie nie zachodzac powietrzem albo lamiac sie.

zeby jednak porownac zamowie jakies innej firmy, troche forum przejrzalam i poczytalam co polecacie. zobaczymy. prawie skonczyl mi sie zel wykanczajacy wiec zamowie juz inny.
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-22 20:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.