Strój na rozpoczęcie roku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 22:27   #1
Ola_srola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Wink

Strój na rozpoczęcie roku.


Witam,

jak wiadomo koniec wakacji bliski, a co za tym idzie - początek nowego roku szkolnego. Mój strój apelowy zazwyczaj ograniczał się do ubrania białego t-shirtu do jeansów i trampek. W tym roku jednak, chciałabym to nieco zmienić (może mija mój okres buntu? ;>) i wyglądać bardziej uroczyście i dziewczęco. Zaczynam ostatnią klasę gimnazjum i nie mam pojęcia co kupić, aby wyglądać oficjalnie, ale przy tym być troszkę wyluzowana (nie tyle zmian na raz!:c), a jako, że nie specjalizuję się w ubraniach innych, jak te "rockowe" proszę Was o pomoc. Myślałam nad szpilkami, ale boję się, że będę "olbrzymio" wyglądać, bo mam 170cm wzrostu, a wiadomo jak wyglądają wzrostowo chłopcy w gimnazjum.. Proszę o jakieś propozycję - najlepiej ze zdjęciami.


Dodam, aby ułatwić zadanie, że przy tym wysokim wzroście, ważę dość mało, jestem szczupła dlatego moje piersi wyglądają na duże (miseczka B), mam dość szerokie biodra no i dłuuugie nogi, co jest moim największym utrapieniem.
Pozdrawiam c:

Edytowane przez Ola_srola
Czas edycji: 2012-08-14 o 22:29
Ola_srola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 22:41   #2
Anisiaaa_
Przyczajenie
 
Avatar Anisiaaa_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 18
Dot.: Strój na rozpoczęcie roku.

A co byś powiedziała na białą bluzkę (nie musi być szczególnie galowa), czarną dość krótką spódnicę (nie mini, taką trochę dłuższą niż do połowy uda) i do tego trampki? Takie dwa style fajnie wyglądają połączone ze sobą.
Co do szpilek to może na rozpoczęcie roku będą za bardzo galowe ale na zakończenie, zwłaszcza jak już kończysz szkołę to by były dobre.
Anisiaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 22:53   #3
littledirty
Raczkowanie
 
Avatar littledirty
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Strój na rozpoczęcie roku.

Twoim utrapieniem są szerokie biodra i długie nogi i przy tym wszystkim szczupła sylwetka? Dziewczyno nie wiesz co piszesz.

Jak to ostatni rok to szalej ile się da. Nie zakładaj trampek, bo przynajmniej wśród moich znajomych to jest wielka gafa. Jeśli chcesz być elegancka to koszula z okrągłym kołnierzem włożona w czarną spódniczkę i do tego retro buty a nawet możesz do nich założyć skarpetki oczywiście delikatne np z koronką.
Jeśli chcesz być bardziej na luzie załóż białą za dużą męską koszule, do tego spódnica do połowy uda (lub rurki) w kolorze zgniłej zieleni i do tego mnóstwo złotych dodatków + zwykłe tenisówki/koturny/vansy.

Edytowane przez littledirty
Czas edycji: 2012-08-14 o 22:56
littledirty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 23:00   #4
Ola_srola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Strój na rozpoczęcie roku.

Długie nogi są moim strapieniem, bo zawsze wychodziłam z założenia, że niskie dziewczyny są słodkie. Wzrost jest moim kompleksem c:

Mogłabym połączyć to i do stroju numer dwa dodać szpilki i koszulę damską? Jakoś nie mogę przełamać się na spódnicę.
Ola_srola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 23:05   #5
littledirty
Raczkowanie
 
Avatar littledirty
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Strój na rozpoczęcie roku.

Ja mam 172 cm wzrostu, nogi 115 cm i jestem z nich dumna bo mogę sobie pozwolić na dosłownie wszystko. Rurki chyba nawet bd lepszym rozwiązaniem, ale co do koszuli męskiej chyba bym przy niej została bo dodaje drapieżności. Włożysz ją w spodnie, do tego parę naszyjników dłuższych i krótszych szpilki hmm czarne? I uwierz mi wszyscy powinni Ci zazdrościć. Do tego kok albo rozpuszczone lekko pofalowane włosy i proszę bardzo masz strój na każdą okazje.
littledirty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:01   #6
Yellow Banana
Raczkowanie
 
Avatar Yellow Banana
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 83
Dot.: Strój na rozpoczęcie roku.

Jak chcesz ubrać szpilki to fajnie rurki będą z nimi wyglądać. Nie musisz koniecznie ubierać spódnicy jak się nie dobrze w niej czujesz. Do tego jakaś koszulowa biała bluzka i będziesz fajnie wyglądać
Yellow Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 16:11   #7
Yellow Banana
Raczkowanie
 
Avatar Yellow Banana
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 83
Dot.: Strój na rozpoczęcie roku.

Do szpilek fajnie będą wyglądać rurki. Nie musisz ubierać spódnicy jak źle się w niej czujesz. Do tego jakaś biała koszula i będzie super
Yellow Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 00:41   #8
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Strój na rozpoczęcie roku.

Cytat:
Napisane przez littledirty Pokaż wiadomość
Twoim utrapieniem są szerokie biodra i długie nogi i przy tym wszystkim szczupła sylwetka? Dziewczyno nie wiesz co piszesz.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:54   #9
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Strój na rozpoczęcie roku.

Cytat:
Napisane przez Ola_srola Pokaż wiadomość
Długie nogi są moim strapieniem, bo zawsze wychodziłam z założenia, że niskie dziewczyny są słodkie. Wzrost jest moim kompleksem c:

Mogłabym połączyć to i do stroju numer dwa dodać szpilki i koszulę damską? Jakoś nie mogę przełamać się na spódnicę.
170cm to nie dużo, a w sam raz, a długie nogi to wielki atut . Nic tylko się cieszyć . I pilnować, żeby nie utyć jak przestaniesz rosnąć .
W kwestii stroju, myślę, że pomysł littledirty jest bardzo dobry .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 10:30   #10
aniaz92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Strój na rozpoczęcie roku.

Czytając twój post widzę siebie samą z gim wysoka, szczupła, szerokie biodra i do tego buntowniczka Pamiętam, że raz w "tamtych czasach" na wesele swojego brata ubrałam krotka sukienkę , skórzana kurtkę i bransoletkę z ćwiekami. Całość wyglądała dość elegancko ale właśnie rockowo Koniecznie wrzuć zdjęcie jak już się na coś zdecydujesz
aniaz92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.