Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-18, 20:28   #3451
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Irmina! Nakusiłaś to teraz ratuj. Próbuję założyć konto na Vitkacu, ale to trwa wieki żadnego potwierdzenia nie dostałam, zalogować się nie mogę bo login/hasło nieważne czy coś, założyć nowego konta też nie bo niby już założone. To u nich normalne? Zamawiałaś coś kiedyś przez stronę?

Ja zamawialam no problema. Na 1 zamowienie -10%
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 20:28   #3452
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
esklep@sephora.pl

Moje zamówienie z soboty jednak wysłane, czyli będę miała dwa nic nie potrafią zrobić ci konsultanci. Powiedziała na infolinii, że anulowała zamówienie i tylko mam kontrolować, czy zwrot zrobiony.


Czo ta Syfora?
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. Jestem ciemniejsza (NC20-25) i po szybkim mizianiu na ręce wydawało mi się odwrotnie - jaśniejsza część ok, ciemniejsza troszkę za jasna.

macowy to ten?

http://www.maccosmetics.pl/product/s...ibe/index.tmpl
Tak, ten Tu jest w limitowanym opakowaniu, więc nawet fajniej niż zwykle
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 20:31   #3453
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

To podobne kolory

Co kliknęłaś?
Ale nad Craving się nawet nie zastanawiałam, bo chciałam z wykończeniem satin, wahałam się między Captive a Amorous

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja zamawialam no problema. Na 1 zamowienie -10%
Dzięki! Nie będę miała zniżki bo się uległam na wyprzedaży ale nadal nie mogę konta założyć właśnie to mnie dziwi. Jeszcze się rozmyślę z zakupu i potem będę płakać
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 20:33   #3454
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

A nie masz drugiego mejla?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 20:34   #3455
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ale nad Craving się nawet nie zastanawiałam, bo chciałam z wykończeniem satin, wahałam się między Captive a Amorous
Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale ja średnio lubię satynki Macowe. Wolę maty albo amplified
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 21:03   #3456
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Irmina! Nakusiłaś to teraz ratuj. Próbuję założyć konto na Vitkacu, ale to trwa wieki żadnego potwierdzenia nie dostałam, zalogować się nie mogę bo login/hasło nieważne czy coś, założyć nowego konta też nie bo niby już założone. To u nich normalne? Zamawiałaś coś kiedyś przez stronę?
Dziwne. U mnie nie było żadnych problemów, błyskawicznie dostałam e-mail o potwierdzenie rejestracji i drugi z kodem rabatowym.
Pewnie mają jakieś problemy z systemem, czlowieki wykorzystują darmową dostawę
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 21:09   #3457
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Otóż mogę się już oficjalnie pochwalić. Poszukiwali nurków do relamy PEPSI i tak się jakoś zdarzyło że dzięki waszym ściskanym kciukom zostałam wybrana do tej reklamy
Gratulacje
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 21:31   #3458
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A nie masz drugiego mejla?
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dziwne. U mnie nie było żadnych problemów, błyskawicznie dostałam e-mail o potwierdzenie rejestracji i drugi z kodem rabatowym.
Pewnie mają jakieś problemy z systemem, czlowieki wykorzystują darmową dostawę
Nie działa, sprawdziłam na drugim adresie. Na stronie po wypełnieniu formularza niby ok, ale dalej nic się nie dzieje. Może faktycznie przeciążenie i dużo osób się dzisiaj rejestrowało z racji darmowej dostawy
Rejestracja konta udana.


---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale ja średnio lubię satynki Macowe. Wolę maty albo amplified
Pocieszy Amplified jeszcze nie miałam, w sumie dobrze wyszło.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Ah ten Vitkac, może im system nawala, ale pracują nad sytuacją ogłoszenie z dzisiaj
http://www.pracuj.pl/praca/pracownik...oferta,4703612
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 21:41   #3459
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Pocieszy Amplified jeszcze nie miałam, w sumie dobrze wyszło.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Ah ten Vitkac, może im system nawala, ale pracują nad sytuacją ogłoszenie z dzisiaj
http://www.pracuj.pl/praca/pracownik...oferta,4703612
A to dobrze, bo na lato Amplified jest w sam raz

Uzupełniają braki kadrowe
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 21:55   #3460
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziękuję
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 22:30   #3461
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

A ja dziś sobie kupiłam telefonik bo mój pożyczony od kolegi już padł . Wzięłam ten sam złoty co ma buahhot .
Byłam koło syforki ale zapomniałam wejść .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 22:34   #3462
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 22:57   #3463
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kto wpada na zapiekaną owsiankę z migdałami, orzechami włoskimi, orzechami nerkowca, cynamonem, bananem, jabłkami, wiórkami kokosowymi, rodzynkami, siemieniem lnianym, ostropestem, miodem ?
Ale pyszności!!
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
super

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------



Pewnie, lepiej zbyć skoro nie jesteś do nich przekonana.
Ale naprawdę ślicznie wyglądają, prawie nie wierzę, że to piszę

Anoli, będziesz jeszcze testować maskę? Też ją wzięłam zaraz po Twoim zamówieniu i teraz mnie trochę nastraszyłaś

Użyłam dzisiaj drugi raz kremu ultranawilżającego Resibo, bardzo wydajny, nie zostawia absolutnie żadnej warstwy na twarzy (i nie chodzi mi o żadne tłuste filmy, po prostu nie czuć NIC i trzeba się zastanowić czy naprawdę się krem nałożyło ), makijaż się kładzie idealnie. Otworzę pełnowymiarowe opakowanie
Jedna rzecz mi nie pasuje - zapach nie jest silny, ale mam bardzo wyraźny obraz leśnej chaty zarośniętej zielskiem w której się siedzi na podłodze i pije lemoniadę. Naprawdę, mieszanka ziół, olejku Resibo do demakijażu i balsamu otulającego Pat&Rub karmel, wanilia cytryna
Nie podoba mi się zapach, na szczęście po nałożeniu nie czuć ani trochę. Na razie nie skreślam ze względu na to, mam nadzieję, że się przyzwyczaję bo stosuje się przyjemnie póki co.

Maska-krem-żel Orientany z papai - ktoś na wątku już to chwalił - dołączam do grona wielbicielek, REWELACJA. Świetnie się wchłania, dobrze nawilża, twarz jest rano śliczna, taka delikatna. Wydaje mi się, że rozjaśnia przebarwienia - na razie użyłam 4/5 razy (jedna próbka, bardzo wydajna jest ), przekonam się jak kupię opakowanie.
o masz! czuję się winna
Będę jeszcze próbować. Tylko kropki znikną. Tak za 2-3 dni. Po tej do masażu było super, więc nie tracę nadziei, że to nie maseczka. Trzeba być optymistą


Dziewczyny, czy przypadkiem, któraś z Was może polecić fontannę dla kota? Moja kota za mało pije, a że jest kastratką to boję się o jej nerki. Fontannę chciałabym niedużą i w miarę cichą. Niestety najlepsze opinie mają te duże
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 05:19   #3464
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Otóż mogę się już oficjalnie pochwalić. Poszukiwali nurków do relamy PEPSI i tak się jakoś zdarzyło że dzięki waszym ściskanym kciukom zostałam wybrana do tej reklamy


---------- Dopisano o 06:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja chyba w końcu skorzystam z mikroigieł i sobie coś na tą głowę zapodam
Ja też chciałam, ale wczoraj się okazało, że problem tkwi w żelazie
Zostałam skierowana na dalsze badania, dobrze, że pani doktor pracuje w tym szpitalu co mama, to teraz będę mieć nie-prywatnie

Mam mieć zbadaną całą gospodarkę żelaza, ferrytynę, witaminy z grupy B i coś tam jeszcze

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kto wpada na zapiekaną owsiankę z migdałami, orzechami włoskimi, orzechami nerkowca, cynamonem, bananem, jabłkami, wiórkami kokosowymi, rodzynkami, siemieniem lnianym, ostropestem, miodem ?
Jaaaa

---------- Dopisano o 06:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

Wybrałam wczoraj za bon błyszczyk w tubce Clarins, tzn mama i teraz ja chyba też chcę taki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 05:21   #3465
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Witam z rana
dzisiaj czeka mnie dzień kuriera
baleriny kopciuchy, pokrowiec dla tż, jakie częsci do motocykla, może Cliniq i fajnie by było, jak by były przelewy za zwroty butków
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 05:56   #3466
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Dzień dobry Pogoda nadal nie rozpieszcza, więc dziś śmigam dzisiaj w Zaxach
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja dziś sobie kupiłam telefonik bo mój pożyczony od kolegi już padł . Wzięłam ten sam złoty co ma buahhot .
Byłam koło syforki ale zapomniałam wejść .

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana
dzisiaj czeka mnie dzień kuriera
baleriny kopciuchy, pokrowiec dla tż, jakie częsci do motocykla, może Cliniq i fajnie by było, jak by były przelewy za zwroty butków


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:03   #3467
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzień dobry Pogoda nadal nie rozpieszcza, więc dziś śmigam dzisiaj w Zaxach





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niestety, ja w melissach i jak z wygodą zaxów? dają radę?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:06   #3468
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Witam

yves rocher:
-100 zł przy zakupach od 199 zł kod 100ZL

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Tak, ten Tu jest w limitowanym opakowaniu, więc nawet fajniej niż zwykle
Dzięki, pooglądam go sobie w necie jak wrócę z pracy.

Kurczę, przecież wczoraj ustaliłyśmy, że trzeba rzucić robotę
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:08   #3469
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Witam

yves rocher:
-100 zł przy zakupach od 199 zł kod 100ZL

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------



Dzięki, pooglądam go sobie w necie jak wrócę z pracy.

Kurczę, przecież wczoraj ustaliłyśmy, że trzeba rzucić robotę
no ja nie wiem, na co Ty czekasz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

nie ma już wyprzy w S
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 06:10   #3470
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Dzień dobry

u mnie w pracy od rana zamieszanie, głowa mała. w takie dni jak ten myślę- byle dotrwać do weekendu.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:11   #3471
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no ja nie wiem, na co Ty czekasz [COLOR="Silver"]

na kuriera, który ma mi doręczyć na adres zakładu pracy jeszcze jakieś paczki
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:12   #3472
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

dzien dobry we wtorek nie mogę się jakoś pozbierać do życia dzisiaj wczoraj miałam zagonione popołudnie, kawa z koleżanką, zakupy, porządki w kuchni poszłam spać o 21 i dalej się nie wyspałam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:16   #3473
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no ja nie wiem, na co Ty czekasz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

nie ma już wyprzy w S
Poszukaj sobie normalnie tych produktów, które Cię interesowały na wyprzedaży, są dalej w wyprzedażowych cenach, ale nieoznaczone na czerwono

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Kupiłam wczoraj sukienkę na wesele w sierpniu, spódnicę, bluzkę i torebkę....
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:17   #3474
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
niestety, ja w melissach i jak z wygodą zaxów? dają radę?
Całkiem całkiem, guma jest przyjemnie mięciutka Nie wiem tylko jak będzie z ażurami na przodzie, oby się za bardzo nie wbijały

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Witam

yves rocher:
-100 zł przy zakupach od 199 zł kod 100ZL

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------



Dzięki, pooglądam go sobie w necie jak wrócę z pracy.

Kurczę, przecież wczoraj ustaliłyśmy, że trzeba rzucić robotę
Rzucić, tak całkiem? A kto będzie zarabiał na Szanele?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:19   #3475
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
na kuriera, który ma mi doręczyć na adres zakładu pracy jeszcze jakieś paczki
aaa to się rozumie

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Poszukaj sobie normalnie tych produktów, które Cię interesowały na wyprzedaży, są dalej w wyprzedażowych cenach, ale nieoznaczone na czerwono

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Kupiłam wczoraj sukienkę na wesele w sierpniu, spódnicę, bluzkę i torebkę....
nie widzę tego co napisała
A gdzie fotki zakupów? Chwalimy się

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Całkiem całkiem, guma jest przyjemnie mięciutka Nie wiem tylko jak będzie z ażurami na przodzie, oby się za bardzo nie wbijały



Rzucić, tak całkiem? A kto będzie zarabiał na Szanele?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To fajnie, oby się nie wbijały na zdjęciach, wyglądają fajnie

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzien dobry we wtorek nie mogę się jakoś pozbierać do życia dzisiaj wczoraj miałam zagonione popołudnie, kawa z koleżanką, zakupy, porządki w kuchni poszłam spać o 21 i dalej się nie wyspałam

Mnie dzisiaj czeka zagoniony dzionek
Do tego Tż kończy się dowód i trzeba zrobić sweet focie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:20   #3476
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry

u mnie w pracy od rana zamieszanie, głowa mała. w takie dni jak ten myślę- byle dotrwać do weekendu.
u mnie też zamieszanie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:21   #3477
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry

u mnie w pracy od rana zamieszanie, głowa mała. w takie dni jak ten myślę- byle dotrwać do weekendu.
Szybko zleci, dzisiaj już wtorek - prawie środek tygodnia
ja wczoraj byłam w Galerii Katowickiej min w S i nie kupiłam nic jestem z siebie dumna
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:24   #3478
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Czy to nie jest cena wyprzedażowa tego serum?

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajace/P2227007

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Rzucić, tak całkiem? A kto będzie zarabiał na Szanele?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, no płacić mogą (a nawet powinni). Nie powinni zawracać głowy jakimiś papierami, obowiązkami, telefonami.
To rozprasza.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:25   #3479
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość



Mnie dzisiaj czeka zagoniony dzionek
Do tego Tż kończy się dowód i trzeba zrobić sweet focie
w lidlu :P ser, jogurt, woda min, indyk z promocji żadnych ekscesów niestety
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 06:25   #3480
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Wczoraj wieczorem zapytałam Tż co zrobimy, jak do końca sierpnia nie będzie boxa - a ja MUSZĘ wydać w S 1000zł, zapytałam - czy mi pomoże? Czy mam go na siłe uszcześliwić perfumami?
Błagalnym wzrokiem spojrzał na mnie, i pyta: a co na to Twoje koleżanki na forum, nie pomogą?
Więc mu mówie, jak będzie box to damy radę, a jak nie, to trza kombinować, na co Tż: a co mi da złota karta - no jak to co PRESTIŻ i nie wytrzymał zaczoł się nabijać ze mnie, że będę wchodzić do stacjonarki i machać im przed oczami złotkiem - FOCH
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-21 10:00:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.