Dobry Fryzjer w Zielonej Górze - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 14:57   #271
ivv3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Zelonej Górze poszukiwany

to chyba jakiś żart.. mistrzowie..hmm chyba stawiania garnków na głowie... poddałam się Zbyszkowi.. masakra!! włosy miałam do łopatek, ściął do ucha i wygladam jak podgrzybek.. na drugi dzień musiałam iść do pierwszego lepszego saloniku co bym mogła się ludziom pokazać.. NIE POLECAM!! farbowanie też nie wyszło!!
ivv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 14:59   #272
ivv3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: najlepszy fryzjer w zielonej górze

Rerusso?? NIGDY WIĘCEJ ! P. Zbyszek bardziej zepsuć fryzury już nie mógł.. kolejnego dnia już byłam u innego fryzjera na poprawkach z 40 cm zrobił 5 cm wiec wiele poprawić się nie da..!!! włosy nie wystrzyżone tylko wyrżnięte.. kobiecość i delikatność w jego oczach? hmm inny facet już na Ciebie nie spojrzy i się nie zachwyci!

Edytowane przez ivv3
Czas edycji: 2012-08-25 o 15:11
ivv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 18:36   #273
angel with dirty face
Przyczajenie
 
Avatar angel with dirty face
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław/Zielona Góra
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Czesć dziewczyny,
Jeżeli chodzi o salon Styl wg Mężczyzny i tak chwalonego Michała no to niestety musze ostudzić wasz entuzjazm. Ja z moja mama poszłyśmy do Pana Michała z polecenia. Za pierwszym razem jak poszłyśmy sie umówić z mamą na wizytę chciałyśmy najpierw uzgodnić cene i co bedziemy dokładnie robić. Pan Michał spojrzał na moje włosy do ramion i stwierdził, ze policzy mi za ścięcie jeszcze jak za krótkie włosy, gdy przyszłam na ścięcie naciągnął moje włosy tak, ze aż głowa mi sie odchyliła i stwierdził, ze policzy jednak jak za długie bo już lekko wystają za ramiona;/ Jeśłi chodzi o moja mamę to na 1 wizycie uzgodniliśmy, że chcemy aby mama miała słomkowy kolor i o dziwo przy pierwszej wizycie wyszedł mamie piękny kolor, jak nigdy była zadowolona. Więc stwierdziłyśmy ze zostaniemy stałymi klientkami i już przymknęłam oko na ta niemiłą sytuacje z cena za sciecie. Niestety następnym razem gdy moja mama poszła do Pana Michała powiedziała, że chce taki sam kolor, ale w sumie zaakceptuje wszystko byleby nie były rude czy zółte. No i niestety wyszły rude;/ Moja mama spędziła 6h na fotelu u pana Michała który się zdenerwował, że mamie kolor się nie podoba, próbował ją przekonać, ze jest ok, ale moja mama powiedziała, ze z rudymi włosami nei wyjdzie z salonu, No i po 6h ratowania koloru nie było żadnej różnicy. Same w domu odratowałyśmy kolor farbując mame na platynowy blond. Nie wiem co Pan Michał nakładał mamie na głowe przez 6h skoro efektu nie było żadnego. Z tego co później się dowiedziałam, wiem że moja kolezanka też z farbowania nie była zadowolona aczkolwiek ścięcie nie jest złe. No i jeszcze jedna sprawa. Panowie fryzjerzy jak byłam na jednej wizycie mi i klientce obok zaproponowali drinka i nie wiem co to ma znaczyć, czy chodzi o to, zeby klientke upić, zeby nie widziała kiepskiej roboty, czy po prostu chca klientke zachęcic miłą atmosferą, ale fryzjer ma się znać na pracy i jeśli spieprz* sprawe powinien przeprosić a nie się obrażać. I ostatnia sprawa przy pierwszej wizycie Pan Michał chciał zabłysnąć i zaproponował mojej mamie jedno kolorowe pasemko, ze niby młodziej będzie wyglądać. mam niechętnie się zgodziło po czym przy płaceniu Pan Michał oznajmił, ze to pasemko kosztuje dodatkowo 30zł;/ Taka informacje powinna zostać podana przy propozycji. W tamtym momencie płaciłam ja za mame i za siebie miałam przygotowana niemalże odliczona kwote, więc jakie było moje zdziwienie jak miałam zapłacic o 30zł wiecej. Na szczęscie mi wystarczyło, ale Na pewno już niegdy nie wrócę do tego salonu.

P.S. Powiedzcie mi co sądzicie o Minice R, Pracowala kiedyś w Evie w Auchan zrobiła mi piekne loki na studniówke wytrzymały nawet deszcz, wiem, ze ma swoj salon. Czy ktoś był u niej na farbowaniu?

Pozdrawiam
angel with dirty face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:56   #274
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Up up
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 00:15   #275
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Dziewczyny, a możecie polecić kogoś, kto potrafi poradzić sobie z kręconymi włosami?
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 00:20   #276
gosiadz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Dziewczyny musicie mi pomóc. Byłam w Głogowie w salonie Patrick&Matyja. Scinał mnie Pan Patryk który dojeżdza do nas od Was czyli z Zielonej Góry gdzie ma swój drugi salon. Chciałabym się dowiedzieć jak Pan Patyk się dokładnie nazywa oraz jak nazywa się salon w którym pracuje w Zielonej Górze ) Pomożecie? Chciałabym dodać, że Pan Patryk jest blondynem, niezbyt wysokim ale wyjątkowo przystojnym. Dziewczynki dajcie znać!
gosiadz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 17:23   #277
wizaziq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: najlepszy fryzjer w zielonej górze

Cytat:
Napisane przez ivv3 Pokaż wiadomość
Rerusso?? NIGDY WIĘCEJ ! P. Zbyszek bardziej zepsuć fryzury już nie mógł.. kolejnego dnia już byłam u innego fryzjera na poprawkach z 40 cm zrobił 5 cm wiec wiele poprawić się nie da..!!! włosy nie wystrzyżone tylko wyrżnięte.. kobiecość i delikatność w jego oczach? hmm inny facet już na Ciebie nie spojrzy i się nie zachwyci!
Jeden post chyba by wystarczył, a nie dwa pod rząd Nie miałam okazji chodzić do Pana Zbyszka, który zresztą już nie pracuje w tym salonie, mają za to znakomitego Bartka Kowalczyka, którego zresztą pewnie nie muszę nikomu przedstawiać, zdobył kilka nagród i specjalizuje się we fryzjerstwie artystycznym. Byłam u niego kilka razy i ani razu nie żałowałam wydanych pieniędzy, nie było mowy o źle pofarbowanych włosach. Poza tym, skoro miałaś włosy do łopatek a ściął ci do ucha to przepraszam spałaś podczas ścinania włosów, że nie zauważyłaś?
wizaziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 12:16   #278
ivv3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

widziałam co robi.. ale poddałam się w dobrej wierze, że wie co robi, w końcu stylista... kobieta chce zmian, ale nie na gorsze, a Pan Zbyszek wizji nie miał, improwizował a efekt końcowy był nie do zaakceptowania!
ivv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 21:00   #279
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez ivv3 Pokaż wiadomość
widziałam co robi.. ale poddałam się w dobrej wierze, że wie co robi, w końcu stylista... kobieta chce zmian, ale nie na gorsze, a Pan Zbyszek wizji nie miał, improwizował a efekt końcowy był nie do zaakceptowania!
Niestety często "wielcy" styliści są tylko z nazwy wielcy. Współczuję zepsutej fryzury.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 09:29   #280
wizaziq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez ivv3 Pokaż wiadomość
widziałam co robi.. ale poddałam się w dobrej wierze, że wie co robi, w końcu stylista... kobieta chce zmian, ale nie na gorsze, a Pan Zbyszek wizji nie miał, improwizował a efekt końcowy był nie do zaakceptowania!
Szkoda, że tak to się skończyło, ale przecież wcale nie musiało. Ja chodząc do Rerusso nawet bez pomysłu potrafię się na początku dogadać z fryzjerem i efekt końcowy jest zawsze dla mnie pomyślny. Kwestia dogadania
wizaziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 19:32   #281
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kiedyś był w Evolution w Carefour Być może jeszcze tam jest
jeśli to ten koles o którym myślę (tattoo na rękach ) to do nie dawna w Da Vinci na Sikorskiego, a teraz w No. 1 na Sowinskiego koło Heaven
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 00:21   #282
gorzkaxczekolada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Hej!
Drogie Wizażanki chciałabym odświeżyć temat. Polecacie dobrego fryzjera, który poradzi sobie z falowanymi włosami? Taki, który wie jak podciąć włosy,żeby podkreślić ich naturalną fakturę, wiecie, żeby się bardziej kręciły ;D
gorzkaxczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 13:01   #283
migotkaq
Raczkowanie
 
Avatar migotkaq
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 459
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Podbijam.

Ktoś poleci fryzjera w ZG znającego się na kręconych włosach?
__________________

migotkaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:50   #284
meszugga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

dziewczyny, odświeżam watek
jako, że na co dzień nie mieszkam już w zielonej, zupełnie nie orientuje się w zielonogórskim świecie fryzjerów. Poszukuje kogoś kto robi proste, ale ciekawe cięcia oraz fachowca, który zajmie się moimi włosami w dniu ślubu.. polecicie kogoś?
meszugga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 20:01   #285
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Możecie śmiało kierować się do Rerusso. Mam w zielonej górze rodzinę i jak jeżdżę na wakacje do nich to zawsze tam chodzimy z siostrą. I można zapisać się online na wizytę.
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 13:32   #286
ElMona95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Mam dość trudne włosy są długie, gęste, grube i ciężkie- stanowią nie lada wyzwanie dla większości fryzjerów i może z raz bądź dwa byłam zadowolona z efektu końcowego, a nie raz płakałam po powrocie godzinami. Marzy mi się, aby zrobić sobie sombre na moich naturalnych włosach oraz aby fryzjer dobrze ściął mi moje- same końcówki + dobra stylizacja. Nie mam pojęcia kto jest na tyle dobry, że umie świetnie ciąć a na dodatek radzi sobie z koloryzacją- abym po wyjściu nie miała "odcięcia" tylko piękny, naturalny, przenikający się kolor. Fryzjer co jednocześnie nie zniczy mi włosów i będę w 10000% zadowolona.

PS Co sądzicie o Matyjaku i Śpiewaku i o pani Marcelinie z Image?? A może znacie jeszcze lepszych fryzjerów?
ElMona95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 11:36   #287
Joz_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Podbijam pytanie - delikatne, naturalne ombre lub flamboyage na dłuższych włosach w Zielonej Górze. Potrafi ktoś tutaj wyczarować takie cudo?
Joz_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 20:24   #288
Joz_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Byłam na razie na strzyżeniu w Rerusso - zawiodłam się bardzo, tym bardziej, że komentarze w sieci mają same dobre... Mam kręcone włosy i tłumaczyłam (zresztą widać), że prostowanie prostownicą to bezsensowne działanie i nie chcę takiej usługi. Co zrobili? Prostowanie, oczywiście. Jak starasz się być miła, to niektórzy mają cię w d***e. Bardzo chciałabym znaleźć w końcu fryzjera, który wie, że kręcone włosy to nie zło, które trzeba od razu "zwalczać" żelazkiem, tym bardziej, że klientka wyraźnie sobie tego nie życzy.
Joz_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 10:01   #289
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez Joz_a Pokaż wiadomość
Byłam na razie na strzyżeniu w Rerusso - zawiodłam się bardzo, tym bardziej, że komentarze w sieci mają same dobre... Mam kręcone włosy i tłumaczyłam (zresztą widać), że prostowanie prostownicą to bezsensowne działanie i nie chcę takiej usługi. Co zrobili? Prostowanie, oczywiście. Jak starasz się być miła, to niektórzy mają cię w d***e. Bardzo chciałabym znaleźć w końcu fryzjera, który wie, że kręcone włosy to nie zło, które trzeba od razu "zwalczać" żelazkiem, tym bardziej, że klientka wyraźnie sobie tego nie życzy.
Jeślichodzi o kręcone włosy to polecam salon Venus na Sikorskiego- szefową Katarzynę, fakt jest droga, ale sama ma kręcone włosy i umie takie włosy obciąć, wydobyć skręt. Do tego pięknie farbuje. Niestety ma dość odległe terminy, ale warto poczekać
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 10:25   #290
katemb3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Dzień dobry, zaczynam nowe pytanie, trochę z innej beczki. Czy może ktoś polecić dobrą fryzjerkę do upięcia włosów? Wychodzę za mąż i jestem zupełnie zagubiona jeśli chodzi o znalezienie opinii na ten temat.

Wesele odbędzie się w małej wiosce Wiechlice woj. lubuskie. Może wiecie czy ktoś by tam dojechał?

Dziękuje z góry!
katemb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 19:10   #291
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez katemb3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, zaczynam nowe pytanie, trochę z innej beczki. Czy może ktoś polecić dobrą fryzjerkę do upięcia włosów? Wychodzę za mąż i jestem zupełnie zagubiona jeśli chodzi o znalezienie opinii na ten temat.

Wesele odbędzie się w małej wiosce Wiechlice woj. lubuskie. Może wiecie czy ktoś by tam dojechał?

Dziękuje z góry!
Nie wiem, czy ktoś dojeżdża.
Ładne upięcia włosów widziałam w wykonaniu Sylwii Szafer z Ptasiej. 2 dni wytrzymują fryzury.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 19:34   #292
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cześć. Poszukuję pani Patrycji która do tej pory pracowała w salonie Ewa w Auchan, obcinała także dzieci, może ktoś kojarzy gdzie się przeniosła?
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 15:06   #293
zosiakowal
Przyczajenie
 
Avatar zosiakowal
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

tez polecam Carlo Bianni, mają świetnych fryzjerów
zosiakowal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 16:23   #294
mannonan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Exclamation Najlepsza koloryzacja i farbowanie w Zielonej Górze

W Zielonej mieszkam od niedawna i męczą mnie już podróże do mojego dawnego fryzjera w Poznaniu. Dlatego szukam kogoś utalentowanego w ZG, kto dałby radę zamienić moje obecnie brązowe włosy w bardzo naturalnie wyglądający rudy kolor. Jakieś sugestie? Słyszałam o MonRo, Vivie i Śpiewak&Matyja, ale nikt z osób, które mi ich polecały nie farbował tam włosów. Chciałabym też zaznaczyć, że zależy mi na kimś, kto ma nowoczesne podejście i wie jakie są trendy w fryzjerstwie. Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
mannonan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 20:51   #295
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Najlepsza koloryzacja i farbowanie w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez mannonan Pokaż wiadomość
W Zielonej mieszkam od niedawna i męczą mnie już podróże do mojego dawnego fryzjera w Poznaniu. Dlatego szukam kogoś utalentowanego w ZG, kto dałby radę zamienić moje obecnie brązowe włosy w bardzo naturalnie wyglądający rudy kolor. Jakieś sugestie? Słyszałam o MonRo, Vivie i Śpiewak&Matyja, ale nikt z osób, które mi ich polecały nie farbował tam włosów. Chciałabym też zaznaczyć, że zależy mi na kimś, kto ma nowoczesne podejście i wie jakie są trendy w fryzjerstwie. Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Ja ze swojej strony mogę polecić p. Monikę Zdanowską. Ona chyba w Vivie jest.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 14:36   #296
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez Almostrosey Pokaż wiadomość
Jeślichodzi o kręcone włosy to polecam salon Venus na Sikorskiego- szefową Katarzynę, fakt jest droga, ale sama ma kręcone włosy i umie takie włosy obciąć, wydobyć skręt. Do tego pięknie farbuje. Niestety ma dość odległe terminy, ale warto poczekać
Dalej polecasz Venus?

Mam falowane włosy, szukam kogoś kto wie jak obchodzić się z takimi włosami i ma realną wiedzę na temat cięcia, żeby wydobyć najlepszy skręt. Pomocy

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 12:35   #297
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Znalazłam przeglądając aukcje WOŚP, może któraś z Was chce skorzystać;
http://aukcje.wosp.org.pl/strzyzenie...-soho-i5970958
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 12:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.