Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-10, 18:41   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.


Czy sa takie zachowania, ktore obserwujecie u ludzi, a ktor8e Was irytuja, denerwuja albo po prostu dziwia? Mnie wczoraj zdziwilo, ze ludzie praktykuja takie cos: wchodzi pani do perfumerii, bierze tester, psika na reke, po czym... intentywnie wciera zapach w skore nadgarstkiem o nadgarstek Podobno w ten sposob mozna zniszczyc zapach, wiec ja tego nie robie. Widzialyscie kiedys zabawne albo irytujace zachowania u innych ludzi?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:03   #2
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Bulwersują to za mocno powiedziane :P Mnie śmieszą co najwyżej.
Scenka w drogerii: dziewczyna bierze tester, psik psik po obu stronach szyi, za chwile bierze inny i to samo :P
Ale też jestem w stanie zrozumiec- moze lubi taka mieszanke:P Niestety nie zwróciłam uwagi co to były za zapachy
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:28   #3
etnografka
Zadomowienie
 
Avatar etnografka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 646
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Na mnie najgorsze wrażenie robią niektóre łazienki, gdzie na półeczkach stoją markowe i luksusowe perfumy (że o innych kosmetykach nie wspomnę) w stanie skrajnego zapuszczenia, często przeterminowane, skwaśniałe, buteleczka brudna, pokryta osadem, oblepiona włosami i paprochami... Nie rozumiem, jaka to przyjemność używać takich "luksusów", że o walorach dekoracyjnych nie wspomnę
etnografka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:34   #4
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Pryskanie testerem tak, by wszyscy w odległości 10 m. byli "oblani" zapachem

Wypachnianie się przed imprezą - 138 tys. psiknięć
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:42   #5
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Spryskiwanie się wszelkimi dostępnymi testerami w pefrumerii z obłędem w oczach - rozumiem niedosyt, ale nadmiar jest niesmaczny Nudzi mnie również tłumaczenie (w dobrej wierze) po raz setny, że perfum po aplikacji nie powinno się rozcierać - nie mają wtedy szans na rozwinięcie się, ale skoro ignoranci nie przyswajają takiej wiedzy, wniosek z tego, że nie warto strzępić języka. No i trzymanie pachnideł w łazience, raz gorącej i zaparowanej, a raz zimnej, co nie wpływa na nie korzystnie... O tej łazience i rozcieraniu nie każdy musi wiedzieć - jednak próby uświadomienia po raz n-ty kończące się wymownych "eeee tam..." najbardziej cierpliwych mogą wyprowadzić z równowagi
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 20:04   #6
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Bulwersują to może za mocno powiedziane, ale np.:

Wpienia mnie kumpela z pracy, która po skropieniu nadgarstka zapachem z próbki rozciera go palcami drugiej ręki. Jeśli zapach jest mocny, potem wszystko w firmie nim śmierdzi, klawiatura, długopisy, czego się dotknie. A nie daj Bóg jak przyniesie mi potem herbatę na biurko...

Wkurza mnie też sposób w jaki jedna moja znajoma używa perfum. Mało, że kupuje jakieś straganowe badziewia, to jeszcze psika się tym od stóp do głów, szyja, bluzka, bez umiaru.

Różne ludzie mają zboczenia.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 20:23   #7
mara_m
Rozeznanie
 
Avatar mara_m
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 916
GG do mara_m
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Nie lubię gdy ktoś miesza dwa rózne i nie pasujące do siebie zapachy. Czasami okazuj3e sie to być mieszanką wybuchowa bleeeh.
__________________
Gdyby została Ci tylko jedna godzina życia, i mógłbyś zadzwonić tylko do jednej osoby, lub tylko z jedna osoba mógłbyś spędzić tą godzinę, do kogo byś zadzwonił? z kim byś spędził ten czas?
I dlaczego jeszcze zwlekasz?
mara_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-10, 20:24   #8
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Mnie wkurzało jak moja była współlokatorka na studiach spryskiwała się perfumami rano w naszym pokoju (zamiast pójść do łazienki) podczas gdy ja się dopiero budziłam lub jadłam śniadanie. W takich momentach naprawde świetnie przebywać w takim "zasmrodzonym" powietrzu nie wspominając o przełknieciu śniadania...
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 21:31   #9
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Nie tyle bulwersuje, co po prostu żenuje...
Zaobserwowane dzisiaj.
Panna psika nadgarstek Amor mor. Ok. Psika drugi. W porządku. Psika Szuję i kark.
I na koniec wylewa na włosy z piętnaście psików tegoż pachnidła...
No ludzie... Rozumiem, że chcąc podjąć ostateczną decyzję co do xakupu ogę psiknąć się nie na nadgarsek a na szyję, gdzie zapach intensywniej drażni nos i pozwala stwierdzić, czy będziemy żyć w przyjaźni.
Ale TAKIE zachowani...
No wkurza mnie
Potem, kiedy delikatnie testuję na nadgarstku ochrona patrzy na mnie jak na wyzyskiwacza
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 21:42   #10
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Nie tyle bulwersuje, co po prostu żenuje...
Zaobserwowane dzisiaj.
Panna psika nadgarstek Amor mor. Ok. Psika drugi. W porządku. Psika Szuję i kark.
I na koniec wylewa na włosy z piętnaście psików tegoż pachnidła...
No ludzie... Rozumiem, że chcąc podjąć ostateczną decyzję co do xakupu ogę psiknąć się nie na nadgarsek a na szyję, gdzie zapach intensywniej drażni nos i pozwala stwierdzić, czy będziemy żyć w przyjaźni.
Ale TAKIE zachowani...
No wkurza mnie
Potem, kiedy delikatnie testuję na nadgarstku ochrona patrzy na mnie jak na wyzyskiwacza
Ja też strasznie nie lubię kiedy osoba, która nie zamierza kupić perfum albo jakaś nastolatka, spryskuje się nadmiernie testerem, że aż robi się niedobrze ! Miałam taka sytuację w perfumerii, że dziewczyna podczas swoich testów popsikała prawie wszystkich innych klientów, bo wylewała na siebie Angela bez opamiętania i sprzedawczyni od razu zainterweniowała ! Innym razem zbulwersował mnie fakt, że w tej samej Sephorze inna, bardzo młoda nastolatka ukradkiem psikała się Deep Red, ale w bardzo dziwny sposób: mianowicie jechała od dołu do góry, psikała co się da: buty, spodnie, kurtkę, nadgarstki... po prostu brała kąpiel w tym zapachu ! A jak skończyła (bo ludzie dziwnie patrzyli) to zwyczajnie wyszła ! To było na prawdę niesmaczne ! Właśnie to mnie najbardziej drażni: nastolatki, które psikają nadmiernie (w wiadomym celu wylania na siebie jak największej ilości perfum ) i odwiedzają perfumerie nie po to aby poznać określony zapach, ale tylko dlatego, żeby skorzystać z darmowej okazji na wyperfumowanie ciała !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 22:07   #11
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Nie tyle bulwersuje, co po prostu żenuje...
Zaobserwowane dzisiaj.
Panna psika nadgarstek Amor mor. Ok. Psika drugi. W porządku. Psika Szuję i kark.
I na koniec wylewa na włosy z piętnaście psików tegoż pachnidła...
No ludzie... Rozumiem, że chcąc podjąć ostateczną decyzję co do xakupu ogę psiknąć się nie na nadgarsek a na szyję, gdzie zapach intensywniej drażni nos i pozwala stwierdzić, czy będziemy żyć w przyjaźni.
Ale TAKIE zachowani...
No wkurza mnie
Potem, kiedy delikatnie testuję na nadgarstku ochrona patrzy na mnie jak na wyzyskiwacza
widzisz a mnie zawsze omina takie rzeczy
ale z tym Adidasem tez sie usmialam(przepraszam za prywate do Toccaty)
W temacie-
wkurza mnie oczywiscie traktowanie perfumerii jak wlasnej lazenki,ale takze

wyciaganie z torebki i stawianie w widocznym miejscu ,zeby kazdy kto wchodzi widzial ,ze dana Pani uzywa Addicta.Mam pewna Pania w otoczeniu, ktorej ten Addict albo wystaje z torebki albo stoi gdze w polu widzenia..
zenada..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-10, 22:31   #12
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Nie nawidzę, kiedy ktoś zalewa się w perfumerii testerami. Uważam to za brak kultury, również tej perfumiarskiej. Przecież po takich przeżyciach nos zupełnie inaczej odczuwa zapach i nie ma to nic z testowaniem.
No i ten okropny nawyk wcierania zapachu w nadgarstki, kiedy to widzę, to mam ochotę gryźć...Wrrrr
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 07:40   #13
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Oczywiście wspomniane zlewanie sie testerem z uprzednim głupawym uśmieszkiem i tekstem (oczywiście do koleżanki, bo takie panie chodzą przeważnie stadami) - Muszę się popsikać.
Potem szybko do części z kolorówką bo trzeba pokryć usta grubą warstwą błyszczyku i nałożyć na policzki puder rozświetlający.
A potem już można iść narzekajac ze te kosmetyki z wyższej półki są g...warte i i tak lepiej pachnieć (Federico) Mahorą.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 08:02   #14
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez szaja Pokaż wiadomość
Oczywiście wspomniane zlewanie sie testerem z uprzednim głupawym uśmieszkiem i tekstem (oczywiście do koleżanki, bo takie panie chodzą przeważnie stadami) - Muszę się popsikać.
Potem szybko do części z kolorówką bo trzeba pokryć usta grubą warstwą błyszczyku i nałożyć na policzki puder rozświetlający.
A potem już można iść narzekajac ze te kosmetyki z wyższej półki są g...warte i i tak lepiej pachnieć (Federico) Mahorą.
Przykre ale prawdziwe, dlatego unikam jak ognia Douglasa na Stawowej w Katowicach i Sephory, która jest umieszczona koło liceum Mickiewicza. Widok "smarkatych" (sorki inaczej nie potrafię tego ująć), których zachowanie dokładnie niejedna z Was opisała powoduje, że uciekam, nie mogę na to patrzeć.
No i na swoje nieszczęście jestem pedantyczna do bólu a w łazience musi panować apteczna czystość i jak widzę gdzieś u kogoś zakurzone flakony perfum, kosmetyki to aż mnie skręca, żeby się powstrzymać przed wyczyszczeniem (to jest choroba)
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."





Edytowane przez _Bjeata_
Czas edycji: 2006-10-11 o 08:07 Powód: :) literka mi uciekła:)
_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 08:05   #15
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Oczywiście też irytują mnie wymienione przez was rzeczy, ale do prawdziwej furii doprowadza mnie coś innego...
Pracuję w dużym biurowcu, wiadomo że przwija się tam sporo ludzi, i niestety zawsze znajdą się panie i panowie, którzy psikają się (a właściwie zlewają się bez opamiętania) perfumami w windzie! Wiadomo, że taka winda to malutkie pomieszczenie, które trudno wywietrzyć i jazda takim czymś może potem człowieka do szału doprowadzić... Wolę sobie nie wyobrażać gdyby np któraś z nich się zacięła i musiałabym siedzieć potem przez pół godziny w gęstych oparach Old Spice. Dobrze że tych wind jest pięć, więc zwykle znajdzie się jakaś niezasmrodzona. Jak kiedyś dorwę takiego windowego psikacza to chyba uduszę
__________________
Four winds at the four winds bar
Two doors locked and windows barred
One door left to take you in
The other one just mirrors it

Edytowane przez Jeanette
Czas edycji: 2006-10-11 o 08:18 Powód: literówki
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 08:09   #16
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Jeanette Pokaż wiadomość
Jak kiedyś dorwę takiego windowego piskacza to chyba uduszę
jeśli chodzi o windy to do szału doprowadza mnie smród dymu papierosowego, nie ma nic gorszego niż wsiąść i czadzieć w czymś takim
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 08:16   #17
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Zgadza się też tego nie cierpię. A najbardziej połączenia obu tych rzeczy
__________________
Four winds at the four winds bar
Two doors locked and windows barred
One door left to take you in
The other one just mirrors it
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 08:27   #18
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Jeanette Pokaż wiadomość
Zgadza się też tego nie cierpię. A najbardziej połączenia obu tych rzeczy
o tak
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 08:32   #19
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Apropos nastolatekOstatnio, odwiedzilam wroclawska Sephore (mialam tego nie robic, ale to inna historia:P) i bylam swiadkiem zabawnej scenki-dwie nastolatki psikaly sie doslownie wszystkim(lecialy alfabetycznie-Armani, Burberry), ale po kazdym psiknieciu stwierdzaly glosno-,,ale to smierdzi", ,,to jest okropne, zobacz sama"(tu psikala tym ,,okropienstwem" kolezanke). Az sie dziwie, ze obsluga nie zareagowala, przeciez to strasznie wkurzajace i bezczelne
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 08:35   #20
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Apropos nastolatekOstatnio, odwiedzilam wroclawska Sephore (mialam tego nie robic, ale to inna historia:P) i bylam swiadkiem zabawnej scenki-dwie nastolatki psikaly sie doslownie wszystkim(lecialy alfabetycznie-Armani, Burberry), ale po kazdym psiknieciu stwierdzaly glosno-,,ale to smierdzi", ,,to jest okropne, zobacz sama"(tu psikala tym ,,okropienstwem" kolezanke). Az sie dziwie, ze obsluga nie zareagowala, przeciez to strasznie wkurzajace i bezczelne
Nie, obsługa nie reaguje w takich wypadkach. Po co?
Za to kiedy ja próbowalam psiknąć na blotter z flakonu Insolance gdzie prawie nic nie bylo ochroniarz spiorunował mnie wzrokiem
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 08:39   #21
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Apropos nastolatekOstatnio, odwiedzilam wroclawska Sephore (mialam tego nie robic, ale to inna historia:P) i bylam swiadkiem zabawnej scenki-dwie nastolatki psikaly sie doslownie wszystkim(lecialy alfabetycznie-Armani, Burberry), ale po kazdym psiknieciu stwierdzaly glosno-,,ale to smierdzi", ,,to jest okropne, zobacz sama"(tu psikala tym ,,okropienstwem" kolezanke). Az sie dziwie, ze obsluga nie zareagowala, przeciez to strasznie wkurzajace i bezczelne
Nie bez powodu mówi się: "wpuść wieśniaka do łazienki, to Ci mydło zeżre".
Jak to się psika wodą mamy zakupioną ze straganiku nagrzewanego przez miesiąc słoneczkiem, to co się dziwić że nie umie się w sklepie cywilizowanym zachować.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 08:41   #22
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez szaja Pokaż wiadomość
Nie, obsługa nie reaguje w takich wypadkach. Po co?
Za to kiedy ja próbowalam psiknąć na blotter z flakonu Insolance gdzie prawie nic nie bylo ochroniarz spiorunował mnie wzrokiem
I to mnie wkurza najbardziej. Leją się tam jakieś siksy od stóp do głów wszystkim na kupę, a normalny człowiek wchodzi, psika na blotter albo na rękę i zaraz wywołuje sensację i zainteresowanie. Dziwny jest ten świat.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 09:31   #23
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Skąd ja to wszystko znam.. ehh te nastolatki

kropka75 jak widzisz nie tylko sprzedawczynie takie zachowanie bulwersuje... Naprawde nie trudno odróżnić osoby testującej zapach (nieważne gdzie: nadgarstek, szyja itd) od zlewającej się bo jest okazja.
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 09:41   #24
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Tak, psikanie perfumami wszystkich ciuchów "tak na zaś" i zadręczanie całego otoczena.
Denerwuje mnie też ostentacyjne psikanie się w miejscu publicznym, tak, żebykażdy widział, czego "psikacz"/"psikara" używa.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 09:50   #25
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Skąd ja to wszystko znam.. ehh te nastolatki

kropka75 jak widzisz nie tylko sprzedawczynie takie zachowanie bulwersuje... Naprawde nie trudno odróżnić osoby testującej zapach (nieważne gdzie: nadgarstek, szyja itd) od zlewającej się bo jest okazja.
Doridee, piękny avatarek Gratuluję Mamusiu
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 09:55   #26
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Doridee, piękny avatarek Gratuluję Mamusiu
E dziekuję Nie było mnie tu wieki... i stęskniłam się strasznie za Wami Ala jest bardzo absorbująca i mam malutko czasu, ale korzystam akurat z momentu kiedy śpi żeby choć na chwilkę do Was zajrzeć
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 13:32   #27
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Lista głupich zachowań u mnie jest długa bo na codzień mam okazje je obserwować ale do szału mnie doprowadza grupka cyganów(bez obrazy) notorycznie wylewająca na siebie Opium YSL albo J.P.Gaultier Classique (damski).Oni nie potrafią testować zapachu tylko wyleją na siebie pół testera,przy okazji zachaczą niekiedy innego klienta albo pracownika.
Prawie to samo robią małolaty,fanki Escady Pacyfic Paradise.Tester znika w ciągi kilku dni ale cóż klient nasz pan nawet jeśli ma 13 lat i nie ma zamiaru nic kupić.
Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 13:59   #28
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
E dziekuję Nie było mnie tu wieki... i stęskniłam się strasznie za Wami Ala jest bardzo absorbująca i mam malutko czasu, ale korzystam akurat z momentu kiedy śpi żeby choć na chwilkę do Was zajrzeć
Zaglądaj jak najczęściej I ucałuj Malutką ode mnie
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 14:43   #29
m23p31
Raczkowanie
 
Avatar m23p31
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 396
GG do m23p31
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

a mnie najbardziej irytuje co innego. Niewazne jakie perfumy, ale w polaczeniu z potem... wole nie mylec o takiej mieszance wyobrazmy sobie na przyklad duet Chanel 5 + spocona baba... niestety czuje takie kompozycje w niektorych miejscach.


Joop pour Homme + spocony chłop
__________________
ele me le dudki

Edytowane przez m23p31
Czas edycji: 2006-10-11 o 14:45 Powód: dla równowagi;)
m23p31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:09   #30
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Najbardziej doprowadza mnie do szalu, kiedy ktos siega sobie bez pytania po moje perfumy i spryskuje sie nimi od stop do glow mam 4 lata mlodsza kuzynke (teraz ma 15 lat), ktora wlasnie bez opamietania za kazdym razem siega po ktores z moich perfum i - 4 psiki na szyje, 3 we wlosy, 2 na nadgarstki (i rozciera ) i jeszcze kilka na ubrania po czym leci tekst "ladne, ale strasznie slabo pachnie" ostatnio wlasnie zbesztalam ja za takie zachowanie i az mi glupio pozniej bylo

to samo nasza znajoma, ktora wchodzi do lazienki i chcac obejrzec moje perfumy lapie je za nakretke(!!!) i przynosi do kuchni zapytac mnie, co to za zapach

Rowniez denerwuje mnie rozcieranie perfum, ale to juz nie tak bardzo, bo to bardziej sprawa tego, co rozciera, niz moja jego strata

rowniez nienawidze, jak baby chodza do perfumerii wypsikac sie przed np randka (tak, tak, znam takie ) i wylewaja na siebie pol testera

Rowniez wrecz nienawidze przyprawiajacem mnie o silne mdlosci mieszanki potu i perfum czyli tak zwanego "zapsikiwania g... dezodorantem"
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-18 23:15:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.