Odchudzanie do czerwca ;p - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-16, 11:57   #211
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Odchudzanie do czerwca ;p

21 Tyle lat oczywiście nie znaczyło, że jestem stara, tylko że od dawna raczej sama mogę jeździć, nie tylko autobusem

Wczoraj nie mogłam się jakoś zabrać do ćwiczeń, 5 minut siłowych - zrezygnowałam, 5 minut hula hop... i myślałam, że ten dzień będzie stracony, ale poszłam na rower - 2 godziny, w jedną stronę na nacięższych przerzutkach w drugą na lekkich, mięsień ramienia mnie boli od pompowania opony dodatkowo
Dziś ćwiczeń nie będzie, bo tylko 2 godziny jestem w domu, a reszta czasu na uczelni. Więc pomyślałam, że w dni wolne od ćwiczeń będzie hula-hop - pół godzinki wieczorem. Nie męczy mnie to, więc będzie chyba oki. Zawsze wydawało mi się nie efektywne, ale nie zaszkodzi
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 06:15   #212
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Odchudzanie do czerwca ;p

no hey hey ja juz zjechałam troche z tej dietki SB ale i tak jestem z siebie dumna ze tyle wytrzymałam bez chleba i innych rzeczy corpawda kupiłam chlebek ale czarny i jem go tylko rano i na uczelni czasem na kolacje nie bo dupka rosnie musze przejsc wage kryzysowa i bedzie ok poki co waga pokazuje 68 (okres) wczoraj bylo 68,5 wiec jak dzis wytrzymam i nic nie zepsuje i jutro to powinnam zejsc ponizej 68 i do konca tygodnia utrzymac 67,5 :P lubie ta matematyke

Wczoraj byłam na Hi-low a dzis ide o 20 30 na Aerobik ot tak przed snem ;-)
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 21:44   #213
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Odchudzanie do czerwca ;p

Ja jem pumpernikla, tylko rano lub na uczelni
Mam wrażenie, że wcale nie chudnę, wymiary nie spadają, ale rodzice powiedzieli, że wyszczuplałam... Sama już nie wiem, przez chwilę pupa wydawała mi się mniejsza, ale znów czuję, że jest wielka.

Dziś był aerobik i pół godziny hula hop pokręciłam. Muszę się bardziej zdyscyplinować, bo jak siedzę tu zamiast się uczyć, to rano nie mam czasu na ćwiczenia. Hm, od jutra będzie o wiele lepiej, będę się stosować do planu.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 07:13   #214
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Odchudzanie do czerwca ;p

No ja ostatnio z braku czas tez zadowolilam sie zamawianym zarciem poki co lajtowo bez wiekszych wyrzeczen schudlam 2 kg poki co wymiary nieznacznie tylko spadły dlatego cos trzeba jeszce wymyslic Dzis ide na wf i joge bedzie trzeba cwiczyc dodatkowo w domu bo joga raczej tluszczyku mi nie spali
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 08:50   #215
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Odchudzanie do czerwca ;p

Nie pisałam, bo ciągle albo lody i pizza, albo za mało jedzenia. No ale już pokonałam nerwy i długo to nie trwało.
Zaczęłam a6w, drugi dzień, przed telewizorem kręcę hula hop, poza tym siłowe i skakanka. W weekendy rower. Teraz powinno być dobrze, bo wcześniej zaplanowałam za dużo
Z wczorajszej diety jestem bardzo zadowolona, dzisiaj, mam nadzieję, będzie podobnie

A może ktoś się przyłączy do wątka?
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 22:08   #216
<<<Elka>>>
Raczkowanie
 
Avatar <<<Elka>>>
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 373
Dot.: Odchudzanie do czerwca ;p

Hej dziewczyny. Jej, jak mnie tu dawno nie było (ale to nie oznacza że, nie trzymałam się dietki). Na święta troche sobie pozwoliłam pojeść, ale później wróciłam nadal do mojego odżywiania. Fakt troche schudłam, (może około 5 kg) ale co najważniejsze ujędrniłam troszkę ciałka (dzięki masażom i ćwiczeniom). Od nie dawna trochę sobie odpuściłam bo praktycznie dzień w dzień pracuje i strasznie o nie równych porach jem. Zresztą ostatnio nawet nie mam kiedy poćwiczyć bo dość puźno i zmęczona wracam, a do tego rozwaliło mi się hula-hop. Ktoś mi je przygniutł Ech... Postaram się aby lenistwo nie wygrywało i bedę znów chociaż trochę ćwiczyć i masaże robić.
__________________

Dieta Dukana czas start:
20. 09.2011r.
Cel:
72,6
--72--71--70--69--68--67--66--65(Icel)--64--63--62(IIcel)--61--60--59--58!!
<<<Elka>>> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 06:58   #217
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Odchudzanie do czerwca ;p

aloha dziołchy

Ja w sobote sobie pozwolilam na szalenstwo ale teraz trzymam sie i nie daje zwiesc pizzy Wczoraj bylam na hi-low wymeczylam się ze hey pozniej balsamik ujędrniający poczekać aż zacznie burczeć w brzuchu i do łożka

A oto moje efekty:

Biust -7 cm
Pod Biustem -10 cm
Talia - 23cm
Biodra -5 cm
Udko -6 cm
Waga -2,5 mało ale bardziej mi sie cm podobaja

A jak tam u was?
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 19:50   #218
justynka-malinka2
Przyczajenie
 
Avatar justynka-malinka2
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 25
GG do justynka-malinka2
Dot.: Odchudzanie do czerwca ;p

Hey dziewczyny czy moge sie przylaczyc? Wiem,ze czerwiec juz niedaleko ale zaczelam cwiczyc wczesniej a zreszta schudnac chce gdzies okolo 2-3 kg wiec moze mi sie uda Moimi przyjacielami stali sie skakanka, hula hop i a6w pozatym nie jem czekolady, tlustych potraw i bialego pieczywa. Trzymam kciuki za was i za siebie a o efektach bede informowac. Pozdrawiam
__________________
just...

2/100 dni bez chipsów i fast foodów!
1/100 dni bez słodyczy!

do zrzucenia 5 , 4 , 3 , 2 , 1
justynka-malinka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.