Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-12, 17:35   #1
angelmajka
Przyczajenie
 
Avatar angelmajka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Proszę was o radę bo już nie daje rady z tymi włosami :/ zapuszczam je bo w końcu chce mieć długie.. i są teraz na etapie "chaos totalny" :/ ani siak ani ciak...
Grzywka mimo że ją podkręcam wytrzymuje max 3h i opada mi na oczy :/ czego nie lubię.. a jak ją chce na bok to znów jest za krótka i ciągle leci do przodu :/ włosy z tyłu idą w każdą stronę... :/ grrr.. mam dość.. jak je upiąć? albo opaska? albo COKOLWIEK!! BŁAGAM POMÓŻCIE MI!

na zdjęciu jest podkręcona grzywka która utrzymuje się taka max3h a potem jest oklapnięta :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2195.jpg (89,1 KB, 171 załadowań)
__________________
Don't worry be crazy ;-)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-12 o 22:35 Powód: post pod postem
angelmajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 18:14   #2
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

Cytat:
Napisane przez angelmajka Pokaż wiadomość
Proszę was o radę bo już nie daje rady z tymi włosami :/ zapuszczam je bo w końcu chce mieć długie.. i są teraz na etapie "chaos totalny" :/ ani siak ani ciak...
Grzywka mimo że ją podkręcam wytrzymuje max 3h i opada mi na oczy :/ czego nie lubię.. a jak ją chce na bok to znów jest za krótka i ciągle leci do przodu :/ włosy z tyłu idą w każdą stronę... :/ grrr.. mam dość.. jak je upiąć? albo opaska? albo COKOLWIEK!! BŁAGAM POMÓŻCIE MI!
Przestań narzekać, masz niezłą fryzurkę. Nawiń tą grzywkę na szczotkę, wysusz suszarką i polakieruj, będzie się trzymać.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 06:48   #3
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Przestań narzekać, masz niezłą fryzurkę. Nawiń tą grzywkę na szczotkę, wysusz suszarką i polakieruj, będzie się trzymać.
Potwierdzam
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 08:09   #4
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

Grzywke mozesz podpiac na bok, uzyc opaski, zaczesac na dowolna strone i utrwalic. Niestety wlosy rosna przecietnie tylko 1cm na miesiac, mozesz sprobowac jakis przyspieszaczy wzrostu, na forum fryzjerskim sa cale watki o tym .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:48   #5
Inka223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 65
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

Zgadzam się z dziewczynami Masz ładną fryzurę I co więcej uważam, że bardzo do twarzy Ci w takiej prostej grzywce Może rozważysz jej utrzymanie tzn podcinaj ją regularnie żeby miała odpowiednią długość
Inka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 09:47   #6
angelmajka
Przyczajenie
 
Avatar angelmajka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

Dziękuję bardzo wam a odpowiedzi...
eh ale ja taką fryzurkę mam już od 6 lat :/ i troszkę mi się już znudziło... dlatego chce zapuścić włoski i troszkę inną grzywkę mieć... wiecie każda kobieta potrzebuje zmian ;-)
Dlatego się pytam co zrobić... na razie tylko zmieniałam kolor włosów ale fryzura ciągle taka sama..a może macie pomysł na jakieś upięcie tych włosów? ale to bym potrzebowała zdjęć do tego..
__________________
Don't worry be crazy ;-)
angelmajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 10:05   #7
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

Cytat:
Napisane przez angelmajka Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo wam a odpowiedzi...
eh ale ja taką fryzurkę mam już od 6 lat :/ i troszkę mi się już znudziło... dlatego chce zapuścić włoski i troszkę inną grzywkę mieć... wiecie każda kobieta potrzebuje zmian ;-)
Dlatego się pytam co zrobić... na razie tylko zmieniałam kolor włosów ale fryzura ciągle taka sama..a może macie pomysł na jakieś upięcie tych włosów? ale to bym potrzebowała zdjęć do tego..
Ciesz się, że masz prostą grzywkę Moja się faluje i każdego dnia wygląda inaczej, a bez prostownicy nie podchodź Mi się wydaje, że w takiej grzywce jest Ci naprawdę fajnie, a jak zapuścić włosy to już w ogóle będzie super
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 10:32   #8
f1cfaa8e931801033ae52e00fe4b1f33e0138615_62c3717ef3052
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

Powiem Ci na swoim przykładzie...
- Pamiętam jak ja zapuszczałam czuprynę, aj..
Wtedy miałam "grzywę" na skos ściętą, kombinowałam z nią raz na jedną stronę raz na drugą, raz była prosta i wycieniowana, a raz gęsta i długa - grzywka ma to do siebie, że rośnie b. szybko.
A co do reszty włosów ja: spinałam w kucyk, podpinałam, robiłam takie ślimaczki -potem miałam burzę loków bez lokówki , używałam różnych opasek.
- Nawet nie wiem kiedy mi tak szybko podrosły
Powodzenia w zapuszczaniu włosków
f1cfaa8e931801033ae52e00fe4b1f33e0138615_62c3717ef3052 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:20   #9
Jagodziankaaa5691
Przyczajenie
 
Avatar Jagodziankaaa5691
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 27
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

Polecam lakierem pryskać grzywkę. zamieszczam filmik z kręconymi,krótkimi włosami.
http://www.youtube.com/watch?v=3QG4ifzyog8
Do tego teraz są modne [jeśli się nie mylę] warkocze
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/images/items/o/pop...oda_209529.jpg
Jagodziankaaa5691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 08:13   #10
angelmajka
Przyczajenie
 
Avatar angelmajka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

a macie jeszcze jakiś pomysł oprócz loczków?? tzn. kupiłam sobie spinki.. i wsówki ale szczerze? nigdy nic z włosami nie robiłam więc za bardzo nie mam pomysłu ani wprawy.. niektóre dziewczyny tak fajnie upinają włoski nawet takiej długości jak moje że wyglądają bombowo..

A druga sprawa jak poprawić objętość włosków?? jakaś pianka do włosów? polecali mi firme nivea... co wy na to?

Poproszę o jak najwięcej zdjęć lub filmików instruktażowych.. bo w końcu zaczęłam interesować się moimi włoskami.. mam dość ciągle i tej samej fryzury
__________________
Don't worry be crazy ;-)
angelmajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 17:37   #11
doomkaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

A druga sprawa jak poprawić objętość włosków?? jakaś pianka do włosów? polecali mi firme nivea... co wy na to?


jeśli chodzi o objętość włosów to polecam Ci firmę CHI - http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/farouk-chi...osc-200ml.html
nie należy on do najtanszych, ale myślę, że warto wydać 35 zł i postępować zgodnie z instrukcję, która jest na opakowaniu
doomkaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 19:26   #12
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

Może podepnij grzywkę do góry? na pewno nie będzie Ci wtedy przeszkadzać. Mnie się bardzo podobają takie opaski - gumki, którymi można podtrzymać grzywkę, albo po prostu zamiast opaski owinąć wokół głowy wstążkę. Jak znajdę jakies przykładowe zdjęcia takich fryzur, to załączę.

A sposobów na przyśpieszenie porostu włosów jest mnóstwo. Sama korzystałam z rad zamieszczonych na tym forum, dzięki nim moje wlosy potrafiły rosnąć nawet 2 cm na miesiąc
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 06:33   #13
angelmajka
Przyczajenie
 
Avatar angelmajka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

hej kochane.
Wczoraj kupiłam piankę do włosów TAFT ZIELONY.. bo wyczytałam same dobre opinie na jego temat.. narazie zaczynam przygodę z włosami.. wiem wiem jestem kobietą i powinno być to normalne ale teraz zaczęłam więcej dbać o siebie... a zawsze było po najmniejszej linii oporu ;-)

Najbardziej to proszę o ZDJĘCIA CZY FILMIKI.. bo ja naprawdę jestem nowicjuszką... aż wstyd się przyznać przed wami :/
__________________
Don't worry be crazy ;-)
angelmajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 09:40   #14
Saaandiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Potrzebuję rady bo mam dość tych włosów!!!!!!!!!! :/

Witajcie dziewczyny,bardzo prosiłabym was o pomoc

a mianowicie chodzi mi o kolr włosów który pasowal by do mojej karnaci, mam typ oliwkowy cery przy tym szaro-niebieskie oczy mój dotychczasowy kolor to naturalny ciemniejszy blond

tutaj możecie zobaczyć jak teraz wyglądam http://www.youtube.com/user/sandrolinska/videos , bardzo potrzebuję zmiany czegoś nowego zaplanowalam sobie już fryzurę jaką zrobię ale kolor wciąż jest dla mnie problemem...

Pomóżcie mi proszę z góry dziękuję za wszelką pomoc
Saaandiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.